Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Проституція:добре,чи погано?
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 12:34


А в нас - курви. І мене наш менталітет влаштовує набагато більше. А розпуста - це розпуста. і ніякі розмови про демократію і т.п. тут недоречні. Це - Содом і Гомора.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 12:53


Я зрозумів вашу точку зору. Але існує певна кількість людей, в яких вона протилежна. Як бути з ними?
Вони все одно будуть користуватися послугами повій. То може краще, щоб це контролювала держава, а не таксист дядя Вася, тричі судимий за розбій?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-4-2009 у 12:55


Цитата:
Повій треба в тюрми садити

Це не вихід. Легалізовувати, можливо і не варто, але якось упорядковувати потрібно.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 12:59


Ще трохи, і людей з протилежними точками зору буде значно більше. Підросте покоління, яке вже розпусту, гомосексуалізм і всяку іншу брудноту вважатиме за нормальність, а не хворобливе збоченьство. Преса, ЗМІ цьому сприяють, захисту немає ні звідки, одна церква не справиться, та й церква досить кородована цією інфекцією.
Але гріх залишається гріхом!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 13:13


Та гріх, був є і буде. Гріх - це комплекс, який в нас вбили батьки або оточуючі. І який заважає нам жити. Одним користуватися послугами повій. іншим - вірити в те, що частині населення вони життєво необхідні.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 13:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Повій треба в тюрми садити

Це не вихід. Легалізовувати, можливо і не варто, але якось упорядковувати потрібно.

Цікаво, як це їх можна упорядкувати не легалізувавши?
Мабуть, найпростіше "закрити очі" на існування даної проблеми.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-4-2009 у 13:57


Наприклад, вибрати місце у якому закривати на це очі. Організувати такий собі квартал червоних ліхтарів. У всіх інших - строго контролювати.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 14:14


"Квартал червоних ліхтарів"- це уже легалізація. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 14:17


http://www.prosex.com.ua/text/show.php?number=31

погляньте на ці данні. Якщо за це стільки платять, то я перший зміню запис в трудовій




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-4-2009 у 14:38


Легалізація - це законодавче схвалення. А до такого не дійде, принаймні найближчим часом.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-4-2009 у 11:48


Я не кажу про те, що проституцію можливо знищити, точно так, як і неможливо знищити інші негативні явища:злодійство, бандитизм, і т.п.
Але офіційно схвалювати таке явище (а легалізація - це і є офіційне і всенародне сзвалення) - я категорично проти цього!
Аналогічно я категорично проти оприлюднення будь якої інтимної інформації про життя людей з нетрадиційною орієнтацією. Це, я вважаю, є своєрідною рекламою такого збоченьства. І впливає ДУЖЕ негативно на формування світогляду особливо дітей. Чесно кажучи, я не проти, щоб таких людей взагалі ізолювати від суспільства. Для блага самого ж суспільства.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-4-2009 у 12:10


Тобто наразі маємо лише неофіційне всенародне схвалення :)

Цитата:
Аналогічно я категорично проти оприлюднення будь якої інтимної інформації про життя людей з нетрадиційною орієнтацією. Це, я вважаю, є своєрідною рекламою такого збоченьства. І впливає ДУЖЕ негативно на формування світогляду особливо дітей.

Це трохи не по темі дискусії :) А хто що оприлюднює? Ніц не зрозумів.

Цитата:
Чесно кажучи, я не проти, щоб таких людей взагалі ізолювати від суспільства. Для блага самого ж суспільства.

Може туди ще додати психічно хворих, хворих на СНІД?
"Благими намірами вистелена дорога до пекла".
Пан Шикельґрубер вже пробував це організувати, нічого не вийшло.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2009 у 11:56


На формування світогляду дітей впливає школа, телебачення та сім'я. А також не менше комп'ютерні ігри. Скажу лише про одну з них GTA - головний герой гри грабує перехожих, вбиває поліцейських та повій.
Тема проституції вже розкрита в цій грі, діти ще не розуміють, що таке секс, але вони вже знають про існування повій та про те, як вони заробляють гроші. Сьогоднішні діти - це завтра дорослі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2009 у 12:10


Зараз в Україні, за різними оцінками, у проституцію втягнуто 110—250 тисяч жінок. Якщо залишити їх наодинці з безправ’ям і брудом професії, до того ж обклавши «прапорцями» з боку правоохоронної системи, нічого доброго не вийде: усі пороки, кримінал та епідемії виявляться загнаними вглиб цієї «спільноти».
Детальніше: http://www.dt.ua/3000/3050/66012/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2009 у 16:18


Ну і слово - жінка комерційного сексу:-) . Фільм точка дійсно цікавий. Тепер не зовсім зрозуміло, від чого потрібно захищати народ. Від проституції як такої чи представниць цієї професії від окремих представників суспільства?:-)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2009 у 10:46


Є поняття абсолютні, а є поняття відносні. Розумію, що гріх - це поняття відносне. Тобто, треба щось вважати за норму, тоді інше - буде ненормальним. Для деяких диких племен канібалізм був нормою, для людей з "цивілізованого "світу - це збоченьство і гріх. Те ж саме стосується розпусти статевої. Думаю, що норма - в заповідях Божих. А ці речі там вважаються гріхом ОДНОЗНАЧНО.

Юрію, я ні в якому разі не ставлю на один щабель з розпустою людей хворих. Не приписуйте мені цього. Хвороба - чи психічна, чи фізична,- це хвороба. Таким людям треба співчувати і допомагати.
А розпуста - це розпуста, людей, які розповсюджують її треба ізолювати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2009 у 10:47


Є поняття абсолютні, а є поняття відносні. Розумію, що гріх - це поняття відносне. Тобто, треба щось вважати за норму, тоді інше - буде ненормальним. Для деяких диких племен канібалізм був нормою, для людей з "цивілізованого "світу - це збоченьство і гріх. Те ж саме стосується розпусти статевої. Думаю, що норма - в заповідях Божих. А ці речі там вважаються гріхом ОДНОЗНАЧНО.

Юрію, я ні в якому разі не ставлю на один щабель з розпустою людей хворих. Не приписуйте мені цього. Хвороба - чи психічна, чи фізична,- це хвороба. Таким людям треба співчувати і допомагати.
А розпуста - це розпуста, людей, які розповсюджують її треба ізолювати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2009 у 11:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
А розпуста - це розпуста, людей, які розповсюджують її треба ізолювати.

Пропоную ізолювати також тих, хто позитивно ставиться до проституції, а також будь-коли користувався послугами повій.

Тоді ми залишимося без студентів, водіїв-дальнобійників і т.д. . а також посадимо в клітку 250 тис наших співітчизників. Чимось сталінські репресії нагадує




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-4-2009 у 11:31


Тобто Ви вважаєте людей з нетрадиційною орієнтацією хворими, а не збоченством?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2009 у 11:38


Мабуть, частина таких людей є дійсно хвора (це маю на увазі всякі там гормональні збої), правда, тоді це скоріше має назву трансвестити (чи то транссексуали). Такі випадки траплялися і раніше, в минулі віки.
Але переважна більшість нетрадиційно орієнтованих - це саме збочення. Причини звісно різні, але в основному це комплекси неповноцінності і безділля. Особливо безділля при наявності грошей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2009 у 11:40


Безділля при наявності грошей - це я маю на увазі, коли для заробляння грошей не треба застосовувати багато сил або часу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2009 у 14:43


І все ж таки з приводу соц.опитування. Адміністрація може прикрутити його до цієї теми? Хочеться поглянути на його результати, тому що думка кількох людей не відображає реального ставлення до цього питання.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Матвієнко
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 24-9-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2009 у 12:53


Цитата:
Якщо проституцію легалізують,помремо всі від СНІДу, чи від сорому?

як раз легалізація проституції дасть змогу краще боротись зі снідом. Крім того це дасть додаткові доходи до бюджету держави та захистить законно працівників у цій сфері.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 25-9-2009 у 23:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Матвієнко
Цитата:
Якщо проституцію легалізують,помремо всі від СНІДу, чи від сорому?

як раз легалізація проституції дасть змогу краще боротись зі снідом. Крім того це дасть додаткові доходи до бюджету держави та захистить законно працівників у цій сфері.

Ага. Приблизно так само, як техогляд авто мав на меті не випускати на дороги пошкоджені машини, а санітарні книжки - запобігти тому, аби з дітьми та з харчовими продуктами працювали інфекційно хворі люди.
Розповісти, як у нас проходять техогляд і отримують санітарні книжки? Скільки йде в бюджет (за той же транспортний збір), а скільки - в кишеню даїшнику?
Тут те саме буде. Тільки суми крупніші, та й потому.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
...Хоча, якби довелося обирати між легалізацією проституції чи легких наркотиків, обрав би перше, бо вважаю проституцію меншим злом. У принципі секс корисний.

Сам по собі секс не корисний, і не шкідливий. Це не їжа, і не питво, аби був аж таким необхідним. В сучасному суспільстві виробилося якесь дивне до нього ставлення, якийсь культ, норми повигадували, а скільки разів на тиждень треба (!) цим займатися - бо інакше заледве не всохне, і т.д. Корисним секс робить емоційна забарвленість, тобто почуття, які переводять звичайний статевий зв’язок в іншу площину. У цьому плані я не бачу ані того, що може дати проституція, ані того, що дасть її легалізація. Тобто я також проти легалізації.
Чула, до речі, як наш міністр охорони здоров’я ляпнув, що треба легалізувати проституцію до Євро-2012, бо бідним іноземцям, які приїдуть на футбол, таки немає де відпочити. Потішило :baddevil: Не забути б, якщо голандці приїдуть, ще марихуану дозволити :mad:




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-9-2009 у 22:18


Цитата:
Чула, до речі, як наш міністр охорони здоров’я ляпнув, що треба легалізувати проституцію до Євро-2012, бо бідним іноземцям, які приїдуть на футбол, таки немає де відпочити.

Ви не повірете, але на одному заході, де "серйозні люди" в присутності представників міської влади, обговорюли перспективи Львова як центра світового бізнесу, було сказано, що бізнес в нас добре розвивати бо діловим партнерам подобаються ціни на повій у місті. Представник влади тільки покивав головою.

Добре чи погано? Хто знає.. От ми вже пару років товчемо тут цю тему і ще не визначилися. Але мені чомусь стало дуже неприємно.





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6215
Реклама: