Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  13
Автор: Тема: Чемпіонат світу - 2010
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-3-2008 у 17:05


А які враження про гру, бо не вийшло подивитися?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 29-3-2008 у 11:59


У першій половині гри проти сербів, серед яких були гравці провідних європейських клубів на чолі із капітаном команди Деяном Станковичем, наша команда нічого серйозного не створила, займаючись в основному захистом власних воріт. Другий тайм почався дещо жвавіше. Все вирішив точний удар Голайдо після розіграшу кутового, під який вдало підставив ногу Шевченко, який і став автором переможного м’яча. За кілька хвилин Назаренко збільшив перевагу, застукавши зненацька воротаря гостей Стойковича точним ударом з-за меж штрафного майданчика. На цьому боротьба у матчі закінчилася.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-7-2008 у 20:04


Якщо вірити цій новині: http://ua-football.com/ukrainian/news/48804b58.html, то збірна може підсилитися кращим бомбардиром минулого сезону. Тільки там щось ФІФА знову намутила: по теперішніх вимогах треба прожити в країні 5 років, щоб грати за збірну.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 20-8-2008 у 19:36


Зараз відбувається товариський матч національних збірних України та Польщі у Львові. За 10 хв. до завершення матчу Україна виграє 1:0. Неприймно бачити порожні центральни трибуни стадіону - видно вболівальників відлякали досить дорогі квитки - від 40 до 200 грн. :(



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-8-2008 у 19:57


Там лише низ трибун порожній. На тій, що від Зеленої. На центральній є люди. Але як на товарняк - квитки задорогі.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-8-2008 у 03:58


Боюся, що буде як з Блохіним, тільки навпаки: у товарняках виграємо, а в офіційних матчах... Мовчу! :)

Особливих передумов для виходу з групи я не побачив. Дуже посередня гра з посереднім суперником. А оці передачі П'ятову трафляли до неможливості!

До речі ще одна "приємна" новина. Якщо вірити цій новині (http://www.champion.com.ua/football/48ac14934094b/), тепер усі права трансляцію матчів збірної України має лише ТРК "Україна". Інші канали не зможуть показувати навіть нарізки матчів, голи чи інтерв'ю гравців та тренерів. (нереалістично якось виглядає ця новина)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 21-8-2008 у 10:22


Та вчора я вже бачив демарш із цього пиводу з боку Плюсів і СТБ практично з однаковим текстом (інші канали не дивився). Моментів не показували. А інтерв'ю були до гри (може, це стосується прес-конференцій?)



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-9-2008 у 18:32


Михайличенко таки був змушений викликати Алієва у збірну.
А тим часом ЗбУ звинуватили у здачі грі італійцям на ЧС. Ось які ми круті, чемпіони світу нас боялися!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-9-2008 у 22:53


Прес-аташе (не в курсі, можливо екс-) збірної України Ігоря Мірошниченка звільнили з ICTV:
http://www.ches.com.ua/content/view/188/1/




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 3-9-2008 у 03:32


Та він без роботи не залишиться - начебто, на Спорт-1 уже Примеру коментував.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-9-2008 у 07:08


Хтось в курсі яка ситуація з квитками на Україна-Білорусь?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-9-2008 у 00:08


Україна-Білорусь 1-0
Шева забив з пенальті на 4-ій доданій хвилині.
А з квитками напевно не мало б бути проблем, бо стадіон не був заповнений повністю. Особливо на центральних трибунах, де квитки найдорожчі.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-9-2008 у 07:54


Для мене ця гра стала розчаруванням. Ні, я не те щоб очікую, що наші вийдуть на ЧС, третє місце я сприйму нормально, але гра... Точніше її повна відсутність. Такого занудного і примітивного футболу я давно не бачив. Білоруси, імхо, виглядали значно краще, можливо через те, що гра в основному точилася в центрі поля.
У наших повна імпотенція: перший пас віддати не можуть, вийти нормально з своєї частини не вміють, зв'язати до купи кілька пасів не виходить. Паси воротарю тільки виходять, і то, інфарктні через один.
П'ятов з казахами, не стоятиме, імхо. Так "ловити" м'ячі треба вміти. Вже давно помітив, що у Шахтаря щось пороблено з воротарями. Можливо це пов'язано з іншим стилем гри команд у яких грають ці воротарі, до переходу в Шахтар. (але це офф-топ).
Незаслужені 3 очки маємо, це добре. Львів зберіг славу фартового міста - це добре. Фартовий не лише Блохін - це теж добре. Більше позитиву не бачу, Михайличенко, як тренер збірної, викликає все більше сумнівів.
p.s. Коментатор? Не хочу нікого образити, але... Дерепа і то краще :baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-9-2008 у 13:49


Все ж не згоден, що Дерепу краще слухати - цей хоч пробував коментувати, а Дерепа навіть би не напружувався:).
Щодо тренера, то склалось враження, що Штанге набагато краще налаштував білорусів на гру, ніж Миха.
Щодо гри, то головне було набрати 3 очки. І слава Богу, що так повезло. Тим більше, що команда старалася і билася до останнього. А якість самої гри - це інше питання. От наприклад румуни 0-3 попали Литві! І ніби добре грали, проґавили купу гольових моментів. А литовці скористалися помилками у захисті - і молодці!





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-9-2008 у 16:57


Гра забувається... 4 роки тому від данців ледь відскочили, з казахами мучилися, забили в компенсований час(!) після штрафного(!!), а згодом за тур до кінця відбору вийшли на ЧС із 1 місця. Тоді ж молодіжка Михайличенка весь відбір більше страждала, ніж грала і, фактично, вже попала плей-оф швайцарцям. Потім за 20 секунд до свистка Мілевський забиває дальнім ударом, а за півроку команда виграє срібло на ЧЄ-21. Всяко буває...

Ось, чемпіони світу подолали якийсь Кипр теж - у "стилі Ліппі" - в компенсований час.

Франція "рулить" :lol: Вони ще пошкодують, що Доменека після ЧЄ не вигнали. А Австрію, виявляється, очолив Карел Брюкнер, з яким пов'язані всі останні успіхи чехів. Знав би - вчора гроши на Австрію поставив.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-9-2008 у 20:36


Абсолютно згоден, що гра забувається, а результат (перемога) - безпосередньо вплине на кінцевий результат у цьому відборі. Тому я не зовсім розумію, чому аж так паплюжать зараз гру збірної у першій (!) відбірковій грі. Якщо це будуть єдині 3 очки після першого кола, то звичайно можна буде вже розслабитися.
А зараз що? Так, мені гра не сподобалася, бо не була видовищною. Але хлопці боролися, і найголовніше до кінця! І фізухи нашим вистачило при тому, що суперник був не слабий - білоруси дуже добре навчилися руйнувати. Грали команди з майже однаковою силою та (головне) стилем гри - Україна боролася з власною тінню!





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-9-2008 у 21:15


Паплюжать гру цілковито заслужено.
Мені не подобалася гра збірної, не тому що була абсолютно невидовищною, а тому що її просто не було!
Жахлива кількість браку, гра на відбій, нас закривали на своїй половині поля!!! І хто це робив? Італійці? Німці? Може Англія чи Хорватія? Ні - білоруси! :o
Білоруси може й навчилися руйнувати, але наші назагал не дали їм шанс це демонструвати. :) Бо все небезпечне, що вони створили за матч - це пару напівмоментів у кінці (з них 1 стандарт).
Команда, яка планує кудись там виходити має спокійно перемагати міцну, але все ж слабшу (по ідеї) команду.
Дивно мені було, чому Михайличенко поміняв Калиниченка, а не Назаренка. Алієв мав бути в старті.
Тактики і блилзько не було видно. Як ми вчора мали вигравати? Я не зрозумів.
Крім того, думаю, наші серйозно недооцінили суперника. Це також мінус Михайличенка.
В кінцівці старалися. Це звісно, добре. Суддя молодець, сподіваюся його вчора напоїли після матчу. :)

Побачимо як зіграють наші з казахами - тоді можна буде більше підстав для аналізу.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 8-9-2008 у 01:04


Нє, ніхто не сперечається: з організацією в нас великі проблеми, і це при тому, що на відміну від багатьох останніх років (як би не 10!) маємо фантазистів та ще і кількох. Значить, провина тренера. Хоча і гравці деякі... Воронін ще не готовий (як і Шева), Селезньов останній нормальний матч зіграв саме за збірну - проти шведів ще як гравець Арсенала, Тимощук проти МЮ і проти білорусів - два різних Тимощуки: якби не заробив пеналь - тверда трійка. У захисту роботи не було, але те, що творив П'ятов своїми геройськими раменами:( - нєх так у Шахтарі грає в ЧУкрі.
Назар, справді, ніхто і звати його ніяк, але це мене і не дивує. Ніколи не вважав його за якесь видатне цабе: коли в Дніпрі розрулювали тоді ще молодий Ротань і вічно п'яний Рикун, Сірожа їм м'ячики подавав, фактично. Ну, може пробити зі стандарту чи здаля, іноді пас проходить (на Алієва, напр.), але не більше і те - по святах. Калина, безперечно, класом повище, але наразі теж у мене враження неоднозначне: після Спартака на емоціях видав пару матчів (до 60 хв), а далі став таким, як решта. Ага, ще Металіст всім гуртом винесли, але і "Блін-зоні" він попадав разом з усіма.
Щодо Алієва, то ми багато хочемо від Лєсіка: аби після того, як він Гадьониша у збірну буквально за 5 хв. до початку матчу викликав, так ще й у старт ставити?! Це вже занадто. Хоча, позаяк Алієв, мабуть, однозначно був кращим на полі, основа в Алмати для нього - вже не фантастика. Чому замінив Калиниченка? Припускаю, що Михайличенко, зважаючи на фізичний стан Калини, бачив, що той все одно до кінця нормально не дограє, а замін усього три. Тобто Назара краще взагалі не ставити. От ще Краву психологічно підтягнути (а то він явно перегорів), і півзахист: Тимощук, Кравченко, Алієв, Калиниченко - може зіграти цілком пристойно.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-9-2008 у 23:41


Наші не без нервів, але, в принципі, без особливих проблем подолали целінників.
Схоже, Шева потроху набирає форму. Інші якось не вразили, хіба Назаренко: простояв увесь матч, кілька разів відверто нахімичив, 2 рази тюкнув по воротах і пішов із дублем. Кучер і Селезньов - ой:( Таке враження, що виконували таємне завдання Цигана і псували гру.
А ось ще кілька цікавих результатів:
Швайцарія - Люксембург - 1:2;
Фінляндія - Німеччина - 3:3 (насправді, фіни - Клозе - 3:3);
Туреччина - Бельгія - 1:1;
Литва - Австрія - 2:0 (начебто ніц особливого, якщо не рахувати, що 4 дні тому австріяки потоптали французів. А литовці дуже бодро розпочали, обігравши перед тим у гостях румунів 3:0. Румуни вчора же ледь здолали рибалок із Фарер 1:0, дограючи вдесятьох).

Якщо так надалі піде - це буде найвеселіший відбір із тих, що я пам'ятаю.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-9-2008 у 23:48


І на додачу ще один "анекдот". Португалія - Данія.
Португали відкрили рахунок наприкінці 1-го тайму. Вигравали майже до кінця матчу, пропустили на 84-й, майже відразу - на 86-й - знову забили. А в компенсований час примудрилися пропустити 2 голи і програти 2:3.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-9-2008 у 12:11


Бачив гру епізодично. Схоже в лиці Селезньова ми отримали українського Шацького... :) чи Брандао :)
6 очок, є 6 очок. Гра з хорватами зможе більше нам сказати про реальні можливості нашої збірної.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-10-2008 у 12:49


Щось в мене такі відчуття, що і збірна влетить і Кличко тягла дістане...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-10-2008 у 23:21


Відбилися. Але гри як не було так і нема.
Швикості були вищі, Шевченко у кращій формі, але так тупо грати на нічию...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 12-10-2008 у 11:35


Н-да. Беззуба гра в атаці. 5 кутових поспіль - і хоч би натяк на гольовий момент :(



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2008 у 11:50


0-0 з хорватами - непоганий результат в даній ситуації. Напевно головним завданням було не дати зіграти хорватами, а не стільки продемонструвати гарну гру. Хоча навіть у такій рубці хорвати мали можливість забити (навіть перекладина рятувала ворота П'ятова). А наша збірна також мала моменти - я не згоден щодо тупої гри на нічию.

Дуже сподобалося, як уболівальники підтримували збірну у Харкові. Молодці, бо не дали нашим розслабитися, особливо у другому таймі, коли ми мали більше шансів пропустити!

Дивно, чому Міха зробив лише одну заміну. Під кінець матчу відчувався брак свіжих сил. Характер гри був такий, що треба було випускати ще хоча б одного "бігуна", наприклад Вороніна. А Міха у післяматчевому інтерв'ю сказав, що він не був упевнений щодо того, чи принесе користь Воронін на полі після народження дитини. Думаю Воронін гонив би з подвійною силою.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  13

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6027
Реклама: