Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Що для Вас є кава?
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-12-2007 у 15:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Yuriy Mandzyak
Лише розчинна та лише зранку!


Глибоке імхо - розчинна кава, це як... чай. Позавчорашній і тричі виварений. Із пакетика :D
Хоча сама деколи грішу, коли хочеться (чи мушу) швиденько сьорбнути розчинного кофеїну.
А якщо маю час та натхнення - то кава тільки мелена (власноруч).:saint:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Yuriy Mandzyak
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 19-11-2007
Нема на форумі

Настрій: може бути :)

[*] написано 14-12-2007 у 16:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Yuriy Mandzyak
Лише розчинна та лише зранку!


Глибоке імхо - розчинна кава, це як... чай. Позавчорашній і тричі виварений. Із пакетика :D
Хоча сама деколи грішу, коли хочеться (чи мушу) швиденько сьорбнути розчинного кофеїну.
А якщо маю час та натхнення - то кава тільки мелена (власноруч).:saint:


Боже, я не знаю, що на мене найшло коли я писав цей пост.:rolleyes: Наталю, я мав написати лише не розчинна, а написав навпаки. Соррі за описку...:saint:




Я знаю лише те, що я нічого не знаю

Сократ
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-12-2007 у 17:49


Вживаю зранку, ввечері, іноді вночі (замість інших гарячих напоїв); вихідними, буває, і вдень. Але не відрами. Як наслідок, вдома п’ю, переважно, розчину, бо для натуральної, справді, слід спочатку обсмажити зерна, потім – перемолоти, потім – зварити, тобто убухати купу часу, і усе це – на 1-2 чашки. Якщо пити регулярно (так як вище написав), то часу не вистачить.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Здається, ніде не варять таку смачну каву, як у нас

Ага! Це ви на Закарпатті комусь скажіть :lol: Був я в Ужгороді, бовкнув щось про львівську каву… Нічого не можу сказати – ввічливі люди попалися – морду не били, взагалі промовчали, просто подивились уважно. І на каву зводили. Таки смачна.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
(c) Павло Загребельний: "Розчинна кава породжує розчинні думки":lol:
Мабуть задля додаткової концентрації думок Павло Загребельний каву взагалі не п’є, а їсть ложками (а я-то гадаю, чому в нього такі романи грубеньки)?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 14-12-2007 у 21:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
(c) Павло Загребельний: "Розчинна кава породжує розчинні думки":lol:
Мабуть задля додаткової концентрації думок Павло Загребельний каву взагалі не п’є, а їсть ложками (а я-то гадаю, чому в нього такі романи грубеньки)?

Цитовані слова він уклав до уст героя-письменника, який разом із іншими двома такими ж подорожує до Криму.
Причому це ще в ті часи, коли залізничні квитки були без прізвищ, а викупити ціле купе на 1-2-3 особи ще не було звичним. Так от, герої оповідання так і зробили... А оскільки приперся подивитися на те "диво" сам начальник поїзда, то його в купе частують кавою, звареною на спиртівці.:rolleyes:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 15-12-2007 у 10:34


Раз тут купа народу зібралась, яка любить каву, то поділіться зі мною, хто які сорти чи марки любить і через що.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-12-2007 у 10:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Здається, ніде не варять таку смачну каву, як у нас

Ага! Це ви на Закарпатті комусь скажіть :lol: Був я в Ужгороді, бовкнув щось про львівську каву… Нічого не можу сказати – ввічливі люди попалися – морду не били, взагалі промовчали, просто подивились уважно. І на каву зводили. Таки смачна.

Ну, оскільки я людина миролюбна, то погоджуся, що в Ужгороді кава не гірша :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 15-12-2007 у 22:39


Цитата:
Раз тут купа народу зібралась, яка любить каву, то поділіться зі мною, хто які сорти чи марки любить і через що.


Перепробував багато сортів і видів. Зараз найчастіше купую Жокей (в червоних пачках), інколи Chibo (Ексклюзив), інколи Чорну карту. Просто запарюю в горнятку або, якщо маю час і натхнення, заварюю в турці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 17-12-2007 у 11:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка

Глибоке імхо - розчинна кава, це як... чай. Позавчорашній і тричі виварений. Із пакетика :D
(власноруч).:saint:

Мені здається, що не надто позитивне ставлення до розчинної кави є певною традицією... Наскільки я зрозуміла от з цієї статті (внизу сторінки), то основний недолік розчинної кави - це послаблення аромату в результаті переробки кавових зерен. Але ж може так статися, що завдяки невпинному вдосконаленню технологій розчинна кава не буде поступатися ароматом натуральній... А ще одне джерело взагалі стверджує, що розчинна кава - корисніша за натуральну. Хоча, я чула від знайомих абсолютно протилежні думки...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 23-12-2007 у 22:31


Купую в зернах - серія "Кави світу" Колумбія.
Мелю на ручній кавомолці на кілька приготувань у джезві.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 23-12-2009 у 22:07


Кава - це невід'ємна частина мого життя. Я затята кавоманка !!! Звичайно, знаю, що вона й не така вже корисна, але скільки того життя?! Якщо якась ароматна рідина принесе добрий настрій, то чому й не випити...



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 23-12-2009 у 22:22


Колись частенько попивав кавусю, але коли покинув одну шкідливу звучку, то щось і до кави інтерес пропав, хіба шоколадом компенсовується.



Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 24-12-2009 у 01:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Кава - це невід'ємна частина мого життя. Я затята кавоманка !!! Звичайно, знаю, що вона й не така вже корисна...

Та не така вже й шкідлива. Звісно, якщо пити її відрами/літрами - добра не буде, але й від чаю в такій кількості, мабуть, також. У всьому має бути міра. :saint:
Розчинну пити не можу взагалі - смак мені не той, і годі, якою б дорогою та кава не була. Але заварна, зранку, перед роботою - те, що треба. Заряджає позитивом на цілий день.




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-12-2009 у 13:15


Кава (особливо ранкова) - це ознака того, що все гаразд, і здоровя (раз пєш каву, значить можеш), і справи (раз пєш зранку каву - значить поспішаєш на роботу), і настрій.
Я п"ю каву лише мелену, сама підбираю суміші. Люблю таку: 100 г арабіка Бразілія сантос + 50 гр арабіка кенія (фірми Галка) + 30 гр. баварський шоколад (якоїсь Київської фірми).
Ще важливо, де купляти.
Смачно в Світі Кави, але дорого.
Оптимально ціна-якість це в Винниках в Рукавичці і в кавярні "Діва" (біля колишньої хімчистки Сніжинка). Це на мою думку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-12-2009 у 20:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Кава (особливо ранкова) - це ознака того, що все гаразд, і здоровя (раз пєш каву, значить можеш), і справи (раз пєш зранку каву - значить поспішаєш на роботу), і настрій.


Цікава думка. Якщо я зранку не можу підняти 200 кіля - значить я нездоровий, нікуда не поспішаю і взагалі все в мому житті страшенно паскудно:lol:

Пив каву, довго пив, в школі, універі і після. А зараз чомусь не п’ю, просто не хочеться, зато відкрив для себе світ чаїв, зелених, ароматизованих, чорних, квіткових і т.п., і прекрасно себе почуваю. Часом і каву хлебну, але особливого потягу вже не відчуваю. Вилікувався від кавонаркоманії :D




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Світлана Шупер
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 27-9-2010
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-10-2010 у 15:53


І який то прикол в тому? Гірка якась штука і всьо одно скільки цукеру там сипати. Не люблю її. Сок чи чай о то кульно!!!!!!!!! :cool::cool::cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-10-2010 у 21:05


чомусь я каву не люблю. саме кавовий смак. не можу вживати нічого з кавовим смаком. може алергія? іноді так хочеться отримати задоволення від філіжанки запашного напою, але це не моє, навіть аромат кави не люблю.:( краще чорний чай без цукру, терпкий, без домішок, з шоколадом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Світлана Шупер
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 27-9-2010
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-10-2010 у 21:12


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
іноді так хочеться отримати задоволення від філіжанки запашного напою, але це не моє, навіть аромат кави не люблю.:( краще чорний чай без цукру, терпкий, без домішок, з шоколадом.

Якшо вам хочеться отримати задоволення від кави, то треба спочатку помучити себе разів зо пять :lol::lol: Тоді кайфанеш від від чаю з печеньком :cool: :cool:Шоколадка то те саме шо кава. Печенько ліпше :lol::lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-10-2010 у 21:41


ви праві, Світланко, мабуть мучити себе не буду. щодо розчинності - розчинний чай - це неприродня істота-гидота. добре, що чай легше заварювати ніж каву, на нього завжди вистачає часу. всім смачних філіжанок;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 29-10-2010 у 19:13


Останнім часом майже щоранку, лише заварну. То мусить бути арабіка, та не конче з дорогих, важливо дивитися на ступінь обжарювання. Користуюся гейзерною кавоваркою, бо ціную свій час. А просто залити кип'ятком - то знущання над собою. Файна кава - то є сила :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 30-10-2010 у 00:06


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Файна кава - то є сила :)

Ще й яка! :cool:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6087
Реклама: