Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Моддинг комп'ютерів
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2008 у 22:01
Моддинг комп'ютерів


Я працюю на новій комп'ютерній фірмі Feel Free Computers. Ми зокрема спеціалізуємося на послугах та товарах для модингу. Мене тепер цікавить хто з присутніх коли небудь займався моддингом ? хто бачив фотографії модингованих ПК ? Хто шукає комплектуючі або допомогу у виконані ?

Короче: Ваша думка про МОДДИНГ ! :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2008 у 22:35


я собі думав зробити, але ніяк руки не доходять. Маю дома кілька корпусів, які ідеальні для моддингу - алюмінєві фуджицу-сіменси.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-2-2008 у 22:52


Я займаюсь моддінгом. А також твікінгом і звукінгом рівню хайендінгу :D

От... Одразу чомусь Еллочка Людоєдочка згадується при таких словах :)

А ще є тут такий Володя Горак (ну, є, якщо він нарешті розібрався зі своїм ЦДМА-шним модемом :) ), в якого настільки моддінговий комп, що мені, коли заходжу но нього в кімнату, хочеться одразу вишкрябатись на стінку - страаашноо :) В сенсі - жуть як світиться і переливається все :)

А взагалі я любитель строгого хай-енду. Дивишся - ніби нічого незвичного. А включаєш - і одразу розумієш: Вєсч!".




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 11:03


а де Ви купляєте товар для MODDING - гу, TWEAKING -гу, OVERCLOCKING -гу, SILENCING -гу та всіх ін. -ГУ яких я забув дописати ???

І на цьому місці, хчу закликати до закидування фоток, я зроблю перший крок :)

cold_fire_1.jpg - 13kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 11:13


My first MOD...

DSC00824.jpg - 101kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 11:14


My NEXT MOD... :)

NXT WORK.jpg - 147kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 11:15


and another one...

DSC00512.jpg - 64kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 11:20


а той мені витащили з хати до того як я встиг його завершити... це було в Липні 2006... Часом ніхто його не бачив ??? :) Всі підказки які призведуть до затримання злодіїв будуть щедро винагороджені :)

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 13:01


я маю корпус Fujitsu-siemens Scaleo 800s. Що з ним можна зробити. Хочу з ним побавитись.

Доречі, де ви знаходитесь?

Scaleo 800s.jpg - 18kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 19-2-2008 у 15:38


Не люблю просте кольорове розцяцьковування, те шо зараз називають модингом. Тільки функціональний модинг і знешумлення. Дещо для цього можна знайти і у львівських магазинах, дещо - замовити в Києві.
Нарахунок деталей, то особисто мені бракує хорошого прозорого міні-ATX корпусу. Ніде не можу знайти, прийдеться самому робити, як буде час :)

П.С. Головне, не займатись модингом заради модингу :).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 17:26


Суто візуальний моддінг мене не дуже хвилює, а ось знешумлення - то питання цікаве.
Хто які рішення для процесорів на 775 сокеті порадить?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 21:07


До ZT: попрошу не плутати Моддинг з Кейсбилдінгом (CB) ! Крім того моддинг не обовязково включає у себе Tweaking, Silencing, Overclocking і т.п. На фотографіях видно лиш Visualmod, наприклад комп'ютер на першій картинці має інтегроване водяне охолодження і розігнаний до ****

ПК з фото на якому видно купу товарів для модингу, якраз перетворяється у проект під назвою H2wOw... Там буде водяне охолодження і акваріум (не дзвоніть в Greenpeace :) рибок не буде)... як будуть свіжі фотки розташую на форумі...

Прошу пояснити що для Вас є "справжнім моддингом" ???

Щодо "модингу заради модингу", то я сгідний ! Тому ми завжди тісно співпрацюємо з нашими клієнтами щоб реалізувати ЇХНІ бажання...

Щодо обезшумлення рекомендую Zalman CNPS9500 або CNPS9700, або ще краще, якщо позволяє бюджет: водяне охолодження серії thermaltake big water (модель, залежно від ПК). Також дуже добрі є водяні охолодження фірми Innovatek. Все це можна у нас придбати. Крім того ми пропонуємо звукоізоляційний матеріал Noiseblocker Evolution EQ Platinium які зменшують шумність ПК у ідеальному випадку до 90%... взагалі Silencing це ціла філософія при якій треба багато чого враховувати щоб отримати оптимальний результат... якщо хтось зацікавлений- прошу звертатися, ми Вам підшукаємо оптимальний варіант...

Ми зараз проводимо повний ремонт приміщення. Десь в середині березня будемо знаходитися на вул. Чупринки. На разі маємо стенд на Іскрі (Сихів) і працюємо "віртуально". Оскільки ми доставляємо товар це працює досить не погано... Майстерня у робочому стані, такщо можемо приймати ваші замовлення :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 21:11


Щодо акрилового корпусу можу запропонувати:
SUNBEAM ACII-T TRANSPARENT Acrilic Case
або
SUNBEAM ACII-T TRANSPARENT Acrilic Case

правдо то MIDI Case

якщо десь найшли модель яка Вас цікавить, моду замовити з Польщі чи Німеччини... Це не проблема... Ми на фірмі стараємося придбати все що хоче клієнт, навіть якщо треба шукати за межами України...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 21:17


З корпусом можна зробити все що позволяє фізика... а у іншому випадку ми теж постараємося, щось придумати :)

Тут все залежить від Вас ! Чи Ви хочите розмальовку в гарний колір, аерографію, просту чи художню вирізку, комбінацію з того, гравіровку, оббити пухом, деревом чи чимсь іншим... Можемо і розрізати на куски і запхати в щось інше (наприклад ящик з під пива). Можливостей безліч... напишіть що Вам подобається і щось попробуємо придумати...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-2-2008 у 23:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юра Підсадний
а де Ви купляєте товар для MODDING - гу, TWEAKING -гу, OVERCLOCKING -гу, SILENCING -гу та всіх ін. -ГУ яких я забув дописати ???

Бачте, ті комп`ютери, які ми зараз розробляємо, вони не теє... не домашні. Дещо специфічні комп`ютери, тому багато що, в тому числі корпуси, дороблятимуться вручну.
Але комп`ютери - не основне в моїй роботі, тому що основне - це аудіо, трохи відео, хорошого якісного рівню.

А що стосується стайлінгу комп`ютерів, то це явище повинно розглядатись, як на мене, в контексті інтер`єру, інакше вийде муветон. З цим у нас, як раз, найбільша проблема в різних галузях, причетних до тюнінгу та стайлінгу - люди не роблять цілісні проекти, які сприймались би, як єдине ціле. От взяти той прозорий бокс, який світиться різними кольорами. Ставиш в кімнаті, - а воно як танцівниця самби з бразільського карнавалу на зупинці метро - недоречно.

ПС. Пошепки. Тсс... А підставка під каву у вас є? :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Підсадний
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 15-2-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2008 у 23:54


Тут Ви праві, але у нас вже були не мало клієнтів які начали опис того, що вони хочуть з слів "моя кімната у стилі..." . Робили моди з дерева та пергаменту із тушовим малюванням для любителів сходу і монтували компи в тітанові диски для любителів машин... то правда, що часто клієнти просто кажуть "хочу" і тоді ітрошки шкода тої роботи... за те тим більше тішить коли хтось думає про "гармонію цілого" і можу втішити, що таких клієнтів стає все більше...

ПС: так є... USB підставки з підігрівом під чашки... прості за 7,5 у.о з інтегрованим HUB на 4 USB за 9 у.о. , а з HUB + металева чашка 11 :) Можемо і замовити USB гриль, але для него треба 12 вільних USB портів :) :) :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6272
Реклама: