Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "Україна - зона культурного лиха"
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 25-11-2007 у 09:46
"Україна - зона культурного лиха"


Як на мене, надзвичайно цікава і потрібна акція.

http://www.cultura.net.ua/

Хто з форумчан братиме у ній участь?
Що взагалі думаєте про неї?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-11-2007 у 21:07


Може, я буду, якщо вирвусь з інших київських заходів (і взагалі доїду до Києва).
Останнім часом цими листами мої пошти просто забомбили. + радіо. Це значить - молодці, стараються, а не плачуть. Але я навіть і не здогадувався, що маю так багато культуроорієнтованих розсилок.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 5-12-2007 у 14:37


А я не думаю, що це справді дасть щось суттєве, як на мене - то це знову напевно чийсь піар для своїх зовсім не культурних цілей. Звиняйте, тут я заядлий песиміст.
Скринька у них там висить на сайті - Пишіть сюди про всі порушення , ущемлення і т п ... в сфері культури... Ну, напишу я - і що далі? Знімуть кого з роботи чи догану дадуть в особову справу? Та ні фіга не зроблять! А як що і зроблять - то як завжди все навпаки, чим треба було і як завжди козлом відпущення залишиться зовсім не повинна людина. :baddevil:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 5-12-2007 у 15:24


Акцією опікуються Капранови, а вони, як відомо, люди активні, тож не дадуть їй зачахнути. Тому справді варто писати й повідомляти, якщо є факти нищення культурних осередків тощо.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-12-2007 у 18:03


Був там. Враження двояке. З одного боку є люди, які не хочуть миритися з ситуацією і хочуть щось міняти. З другого боку хочуть продовжити діяльність як громадська організація. А я не розумію для чого :( За висловом одного з братів Капранових (ну не розрізняю я їх) це означає зробити орган, яких проїдатиме гроші, робитиме відписки про свою бурхливу діяльність і т.п. Кому це треба? Мабуть тим з чорного списку. Адже ж ми маємо багато громадських організацій і думаю при потребі вони надали б всю потрібну допомогу. Натомість метою даної акції мало б бути залучення якнайбільшої кількості людей, простих громадян до участі в збереженні і розвитку власної культури і захисті її від держави...

p.s.: та все ж віриться, що є там люди, котрі долучилися до цього задля того, щоб щось зробити, а не товкти воду в ступі
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-3-2010 у 22:20


Цитата:
Статут Чорного списку ворогів української культури

Звання “Ворог української культури” присвоюється фізичним особам за дії, спрямовані проти закладів культури, пам’яток історії та культури, інших об’єктів культури та культурного ландшафту України.

Звання Ворога української культури вживається разом з іменем особи, що його носить, на рівні з іншими званнями – науковими, державними, почесними та ін. Наприклад: Доктор історичних наук, професор, заслужений діяч мистецтв, ворог української культури і т.д.

Усім представникам культурної громади України рекомендується ставитися до Ворогів української культури як до своїх особистих ворогів. Не рекомендується тиснути їм руку, бажати здоров’я, вітати зі святами, спілкуватися на неслужбові теми тощо. Заохочуються усі інші способи прояву громадського осуду по відношенню до цих людей.

Пропонується вживати звання Ворог української культури у всіх публікаціях, інтерв’ю, некрологах та т. ін. поруч з іменем людини, що його носить.

Державним органам, політичним та громадським організаціям не рекомендується призначати осіб, відзначених званням Ворог української культури на посади, пов’язані з культурною сферою та зі спілкуванням з громадськістю.

Вороги української культури:

Табачник Дмитро Володимирович
Азаров Микола Янович
Копил Олег Георгійович
Лавринович Олександр Володимирович
Романенко Євген Олександрович
Уманець Анатолій Опанасович
Шевчук Євгеній Євгенович
Яцуба Володимир Григорович

Кандидати у вороги української культури:
Довгий Олесь

http://www.cultura.net.ua/black.php
http://www.cultura.net.ua/country.php

ІМХО, на цьому сайті заяви надто вже категоричні і висловлені у місцями у жорсткій формі. Але ідея сама класна і потрібна.

demo21.png - 26kB




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-3-2010 у 23:33


Не зовсім зрозуміло, що це за графік і чому лікувальні заклади там лідирують.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-3-2010 у 23:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не зовсім зрозуміло, що це за графік і чому лікувальні заклади там лідирують.

Там в лінку детальніша інформація :) А лікувальні заклади "лідирують" у хамстві персоналу. Це графік хамського ставлення держслужбовців до громадян України. Він будується за кількістю поданих скарг. Державна установа, яка збере найбільше скарг, отримає приз “Золотий нашийник”. Можу припустити, що цей приз отримають саме лікувальні заклади.





WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 26-3-2010 у 01:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не зовсім зрозуміло, що це за графік і чому лікувальні заклади там лідирують.

Там в лінку детальніша інформація :) А лікувальні заклади "лідирують" у хамстві персоналу. Це графік хамського ставлення держслужбовців до громадян України. Він будується за кількістю поданих скарг. Державна установа, яка збере найбільше скарг, отримає приз “Золотий нашийник”. Можу припустити, що цей приз отримають саме лікувальні заклади.

ИМХО, або організатори цього проекту такі тупі, або вони теж переслідують свої цілі, маніпулюючи свідомістю.
По-перше, визначати "рейтинг" за кількістю поданих скарг - це круто.
По-друге - це спосіб внести зайву ворожнечу в суспільство. На прикладі тих самих лікарів. Правильно, це не система винувата, скеровуючи бюджетні гроші на свої меркантильні цілі, це лікарі погані, які за жебрацьку зарплату мають ще мило посміхатись і лизати усім задниці.
Є система, яка придумує такі правила гри, щоб пішки постійно зіштовхувались лобами і гризли один одному горлянки. Чим винувата дівчинка-адміністратор, яка за тисячу гривень в місяць "представляє" інтереси компанії? І весь бруд виливається на неї, хоча той, хто дійсно представляє інтереси, захищений від нападків дверима з кодовим замком і мордатими охоронцями.
Так що вибудовувати рейтинги, де кому хто найбільше нахамив, без оглядки на ситуацію в цілому - остання справа.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-3-2010 у 09:16


Мені також здається, що лікарі якраз не особливо відзначаються. Просто в лікарні ходить багато людей, переважно похилого віку, яким дуже часто важко вгодити і які не лінуються поскаржитися.
Не віриться, що вони випереджають і міліцію і інші органи влади.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-3-2010 у 09:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Просто в лікарні ходить багато людей, переважно похилого віку, яким дуже часто важко вгодити і які не лінуються поскаржитися.

Я б сказала, які дуже люблять поскаржитись :) Але не думаю, що похилого віку пані мають і знають, як користуватись інтернетом. Адже, як я зрозуміла, щоб поскаржитись на держслужбовця, потрібно заповнити форму на цьому сайті.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не віриться, що вони випереджають і міліцію і інші органи влади.

Думаю, що лікарів, на жаль, особливо останніми роками, відвідують куди більше людей молодого віку :( А з міліцією, як кажуть стикаються рідко, но хамство нереальне.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6031
Реклама: