Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Остеохондроз
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 28-11-2007 у 18:21
Остеохондроз


Що, саме таку хворобу і дали? Може остеохондроз? Чи може все таки отой остро та ще й хандроз? Щодо останнього, то лікувати (а не лічити) можна спортом, робити щось активне, рухатися :baddevil:

PS Люди, та дбайте як Ви пишете і що Ви пишете!




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 28-11-2007 у 18:31


І це що за тема така http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5998 ?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 29-11-2007 у 09:22


твоє посилання не працює:
помилка!
Форум, який Ви вибрали не існує.




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-11-2007 у 10:19


Модератор викинув ці теми, напевно, а це залишив.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 29-11-2007 у 10:53


То може перекажес зміст... Чи там теж про остроохандроз? :D



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-11-2007 у 11:21


Тарас, там теж подібне було.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 29-11-2007 у 12:10


Ясно... Може людину дійсно шось болить... http://spinet.ru/osteoh/ і якщо просто в гуглі ввести пошук, то можна знайти безліч цікавого. Але не рекомендую лікувати шось за порадами з форумів чи невідомих псевдомедичних порталів. Йдіть ліпше до лікаря



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 8-1-2008 у 15:34


Знаю яким вправами остеохондроз прибирається.
Можна мені на мило - навіть відправлю до лікаря, який мені їх в свій час порадив, за що йому дуууже і щиро вдячна.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-1-2008 у 16:55


Того юзера адміністратор і так вже "на мило" відправив за недоречні дописи. Але інформацією можете і для всіх поділитися. Чи це може приватна інформація?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 9-1-2008 у 12:54


Чому, цілком звичайна інформація. Якщо справді кому потрібно - пишіть. Дам телефон цього лікара-масажиста. Він у нас в Опері працює.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Гук
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 25-9-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-9-2009 у 18:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Що, саме таку хворобу і дали? Може остеохондроз? Чи може все таки отой остро та ще й хандроз? Щодо останнього, то лікувати (а не лічити) можна спортом, робити щось активне, рухатися :baddevil:

PS Люди, та дбайте як Ви пишете і що Ви пишете!

Остеоходроз розвивається десятками років і вилікуватись від нього у масажиста не реально, хіба що тимчасово зняти больові симптоми, якщо ще більше не ускладнити. В першу чергу потрібно вживати в день не менш, як від 1.5 до 2,5 л. рідини /чай. компот, вода, суп і т.д./ плюс активний спосіб життя та фізкультура.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2010 у 14:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Гук
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Що, саме таку хворобу і дали? Може остеохондроз? Чи може все таки отой остро та ще й хандроз? Щодо останнього, то лікувати (а не лічити) можна спортом, робити щось активне, рухатися :baddevil:

PS Люди, та дбайте як Ви пишете і що Ви пишете!

Остеоходроз розвивається десятками років і вилікуватись від нього у масажиста не реально, хіба що тимчасово зняти больові симптоми, якщо ще більше не ускладнити. В першу чергу потрібно вживати в день не менш, як від 1.5 до 2,5 л. рідини /чай. компот, вода, суп і т.д./ плюс активний спосіб життя та фізкультура.


Сама цим страждаю. Згодна, вилікувати цю хворобу, мабуть, неможливо, та контролювати можна. Постійно. Не наскоками, не від загострення до загострення, а кожного божого дня:
1. Гімнастика
2.Згодна - багато рідини (дуже кльово допомагає імбірний чай або навіть просто зелений чай із додаванням імбиру. Але тут треба обережно, спочатку треба визначитись, чи все у вас добре із згортанням крові, чи немає загострень гастриту, ентериту тощо). Але воно допомагає, якщо пити регулярно.
3. Раз на два-три місяці (якщо є така можливість) - курс масажу.
4. Менше сидіти за компУтером і читати усяку хрєнь:lol: Вперед, дихати повітрям!!!;););)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Сташин
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 18-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2010 у 20:59


Доречі, с привоуд імбірю. Їм же у Індію й лікують остеохондроз? Якщо я не помиляюсь? А у нас, навіть препарат якийсь вінайшли, на його основі... Забувся назву(( Згадаю - скажу)))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-3-2010 у 18:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Сташин
Доречі, с привоуд імбірю. Їм же у Індію й лікують остеохондроз? Якщо я не помиляюсь? А у нас, навіть препарат якийсь вінайшли, на його основі... Забувся назву(( Згадаю - скажу)))


Не Зинаксин? Бо якщо так, то я про нього чула та навіть читала, але нема нікого, хто б його на собі випробував:sing: А він недешевий. Просто так не підеш і не купиш.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Сташин
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 18-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-3-2010 у 21:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Сташин
Доречі, с привоуд імбірю. Їм же у Індію й лікують остеохондроз? Якщо я не помиляюсь? А у нас, навіть препарат якийсь вінайшли, на його основі... Забувся назву(( Згадаю - скажу)))


Не Зинаксин? Бо якщо так, то я про нього чула та навіть читала, але нема нікого, хто б його на собі випробував:sing: А він недешевий. Просто так не підеш і не купиш.


Ото він і є))) Зинаксин. Ну, я згоден, якщо б точно знати, що воно допомагає, можна було б купити, а так - жуємо імбірь)))))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2010 у 16:21


Мене дістало так, що я купила. Але тільки Зінаксину, здається, все одно буде замало. Почала робити перекати, як мені свекруха показала, і кожні півгодини відриваюсь від компа і роблю розтяжки - не тільки хребта, але й ніг, рук. Наче, допомагає. Ще й трошки схудла:)
А про Зінаксин можна тут почитати, якщо комусь цікаво. Потім розповім, що і як насправді.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2011 у 12:27


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Паславський  
Нема такої хвороби, це радянська вигадка - [url]http://botalex.livejournal.com/54034.html
[/url]

Відео не змогла нормально подивитись (з технічних причин), але текст почитала. Я все розумію. Так, справді, дорсопатії - велика купа хвороб і валити все на остеохондроз - маячня. Але! Назвіть мені чітко захворювання (чи патологічний стан), що характеризується, в першу чергу, больовим синдромом та "зношеними" міжхребцевими дисками, що їх видно, скажімо, на рентгені?
Ви праві в тому, що треба чітко визначитись, про що ми тут говоримо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2011 у 08:39


А, і повертаючись до зинаксину - нарешті з'вився (чи може і давно, але я тільки знайшла) український сайт з цього приводу: http://zinaxin.ua. Але я вам маю сказати, що препарат НАБОГАТО кращий, ніж сайт:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6042
Реклама: