Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Міський мобільний - CDMA-Україна
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-11-2007 у 21:05
Міський мобільний - CDMA-Україна


Вирішив, що пора, і взяв собі мобільний з міським номером від CDMA-Україна.
Користуюся другий день, поділюся першими враженнями.
Так виглядає, що в них досить непогане покриття у Львові. Навіть у мене в офісі, а це цокольне приміщення старого австрійського будинку з метровими стінами, де не кожна мобілка працює, цдма-шний телефон зв`язок тримає впевнено.

Вартість. Приємний момент. Підключення на тариф "Комерсант" мені коштувало неповних 130 грн, включаючи телефонний апарат Nokia 2126 разом з кабелем для підключення до комп`ютера DKU-5 - це в них акція, заключаєш договір на рік, маєш трубку за 90 коп.
Вартість дзвінків на міські номери (залежать від тарифу) у мене 6 коп/хв. Правда, на мобільні дорогувато - по 84 коп, але ж і зі звичайних міських воно теж не дешевше (от забув по скільки).
Інет дорогий - денний 48 коп/МБ, нічний - по 15, ну і 15МБ в місяць безкоштовних. Стосовно швидкості - з провом конектиться на 230 Кбіт/с, але реально качає десь 33...38 Кбіт/с. Так що основне використання - мобільний доступ в будь-який час і в будь-якому місці Львова. Як основний канал я б на разі не розглядав. І акумулятор під час конекту сідає впевнено. На декілька годин без дозарядки вистарчить, але краще мати під рукою розетку.
Якість зв`язку, передачі голосу на рівні мобільних.

Тарифи є різні - з абонплатою від 18 до 250 грн/міс.

Коротше кажучи, на разі я задоволений. Кумедно пересуватись містом, маючи в кишені міський номер.
Ось такі пироги.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-11-2007 у 14:00


Інтернет трохи розрухався. Іноді пригальмовує, але в цілому уже працює на 40...50 кбіт/с. Скачував новий флешплеєр, почало тягнути на 2-3 кБайт/с, закінчило на 15 кБайтах/с. Так що цілком на рівні звичайного по дозвону, в середньому.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-11-2007 у 06:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Інтернет трохи розрухався... цілком на рівні звичайного по дозвону, в середньому.

Отже основна проблема - дороговизна?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-11-2007 у 20:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Інтернет трохи розрухався... цілком на рівні звичайного по дозвону, в середньому.

Отже основна проблема - дороговизна?

Так, хоча це, в принципі, не проблема. Я б цей інтернет розглядав виключно як мобільний, щоб мати його завжди зі собою, на підхваті, і ні від кого не залежати. Поставив в машину комп`ютер і будь де по місту можеш в разі термінової потреби отримати, що треба. Чи з нотбука.
А основний дома/в офісі - щось нормальне, дротове. Ну чи яке там.
До речі, в мене пакет "Комерсант", абонплата 96 гривень. За це я отримую безкоштовних 300 хв/міс на міські телефони (усі наступні після 300 по 6 коп), а усі 96 грн можу витрачати на будь-які інші дзвінки чи інтернет. Тобто, все рівно гроші заплачені, а 96 грн - це біля 200МБ трафіку за денними розцінками. Не фонтан, але якщо почитати новини, пописати в форумах, пошту глянути, то нормально, біля 7МБ на день.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 4-12-2007 у 16:14


Найближчим часом ITC (CDMA-ua) купить офіціно DG-Tel в результаті чого побільшає частоних каналів і буде EV-DO. Тоді можна чекати менших цін на інет. Щодо максимальної швидкості на вашому телефоні то вона може бути 153,5Кб/с. Якщо більше, то "виновата" компресія.

Ще таке питання: "Всю мережу" активували? Якщо ні, то сходіть в офіс і зробіть це. Інакше в іншому місті тел працювати не буде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 10-1-2008 у 18:28


Поступила інфа що в березні цього року прийде кінець монополії PeopleNet в більшості обласних центрів.
ITC запускає передачу данних в стандарті EV-DO Rev.A (3,1 Мб/с downlink, 1,8 Mб/с uplink). Ну що ж чекаєм.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 10-1-2008 у 19:42


Поправка щодо швидкості інету.
Місяць не користувався ЦДМА-шним, а вчора спробував - треба було швидко злити 20МБ, так от середня швидкість 16-17 кБайт/сек. Або швидкість інету дійсно залежить від рівню сигналу (тут в мене зараз він максимальний), або вони уже щось міняють. Хоча, думаю, що саме в рівні сигналу справа.

Стосовно поради про "всю мережу" дякую, але все ніяк до їх офісу не доберусь, в тому районі рідко буваю.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 11-1-2008 у 16:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Або швидкість інету дійсно залежить від рівню сигналу (тут в мене зараз він максимальний), або вони уже щось міняють. Хоча, думаю, що саме в рівні сигналу справа.

Не зовсім від рівня сигналу. В CDMA є такий параметр Ес/Io. Просто кажуче співідношення сигнал/шум. Може бути рівень сигналу -100Дбм і вседно інет буде літати. Може -80Дбм і ледве ледве повзати. Хоча -80Дбм це доволі високий рівень сигналу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-8-2008 у 17:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Користуюся другий день, поділюся першими враженнями.
Так виглядає, що в них досить непогане покриття у Львові. Навіть у мене в офісі, а це цокольне приміщення старого австрійського будинку з метровими стінами, де не кожна мобілка працює, цдма-шний телефон зв`язок тримає впевнено.


Чи визначається номер при вхідному дзвінку якщо вам телефонують:
а) з мобільного
б) зі стаціонарного в іншому місті
в) зі стаціонарного у Львові?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 3-8-2008 у 21:40


Визнаяається без проблем якщо з визиваючої сторони немає всяких "фішок" спрямованих на подавдення визнаяення номера.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2008 у 17:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Визнаяається без проблем якщо з визиваючої сторони немає всяких "фішок" спрямованих на подавдення визнаяення номера.


Користуюсь вже 2 місяці, все працює чудово!
Єдиний недолік - батарея сідає за 2 дні при цьому що спілкуюсь небагато. Можливо через те, що в приміщенні, де майже завжди знаходиться телефон, сигнал лише 1-2 поділки з 7.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 13-10-2008 у 16:36


Який телефон?

Акум може сідати у випадку якщо часто тел переключається між сотами а ще гірше якщо між станціями. І другий фактор це те що за рахунок навороченості стандарту, чіпсет дуже прожорливий. Тому за звичай CDMA телефони працюють менше на одній зарядці акума. У GSM протокол тупий як дошка. Відповідно чіпсет менш порожорливий. Але потужність передавача в 10 раз більше. Тому коли розмовляти акумулятор сідає суттєво швидше.

Кількість палок це як мінімум не показник. Може не бути жодної і при тому ви будете чудово розмовляти без жодних артефаків. Може зашкалювати і нічого не буде чути. Тут все залежить від кривості рук інженерів. Щодо CDMA-UA i PeopleNet то там таких проблем немає. Вот у Велтона вони повсюду. Але Велтон скоро пропаде як страшний. Вже більше року як їх прикупили CDMA-UA.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-10-2008 у 13:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Який телефон?


Nokia 2126. Вибрав найпростіший з наявних.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 14-10-2008 у 15:53


Тоді від акума більше витягнити. Така модель. Інший варіант підшукати акум більшої ємкості.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6028
Реклама: