Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Телепередача "Гол" на Новому припиняє існування
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

sad.gif написано 28-1-2008 у 00:16
Телепередача "Гол" на Новому припиняє існування


Щойно Сашко Гливінський про це повідомив.
Дуже шкода. Єдина нормальна футбольна, більш-менш незаангажована, програма. Часом навіть до першої ночі подивитися було неліньки.
Причина - нема спонсора. Чесно кажучи дивно, що програма, яка визнавалася кращою спортивною не має спонсора чи мецената. Щось тут нечисто.
Чому закривають лише гарні передачі? :mad:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 28-1-2008 у 00:25


Я теж любив цю програму час від часу дивитися. Чергове яскраве свідчення деградації нашого ТБ.:mad::mad::mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-1-2008 у 01:16


Але, об'єктивно, запхавши її в ніч канал різко зменшив аудиторію і полегшив життя конкуренту.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-1-2008 у 01:19


Не думаю, що вони це зробили з своєї волі. Це швидше питання до керівництва каналу. Сьогодні передача закінчилася в районі 24:00. Нормально, імхо.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 28-1-2008 у 16:37


Справді, якось дивно. Це ж, начебто, "Оболонь" відмовилася? Слободян, що уже "Сармат" за конкурента не вважає?
З іншого боку виходить, що "Гол" - це самостійна структура, незалежна від "Нового", бо чого б це вони самі собі мусили шукати спонсорів. Значить, тепер можуть вигулькнути будь-де і будь-коли (підозрюю, десь із початком 2 кола).




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віталій Теплий
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 13-12-2007
Нема на форумі

Настрій: Веселий

[*] написано 29-1-2008 у 09:33


Шкода. Єдина нормальна програма про футбол і то її вже немає. Жаль..........:(:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-1-2008 у 15:53


Інтерв'ю Гливінського про ситуацію навколо програми
http://www2.ua-football.com/ukrainian/news/47a03202.html




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 20-2-2008 у 18:17


Гливінський недовго залишався без роботи. Тепер він замість "Голу" на Новому вестиме нову футбольну програму на Ай-Си-Ти-Ви. Далі цитую "Телекритику". :"2 березня о 00.15 на телеканалі ICTV стартує нова програма «Про футбол із Олександром Гливинським». Програма виходитиме щонеділі.

«Уболівальників і шанувальників «гри мільйонів» чекає авторитетний погляд на світ футболу зсередини, огляд подій в українському чемпіонаті, аналіз ігор з коментарями фахівців, а також конфлікти, скандали, курйози і все найцікавіше з футбольних полів. Команда Олександра Гливинського готуватиме для телеглядачів найсвіжішу інформацію про події в український футбольний чемпіонат, ігри наших команд на світовій арені та найрезонансніші події тижня», - йдеться в повідомленні прес-службою ICTV. Кожен випуск програмі буде присвячений певній темі. Передбачається запрошення до студії гостей.

Нагадаємо, донедавна Олександр Гливинський вів програму «Гол!» на Новому каналі, проте вже понад місяць проект не виходив в ефір через відсутність спонсора. «Я вирішив, що настав час робити щось нове – 5 років з програмою «Гол!», яку і телеглядачі, і телеексперти визнали найкращою спортивною програмою, – це для мене перегорнута сторінка. Попри те, що «Гол!» – серйозний бренд, і легше виходити вже з відомою назвою, я готовий до професійного виклику – завоювати аудиторію новою програмою», - цитує прес-служба ведучого нової програми."




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-2-2008 у 22:52


Непогано. Ще б раніше та програма починалася. :rolleyes:



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-3-2008 у 16:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
2 березня о 00.15 на телеканалі ICTV стартує нова програма «Про футбол із Олександром Гливинським». Програма виходитиме щонеділі
Не пам'ятаю, чи стартувала нова програма 2 березня (може, я прогавив), але 9-го дивився. Для початку вийшло доволі занудно (і без Європи).
Водночас на Мегаспорті теж стартувала аналітична щоденна футбольна програма. І от які паралелі. І там, і там були гості: у Гливінського - Саленко з Леоненком (бо головна тема - трансферні справи вздовж осі "Україна - Росія"; у Циганика з Моралесом - Сабо (й обговорювали, здебільшого, Динамо, звісно). І там, і тут гості почували себе видатними зірками, і вважали, що це надає їм право торохкотіти хвилин по 5 без упину на кожне питання. Відтак від їхнього трьопу тягло на сон, програми втрачали будь-яку структурність, а ведучі боялися обірвати ораторів. То, може, зарано їм ще людей запрошувати?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-3-2008 у 16:31


Була і 2 березня. Був Рабіновіч і суддя ще якийсь.
Теж думаю, що зарано. Бо якось вийшло "скомкано" - замало часу на етер, а наші звйозди люблять поговорити, в результаті спірні моменти проглянули "біг пес через овес".
Можливо є сенс робити 2 передачі. Одна - огляди, інтерв'ю, новини. А інша - аналітика і гості в студії. Другу можна було б робити і серед тижня. Або в п'ятницю-суботу навіть можна пізно увечері.
А оця недільна, триває аж десь до півдругої, це запізно!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-10-2008 у 22:48


Ну ось. Може, ця прикра новина лише для мене:rolleyes: Позаминулий "Про футбол" я не додивився, минулого разу ще не доїхав додому. А сьогодні глянув у програму - пусто :(. З'ясувалося, що передачу прикрили. Невже доведеться ФУенд дивитися?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-10-2008 у 10:22


Теж пропустив 2 тижні. Шкода :(
Донецькі геть чисто монополізували збірну, а тепер і все решта :mad:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6201
Реклама: