Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Води в крані стане більше
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

question.gif написано 26-2-2008 у 11:21
Води в крані стане більше


"Львівводоканал" розробив програму переходу до системи цілодобового водопостачання
ЛМКП "Львівводоканал" розробив програму переходу до системи цілодобового водопостачання міста Львова у 2008 році. Головною метою програми є покращення водозабезпечення мешканців міста. Програма передбачає технічні заходи, реалізація яких проводитиметься за кошти міського та державного бюджетів та власних коштів комунального підприємства. Загальний бюджет програми - 74,25 млн грн, в тому числі 42,95 млн грн з міського бюджету, 22,9 млн грн субвенції з Держбюджету України, 8,4 млн грн - власні кошти підприємства, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Внаслідок виконання технічних заходів, відповідно до Програми, передбачений поетапний перехід до розширеного графіку водопостачання міста (від 12 до 18 год. на добу).

Терміни впровадження:

Лютий-березень - введення в експлуатацію 2 зони, розширення графіку подачі води для 290 тис. мешканців Франківського, частково Залізничного та Сихівського районів (район обмежений вулицями: Стрийська - мікрорайон “Броньова” - Наукова - Трускавецька - Кульпарківська - Виговського - Кульчицької - С.Петлюри - Хоробрих - Кульпарківська - Городоцька - Ст.Бандери - Коперніка - Зарицьких - Кубанська - Стуса - Героїв Крут - Тернопільська - П.Мирного - Угорська - пр. Червоної Калини - Хуторівка (Шувар).

Квітень-травень - введення в експлуатацію 4 зони, розширення графіку подачі води для 158 тис. мешканців Залізничного та частково Шевченківського районів (район, обмежений вулицями: Широка - Сяйво - Городоцька - Любінська - Кульпарківська - Ранкова - Кульчицької - Виговського - Любінська - Авіаційна; Величківського - Шевченка - Роксоляни - Широка - Левандівська; ж/м Рясне-І - Рясне-ІІ).

Квітень-травень - введення в експлуатацію 10 зони, для 15 тис. мешканців мікрорайону „Під Голоском”.

Травень-червень - введення в експлуатацію 6 зони, для 47 тис. мешканців Шевченківського району (район, обмежений вулицями: Варшавська - На нивах - Зимова - Чубинського).

Травень-червень - введення в експлуатацію 8 зони, для 100,6 тис. мешканців Сихівського району (район, обмежений вулицями: Зелена - Кримська - Стуса - Тернопільська - Луганська - Хуторівка - Освицька - Вернадського - Полуботка - Сихівська - Зелена - Вулецька - Пасічна).

Липень 2008 р. - введення в експлуатацію 5 зони, 87 тис. мешканців мікрорайону Збоїща (район, обмежений вулицями: Збоїща - Щурата - Замарстинівська - Варшавська - Клепарівська - Шевченка - Городоцька - Б.Хмельницького - Польова - Богданівська - Пластова).

Серпень 2008 р. - введення в експлуатацію 9 зони, 50 тис. мешканців Личаківського району (район, обмежений вулицями: Тракт Глинянський - Личаківська - Філатова - Пекарська - Тершаківців - Левицького - Зелена - Керченська - Пасічна, Прогулкова - дорога Кривчицька - Ніщинського, Личаківська - Винниченка - Замкова - Мусоргського).

Серпень-жовтень 2008 р. - введення в експлуатацію 3 зони, 32 тис. мешканців Личаківського району (район, обмежений вулицями: Дж. Вашингтона - Пасічна - Медової Печери).

Серпень-вересень 2008 р. - введення в експлуатацію 1а зони, 3 тис. мешканців Личаківського району (район, обмежений вулицями: Погулянка - К.Левицького - Студенток - О. Теліги).

Вересень-жовтень 2008 р. - введення в експлуатацію 4а зони, 20 тис. мешканців Залізничного та Шевченківського районів (район, обмежений вулицями: Золота - Єрошенка - Бортнянського - братів Міхновських - Городоцька - С. Бандери - Матейка - Озаркевича - Я. Мудрого - Шевченка).

http://zaxid.net/newsua/2008/2/26/102042/


В кінці року подивимося... :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 24-9-2008 у 05:54


констатую.
я живу в самісінькому центрі.
і маю сказати, що води в крані за останні місяці 2 стало набагато менше настправді.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-9-2008 у 08:04


Я живу в Винниках. Вода є постійно (тьху-тьху-тьху...)
Але ж рижувата теж майже завжди. І накипу від неї в каструлях, страх скільки. Уявляю, що в мене робиться в опалювальному котлі з нагрівним елементом...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-9-2008 у 08:42


Краще уявіть, що у вас в нирках.:rolleyes:



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степанюк Василь
Дійсний член
***



Повідомлень: 204
Зареєстрований: 19-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2008 у 10:23


"Рижувата" вода - це проблеми комунікації. В такому випадку краще поставити водяний фільтр. Щоб не доводилось уявляти що там у нас в нирках ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степанюк Василь
Дійсний член
***



Повідомлень: 204
Зареєстрований: 19-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2008 у 10:26


А от графік водопостачання (Шевченківський р-н) розширили порівняно з минулим роком.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-9-2008 у 10:41


Я живу на Погулянці і води у нас деколи взагалі не має:( Напір шалено слабий:( Не знаю куди звертатися?:mad:



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 25-9-2008 у 10:45


а я, щоб не уявляти що у нас в нирках, купляю в магазині питтєву воду в бутлях:saint:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 25-9-2008 у 10:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Я живу на Погулянці і води у нас деколи взагалі не має:( Напір шалено слабий:( Не знаю куди звертатися?:mad:

от і у нас то саме :(




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-11-2009 у 21:43


Якщо десь почуєте чи прочитаєте, що весь Залізничний район має цілодобове водопостачання, то знайте, що це брехня. На Бортнянського все так само як і 10 років тому - вода з шостої до десятої... Вулиця до речі і далі роздовбана і в планах на ремонт не числиться.



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-11-2009 у 23:49


Живу в Залізничному районі, вулиця Патона, вода фактично цілодобово, пару разів попадав що десь між 2 і 4 ночі не було.. а так є.
ще за останні 3 місяці було 2 дні що небуло по півдня.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-11-2009 у 13:24


Аналогічно про Левандівку.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-11-2009 у 17:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Живу в Залізничному районі, вулиця Патона, вода фактично цілодобово, пару разів попадав що десь між 2 і 4 ночі не було.. а так є.
ще за останні 3 місяці було 2 дні що небуло по півдня.


значить в мене інша насосна станція ніж у вас. бісить коли читаю в пресі, що весь залізничний район має воду цілодобово. :mad:




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-2-2010 у 19:19


У Львові втрати води сягають 46,4%
Води стало також більше втікати.
Якісь просто шалені втрати, крім того розмиваються дороги.
Платимо за це все звісно ми. :mad:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2010 у 19:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Живу в Залізничному районі, вулиця Патона, вода фактично цілодобово, пару разів попадав що десь між 2 і 4 ночі не було.. а так є.
ще за останні 3 місяці було 2 дні що небуло по півдня.


значить в мене інша насосна станція ніж у вас. бісить коли читаю в пресі, що весь залізничний район має воду цілодобово. :mad:


UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 9-2-2010 у 19:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:

Та в мене теж цілодобово, але що толку з того. Гаряча вода якось хвилями тече, то гаряча, то холодна :mad: Коли напускаю вану, включала був кип'яток, через 5 хв зимнюща! І це нормально?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2010 у 19:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:

Та в мене теж цілодобово, але що толку з того. Гаряча вода якось хвилями тече, то гаряча, то холодна :mad: Коли напускаю вану, включала був кип'яток, через 5 хв зимнюща! І це нормально?


у мене колонка :sing:




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 9-2-2010 у 19:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:

Та в мене теж цілодобово, але що толку з того. Гаряча вода якось хвилями тече, то гаряча, то холодна :mad: Коли напускаю вану, включала був кип'яток, через 5 хв зимнюща! І це нормально?

у мене колонка :sing:


та у мене теж є бойлер, дійшла до розуму, тепер його юзаю :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-2-2010 у 09:59


в мене теж цілодобова гаряча і холодна але блін з тою водою почалися пробелми - десь в стіні почало підтікати, витікає вже в коридор на сходи під електрощиток :(.
В сусідів ніби все добре...буду викликати сантехніка але вже готуюся до пробелм - бошвидше за все це стояк причому десь поверхами вище...:o
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-2-2010 у 00:59


Львів може залишитися без води
Вернуть водопостачання на графік?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 25-3-2010 у 22:48


Маємо сьогодні "перший пристріл" вимикання води через те, що одні комунальники заборгували іншим.
Вимкнення прийшло несподівано, як і будь-яка подібна "приємна" акція, і застало із запасом в об'ємі півлітри води у чайнику.

Взагалі цікава ситуація. Коли суб'єкт господарювання хоче стягнути заборговану суму з іншого суб'єкту, він має для того єдиний законний шлях - пройти відповідну процедуру в господарському суді. А наші комунальники мають свій оригінальний спосіб розв'язання проблеми - вимкнути водопостачання десяткам тисяч людей, в тому числі й тим, хто справно сплачує. Розумію, що це, так би мовити, побічний ефект їхніх дій, але ж вони не діти і цілком можуть спрогнозувати, по кому зрештою вдарять!

Та ще й скромно попереджують, що можемо і на Великдень залишитися без води... Повертається ера вічнонаповнених ванн і баняків з водою по кутах.


Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-3-2010 у 23:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Та ще й скромно попереджують, що можемо і на Великдень залишитися без води...


Це ж як тоді обливний понеділок буде проходить? В режимі економ? :(




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 25-3-2010 у 23:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв

Це ж як тоді обливний понеділок буде проходить? В режимі економ? :(


Повернеться стара традиція - обливання парфумами. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-3-2010 у 23:33


Цитата:
Вимкнення прийшло несподівано, як і будь-яка подібна "приємна" акція, і застало із запасом в об'ємі півлітри води у чайнику.

Ідентична ситуація. І включили вони явно не о 18:00.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlad sirotenko
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 12-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-10-2010 у 10:45


A я живу в Сиховы. Ледь не через день несподыванно выдключаэться вода. Найчастыше пысля 10-ъ ранку. Подаэться, як Бог скаже. Та пысля цьогог треба спустити кубометр-два бруду, выд якого не те що бойлер, злив унытазу псуэться. Ы за всы цы злиты куби ми повинны платити!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6291
Реклама: