Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чи наймав хтось безробітного?
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 2-4-2008 у 11:43
Чи наймав хтось безробітного?


Вирішили ми відкрити нову торгову точку. Перед тим виявилося, що є варіант найняти на роботу зареєстрованого безробітного на 2 роки, з тим, щоби перший рік зп йому платили із фонду зайнятості.
Це нам цілком підходило (якщо когось цікавлять причини - напишу окремо).

Звернулися до міської дирекції фонду занятості. (знаємо, що по всіх вимогах до працедавці підходимо).

Ну, отут саме цікаве. Вже 2 тижні нам не скерували на співбесіду/прийом на роботу жодного безробітного.


З цього приводу:
1 (запитання) Чи хтось вже наймав безробітного таким чином?

2. (риторичне запитання) Чи не є фонд безробіття всезагальним обманом?




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 2-4-2008 у 14:33


Напевно, безробітні занадто вимогливі пішли...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 2-4-2008 у 21:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
Напевно, безробітні занадто вимогливі пішли...


Перiодично до мене підходять безробітні (як правило чоловіки-роботяги), з тим, щоб я їм поставив відмітку, що у мене для них роботи немає (бо дійсно немає). Жінки не підходили ніколи. Тобто IМНО вся система страхування від безробіття - ще величезна афера чиновників цього фонду, бо тільки вони є в результаті працевлаштовані.:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2008 у 17:06


На жаль до топового повідомлення нічого сказати не можу, так як підприємництвом не займаюся.
Але якщо вже цю тему підняли, то такий недавній випадок у нас в Політесі.
Потрібно було перевести людину з одного підрозділу на інший (на інженерній посаді). Через якісь формальні обставини просто наказом це зробити було неможливо. От і прийшлося людину звільняти і заново приймати на роботу.
Цей момент був зафіксований відповідною службою. І поки та жіночка таким чином "переводилася", зявився кандидат- "безробітний"
Не дуже приємна ситуація :(
Хоча безробітного пошукувача робота інженера в навчальній лабораторії вищого учбового закладу чомусь не зацікавила. Що розв'язало ситуацію. (це до коментаря Катрусі).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степанюк Василь
Дійсний член
***



Повідомлень: 204
Зареєстрований: 19-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-9-2008 у 23:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson

Перiодично до мене підходять безробітні (як правило чоловіки-роботяги), з тим, щоб я їм поставив відмітку, що у мене для них роботи немає .:baddevil:


Це означає, що вони працюють (не офіційно) + отримують допомогу по безробіттю. А відмітку, що у Вас для них роботи немає потрібна для того, щоб їх не виключили з центру зайнятості, оскільки відмовитися від знайденої для них роботи вони самостійно можуть обмежену кількість раз...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6391
Реклама: