Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Хлопаки, хто і як знайомився з дівчатами?
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2008 у 16:40


Врахуйте, що застрягнути в ліфті можна і не з чарівною незнайомкою чи знайомою! :baddevil:

Такий приємний збіг обставин, як знайомство з чарівною дівчиною, яка в результаті може стати вашою дружиною, одні люди називають випадковістю, а інші - долею.

В цьому сердечному ділі є неписане правило: чим сильніше хочеш знайти собі хорошу дівчину і чим активніше здійснюєш цей пошук, тим менше шансів на успішне завершення цього пошуку, а от коли припинеш пошук, то вона чомусь сама тебе знайде.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2008 у 16:59


Якщо впала в око якась дівчина, то попроси спільних знайомих вас познайомити.
Нема спільних знайомих? - підходи і сміливо питай:"Перепрошую, то з ви були минулого місяця на концерті Олега Скрипки оперному театрі ?(на весіллі в Марцішової Галі, чи щось не має значення, що). Ось і познайомилися.
Скочили між вами флюїди - діло піде, не скочили, - і не треба...

А ось що цілком серйозно: перед прийняттям важливих рішень обовязково придивіться до відносин в сім"ї своєї обранниці, як живуть її батьки, як вона до них відноситься, яка майбутня теща. Приблизно такі ж відносини будуть формуватися, скоріш за все і в вашій майбутній сім"ї.
Яблуко від яблуні рідко коли відкочується далеко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-9-2008 у 17:10


Якщо б мій чоловік придивився до своєї тещі спочатку, він би точно на мені не одружився:lol::D:sing:

Хочу Маріє з вами не погодитися...
Маю багато прикладів молодих сімей, які не наслідують своїх батьків і живуть цілком інакше ніж там, де вони виросли. Це називається бути розумнішими ніж батьки і вчитися не на своїх помилках:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2008 у 17:49


В побуті існує думка, що якщо хочеш побачити як виглядатиме твоя дружина після 40 років, подивись як виглядає її мати.

Чи правда це? Хотілося б почути думку спільноти.

Хоча я таким не переймаюсь і при одруженні не звертав на таке уваги.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2008 у 17:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Якщо впала в око якась дівчина, то попроси спільних знайомих вас познайомити.
Нема спільних знайомих? - підходи і сміливо питай:"Перепрошую, то з ви були минулого місяця на концерті Олега Скрипки оперному театрі ?(на весіллі в Марцішової Галі, чи щось не має значення, що). Ось і познайомилися.
Скочили між вами флюїди - діло піде, не скочили, - і не треба...

Така ситуація може виникнути, але в більшості випадків це певною мірою якесь захоплення своїм партнером. Переважно такі союзи довго не витримують.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 25-9-2008 у 19:27


Цитата:
Дуже мала ймовірність застрягнути в ліфті з чарівною незнайомкою
Якщо вміти домовлятися з ліфтерами, то...:lol::lol::lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-9-2008 у 08:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Маю багато прикладів молодих сімей, які не наслідують своїх батьків і живуть цілком інакше ніж там, де вони виросли. Це називається бути розумнішими ніж батьки і вчитися не на своїх помилках:)


Так, молоді сімї всі суттєво відрізняються від своїх батьків, але з роками стають все більше на них подібні.
Нашій сімї вже поза 20 років. Мій чоловік тепер робиться геть подібний на свого батька, а я (і сама зауважую, і знайомі кажуть ) - на свою маму. Це мається на увазі не зовні, а в основному відношення до життя.
В молоді роки шалений ритм життя, щоденні нові емоції і т.п. нівелюють прояви характеру людини, вісувають їх на задній план. Коли ритм життя стає більш спокійний, то і натура людська вилазить наверх.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-9-2008 у 12:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
В побуті існує думка, що якщо хочеш побачити як виглядатиме твоя дружина після 40 років, подивись як виглядає її мати.

Чи правда це? Хотілося б почути думку спільноти.

Хоча я таким не переймаюсь і при одруженні не звертав на таке уваги.

Абсурд а які параметри при порівнянні????? будь яку людину можна порівняти з іншою і знайти багато чого однакового.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-9-2008 у 13:28


Зовсім не абсурд.
Думаю, відсотків на 70 - справджується.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-9-2008 у 14:18


Ну так правильно в старості всі ми будемо пенсіонери а в нас 70% пенсіонерів роблять одне і теж, говорять про одне і теж, погляди в них однакові, серіали дивляться однакові, поведінка однакова....ось звідси і виходить що йдучи на пенсію ви будете подібним до будь-якого пенсінера на 70% чи то ваша мама чи сусідки чи сусід чи ще будь=хто
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 26-9-2008 у 14:31


Знайомитися треба швидко, одружуватися - теж. Бо довгі роздуми інколи заважають почуттям...



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 26-9-2008 у 15:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Зовсім не абсурд.
Думаю, відсотків на 70 - справджується.



Так, це абсурд, бо пригадую мою прабабцю і бабцю...
Дивлюся на мою маму її сетсру і мою бабцю (кардинально різні люди)
Дивлюся на себе і мою маму і не бачу маразматичних шалених збігів у поведінці зі своїми чловіками чи дітьми.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 19-1-2009 у 12:29


В генах передається багато інформації. Але ніхто не відміняв "виховання".
Всерівно однозначно ніхто на скаже - всі люди різні.




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2009 у 14:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka

Маю багато прикладів молодих сімей, які не наслідують своїх батьків і живуть цілком інакше ніж там, де вони виросли. Це називається бути розумнішими ніж батьки і вчитися не на своїх помилках:)


Молодець. Згоден на всі сто. Діти часто наслідують своїх батьків, тому що в них уже вкладено батьківську программу. Але вона не завжди правильна. Досвід батьків потрібен лише для врахування їх помилок.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Матвіїв
Дописувач
**



Повідомлень: 34
Зареєстрований: 20-1-2010
Нема на форумі


[*] написано 24-1-2010 у 23:20


... а як ви вважаєте знайомитись першими, це привілей лише чоловічого роду ?
Чи любите, ви чоловіки, робити цей вибір самі, чи краще пасивно чекати, поки хтось вас у себе не закохає ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-1-2010 у 00:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
... а як ви вважаєте знайомитись першими, це привілей лише чоловічого роду ?
Чи любите, ви чоловіки, робити цей вибір самі, чи краще пасивно чекати, поки хтось вас у себе не закохає ?


Я обираю варіант пасивно чекати :) нічого не пороблю, старомодна я :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Ще варіант знайомства -- застрягнути на пару годин в ліфті:lol: Особливо якщо без світла:baddevil:

А ось минулого року я потрапила в таку ж ситуацію, тільки світло час від часу з'являлось і сиділи ми в цьому ліфті десь півтори години :( згадую цю ситуацію з жахом, але познайомилась з новим сусідом і на величезне моє щастя він не виявився маніяком якимсь :rolleyes: Сьогодні при зустрічі зажди сміємось над тією ситуацією.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2010 у 13:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
... а як ви вважаєте знайомитись першими, це привілей лише чоловічого роду ?

Ні, звичайно. Моя подруга познайомилася з хлопцем запросивши його на "білий танець". Нічого поганого в тому немає, коли дівчина перша проявить ініціативу.;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

wink.gif написано 26-4-2010 у 07:58
Правила знайомства з дівчатами


Будь-який чоловік, який хоче познайомитися з дівчиною, задається питаннями: "Як підійти, як познайомитися, про що розмовляти, і, нарешті, як сподобатися дівчині мрії?"

Також і будь-яка дівчина, яка хоче, щоб з нею познайомився чоловік, задається тими ж питаннями: "Як зробити так, щоб чоловік мрії підійшов, як з ним зав'язати знайомство, про що з ним розмовляти, і як йому сподобатися, щоб знайомство продовжилося? " Очевидно, що у чоловіків і жінок однаковий підхід до проблеми знайомства для серйозних стосунків. І чоловіки, які це розуміють, мають великий успіх у жінок.

Золоте правило N1: як підійти до дівчини мрії.

Величезну роль грає місце, де ви збираєтеся знайомитися з дівчатам. Найкраще місце для цього - нічні клуби, всілякі вечірки та флірт-паті. З тієї простої причини, що там прийнято і цілком пристойно підходити до дівчат. І в пошуках чоловіка мрії дівчата найчастіше відправляються саме туди.

На питання, "як зробити так, щоб чоловік мрії підійшов", дівчата зазвичай собі відповідають: "Треба добре виглядати. Треба показати, що я дозволяю йому підійти до мене, що я не буду грубити, хамити і кликати міліцію. І взагалі, я біла і пухнаста - це видно по моїм веселим очам і широкій посмішці ".

Так що, панове чоловіки, якщо ви бачите жінку, яка явно приділяє досить багато часу своєму зовнішньому вигляду, з цікавістю заглядає в очі незнайомців, і на її обличчі час від часу з'являється загадково-щаслива посмішка, знайте, ця жінка шукає чоловіка мрії. Можливо, вона шукає саме вас. Підходьте сміливо. Вам приділять пару хвилин. Решта залежить від вас.

Якщо ж перед вами чудова дівчина, яка не звертає особливої уваги на свій зовнішній вигляд, дивиться повз чоловіків, а на сумне і задумливому особу немає і натяку на щасливу посмішку, отже, ще раз подумайте, а чи вашої мрії ця дівчина. І якщо так, все одно сміливо підходьте.

Резюме золотого правила N1: до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку, особливо, якщо ви опинилися в "правильному" місці.

Золоте правило N2: як познайомитися з дівчиною мрії.

От ви, зібравшись з духом, підійшли до дівчини. І далі найважче - з дівчиною познайомитися. Знову ж таки, завдання значно спрощується, якщо місце знайомства - нічні клуби, вечірки та флірт-паті. Знайомство з дівчатами найчастіше відбувається саме в цих закладах.

На питання, "як зав'язати знайомство з чоловіком мрії?", Дівчата собі відповідають приблизно так: "Першим повинен знайомитися чоловік. З тієї простої причини, що чоловік все-таки він. А я вже, після того, як він зробить перший крок, створю всі умови, щоб знайомство відбулося і продовжилося ".

Як бачите, панове чоловіки, від вас потрібно не так вже й багато - всього лише зробити перший крок. Легко і просто: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас?". Навіть якщо в плани дівчини не входить знайомство з чоловіком, і вона вас збирається відшити, то ім'я своє вона вам все одно назве. Ефект несподіванки спрацює. Ось ви і познайомилися.

У момент знайомства постарайтеся все-таки запам'ятати ім'я дівчини: найприємніше для людських вух - звук власного імені. І обов'язково називайте дівчину так, як вона вам представилась. Якщо вона назвалася Даша, то ніяких Дунь, Дусь, Дашечек, Душечек, Сонечок та ін. бути не повинно.

Заодно, коли будете представлятися, постарайтеся кілька разів назвати своє ім'я, щоб дівчина його запам'ятала і не почувала себе ніяково. Наприклад, так: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас? Ой. Як приємно, Даша, будемо знайомі. Ви знаєте, Даша, хоч моє ім'я і Василь Петрович, але мені більше подобається, коли мене називають Василем, а ще краще - просто Василем. Так-так, Вася, це, мабуть, зручніше і коротше, ніж Василь. Так що, Даша, називайте мене, будь ласка, Васею ".

Резюме золотого правила N2: знайомитися перше повинні ви. Дуже бажано запам'ятати, як звуть дівчину вашої мрії, називати її саме так, як вона вам представилася, і при кожному зручному випадку нагадувати своє ім'я.

Золоте правило N3: про що розмовляти з дівчиною мрії.

Після того, як знайомство відбулося, достатньо кілька секунд, щоб дівчина мрії склала про вас думку. І залежно від того, чи буде ця думка позитивним чи негативним, ваше знайомство або тут же закінчиться, або буде успішно продовжуватися. І щоб дівчина мрії була про вас хорошої думки, необхідно знайти гідну тему для розмови.

Джерело: http://zdor.in.ua/praktuchna-psyhologiya/33-pravila-znajomstva-z-di...

Хм... Якщо дівчина сама підходить і знайомиться - це є нормальним? :rolleyes:
Тепер такі чоловіки пішли нерішучі, що й до освідчення їх, мабуть, треба підштовхувати, попаючи в одне місце :lol:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-4-2010 у 14:29


Соломіє, ви, тіпа, філолог? ;)
Як аматор професіоналу засвідчу, що мене теж потішив цей гугль-переклад із російського жіночого журналу. Смисл - то таке, а ось окремі перли - то так!
Цитата:
Якщо ж перед вами чудова дівчина, яка не звертає особливої уваги на свій зовнішній вигляд, дивиться повз чоловіків, а на сумне і задумливому особу немає і натяку на щасливу посмішку, отже, ще раз подумайте, а чи вашої мрії ця дівчина
Цитата:
до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку
Ну, до сподобалося дівчини, то може по всякому, а от мені до сподобалося про міліції: це що ж мусить витворяти (чи як виглядати) дівчина, аби чоловік почав вагатися і розмірковувати: викликатиме вона міліцію, якщо він до неї підійде, чи ні?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 26-4-2010 у 15:53


Цитата:
"Треба добре виглядати. Треба показати, що я дозволяю йому підійти до мене, що я не буду грубити, хамити і кликати міліцію. І взагалі, я біла і пухнаста - це видно по моїм веселим очам і широкій посмішці ".

:lol::lol::lol: Вважайте аби люди не подумали, що ви накурилися якоїсь "трави заморської". :lol:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-4-2010 у 15:56


Цитата:
Якщо вона назвалася Даша, то...
вона має зібрати чемодани і їхати в Росію (с) Ірина Фаріон :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-4-2010 у 16:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Соломіє, ви, тіпа, філолог? ;)
Як аматор професіоналу засвідчу, що мене теж потішив цей гугль-переклад із російського жіночого журналу. Смисл - то таке, а ось окремі перли - то так!
Цитата:
Якщо ж перед вами чудова дівчина, яка не звертає особливої уваги на свій зовнішній вигляд, дивиться повз чоловіків, а на сумне і задумливому особу немає і натяку на щасливу посмішку, отже, ще раз подумайте, а чи вашої мрії ця дівчина
Цитата:
до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку
Ну, до сподобалося дівчини, то може по всякому, а от мені до сподобалося про міліції: це що ж мусить витворяти (чи як виглядати) дівчина, аби чоловік почав вагатися і розмірковувати: викликатиме вона міліцію, якщо він до неї підійде, чи ні?

тіпа, так :)
багато перлів винищила, а ось деяки не побачила :(
знаєте українки народ небезпеечний :lol: :lol: :lol:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 26-4-2010 у 16:04


Ото розвеселили ви мене, Соломіє!:lol:Страшенно посміхнуло...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Величезну роль грає місце, де ви збираєтеся знайомитися з дівчатам. Найкраще місце для цього - нічні клуби, всілякі вечірки та флірт-паті.

Залежить яку дівчину найти хочете...;)

Цитата:

Резюме золотого правила N1: до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку, особливо, якщо ви опинилися в "правильному" місці.

а як визначити чи місце "правильне"?:lol:
Цитата:
Як бачите, панове чоловіки, від вас потрібно не так вже й багато - всього лише зробити перший крок. Легко і просто: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас?".

Не думаю, що після такого можна отримати яку-небудь іншу відповідь як Клавдія Іванівна або(інший варіант)...і більше тої дівчини ніколи не побачити...
Цитата:
Заодно, коли будете представлятися, постарайтеся кілька разів назвати своє ім'я, щоб дівчина його запам'ятала і не почувала себе ніяково. Наприклад, так: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас? Ой. Як приємно, Даша, будемо знайомі. Ви знаєте, Даша, хоч моє ім'я і Василь Петрович, але мені більше подобається, коли мене називають Василем, а ще краще - просто Василем. Так-так, Вася, це, мабуть, зручніше і коротше, ніж Василь. Так що, Даша, називайте мене, будь ласка, Васею ".
і де то такі поради можна людям давати...:lol:






Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-4-2010 у 16:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Якщо вона назвалася Даша, то...
вона має зібрати чемодани і їхати в Росію (с) Ірина Фаріон :)

Та навіщо її так посилати далеко з речами??? Нехай в Україні живе, тільки Дарією буде :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 26-4-2010 у 16:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Якщо вона назвалася Даша, то...
вона має зібрати чемодани і їхати в Росію (с) Ірина Фаріон :)

Та навіщо її так посилати далеко з речами??? Нехай в Україні живе, тільки Дарією буде :)

Може краще вже Дариною ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6474
Реклама: