Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: ВІтальні СМС-ки. Принципи поширення
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2008 у 08:36
ВІтальні СМС-ки. Принципи поширення


За останні пару років набула поширення практика пересилання вітальних СМСок з нагоди усяких, в першу чергу релігійних, свят (очевидно, на релігійні свята, на Різдво і Великдень, тексти найскладніші). Просто ліньки набирати складний вітальний текст. Можна хапнути те, що тобі звалилося в скриньку і потім переслати по своїй записній книжці.
Звичайно, ніхто з Форумчан у такій практиці не зізнається :), але товариство у нас таки добірне. А зазвичай це має місце.
Мені не раз траплялося протягом одно свята по кілька раз отримувати однакові вітальні тексти, причому високої літературної якості. Іншого пояснення, окрім форвардинга, знайти не можу.
Другий характерний момент - якщо зранку вітальні тексти ще доволі прості, то до вечора вони суттєво довшають і ускладнюються. Напевно, соціальна мережа користувачів насичується різними вітаннями, і кожен починає вибирати "крутіші".
Думаю, прийшов час детальніше вивчити це явище.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2008 у 09:18


Цього разу отримав від оператора повідомлення приблизно такого змісту:
"Перешли це СМС, привітай Христос Воскрес!"





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2008 у 09:25


Можна зробити такий експеримент. Сформувати тут якесь дуже оригінальне і високохудожнє привітання, з якимось святом, що нас очікує. Потім домовитися про якомога масовіше ранкове посилання.
І потім порахувати, кому скільки раз воно повернеться




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2008 у 10:19


І що дасть підрахунок? Я не розумію що досліджується - підвищення високохудожності СМС чи кількість соціальних зв'язків в мережі.

І не обов'язково масово розсилати. Достатньо вислати комусь одному, і зразу піде ланцюгова реакція. І вже тоді рахувати скільки ланок міжланцюгових точок пройшла СМС, вернувшись до вас, якщо це якось можливо.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2008 у 22:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
І що дасть підрахунок? Я не розумію що досліджується - підвищення високохудожності СМС чи кількість соціальних зв'язків в мережі.

Звичайно, що не високохудожність СМС. Досліджується швидкість поширення повідомлення у соціальній мережі. В т.ч. можливість отримати те, що початково було відіслано. Високохудожність тут потрібна як заохочення розсилати повідомлення. Ви ж не захочете розсилати своїм друзям кострубате поздоровлення!
Цитата:
І не обов'язково масово розсилати. Достатньо вислати комусь одному, і зразу піде ланцюгова реакція. І вже тоді рахувати скільки ланок міжланцюгових точок пройшла СМС, вернувшись до вас, якщо це якось можливо.

Можна масово не розсилати, але тоді ймовірність ланцюгової реакції є значно нижча.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-4-2008 у 07:31


Так все таки принципи поширення (так як в заголовку теми), чи швидкість поширення? І якщо останнє, то я просто не розумію методів аналізу. Писати чи пересилати смс залежать від багатьох факторів, людських при чому, і я просто сумніваюся, що таке дослідження щось дасть. Хіба що можна буде згрубша оцінити ймовірність того, що смс вернеться до відправника. Якщо ж іде мова про зміна художності протягом свят, як це було описано Андрієм - то це вже цікавий феномен і цілком підлягає дослідженню.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 29-4-2008 у 08:46


;)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Можна зробити такий експеримент. Сформувати тут якесь дуже оригінальне і високохудожнє привітання, з якимось святом, що нас очікує. Потім домовитися про якомога масовіше ранкове посилання.
І потім порахувати, кому скільки раз воно повернеться

Моя бабуся оповідала, що колись давно за сов'єтів, коли ще шампанське було дефіцитом, один їх колєга розважався тим, що дарував комусь з їхнього товариства певним таємним чином марковану пляшку шампана, а за деякий час сам отримував її в подарунок вже від інших колєгів з цього ж товариства.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6456
Реклама: