Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  6
Автор: Тема: Подорожчання вартості проїзду в маршрутках та електротранспорті
Марян Скрига
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 24-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже одружений, і задоволений...

[*] написано 19-11-2007 у 13:15
Подорожчання вартості проїзду в маршрутках та електротранспорті


Як Ви, дорогі львівяни, ставитесь до цього???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-11-2007 у 13:54


Та як... Негативно звичайно. Бо якість сервісу не зросте. Маршрутки далі будуть переповнені, їх буде мало, водії хамовиті (не всі звісно, але...), ну і шансон форева.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-11-2007 у 14:32


А якщо один раз заплатити і перевести маршрутки на газ? ... на стиснений газ?... який. якщо мені не зраджує пам"ять по 1,80грн... ???? ну?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марян Скрига
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 24-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже одружений, і задоволений...

[*] написано 19-11-2007 у 14:38


Знаю, що деякі маршрутки їздять на зрідженому газі (він дешевий), але і вони потягнулися за бензиново-солярними...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-11-2007 у 14:45


Цитата:
А якщо один раз заплатити і перевести маршрутки на газ? ... на стиснений газ?... який. якщо мені не зраджує пам"ять по 1,80грн... ???? ну?

А кому то треба?
До речі деякі їздять не газі, але за проїзд беруть всі однаково.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-11-2007 у 14:53


Багато їздять на газі. Ті дельфіні, ПАЗіки....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 19-11-2007 у 18:58


Та як би не було - шофери теж люди і теж мають сім'ї які треба годувати.
Те що якість, культура і т.д. не покращиться - зрозуміло. Але з іншого боку, як Вам піднімають зарплату (скажемо освітянам) чи відразу підвищується рівень навчання/викладання (або така думка принаймі) ??? ;)
Чи це сприймається як само собою зрозумілий борг, який повернуто державою за те що ми і так перепрацьовуємо?

Ціле щастя, що потреба залізти в маршрутку виникає не частіше ніж раз на тиждень. На щодень обходжуся ногами. Тут важливо не поламати їх і щоб з даху/балкону нічого на голову не гепнуло...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-11-2007 у 21:16


Цитата:
Та як би не було - шофери теж люди і теж мають сім'ї які треба годувати.

З цим твердженням, швидше за все згідний, хоча все одно воно мені не подобається :)
Хоча не впевнений, що зараз вони на межі рентабельності.
Зростання варстості критичним не вважаю, але стане не зручно з тими копійками.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-11-2007 у 23:10


Як користувач (покупець) послуг, які надають мені маршрутки, я завжди буду проти підвищення ціни за перевезення, бо кожен нормальний покупець завжди хоче купити дешевше.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Та як би не було - шофери теж люди і теж мають сім'ї які треба годувати.

І власники фірм, що займаються перевезеннями, і чиновники які хочуть на лапу, теж люди, які мають сім'ї, і які теж треба годувати. Всі ми люди! І це не аргумент на рахунок підвищення.
Цитата:
Але з іншого боку, як Вам піднімають зарплату (скажемо освітянам) чи відразу підвищується рівень навчання/викладання (або така думка принаймі) ??? ;)

Як освітянам піднімають зарплату, то в першу чергу не обов'язково збільшується вартість комерційного навчання (що у прикладі з перевезеннями рівноцінно вартості проїзду). І навпаки поряд з відсутністю росту зарплати може рости вартість комерційного навчання. Але в будь-якому випадку, абітурієнт має вибір - у якому вузі навчатися і за які гроші.
У випадку маршруток вибору нема! Якщо мені підходить маршрутка № така-то, яка обслуговується фірмою такою-то, то інша фірма вже не зможе обслуговувати даний маршрут. А це вже монополія, і тому принаймні у пасажирів закрадається думка про необгрунтоване підвищення.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марян Скрига
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 24-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже одружений, і задоволений...

[*] написано 20-11-2007 у 08:17


Сьогодні зранку , до речі, їхав за гривню. Але пропустив маршруток 6 чи 7, вони не були набиті, вони просто ігнорували мене...:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-11-2007 у 08:24


теж їхав за гривню
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марян Скрига
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 24-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже одружений, і задоволений...

[*] написано 20-11-2007 у 10:03


попитався на роботі, багато хто їхав за 1.5 гривні
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 20-11-2007 у 10:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
І власники фірм, що займаються перевезеннями, і чиновники які хочуть на лапу, теж люди, які мають сім'ї, і які теж треба годувати. Всі ми люди! І це не аргумент на рахунок підвищення.

Ще й який аргумент! Оскільки ціни ростуть (долар падає), прибутки (білі, сірі чи чорні) зменшуються, а на лапу треба дати не менше, а часто і більше як до того. Це означає що та сума яка залишається в "сухому залишку" себто прибуток також зменшується.
Я не знаю скільки заробляє шофер маршрутки, але думаю, що мізер за таку псячу роботу. Скільки з того зарібку осідає власнику - також не знаю. Але власне тому побачити шофера приязного, усміхненого, з почуттям власної гідності, в уніформі з краваткою ми зможемо ще не скоро.
Як ще не банально, як платимо, так і їздимо.

Я не стаю на бік перевізників (не кидайте камінням в мене), просто приводжу арґументи іншої сторони.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Як освітянам піднімають зарплату, то в першу чергу не обов'язково збільшується вартість комерційного навчання (що у прикладі з перевезеннями рівноцінно вартості проїзду).

Ні, Павле. Властиво це те саме. Тільки тут оплата йде з наших кишень, а в освіті з державної, яка теж таки ніби наша... І якщо слідувати тезі, що збільшення оплати праці означає безумовний приріст якості послуг - то це повинно стосуватися усіх ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич Але в будь-якому випадку, абітурієнт має вибір - у якому вузі навчатися і за які гроші.
У випадку маршруток вибору нема! Якщо мені підходить маршрутка № така-то, яка обслуговується фірмою такою-то, то інша фірма вже не зможе обслуговувати даний маршрут.


Знову ж таки не цілком так...
Якщо я хочу бути лікарем, то стосовно вузу і оплати у Львові вибору нема ;)
Якщо мені треба дістатися з одного кінця міста в інше вибір також є:
- можна перейтися (Львів не такий вже великий і в час пік це буває значно швидше),
- можна переїхатися ровером,
- можна частину маршруту проїхати трамваєм/тролейбусом,
- можна взяти таксі,
- нарешті можна їздити власним автом чи разом з сусідом (сусідкою) :)





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-11-2007 у 11:26


Щось не розумію...кажуть що відмінили цю постанову про подорожчання і не давати по 1,50...так де ж правда?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-11-2007 у 12:12


Хтсоь знає номер постанови про підняття тарифів? в міськ раду не можу дозвонитися...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-11-2007 у 13:10


Зайшов нині у маршрутку, дав дві гривні, отримав 50 коп. здачі і аж тоді зрозумів, що нині вже 20 листопада. :)
Слухав трохи радіво, один власник маршруту жалівся, що бізнес ледь-ледь в плюсах, при тому що він сплачує кредит. Але коли він сплатить кредит він буде вже мати серйозні прибутки. Чи вже автобус "помре" до того часу? Хто більше орієнтується в цьому бізнесі?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-11-2007 у 13:22


Але якщо немає постанови то чого тоді по 1,50 треба платити?
Ще раз хтось може взнати в міськ раді, або хтось знає номер постанови? адже можуть просто підняти...
Наприклад я не знайшов про номер постанови...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-11-2007 у 13:43


Пробив в міськраді. Ситуація така:
Рішення прийняли тільки асоціація перевізників, піднімати вони можуть тарифи, після того як пройде усі інстанції (антимонопольний іт.д.) і виявиться що вони безпідставно підняли, будуть повернені гроші. Але кому :o:o:o ?
Ситуація двояка. що робити? сів в маршрутку кажу рішення немає не плачу 1,50 він не поїде просто..думаю пасажири мене випхають самі:)...ну або ще в тому дусі.
Знаю зараз що 22,2,12 - беруть по 1 грн, 95, 23 - 1,50. Долучайте списки маршруток де і по скікльи.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-11-2007 у 13:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Ще й який аргумент! Оскільки ціни ростуть (долар падає), прибутки (білі, сірі чи чорні) зменшуються, а на лапу треба дати не менше, а часто і більше як до того. Це означає що та сума яка залишається в "сухому залишку" себто прибуток також зменшується.

Я власне говорив, ще не можна тільки апелювати, що вони теж люди. Бо з таким успіхом поставлять нам ціну 2 чи 3 грн., бо до людей треба ставитися по-людяному. І крапка. А чому такі тарифи - невідомо. Я навіть не знаю, чому я з сьогоднішнього дня плачу 1,5 грн. А якби десь на лапу не треба було давати, то може і ціна б могла зберегтися на рівні 1 грн.
Цитата:
Я не знаю скільки заробляє шофер маршрутки, але думаю, що мізер за таку псячу роботу. Скільки з того зарібку осідає власнику - також не знаю. Але власне тому побачити шофера приязного, усміхненого, з почуттям власної гідності, в уніформі з краваткою ми зможемо ще не скоро.
Як ще не банально, як платимо, так і їздимо.

Або навпаки: як їздимо, так і платимо - це палиця з двома рівноцінними кінцями. А від того, що ми ще більше заплатимо, наша їзда не зміниться.
Цитата:
Я не стаю на бік перевізників (не кидайте камінням в мене), просто приводжу арґументи іншої сторони.

Я абсолютно з тобою згоден, що ти не стаєш на бік перевізників, але аргументи ти приводиш як пасажир - ти все ж пробуєш навести калькуляцію перевезень. Пасажирам цікаво знати за що вони платять, а перевізникам цікавіше, коли цього ніхто не знає. До речі, як і чиновникам, які беруть на лапу.
Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Як освітянам піднімають зарплату, то в першу чергу не обов'язково збільшується вартість комерційного навчання (що у прикладі з перевезеннями рівноцінно вартості проїзду).

Ні, Павле. Властиво це те саме. Тільки тут оплата йде з наших кишень, а в освіті з державної, яка теж таки ніби наша... І якщо слідувати тезі, що збільшення оплати праці означає безумовний приріст якості послуг - то це повинно стосуватися усіх ;)

Як і в освіті, так і в транспорті - є люди які користуються послугами на безоплатній основі (бюджетне навчання і пільговики проїзду), і на комерційній основі (комерційне навчання і звичайні пасажири). За безоплатні послуги всюди платить держава.
Я не згоден з тезою "збільшення оплати праці означає безумовний приріст якості послуг", бо оплата праці - це не єдині затрати на надання послуг. Я навів приклад з підвищенням вартості комерційного навчання і зарплати освітян, бо я працюю в освіті, і не раз бачив власне відсутність кореляції між ними.
Цитата:
Знову ж таки не цілком так...
Якщо я хочу бути лікарем, то стосовно вузу і оплати у Львові вибору нема ;)

Якщо є бажання стати зубним лікарем чи медсестрою, то не обов'язково вчитися лише в медінституті. Вибір є! А якщо хочеш стати крутим хірургом, то напевно треба поступати у медінститу - але то вже є рівень таксі або власної машини:).
Цитата:

Якщо мені треба дістатися з одного кінця міста в інше вибір також є:
- можна перейтися (Львів не такий вже великий і в час пік це буває значно швидше),
- можна переїхатися ровером,
- можна частину маршруту проїхати трамваєм/тролейбусом,
- можна взяти таксі,
- нарешті можна їздити власним автом чи разом з сусідом (сусідкою) :)

Згоден, але це все занадто різного виду послуги, які не можна однозначно порівнювати. Бо в кожному з цих видів транспорту є своя категорія пасажирів, іншими видами транспорту користується значно рідше, ніж 1-2 основними видами.
Ми ж не ставимо вибір таким чином - вчитися чи не вчитися у вузі, а все ж віддаємо перевагу вибору - у якому вузі вчитися. Так само, якби це був справжній ринок перевезень, то я би вибирав: у якій маршрутці їхати за одним маршрутом - маленькому шмаровозі від фірми 1 чи у великому автобусі від фірми 2. Але дві фірми один маршрут не обслуговують.

До речі, років 5 тому в нас практикувалися т.зв. приватники, які їздили за тими ж маршрутами, що й основні маршрутки, але тільки у час пік - тоді це дійсно був вибір. І якби основні перевізники збільшували оплату за проїзд, то цих приватників було б багато, і за меншу ціну проїзду.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-11-2007 у 14:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Долучайте списки маршруток де і по скікльи.

№ 31 - зробили вивіску 1,5 грн., але люди по інерції платили 1 грн. Водій декого просив доплатити 50 коп., і пасажири погоджувалися.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марян Скрига
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 24-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже одружений, і задоволений...

[*] написано 20-11-2007 у 14:51


Замітив минулого тижня у маршрутках 20, 21, 28 оголошення, що ціна буде 1,5 гривні, а вже в суботу-неділю-понеділок тих огоРошень вже не було.
Буду притикати в маршрутці, що постанови на підвищення вартості проїзду міська рада не прийняла:P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-11-2007 у 15:00


Яка то у нас з чоловіком була далекоглядна думка не селитись в нормальній квартирі на В Великого а поселитись у мацюпусенькій кавалерці але в самому центрі!!! :sing: Які ми з чоловіком мудрі та далекоглядні!!!:sing: (Сам себе не похвалиш, потім цілий день ходиш як обпльований:lol: )



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-11-2007 у 17:35


За словами начальника управління транспорту Львівської міської ради Миколи Шкургана, підняття цін на проїзд у маршрутках не має законного пігрунття, перевізники самовільно підняли ціни.

"На сьогодні не підняли тариф на проїзд комунальне підприємство АТП-1 та автоперевізник, який обслуговує маршрути №12 і 16, а також АТП-14630, яке обслуговує маршрути №6, 24, 30, 90, 34, 10, 4, тобто вартість на цих маршрутах становить 1 грн.", - сказав М.Шкурган. І ще додав: "Ті ж, хто підняв тарифи самовільно, автоматично стають платниками ПДВ. Тож відтепер вони повинні будуть сплачувати 20% від вартості проїзду".

Інормація з ZAXID.NET




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-11-2007 у 17:36


"Однак не всі підприємці наважились піднімати ціни. За словами М. Шкургана, на 14-ох із 96 маршрутів ціни не зросли. Це маршрути № 2, 4, 6, 10, 12, 16, 24, 28, 30, 34, 50, 51,90. Ці маршрути перейдуть на новий тариф уже після офіційного затвердження нових тарифів міською владою."
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марян Скрига
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 24-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже одружений, і задоволений...

[*] написано 21-11-2007 у 07:46


Ниньки їхав на роботу, і таж ситуація, 2 маршрутки не зупинились, хочу вільні місця були. Нарешті стала 42 маршрутка. В мене очі на лоб вилізли :o - водій в костюмі з краваткою, всім каже "Прошу", оголошує зупинки, але ціна за проїзд 1,5. Ото б усім водіям приклад з нього брати...(фантастика:lol:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6001
Реклама: