Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: дитячі книжечки
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 17-12-2007 у 19:45
дитячі книжечки


Кого цікавлять книжечки українською мовою за розумну ціну для дошкільнят підказую - чоловік купляв в маркеті "Вам". Дуже навіть симпатичні. :)



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 17-12-2007 у 21:37


А якого видавництва? Бо в деяких мова просто жахлива...



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-12-2007 у 10:23


Нам св. Миколай таааакенну книженцію приніс (вірніше принесе вночі)!
Видавництва Machaon - "ВОЇНИ - історія великих битв минулого".
Я в захваті!!!!
Там неймовірно добротна поліграфія, палітура, багато рухомих вкладень, гарна графіка, 2Д розгортайки.
Дякую Олексієві!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-12-2007 у 11:29


Цитата:
Нам св. Миколай таааакенну книженцію приніс (вірніше принесе вночі)!
Видавництва Machaon - "ВОЇНИ - історія великих битв минулого".

Скільки коштує і де купити можна?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 18-12-2007 у 12:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Скільки коштує і де купити можна?

Приєднуюсь до запитання.

Hanor Narasson, книжки якраз для малечі: тверді сторінки, красиво оформленні, може це і не "Абабагаламага", але ціна за те цілком прийнятна для звичайної людини - 25-30 гривень.
ТОВ "КЛЮЧ", Москва, 2007,
Видання українською мовою:Видавничий дім "РОЗУМНА ДИТИНА", Київ, 2007, Надруковано в Словаччині, фірма Графобал а.о.

інші - Віддруковано в ТОВ "Издательський дом "Проф-Пресс", Ростов-на-Дону, Реалізація - ВКЦ "Кредо", 2007.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-12-2007 у 18:22


То нам подарунок прибув, я сам не купував. На око дорога.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 18-12-2007 у 19:39


Ну от так завжди...:(



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 18-12-2007 у 22:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич

Hanor Narasson, книжки якраз для малечі: тверді сторінки, красиво оформленні, може це і не "Абабагаламага", але ціна за те цілком прийнятна для звичайної людини - 25-30 гривень.
ТОВ "КЛЮЧ", Москва, 2007,

... как мноґа в етом звукє...:baddevil:

Краще з розумним (Іваном Малковичем) згубити, ніж... :mad:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 18-12-2007 у 23:12


мені в ентом звукє набагато більше за вас слилось , бо я провела у Москві аж 8 років :baddevil:, але я оцінила, що напечатали по українськи...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-12-2007 у 23:50


Цитата:
На око дорога.

Не дорожча за інші книжки серії, таких як Дракони, Чарівна книга (Чи книга чарів?), тощо. ;)

Ми теж вдячні, тільки от треба буде трішки підрости до цьогорічного подаруночка.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
бо я провела у Москві аж 8 років:
напечатали по українськи

Відчувається :saint:




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 19-12-2007 у 08:47


Олексію , я вас теж люблю :baddevil: :saint:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 19-12-2007 у 14:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
мені в ентом звукє набагато більше за вас слилось , бо я провела у Москві аж 8 років :baddevil:, але я оцінила, що напечатали по українськи...


Я нічого не маю проти Москви, як такої, ба, навіть проти книжок, які там видаються, за умови, що вони не українською. :mad:
Росіяни швиденько відчули, що є досить ємкий ринок книжок українською мовою і цим скористалися. Оскільки в Росії податкове навантаження на видавців суттєво менше, то книжки виходять дешевші.
Робиться це різними шляхами: як примітивний експорт в Україну, так і реєстрація "дочок" в Україні.
Причому знаючи, що дорослий україномовний дорослий прочитає книгу і по російськи, якщо не буде українського варіанту, основний акцент такі видавництва роблять на дитячу літературу.
Остаточно, це не було б зле, якщо б не економили на роботі літературних редакторів, плюс до того редактори в таких видавництвах не є "нейтів юкрейніен спікерс" :baddevil:. Українська мова в таких книжечках кострубата і недоладна, з русизмами.
У мене двом молодшим дочкам 5 і 4 роки і я завжди стараюся їм в подарунок купити книжечку. Одного разу я попався на тому, що на роботу прийшов "коммі" і запропонував книжки вид. "Махаон-Україна" (Ви ніколи не задумувалися, чому не просто "Махаон"? :rolleyes::mad: )

Читати я то їм не можу - просто ріже слух. Потім я виявив випадково, що "Махаон" спочатку випустив цю книжечку російською. а потім швиденько "самопально" переклав і видав для України.
Оскільки це казки братів Грімм, то ясно, що всі авторські "копірайти" вже давно "почили в Бозі". Права перекладачів з 70-80х років (а були гарні переклади) - ще ні. Тому переклад "самопальний", жодних даних про перекладача в книзі немає. Ось така "халтура".

В кінці-кінців я знайшов видання, з якого читали ті казки ще мені, і "вечірнє читання" виглядає наступно: я читаю зі старенької пошарпаної книги, а малі розглядають малюнки в новій. :lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 19-12-2007 у 15:21


Можливо є якась рівнева планка. Бо Махаонівські книжечки ціною до, скажімо, 70 грн - дійсно "напечали по українськи", всі решта, окрім благородного друку отримали ще й достойний переклад.
У нас жодних зауважень до Махаону (а Ми досить прискіпливі) і можу стверджувати про їхню якість не як оглядач, а як корситувач (я не причетний до жодних джерел виробництва-розповсюдження вищезгаданих видань, тому не баньте мене за рекламу).




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2007 у 15:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
мені в ентом звукє набагато більше за вас слилось , бо я провела у Москві аж 8 років :baddevil:, але я оцінила, що напечатали по українськи...


Кілька разів тримала в руках україномовні книжки, видані в Москві - зареклася. Переклади не просто погані - жахливі. Попри гарні ілюстрації і якісну поліграфію.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2007 у 15:24


До речі, Махаон останнім часом виправився.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-2-2008 у 14:06


Україномовні дитячі книжки мають безліч помилок і абсурдний текст

"Значна частина дитячої літератури, що надходить у продаж, є неякісною. Цією проблемою перейнялись не лише батьки, а й дитячі психологи та педагоги. Яскрава обкладинка, запевняють фахівці, ще не запорука цікавого змісту. У книгах незрозумілого походження безліч росіянізмів, помилок та абсурдний текст. А деякі підручники з грифом "рекомендовано Міністерством освіти" прикарпатські педагоги вирішили не використовувати.

Неякісна дитяча література псує маленьких українців. Педагоги та психологи стурбовані: книг сумнівної якості побільшало. У багатьох з них помилки починаються ще з обкладинки. У книзі "Для самих маленьких", а чомусь не найменших – є казка "Заєць, Лиса і Півень". Невідомо з ким Зайчик та Півник. З погано перекладеною з російської Лисицею чи лисою особою жіночої статі. Філологи нарікають: увесь текст – калька з російської. Тому й зустрічається безліч русизмів та помилок. Упорядник Соловйов - через апостроф, діти примчали на "лужок", а не на галявину, а вовки виють не на місяць, а "на луну". Така словесна нісенітниця не минає безслідно, кажуть мовники..."

Детальніше тут: http://www.day.kiev.ua/195712/




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Сворик
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 4-3-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-3-2008 у 15:38


:sing: Нещодавно купила похресничці (1,5 року) книжечку з серії "Картинки для дитинки" (НК Богдан). До речі, ті тернопільські книжки для дітей - непоганські.. бо переклади ранку, справді, жахливі....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 14-3-2010 у 11:12


Нарешті вийшла друком книжка для кмітливих і допитливих діточок – про життя видатних дітей. А саме: про Нестора Махна – неперевершеного тактика ведення партизанської війни, Шарля де Ґолля – президента Франції, якого за масштабами діяльності порівнюють з Наполеоном, Олеся Бердника – видатного українського письменника-фантаста, Джохара Дудаєва – духовного лідера Чеченії та Романа Шухевича – головнокомандувача Української Повстанської Армії.

Саме цих п'ятьох чоловіків потрібно ставити у приклад своїм дітлахам. Чому? Спробую розказати на презентації.
Приблизна вартість книги з доставкою/пересилкою - 35-40 грн.

Анотація:
Відомий український журналіст, а нині й письменник Богдан Логвиненко підготував для вас цікаві історії про дитинство п’яти незвичайних особистостей, які стали відомими у цілому світі.
Нестор Махно – неперевершений тактик ведення партизанської війни, ватажок загонів селян-повстанців, які діяли на Півдні України у роки Громадянської війни; Шарль де Ґолль – президент Франції, якого за масштабами діяльності порівнюють з Наполеоном; Олесь Бердник – видатний український письменник-фантаст, журналіст, актор; Джохар Дудаєв – чеченський військовий, державний та політичний діяч, перший президент Чеченської республіки Ічкерія; Роман Шухевич – головнокомандувач Української Повстанської Армії, один із найвпливовіших керівників Організації Український Націоналістів, Герой України.
Книга для допитливих мрійників та першовідкривачів.
http://logvynenko.com/book/

320.jpg - 19kB




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 14-3-2010 у 14:20


Але я люблю ту серію. Купили кілька років тому малій деякі, то я перечитала все і по кілька разів.;) Дітям сподобається!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2010 у 20:33


Мої племінники із задоволенням прочитали серію: "Дивовижні пригоди в лісовій школі" Всеволода Нестайка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 14-3-2010 у 21:05


Запропонуйте їм ще "В країні сонячних зайчиків". Думаю, також сподобається ;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2010 у 21:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Запропонуйте їм ще "В країні сонячних зайчиків". Думаю, також сподобається ;)

Дякую за пораду. До речі, в книгарні НТШ серія "Дивовижні пригоди в лісовій школі" коштує найдешевше :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-5-2010 у 13:18


Книжки, які зараз із задоволенням слухає моя донечка:
"Моє любе цуценя ", "Кошеня Мурчик" Ірини Сонечко видавництво "Ранок";
"Подорож у країну ввічливості" - серія "Веселка" видавництво "Белкар-книга";
"Малятам про тварин" - серія "Хороші вірші" видавництво "КАЗКА"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-5-2010 у 13:38


В тему і не в тему - в палаці Спартаку - Україна на Мельника перша виставка Дитячий сівт чи шось таке - книжок валом всяких ну і ше там всякого троха.
вхід 3 грн
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-5-2010 у 09:31


Можливо, не дуже в тему. Цікава дискусія:
Як зробити читання цікавим для дітей?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6096
Реклама: