Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Шукаю пісні!
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 30-1-2008 у 09:19


Ярославе, на форумі "Домівка" також є тема, подібна до цієї http://www.domivka.net/forum/showthread.php?t=3239 Той форум загалом активніший, тож, якщо хочите, зверніться ще там. Хоча, з іншого боку, шанувальників "Променя" тут більше, ніж там. Такий висновок можна зробити хоча б порівнявши активність обговорення програм Ольги Смоляр.;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2008 у 00:40


До Ярослава Нікітіна
«На вас уся надія» - то не правда. Людьми з цього форуму не закінчується коло зацікавлених (обраних- якщо тобі подоб «Матриця» )
Заглянь на гілку http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4565 – з якого ресурсу можна найоперативніше черпати музичні новини, хоча ти її напевно бачив.
http://www.odtrk.if.ua/ - отут в розділі фонотека є багато «екзотичних» та рідкісних пісень, але радіокомпанії їх тобі просто так не віддасть (як в мультику Простоквашіно), проте можна подивитися з якого альбому пісня, як називається, хто автор.
http://nashe.com.ua/ - отут багато текстів пісень і можна шукати по уривку тексту




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2008 у 00:51
Навіяне Ярославом. Хоча, трохи і не по темі.


Меломанам, ентузіастам, колекціонерам, музикознавцям, фольклористам, небайдужим, та просто дивним людям присвячується цей опус.


А чи знаєте ви, мої друзі, що Україна посідає перше місце у світі за кількістю ЗАПИСАНИХ народних пісень – це я чув по якомусь радіво (як ще можна стверджувати, якщо немає ні каталогу, ні реєстру). І це незважаючи на те, що державна політикою тут і не пахне. Якщо культура в Україні розвивається, то скоріше всупереч, а не завдяки. А ще є сусідні держави, які дивляться на розвиток медійного ринку у нас і тішуться. В Польщі, наприклад, існує іституція, що збирає, записує, систематизує, видає, популяризує, якій на це виділяються великі кошти (навіть, якщо порівнювати з її західними сусідами). В великих розвинених державах старі народні пісні вмерли, вони лишилися (кому повезло) записані і, можливо, в сучасних інтерпритаціях. Кримчаків били козаки, Катерина, Сталін. Де наш кримсько-татарський мелос, він не зберігся навіть в чарівних Кримських горах, тільки почасти залишились назви топонімів. З українськими піснями ситуація краща, але руки і голову є до чого прикладати.

Січнева теза від Юрка Кириченко: українцям – пісню.
- кожна пісня українського виконавця на будь-якій мові
- кожна пісня українською мовою
- кожна пісня , що будь-коли була наспівана, написана, записана в Україні (УРСР, УНР, «Малоросії», гетьманщині, Київській Русі…)
повинна бути збережена в найкращому можливому стані.

Для цього створити … фінансувати… залучити інститути… організації… фахівців… вільний доступ… відповідальність покласти…

Колись, надіюсь, таке станеться. А покищо – слава рукам, що пахнуть хлібом, або ріспєкт і поважуха дивним людям.




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-2-2008 у 00:55


О, а я все шукаю "Вікенд до Калуша" Очеретяного Кварку, але не той, що на кожному фтп лежить, покусаний, ні, пожертий мп3, а хоч в якійсь трохи терпимій якості. Не попадався кому?

ПС. Я тут відкрив для себе Граціелу Сузану. Не скажу, що усі пісні, але деякі беруть за душу, чи за що там... Є в мене її один диск в дуже хорошій якості. Якщо кому цікаво.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-2-2008 у 01:20


Згадав і я одну пісеньку, яку може хтось з Вас чув. Шансів мало, але все ж таки.
Чув давненько на затертій касетівці, співає хор(?). Пісня про Надвірну (є таке містечко в Івано-Франківській области).
Там є слова, наскільки пригадую "Наша Надвірна сяє вогнями".
Буду вдячний, якщо хтось щось підкаже.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярослав Нікітін
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 23-1-2008
Місто: Дніпро
Нема на форумі

Настрій: газоподібний :)

[*] написано 13-2-2008 у 10:44


Під ясним шатром небес,
поміж тихих сонних плес,
Човен плив у край чудес.

А в тім човні малюки
наслухали залюбки,
Як казали їм казки...

Це Пікардійська Терція, "Колискова для Аліси".
Але - спершу була пісня на ці ж самі слова, однак інша музика. Звучала у 12-2, єдине що пам'ятається - гурт начебто кіровоградський і записано на місцевій студії
"Елема".
P.S. А мелодія гарна ж була, на мій смак - краща за варіант ПТ, нехай вже дарує мені пан Якимець ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6188
Реклама: