Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Життя Ісуса до 30 років.
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 14-12-2007 у 15:41


Катерина Задорожна, можливо йшлось не про третє втілення Будди, а про його втілення в принципі. Наприклад, Шакьямуні - не перше втілення Будди. Слідуюче його втілення буде називатись - Майтрейя. Коли прийде слідуючий Будда - не відомо. Рецепту не має. Є лише підказка - коли люди здатні будуть його сприйняти, тобто коли визріють певні умови для його приходу.
Будда - це не людина, це стан людини, означає - "просвітлений". Не впевнена, що достатньо ясно висловлююсь. Не маю ще досвіду викладати цю тему не буддистам. Звиняйте. Теж вчусь. :saint:

"... ви сприймаєте лише власні джерела інформації (і себе як беззаперечного носія цієї ж інформації) - це мій висновок. Я, зрештою, можу помилятися." Катерина Задорожна
Абсолютно ваш висновок, а не мій. І ви дійсно можете помилятись. ( Всі люди мають такий недолік - можуть помилятись ;) ). Так воно в даному випадку і є. Нікому я буддизм не нав"язую, не змушую чи переконую ним займатись. Це пишу для тих, у кого що до цього якісь "свої", відмінні цілком від моїх, думки.

Як я вже писала - кожному своє.
Але це значить, що і комусь буддизм.
Для когось буддизм маячня, для когось щось інше маячня. Маячня - ніхто вас і не змушує цим цікавитись, чи займатись. Це не ваше. Ваше щось інше.
Змушена про це ще раз відкрито написати, бо знову виникають якісь незрозумілі ситуації з людьми в цій темі. А я не люблю якихось непорозумінь між людьми і страшенно не комфортно себе в них почуваю.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-12-2007 у 20:34


Дєвачкі, а вам не здається, що останню добу ви тут намагаєтеся пірнути не у той топік, тоді як той - під назвою "Буддист", сиротливо жевріє вже навіть не у "Темах на сьогоднішній день"?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 14-12-2007 у 23:48


Тут нарід на форумі як тільки де бачить мою фамілію, тут же починає про буддизм писати :lol: Гра в асоціації така собі :lol: Але ви маєте рацію ;). Виносимось звідси...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 14-12-2007 у 23:52


Все. Винесла в Буддизм повідомлення своє. Прошу за цією темою туди...;)



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6000
Реклама: