Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Вакцинація від кору і краснухи - добровільно-примусово?
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2008 у 07:24


Уляна Дідич
Дякую, було цікаво. Нарешті щось, над чим варто подумати, а не феноли з алюмініями...
Спробую за нагоди поговорити зі знайомими лікарями, може скажуть ще щось цікавеньке...
Хочеться зазначити 2 момента.
1. Привсьому, м’яко кажучи, скептизмі щодо щепленнь, автор напряму пише, що щеплення від поліємієліту і правцю треба робити.
В нас же народ, нажаль, не розбираючись, все руба під корінь, не розбираючись. Але хіба то на користь?
Це вже мої думки, буду рада, якщо напишете щось саме з цього приводу, навіть просто гіпотетично. Залишивши осторонь твердження щодо щепленнь від кору, давайте припустимо, що суспільство від нього відмовляється. Тут виника 2 аспекти: а. Люди, які вже були щеплені. В них сформовано "хибний" (те, що в лапках - не факт, а припущення, гіпотеза) імунітет. Але й цого через деякий час не стає - реакція на вакцину слабша, ніж на повноцінну хворобу, тому титр антитіл з часом падає. Ми маємо ДОРОСЛУ людину, яка абсолютно беззахисна до вірусу. Враховуючи, що в дорослих перебіг кору на порядки складніший, ніж у дітей, більше залишається негативних необоротніх явищ, а в 0,5% йде коровий енцефаліт, при якому людину чудо, якщо врятують - стає досить моторошно. Ну, і вагітність - захварювання кором при вагітносі, нажаль, призводить або до втрати плоду, або до тяжкиххвороб дитини...
Тобто, питання: хто поведе дитину на "Корову вечірку"? Хто за нею доглядатиме, якщо вона захворіє?

Аспект б. Не робити щепленнь дітям: в нас вже почало рости покоління, яке не отримує щепленнь. Мотивується це тим, що в дитинстві кір переноситься легко. Тут - невелика помилка. Не легко, а легше, ніж у дорослому віці. Але захворювання лікарі вважають тяжким. Смертність, залежно від характеру спалаху і контингенту, може сягати 2-3% (Комаровський) , на мою думку, це не мало. Ще вищій відсоток залишкових явищ. Знаючи це, чи кожна мама поведе дитину на "корову вечірку"?
Та й менталітет... Я моду повірити в таке явище у пунктуальній Англії чи законослухняній Германії, але у нас... Саме в той момент, коли в дитсадку оголосять каранти на кір, виявиться, що дитина щойно перехворіла, і ослабленому організму ніяк не показаний кір, або її готують на операцію (всілякі гланди-аденоїди, грижі та водянки зараз зустрічаються, нажаль, частіше, ніж хотілося), або дома тяжко хворий, або мама чека братика, або вже куплені путівки на море, або в батьків на роботі аврал, і саме найближчі 2 тижні з дитиною сидіти ніяк не вийде, або просто страшно, бо у хворого Васі температура за 40, а рідне сонечко так погано її переносить - одном словом, причин не вести дитину, а вберігати від захворювання буде 1000. І навіть не тому, що батьки принципово проти - просто, "не зараз, а якось потім" яке так часто перетворюється в "ніколи".
А враховуючи те ж твердження, що за рахунок какрантинів та санітарно-гігієнічних методів кір стає все більш рідкісною хворобою, ми маємо всі шанси дочекатися, що діти виростуть, так і не захворівши. Навіть не дорослими - підлітковий вік, особливо під час статевих революцій в організмі, теж не цукерки, нажаль.
Але періодичних спалахів ніхто не відміняв. Та й того, що кір є дуже заразною, а щільність населення в нас велика. В разі виникнення епідемії в такому випадку, не дай Бог, ситуація може бути дуже неприємною.
Тобто, можливо, кіром справді краще перехворіти, а всіх ослаблених, і тих, кому "не пощастило" ми спокійно списуємо на "природній відбір" та "волю Божу"?
Які є варіанти?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2008 у 07:32


Будьласка, зверніть увагу на посилання:
http://health.centrmia.gov.ua/048.htm - тут особливо на ускладнення та заразність
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D1%8C - для загального розвитку, пізнавально...
http://sobitie.com.ua/2006/03/02/v-dneprodzerzhinske-kor-ne-sdaet-p... - це вже про нас...
http://news.allcrimea.net/news/2008/4/25/1209123855/ - зверніть увагу на відсоток смертей і усклідненнь - на порядки більше, ніж при щепленнях..
Я ні кого ні в чому не переконую, більше того, маю свою купу сумнівів. Але ситуація мені страшенно не подобається, як з одного, так і з іншого боку.
Давайте над цим все-ж таки гарно подумаємо...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2008 у 17:54


Людо, направду шкодую, що не маю часу розписувати. Тут двома словами не обійдешся.
Маючи троє дітей, я дуже докладно вивчала для себе це питання. Відмовилася від усіх щеплень, в тому числі й правця і поліо. Просто зважувала аргументи за, проти, аналізувала нестиковки. Це рішення - результат всіх цих "досліджень".

Я так розумію, аргументацією за Ви озброєні. Якщо Вам справді важлива тема, а не "просто поговорити", то проти можна знайти на сайтах Котока, Ястребова (останній мені особливо імпонує, як математикові).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2008 у 19:57


Дякую. Обов’язково займусь цим питанням докладніше, ось тільки трохи порозгрібаюся...
І всеж таки, можливо коротко, напишіть мені Вашу думку, принаймні про кір. Скільки Вашим дітям, чи вони хворіли, та як Ви ставитеся саме до цієї проблеми. Я сподіваюсь, що моє прохання не є надто нескромним. Хочеться сформульвати для себе якусь статистику і накопичити інформацію. Мені це важливо.
Дякую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 12-6-2008 у 08:22


Розумію право кожної окремої людини відмовлятися від щеплення - яка не яка, демократія. Тим не менше, хочу наголосити, що свого часу віспу викорінили саме завдяки щепленням...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 10:01


Віспу викорінили за рахунок того, що в 60-х роках ВООЗ, змирившись із неефективністю щепленнєвих заходів, прийняла нову програму елімінації віспи, в якій акцент і весь грошовий потік пустили на ранню діагностику і жорсткі карантинні заходи. Звісно, це не афішували, і щеплення в якості переможця над віспою зараз є основним вакцинальним міфом. Але далеко не єдиним. Ще один, з яким тут вже розібралися, є те, що епідемія дифтерії в 90-х роках виникла через хвилю відмов від щеплень. Цю бздуру не соромляться повторювати мозівські чиновники навіть перед радіомікрофоном (прямий ефір з Мухарською на Ері торік), хоча кожен розуміє, що анатоксин жодним чином не впливає на циркуляцію збудника і, відповідно, на епідемії.

Про те, як крутять статистикою для доведення ефективності вакцинації - то окрема дуже довга розмова. Можна в Ястребова почитати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 10:04


Людо, писала Вам вчора розлогу відповідь по кору, однак, вимкнули світло, і на тому все скінчилося :(
Тому зараз коротко
Ящо про кір в контексті КаКи, то я не маю чого заперечити Діброву - блискуче розслідування, і чудовий матеріал. А сама акція - афера чистої води.

Щодо кору загалом, то стосовно дітей все зрозуміло - краще хай в дитинстві контактують/хворіють (кореві вечірки для мене все ж надто великий екстрим). Контакт не означає хвороби. Інколи це просто тренування імунітету. Я колись бачила статистику (на тому ж Котоку або в Мендельсона - до речі, рекомендую його "Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам"), що пысля таких вечырок захворюэ навыть не половина дытей. Решту - вже мають ымунытет, перенісши інфікування безсимптомно.

А щодо щеплених дорослих - ніколи особливо не задумувалася, мені зараз діти актуальніші.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 12-6-2008 у 10:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Уляна Дідич
Віспу викорінили за рахунок того, що в 60-х роках ВООЗ, змирившись із неефективністю щепленнєвих заходів, прийняла нову програму елімінації віспи, в якій акцент і весь грошовий потік пустили на ранню діагностику і жорсткі карантинні заходи. Звісно, це не афішували, і щеплення в якості переможця над віспою зараз є основним вакцинальним міфом. Але далеко не єдиним. Ще один, з яким тут вже розібралися, є те, що епідемія дифтерії в 90-х роках виникла через хвилю відмов від щеплень. Цю бздуру не соромляться повторювати мозівські чиновники навіть перед радіомікрофоном (прямий ефір з Мухарською на Ері торік), хоча кожен розуміє, що анатоксин жодним чином не впливає на циркуляцію збудника і, відповідно, на епідемії.

Про те, як крутять статистикою для доведення ефективності вакцинації - то окрема дуже довга розмова. Можна в Ястребова почитати.
Я в такому разі не розумію абсолютно - навіщо, наприклад, державі витрачати купу грошей на вакцинацію, якщо вона є абсолютно неефективна, і навіть шкідлива? Чому більшість країн у цивілізованому світі вважають щеплення корисним і бажаним? І, зрештою, кому потрібні оті міфи, про які йдеться?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 10:55


тим, хто на тому заробляє :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 11:04


Ой, я вас прошу! Вже давно доведено, що здоровий працездатний "гвинтик" приносить більше прибутку, ніж будь-яка разова акція. тому що громадянина можна доїти постійно, а щеплення - то минуще...
І щіпають і в Англії, і в Данії, Норвегії, Швеції - хто б там що не казав.

А віспа, наскільки розумію, пішла на спад значно раніше 60-х. Навіть в роки голодомору та ВВВ, не зважаючи на антисанітарію та складні умови життя, її не було. Принаймні, мої бабусі і прабабусі її в очі не бачили-не чули. І теж думають, що її перемогли щеплення. Але що вони- темні люди, які не знають засекречених фактів 60-х років.
Тому мене і насторожують деякі спірні моменти в доказах противників щепленнь :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 11:06


До речі, після визнання віспи переможеною, щеплення у 80-х перестали робити. Без всякого шуму і бунтів. Ото вже грошей втрачено!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 11:08


Людо, так в тім то і справа, що ще з 60-х ВООЗ практично перестала виділяти кошти на віспощеплення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 11:42


Тобто, а справді, навіщо виділяти кошти на те, чого нема? наскільки пам’ятаю, хвороба вважаються переможеною, якщо немає випадків захворювання певний період? Тобто, якщо в 80 вона визнана переможеною,ю значить в 60 випадків захворюваннь повинно бути дуже мало? Чи я чогось не розумію?
І друге. Але ж щеплення робилися? У всіх моїх однолітків є. Тобто, робилися у збиток? Тоді до чого розмови про прибуток?. І який прибуток отримувала Катерина 2, роблячи щеплення собі? А Боплан згадує про щеплення в Україні у якому сторіччі? Це теж державна програма була тоді? Чи Боплана підкупили спецслужби?

Ну і ще питання. На нього я ще не отримала жодної відповіді. Якщо залишити питання імунізації людини, все знають, скільки щепленнь роблять тваринам. Я сама бачила, як у моїх знайомих гинула собака від єнтериту (щеня не встигли щепити), в той час як щеплена доросла собака лишилась здорова і спокійно вже померла від старості. Нову собаку щіпали строго за графіком - вона жива й здорова.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 14:10


ПРо собак я не цікавилася спеціально, але натикалася на форумі Котока, там є жінка, котра професійно розводить породистих цуценят - нещеплених. Тобто вона продає їх, вказуючи, що вони не є щепленими, її собаки всі нещеплені і здорові. Але деталей не знаю. Тема була десь рік тому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 14:58


Нажаль, саме таке породисте дороге цуценя, середньоазійська вівчарка з родословною, не будучи щепленим, загинуло в моїх знайомих від ентериту. До того воно було абсолютно здоровим ;) , як і інші з виводку - (бо чому б йому таким і не бути?), власне, їх господарів я теж добре знаю. Практика продавати нещеплених (з-за молодого віку чи інших причин) цуценят існує, але добрі хазяї не випускають таких собак з хати, поки ті не пройдуть належної імунізації. В необхідності якої, з розмов з собачниками, я пересвідчилася неодноразово.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 15:17


Я не собачник, тому тут нічого не скажу. Я просто на тому не знаюся. І знайомих нема. Та й не дуже мене то цікавить. А от з дітьми я визначилася.

Підозрюю, тут ще така штука. Якщо би мені доводилося вибирати між шкодою від щеплення й інфекційною хворобою собаки, котру, я так розумію, лікувати не дуже вміють, то підхід був би інший, аніж у питанні шкоди від щеплень (котра ось вона тут, в шприці), й імоврною хворобою дитини, з котрою, принаймні, знаємо що і як робити. Труїти дитину, бо "ану ж захворіє", я не буду.

Однак, тут є ще один аспект. Я не лікар, і нікого не агітую проти щеплень - то має бути вибір кожного, і я його поважаю (але вибір, а не просто, "бо всі роблять"). Але я змушена публічно висловлювати і відстоювати свою позицію в правовому плані. Бо мої діти зазнають дискримінації через цей вибір. І це куди вагоміше. ТОбто я не домагаюся скасування щеплень, то є медична процедура, добровільність якої визначена законодавством. Але я домагаюся внесення змін до закону про захист населення від інф.хвороб, який примушує мене (і я не одна, повірте) давати хабарі і купувати довідки, щоб мої діти могли піти в садочок чи школу. Або ставати в неріну боротьбу з системою, котра забирає купу сил і часу. До речі, в Росії цю дискримінаційну норму скасовано наприкінці 90-х.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 19:06


З дописів Уляни я хотів би відмітити один суттєвий момент. Як математик.
Десь вище в Уляни проскочило, що вона зважила "усі за і проти", і вирішила що вона "проти" вакцинації.
Отут і є цей момент.
Я припускаю, що суттєвим моментом такої оцінки мусить бути оцінка імовірності підхопити важку хворобу проти якої не було зроблено щеплення. А звідси виникає дуже цікава і парадоксальна думка:
Уляні і однодумцям категорично не можна популяризувати свою думку, а краще тихенько уникати, як вона це робила до тепер. Тому що ця оцінка актуальна в нинішніх умовах. А при масовій відмові від вакцинацій ріст популярності захворювань неминучий - а значить суттєво виростають ризики і попередні оцінки стають неактуальними.
Тобто, як не парадоксально, про зайвість прививок від смертельних хворіб можуть говорити ті, хто і чиї діти скористали ними, а не навпаки - бо це рити яму самому собі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 19:21


Трошки не так. Скажімо з тими ж дитячими хворобами, я б воліла, щоб в середовищі вірус циркулював. Бо в іншому разі імунітет, не стикаючись зі збудником, не має змоги тренуватися. І вже з'являються прецеденти, що навіть після хвороби, котра раніше давала 100% пожиттєвий імунітет, такого немає. Адже за нормальних умов трапляється як? Внаслідок контакту зі збудником відбувається напруження імунітету і його "тренування" - своєрідне щеплення, але природним шляхом через запуск усіх захисних механізмів і без шкідливих домішок. Якщо ж у колективі діти щеплені і збудник не циркулює, тренування не відбувається.

Гірше з поліомієлітом. Оскільки в нас щеплять орально живою вакциною (крім тих, хто робить це за гроші індивідуально), то впродовж кількох тижнів щеплені діти є заразними для оточуючих. При чому не природним поліо, а мутованим, т.зв. вакциноасоційованим. І нещеплені діти тут наражаються на небезпеку, особливо в великих колективах, де недосконало дотримуються правил гігієни.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2008 у 23:10


Ніяка хвороба, окрім летальної, не дає 100% гарантії не перехворіти знов. Завжди залишаються свої "але". Добре, якщо дитина зіткнеться з хворобою здоровою і сильною. Але дуже просто уявити спалах епідемії взимку чи під весну, коли дитина ослаблена, чи перенесла нещодавно (дай Бог не паралельно) той же грип чи тонзіліт, не кажучи про інші гидоти. В такому разі і перебіг може бути прогнозовано складніший, і імунна відповідь недостатня для формування пожиттєвого захисту... Факторів надто багато. Знову ж таки, при зустрічі зі зміненим вірусом важко сказати, чи відреагує на нього вже набутий імунітет...
А щодо контактів з вірусом і тренування імунітету - тут ви теж трохи утруєте. На ці віруси "перехресного" імунітету не виробляється, тільки саме на конкретний вірус. Якщо ви спитаєте, чому не всі, хто контактував з хворим, захворівають, тут є така штука. У людини кілька механізмів імунітету. "зовніщнє коло", наш сторож - так званий неспецифічний імунітет: як щільність шкіряних і слизових покровів, так і захисні речовини, які їх вкривають і циркулюють в крові та тканинах та спеціальні клітини. Їх принцип - "мочи гада, потім розбиратися будемо!" :) Якщо в людини сильна опірність - вона на захворіє, бо збудник буде придушено на цьому етапі. Але це значить, що специфічний імунітет потурбовано не було, антитіла не вироблялися і імунної пам’яті на той збудник не лишилося. Таким чином, людина може контактувати 100 разів, а захворіти на 101.
І ще - ви самі собі протирічете. То ви стверджуєте, що при щепленнях шкідливий вірус лишається в людини на все життя, і тільки чека свого часу, то кажете, що не циркулює...
Про поліємієліт - мене просто цей забобон звалив з ніг. Відмова від щепленнь та куплені довідки практикують, даруйте, вже не перший рік і не одна Ви. В мене знайомих таких з десяток дітей буде. І діти контактують не тільки в садках (куди нещеплена дитина може й не ходити), але й у поліклініках, магазинах, дитячих майданчиках, басейнах, школах і гуртках, тощо... Але чи хтось чув про таке зараження поліомієлітом? Та взагалі при виявленні захворювання шороху було би, тих же екстренних щіпаннь - не меньше, ніж при виявленні дифтерії (я вже писала, як бадьоро нас всіх щепили, коли захворіла однокурсниця). Цікаво, чи хтось чув про таке реально в нас, а не в якийсь Америці? Ну і знову ж таки, чому від вакциноасоційованого вірусу не захворює дитина, яку щепили (до цього ж вона з цим вірусом не контактувала) а нещеплена може підхопити? Нонсенс якийсь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2008 у 11:18


1. Про вірус на все життя я не казала, Ви мене з кимось сплутали. Хоча з паличкою ТБ тут є такий нюанс
2. От саме обхід зовнішніх захисних бар'єрів і робить щеплення таким небезпчним. І не лише через основну складову, котра запускає спотворені захисні механізми, ле й через ті ж солі ртуті, алюмінію, форальдегід, антибіотики тощо, котрих там далеко не поодинокі молекули. одна річ - навколишнє середовище, інша - напряму в кров. Доречі, жодну вакцину ніхто ніколи не досліджував на канцерогенність. Таких досліджень не існує, хоча її складники є загальновідомими канцерогенами...
3. Тепер про поліо і ВАП - відсилаю Вас до вкладок до вакцини. Інша річ, що імовірність захворіти дуже низька, але вона є.
І ще про ту ж поліо. Про вірус SV-40 чули?
Дуже гарна розвідка про поліовакцинацію тут http://eugenegp.livejournal.com/13895.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 13-6-2008 у 14:19


Андрію, це я казав щодо заваживши всі за і проти. Я описав причини.

Тепер про про молекули які писали. Мертиолят. Відкриваємо цюссилочку і читаєм склад:
Цитата:

Одна прививочная доза (0,5 мл) содержит 30 флокулирующих единиц (Lf)
дифтерийного анатоксина, 10 единиц связывания (ЕС) столбнячного анатоксина, не более
60 мкг мертиолята (консервант) и не более 0,55 мг алюминия гидроксида (сорбент).

А тепер беріть калькулятор і рахуйте скільки молекул. І це все осяде в мозку.

Не пригадую точне де, читав що були спроби позбутись мертиолята. Але в результаті збільшується вміст формальдегіду. А це вже онкогенна зараза. Самі знаєте. Про алюмінії, формальдегід продовжувати?
Щодо потрапляє всяких ядів природніми шляхами і інєкцією. Різницю відчуваєте чи ні?

Тепер коротко щодо страшилок.
Почитайте про досягнення у Вірменії: http://www.panorama.am/ru/comments/2008/05/13/vakcina/

Цитата:
Англії, і в Данії, Норвегії, Швеції
Ага, тільки ви забули сказати що у Укараїні щеплять стільи ж стільки в цих країнах разом взятих і помнежено на 2. А ще при цьому вакцинацію призначає лікар. А ще неодмінно враховують при цьому протипокази.
Тепер найшов ще одну доволі цікаву статейку:
Цитата:
Результаты экспертной оценки показали, что вакцина АКДС ежегодно обусловливает достаточно высокое число случаев поствакцинальных осложнений. Это ограничивает применение АКДС-вакцины и не позволяет вакцинировать детей с тяжёлой неврологической патологией, с аллергическими проявлениями, а также не позволяет завершить вакцинацию у детей, у которых те или иные осложнения после предыдущей вакцинации. Другим недостатком вакцины АКДС является её низкая протективная активность (низкий уровень выработки антител).

Тепер питання до прихильників вакцинації. А хто питає про це? Батькам кажуть треба, бо дитину в садок не візьмуть. Про дорослих я вже взагалі промовчу. Суджу по собі. В студентській полікліціні останній раз казав яка ситуація з реакцією. Так це нормально. Це я тепер знаю що це НЕ НОРМАЛЬНО.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2008 у 13:10


Стаття нашого міністра охорони здоров'я по темі
http://pravda.com.ua/news/2008/6/13/77532.htm




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2008 у 13:21


Радше довкола теми. Бо по темі він так нічого і не сказав. Так і не оприлюднено результати досліджень імунітету, котрі маи б обгрунтувати вакцинацію, немає пояснень, чому використали нереєстровану вакцину (вимоги ВООЗ - це не підстава, закон дозволяє таке лише в умовах епідемії), і ще купа речей. Суцільне "я хороший, а журналісти погані"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2008 у 15:47


Хоч я не згоден з опонентами вакцинації, стосовно даної статті згоден. Дуже емоційна, міністр міг би залучити аналітиків і зробити щось грунтовніше



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2008 у 23:07


а не можуть вони залучити аналітиків - нема їх. з цією акцією вони налаштували проти себе не лише суспільство, а й медиків. Більше того, навіть найвірніша поліція - СЕС - і та на місцях проти, і не надто активно нагинала медиків, за невеликими вийнятками. Тобто практично всі фахівці (!) проти. Єдине, що вони зараз можуть залучати (і залучають) це піарщики, котрі, однак, не є фахівцями з вакцинації - і це видно. Переведення в площину політизації - то піар-хід чистої води. Анонімку з цією версією, з іменами нових "претендентів" на посади журналістам і Лізі прислали за декілька днів до першого озвучення цієї теми. Однак, чи то журналістам такий поворот виявився нецікавим, чи ще щось, але вони цього так і не оприлюднили. Тоді це почали озвучувати самі чиновники МОЗУ - почалося з ток-шоу на УТ1. Майже впевнена, що це елементарна піар-акція, спрямована на відволікання уваги від проблеми незаконної вакцинації як такої...

За великим рахурком, оту дискредитацію медиків, за котру так болить серце панові міністру, вн сам разом зі своїми замами й організував. Дібров поділив кількість запланованих на 1 бригаду вакцинованих на робочий час, вийшло - 3 хвилини на ін'єкцію. Скажіть, це не планова дискредитація лікаря? коли він з одного боку зобов'язаний виконати план, а з іншого - за три хвилини вивчити картку, з'ясувати стан здоров'я, виключити можливі протипокази, проінформувати про наслідки і (обов'Язково!) зміряти температуру? Тобто порушення всіх норм вакцинації закладено вже в наказі й інструкціях. То хто дискредитує лікарів?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6462
Реклама: