Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Як дізнатись СВІЙ адрес IP?
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


question.gif написано 1-3-2008 у 19:46
Як дізнатись СВІЙ адрес IP?


Вихідні дані:
Windows'и XP
динамічний IP (для машини яка контролюватиметься)
підключення до UARNet по PPPoE через сервер-шлюз по радіо каналу. Прикожному підключенні дається інший IP.

Задача:
Як дізнатися свій поточний IP програмним чином (як це робить ipconfig) і скинути його не мейл? може хтось має які думки?

думки:...
....почну з того що PERL'ом закинути на мило не буде важко, думаю в ному ж є якийсь модуль який покаже і поточну IP-шку... а то натикаюсь хіба що на "IP удальонного пользоватєля..." в скриптах CGI... яке мені не тре хоч би там шо. Хто які думки має, Панове?
....по друге.. як цей перл-скрипт (чомусь мене потягнуло на перл, бо з ним мав до справи колись і знаю його частково, бачу що в ному можна вирішити цю проблему начебто...)... отож... як цей перл скрипт запустити у Windows ПІСЛЯ підконекчення до Уарнету (воно при старті машини в мене автоматичне).... (планувальник недоступний юзер безпарольний...)

до речі цей весь сирбор робиться для того щоб віддалено контролювати машину по IP. Гадаю зрозуміло...можливо буде на ній FTP-шка..

ну суть задачі - ЯК ДІЗНАТИСЬ СВІЙ IP. перлом чи не перлом... може BAT-ом... чи ін.

ВЕЛЬМИ ВДЯЧНИЙ!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 1-3-2008 у 22:11


А чому не можна скористатися http://www.dyndns.com/ ? Там же є купа програм, які після виходу машини в ефір перевіряють адрес айпі, і якщо помінявся, то відразу прописують його певній адресі, яку перед тим вибирається. Зручно, не треба пам'ятати адрес айпі, а лиш символьну адресу, типу lialalal.dyndns.org або lialalia.homelinux.net чи ще якось.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-3-2008 у 20:00


Можна так:
Код:
$name = (gethostbyname ("localhost"))[0];
$addr = (gethostbyname ($name))[4];
printf "%s\n", join ('.', unpack ("C4", $addr));


(джерело: http://www.cygwin.com/ml/cygwin/1998-05/msg00124.html )
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 2-3-2008 у 22:17


В методі запропонованому Тарасом є один ньюанс. Я не знаю як відбувається підключення через радіо-канал, але у випадку PPPoE з'єднання через АДСЛ-модем такий метод не спрацює. Динамічну адресу отримує модем, а далі передає нет вже до ПК, який у свою чергу має зовсім іншу, локальну адресу.
Маю підозру, що у випадку радіо-каналу буде така сама ситуаці.

Одним із виходів є наступний простий метод (але цей метод потребує розміщення скріпта на зовнішньому сайті). Одже:
1. пишем скрипт визначення ІР клієнта який доступається до веб-сторінки.
наприклда, на ПХП це можна зробити так:
$ip = getenv ("REMOTE_ADDR");

// далі дописуєм відсилання адреса на певну адресу

2. Розміщуєм цей скріпт на якомусь сервері, наприклад, http://.................com/ip.php

Загалом все. Тепер якщо запустити файл за цією адресою то відповідно скрипт зчитає ІР адресу компа з якого був здійснений доступ до веб-сторінки і відправить на задану адрусу. Якщо це діло треба автоматизувати, то :

3. створюємо bat-файл в якому пишем одну стрічку:
explorer.exe http://.................com/ip.php
4. запускаєм bat файл. В результаті запуститься скрипт.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6312
Реклама: