Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Угода з жеком - підписувати чи ні?
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


question.gif написано 18-3-2008 у 13:50
Угода з жеком - підписувати чи ні?


Принесли мені зранку договір про надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій. Пояснили, що укладання нових договорів продиктовано новими тарифами на послуги з утримання будинку, які тепер розраховані індивідуально для кожного помешкання.
Знайшов там купу послуг, які повинен робити ЖЕК (але які за моїм спостереженням ніхто не робить :(), а також вартість цих робіт.
Сумарна вартість за послуги має зрости на 50%!

От, тепер думаю - підписувати чи непідписувати?




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-3-2008 у 16:52


Я підписав.
Сумарний коефіцієнт получився біля 0.69 (точно не пригадую). З них 0.52 просто квартплата.. тобто основна частка. а решта послуги типу прочищання димоходів, прибирання сходових кліток, вивіз сміття.. можна відмовитися від деяких послуг, але від цього базового коефіцієнту 0.52 неможливо відмовитися (наскільки я зрозумів туда входить ремонт який стався не з вашої вини і який має теоретично ліквідувати жек.. наприклад якщо десь трубу прорвало, або дах почав протікати або ще щось сталося)..
Короче кажучи я повинен жеку платити щось 64 грн в місяць.

Там ще є пункт в угоді що вартість може зрости тільки за взаємною згодою сторін.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2008 у 17:34


в мому будинку хочуть відмовитись від послуг жеку і зробити кооператив, бо жек взагалі ні про що не дбає. Навіть до абсурду доходить - вони йдуть в підвал і відкручуюють крани в трубах опалення, щоб більше накручувало. Їм говориш, а вони мали всіх десь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 20-3-2008 у 13:39


Стаття у тему: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=63583

Дізнатись, який тариф у вашому будинку, можна на сайті Львівської міської ради (http://www.city-adm.lviv.ua) у розділі “Актуально”.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-3-2008 у 13:46


А як буде з КЕЧами? Вони також підписуватимуть угоди?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-3-2008 у 19:12


А ми не підписали. За той час, що ми живемо у цій квартирі, то напевно вже третій раз квартплату піднімають. А змін як не було на краще в сенсі послуг ЖЕКу , так і нема.
От зроблять вони дах на сусідньому будинку, щоб нам не заливало стіну і грибок не розростався - підпишем. Уже 3 роки чекаємо. :mad:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-3-2008 у 09:19


В мене сумаринй щось вийшов 1,20
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 21-3-2008 у 11:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А ми не підписали. :mad:


Із статті "Високого Замку": "Що буде, якщо ви не підпишете угоду із жеком? ... у такому разі все одно вам будуть нараховувати стовідсоткову оплату. Тобто підписуй – не підписуй, все одно будеш платити."




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 25-3-2008 у 16:39


Трохи статистики:
Станом на 20 березня у Львові ЛКП уклали 30,6 % договорів про надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій з мешканцями. 4 331 мешканець відмовився від підписання договорів взагалі.

Джерело: http://zik.com.ua/ua/news/2008/03/25/130835




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 7-4-2008 у 16:25


У Львові запровадять моніторинг роботи комунальних підприємств. Для того, щоб об’єктивно оцінювати фінансово-господарську діяльність ЛКП, впровадять 54-бальну систему оцінювання, яка матиме 26 критеріїв. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

До 3 числа кожного місяця дані про кожне підприємство подаватимуть у департамент економічної політики Львівської міської ради, який готуватиме щомісячний висновок.

У Львові впровадять 54-бальну систему оцінювання, яка матиме 26 критеріїв. Головними серед цих критеріїв є заборгованість з заробітної плати, санітарний стан території та під’їздів, освітлення під’їздів, вивіз твердих побутових відходів, кількість невчасно виконаних звернень, кількість скарг, стан газонів та покосів трави. Роботу ЛКП оцінюватимуть районні адміністрації та управління житлового господарства, яке перевірятиме території, закріплені за ЛКП.

«Важливим фактором буде й кількість скарг мешканців. У найгірших ЖЕКах відбуватимуться кадрові зміни. Мешканцям, які мають скарги на роботу ЖЕКів, варто звертатися за номером гарячої лінії міського голови Львова – 297-59-99 », – зазначив в. о. начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Богдан Калька.
Джерело: http://zik.com.ua/ua/news/2008/04/07/132323




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 7-4-2008 у 17:05


Приоказійно завважу, що моїм ЖОРТКИМ імхом є,
що _не варт_ підписувати угоду,
де за "невиконання" умов угоди
-з боку "юзера" (тобто непроплата вчасна) ідуть штрафи,
-з боку "провайдера" (невивезення сміття, неремонт води з даху(с), незакручування кранів на трубах(с), зрештою тривіальне не прибирання сходОвої клітки...) - лишень надання змоги не оплатити...

це ж, фактично, ідіотизм (ну або "привід подати у антимонопольний комітет"),- чи ж ні?




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 22-5-2008 у 14:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від dr.Trollin
Приоказійно завважу, що моїм ЖОРТКИМ імхом є,
що _не варт_ підписувати угоду,
де за "невиконання" умов угоди
-з боку "юзера" (тобто непроплата вчасна) ідуть штрафи,
-з боку "провайдера" (невивезення сміття, неремонт води з даху(с), незакручування кранів на трубах(с), зрештою тривіальне не прибирання сходОвої клітки...) - лишень надання змоги не оплатити...

це ж, фактично, ідіотизм (ну або "привід подати у антимонопольний комітет"),- чи ж ні?

ідіотизм.
А який не ідіотичний вихід?




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6358
Реклама: