Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Шенген для українців
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 11-11-2015 у 20:53


І не лише лікарі

тиць


Цитата:

Specjaliści emigrują z Polski. Eksperci: Trudno będzie zatrzymać ten proces
Za pracą coraz częściej wyjeżdżają osoby o wysokich kwalifikacjach, skuszone atrakcyjnymi pensjami za granicą. Pierwsze fale emigracji dotyczyły osób wykonujących nisko płatną pracę fizyczną, teraz nasila się proces poszukiwania pracy przez specjalistów, począwszy od bankowości poprzez lekarzy, a kończąc na inżynierach...


І чим краща Україна, щоби в нас не почалося те саме?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 11-11-2015 у 21:06


Тю, біда. У нас давно вже нема кваліфікованих лікарів. Так що втрачати нам абсолютно нічого.
Це я, на превеликий жаль, з власного досвіду заявляю.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 11-11-2015 у 21:16


Поки що ще є. Коли я потрапив із запаленням ока (спайки, 20% зору, якщо це про щось говорить) в Жовтневу лікарню в Києві, там на кафедрі було дві лікарки. Так Бог дав, що я потрапив до кваліфікованої і мені око врятували. До іншої лікарки потрапив мій сусід по палаті, йому не допомогли. На той момент в більш кваліфікованої лікарки не було причин для еміграції. А коли відкриють кордони для безвізових подорожей у Бундес і на Острови - втЕди зобачИми...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 12-11-2015 у 09:24


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  

І чим краща Україна, щоби в нас не почалося те саме?

Я не бачу абсолютно ніякого звязку між безвізовим статусом і фаховою еміграцією. Безвізовий статус лише спрощує поїздки до країн ЄС. З візою чи без українець може в'їжджати в ЄС лише на обмежений строк. Права на працю в жодній з країн він не дає, в той час, як поляки мають таке право в любій країні ЄС. Для того, хто хоче легально працювати за кордоном, проблема в'їздної візи стоїть на останньомі місці, якщо це взагалі є проблемою, в цьому випадку. Так само, як і для того, хто працює нелегально.
Якщо ж той же лікар з України, чи там інженер зможе, де небуть, легально отримати дозвіл на роботу, то цим він і всі свої візові проблеми вирішить.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-11-2015 у 15:39


Мені здається, що і при безвізовому режимі збережуться обмеження і документи на кордоні. Наприклад запрошення, страхівки, довідки з банку. Може і ще щось придумають.

Тобто спроститься саме проїзд "туристичного" формату чи суто ділового, а не легальна робота.
Нелегально на роботу потрапити буде легше, але я собі слабо уявляю як можна лікарем влаштуватися.
Хоча звісно шукати роботу, проходити співбесіди, наводити контакти буде простіше і багато хто з "білих комірців" цим скористає.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 12-11-2015 у 16:12


Мене кликали на роботу в Польщу програмістом. Вже був готовий мені офіційний дозвіл на роботу і запрошення для дружини, все мав на руках. Зупинило те, що в візовому центрі страшні черги. Я вже таке бачив і мені не так страшно, а на той момент вагітну дружину не захотів в таке втягувати. Тоді отримав якраз пропозицію про роботу у Львові і питання з Польщею знялося. А якби не треба було віз - вже би поїхав.

>>> поляки мають таке право в любій країні ЄС

Я дійсно сплутав безвізовий режим із правом на працю, але ж до того теж йде, ми руками і ногами за будь-яку ціну (досить бездумно, як на мене) стараємося того добитися...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 13-11-2015 у 02:50


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Хоча звісно шукати роботу, проходити співбесіди, наводити контакти буде простіше і багато хто з "білих комірців" цим скористає.

І це теж, але не тільки. Значно більше, це сприятиме появі нових робочих місць в Україні, хоч би тому, що "наводити контакти буде простіше" для українських підприємців малого і середнього бізнесу.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-12-2015 у 14:57


Ура, не все так погано! Колумбія підписала безвізовий режим з ЄС! Може і ми колись дочекаємося. Правда, треба підтягнутися до стандартів цієї високорозвинутої держави

http://ua.korrespondent.net/world/3597670-yes-vviv-bezvizovyi-rezhy...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2015 у 21:32


Халепа, ми зайшли не з того боку.
Ось турки - красені. Варто їм було збити коцапського літака, як одразу отримали безвізові прогулянки до Европи. А ми телимся, закончики якісь приймаємо. Не тим займаємося, хлопці!




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2017 у 14:38


Отже, мабуть безвіз таки буде, може і на це літо.
Побачив більш-менш доступне роз'яснення, як він виглядає і які документи потрібно мати.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6111
Реклама: