Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Шенген для українців
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-12-2007 у 18:53
Шенген для українців


Міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявляє, що з 1 січня 2008 року громадяни України будуть одержувати візи в країни-члени Шенгенської угоди за спрощеними процедурами.

"З 1 січня набирає сили новий режим видачі віз українським громадянам, ми домоглися того, що з початку 2008 року українці будуть одержувати візи в країни Шенгенської зони за спрощеною процедурою", - сказав він журналістам на брифінгу в п'ятницю в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Огризко підкреслив, що досягнуто домовленість з європейською стороною про те, що Україна буде проводити моніторинг реалізації цієї угоди з європейської сторони і через три місяці будуть підведені проміжні підсумки.

"Якщо ми будемо бачити, що ті чи інші країни Шенгенської зони неякісно виконують свої зобов'язання, то ми будемо відповідним чином реагувати аж до таких заходів, про які я б зараз не хотів говорити, але це будуть адекватні заходи", - підкреслив він.

Огризко нагадав, що візи для українських громадян з 1 січня 2008 року в країни Шенгенської зони будуть коштувати 35 євро.

http://pravda.com.ua/news/2007/12/21/68803.htm




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-12-2007 у 19:05


Дуже вже якось... масненько звучить. Це підозріло.:cool:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-12-2007 у 19:47


Я гарний пост на цю тему знайшов, правда по англійськи: http://noddeat.livejournal.com/14288.html



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 22-12-2007 у 15:17


По перше, пост той трохи з іншого приводу (ліквідація кордонів між старими і новими членами ЄС), по друге, трохи неточний. Про дещо він замовчує, саме про те, що для величезної частки громадян України візи стануть безкоштовними.
А для нас ("запрошуюча сторона") спроститься процедура оформлення "виклику". І стане набагато дешевшою.

Повний текст угоди спрощенного надання віз тут.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-12-2007 у 17:09


А вже щось відомо про виклики? Оцей пункт цікавить (стор. 9 угоди):

Цитата:

j) для близьких родичів: один з подружжя, діти (у тому числі усиновлені), батьки (у тому числі опікуни), дідусі, бабусі та онуки, які відвідують громадян України, які мають дійсний дозвіл на проживання на території держав-членів:

– письмове запрошення приймаючої особи;




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-12-2007 у 18:31


Так це напевне для поїздки в різні країни по різному, як той виклик має виглядати і ким має бути завірений.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 22-12-2007 у 20:59


Про виклики можу розказати, тому що подібна угода з Росією діє вже давно, знайомі користувалися.
Раніше, щоб викликати родича, треба було піти в відділ по роботі з іноземцями (не знаю, як "ауслендерамт" перекласти на українську) "міськвиконкому" (бюргербюро), заповнити там спеціальний формуляр, де вказувалася, припустимо, житлова площа, місячний дохід сім'ї, паспортні дані, ще там щось. Дані перевірялися, сплачувалося мито (прибл. 50 євро) і ви одержували документ, який в Україні називався "виклик", а в Німеччині Verpflichtungserklaerung, - "Заява про прийняття зобов'язання". Тобто, приймаюча сторона бере на себе фінансову відповідальність за всі випадки, що можуть статися з гостем. Хвороба (якщо нема страхування) - плата за лікування, невиїзд з Німеччини до закінчення візи - плата за розшук і видворення гостя, що вирішив "затриматися". Ну і так далі.
Зараз, в ауслендерамт йти вже не треба. Не треба достатнього місячного доходу, житлової площі і т.д. Достатньо на будь-якому папірці від руки написати виклик "Я, такий і такий запрошую в гості такого і такого, який мені доводиться тим-то", дата, підпис. Підпис завіряється в бюргербюро за 5 євро і відсилається родичу. РОдич бере документи, що підтверджують родинні зв'язки, той виклик і їде в консульство. Документів достатньо для видачі візи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-12-2007 у 22:41


На сайті німецького посольства в Нью Йорку було написано, що вистрачить неформального запрошення від когось з Німеччини. І дійсно, написаного від руки листа (по німецьки), де писало що "я тебе запрошую літом провести відпустку в нас" цілком стало для нас. Правда їхали ми з Америки :baddevil:

Якщо тепер буде така процедура, як пише Андреас, то просто супер.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 24-12-2007 у 10:05


Я не сподіваюся, що так швидко - вже з 1 січня - ситуація може змінитися. Але зі вступом Польщі в Шенген Європа просунула свої кордони на схід, тож змушена буде поступово змінювати своє ставлення до нас - їм вигідно й надалі просувати свій влив на схід.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 24-12-2007 у 10:56


Доповідаю Громаді, що днесь прийнято Консулятом РП рішення про надання мені візи "наукової" (тобто на підставі "угоди про взаємообмін та співпрацю інститутів" і "відповідного звернення до Консула РП про видання візи")
єдине що, на жаль пів-річної (хоч просилося про 1-річну, а документи були на 2-річну)
-оскільки (близька до тексту відповідь):
"лиш на це має право консулят, позаяк ота інформатичка, на ФРНівському сайті виставлена
про Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/pdf/pdf__visaerleichter...
хоч може і згідно Германських тверджень і набуває чинності 1 січня 2008 року
але "Верховна Рада ще не ратифікувала"(с),- тому беріть/отримуйте на пів року"

sic.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 24-12-2007 у 14:40


2 dr.Trollin
Боже ж, сказано простою українською мовою - з 1-го січня 2008-го. А Ви коли прийшли за візою?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-12-2007 у 19:10


2 dr.Trollin 2
Почём стоит похоронить?
Тобто скільки коштують візи "наукові" (бо, начебто, в особових спискАх їх не було)?
І ще чим вони краще за звичайні "лягушачі"?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-12-2007 у 19:24


Нічого не коштують. А за звичайні треба платити. Читайте тему про візи до Польщі http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2090



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-12-2007 у 19:49


Це тіпа восьмий пункт? Я, начебто, читав, але не думав, що взаємообмін - це на півроку, рік, два.
А без обміну навзаєм, виходить, і віза наукова - не наукова?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-1-2008 у 23:31


Непогана стаття про стосунки з України з Шенгеном і про т.зв. "спрощений режим":
10 міфів про Шенгенську зону і перспективу безвізового режиму між Україною і ЄС




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-10-2014 у 10:51


Щось там змінилося з видачею деяких видів віз. http://lowcostavia.com.ua/shoping-visa/ невникав, бо не надто цікаво мені це зараз. Але факт, що розмови про безвізовий режим так і залишилися розмовами.
Що ще і ще раз заставляє задуматися, над тим, якими ми маємо бути чи що тут має бути, щоби європейці раді були нас бачити.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-10-2014 у 17:29


Наскільки я зрозумів, то це стосується лише шопінг-турів.
А запровадити відкритий режим з країною, яка знаходиться в стані війни - це було б ідіотизмом з боку ЄС.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-10-2014 у 17:46


Та чого ... Он Греція формально в стані війни з Туреччиною, а це не завадило їм не те що в Шенген увійти, а й в саме ЄС і зону євро.

ІМХО, усім при владі Шенген для України не вигідний. І в Україні і в Європі. Це і корупційні схеми і можливість ефективнішої експлуатації нелегалів.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-10-2015 у 19:42


Чергова ітерація боротьби за безвізовий режим з ЄС.
Тепер на заваді стає наша Генеральна прокуратура
http://www.eurointegration.com.ua/articles/2015/10/27/7039965/
http://uainfo.org/blognews/1445955707-shokin-uchinil-demarsh-protiv...





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-11-2015 у 12:19


Напевно ми пролетіли цього разу знову.. Слів бракує. Небажання внутрішніх змін в системі влади та відносин між владою і суспільством, вдало замасковане гомофобією, успішно провалило можливість безвізового режиму з Європою.
Видно це доля України - вічно рефлексувати, щось просити, домагатися, прагнути. Замість того, щоби взяти і тупо зробити, те що треба.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 10-11-2015 у 19:02


А що воно за слово таке "гомофобія" взагалі? Припустимо, докричаться своїх прав на публічну демонстрацію власних вподобань некрофіли і нас в черговий союз будуть пускати лише після офіційної згоди на паради з трумнами... Тоді прогнемося знову і будемо вживати нав’язаний термін "некрофілофобія" ? :(

Ось прогнувся Луценко: "Я вважаю, якщо ми йдемо в Європу, ми повинні визнавати всі норми, в тому числі права ЛГБТ"
http://www.unian.ua/politics/1179496-lutsenko-krasche-gey-parad-na-...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-11-2015 у 22:23


Я хоч певною мірою "гомофоб", але все таки не в'їхав, чи насправді для України така проблема з записом чогось там у Трудовий кодекс. Приблизно знаючи наші реалії можу припустити, що нікого це ні від чого не врятує. Я маю на увазі, що в країні де взагалі все за поняттями, про якийсь системний захист прав хоч когось говорити марна річ.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2015 у 11:35


Цікавий аналіз проблеми віз від Ігора Луценка http://uainfo.org/blognews/1447231838-igor-lutsenko-titulovani-urya...
Автор акцентує увагу на безсистемності та відсутності чіткої програми входження в безвізовий простір і вважає всі дії влади сумнівними з точки зору кінцевого результату.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 11-11-2015 у 16:32


Пропоную для роздумів один цікавий момент щодо довжини черги на медичне обстеження в Польщі. Це почалося відтоді, коли польським фахівцям стала доступна опція виїзду в Німеччину, Англію і т.д.


тиць

Цитата:

Wbrew radosnym zapewnieniom resortu zdrowia i NFZ, kolejki do lekarzy w Polsce są coraz dłuższe! Ministerstwo Zdrowia zapowiada, że fundusz od stycznia 2015 r. zmieni „politykę informacyjną” i na jego stronach internetowych będzie informacja o pierwszym wolnym terminie w każdej przychodni, a dane mają być aktualizowane co tydzień. To dobrze, bo na razie – jak pisaliśmy wczoraj – NFZ w internecie oszukuje pacjentów. Tylko czy lepsza informacja skróci kolejki?! Ministerstwo znów mydli ludziom oczy

Pod koniec września zadzwoniliśmy do przychodni w Bytowie z pytaniem o termin na rezonans magnetyczny. – Marzec 2015 – usłyszeliśmy w odpowiedzi. Pod koniec października ponownie zadzwoniliśmy do tej samej przychodni. – Połowa maja 2015 – poinformowano nas w rejestracji.Oznacza to, że tylko w ciągu miesiąca kolejka na badanie wydłużyła się o dwa tygodnie.


Для тих, кому важко читати польською, чекати на "резонанс магнетичний" треба було від моменту запису у вересні 2014 до березня 2015. Уточнили пізніше в кінці жовтня 2014 - черга зсунулася вже на половину травня 2015.

тиць

Цитата:

Pacjencie, chcesz iść do lekarza? Najpierw zastanów się dobrze, czy dożyjesz do najbliższej wizyty! To nie żart. Na wizytę u lekarza w niektórych placówkach trzeba bowiem czekać latami.


Коротко - впевніться, що доживете до найближчого візиту до лікаря, бо чекати треба де-не-де роками.

Це лише декілька прикладів, я таке спостерігаю вже багато років у польському інтернеті. А під новинами коментарі поляків на кшталт "і то українці хочуть за пару років жити так, як живемо ми???"

Звісно - перетворювати Україну на Північну Корею то не варіант. Тільки я би не підігрівав ейфорію, спостерігаючи як ще один парламент європейської країни ратифікував угоду про безвізовий режим з Україною. Все має свою ціну.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2015 у 20:21


Так а в чому джерело проблеми в поляків? Лікарі повиїзджали на кращі гроші?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6111
Реклама: