Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Сфера обслуговування
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2008 у 23:49
Сфера обслуговування


Десь кілька років тому почав спостерігати поступову адаптацію сфери обслуговування до нових умов - уважних продавців, офіціантів і тп.
Зараз, на мій погляд, іде якийсь зворотній процес. Якість обслуговування стрімко прямує до "високих" совкових стандартів.
Для офіціанта нормально не підходити до столика 15 хвилин, для продавця - ігнорувати покупця. Замовляємо піцу в піцерії і просимо пораду з "комплектації" - нас хамсько відсилають до переліку складових. Усе більше з'являється усякого самообслуговування (я мабуть ніколи не звикну до крику офіціантки в матюгальник - "заберіть четверте замовлення") і тп.
Чи то лише моє суб'єктивне враження? Якщо ні, що приводить до такого стану в умовах ринку?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-5-2008 у 10:14


Піцерії ніколи не відрізнялися закладом особливого обслуговування.
Все дуже просто там де дешево там і відповідно обслуга.
Зайдіть в ресторан чи кафе де пиво від 15 грн. і побачите обслугу. В таких закладах офіціанти бояться за місце і свою репутацію. якщо що завжди є менеджер якому можна пожалітися....
Ціни ростуть, власники намагаються стримати ціни самообслугою або дешевими офіціантами які відповідно і працюють.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-5-2008 у 14:10


Я думаю, вся справа в поступовому загальному зниженню планки культури. Хто обслуга в закладах громадського харчування?- Молодь віку 18-25 років, тобто ті, хто в вільний від роботи час попиває пиво прямо з горла, причому сидячи "з ногами" на спинках лавок на стометрівці, хто вихований на "високоморальному" закордонному теле- та кіно- ширпотребі...
Всі ці діти в принципі не розуміють, що така поведінка є нечемною.
Потрібно піднімати загальний рівень культури.
І думаю сума оплати тут не на першому місці. Півень соловейком тьохкати не зможе.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Ничик
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 89
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-5-2008 у 15:57


та шо ви накинулися на молодь...
залишайте чайові і будуть вам посміхатися
безкоштовно цього робити ніхто не зобов’язаний.

а ще якщо Вам хамлять, то просто покличте адміністратора закладу. одразу всі навколо стануть шовкові)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-5-2008 у 16:52


На молодь я не нарікаю. Я співчуваю. Якщо основна мета - чайові, то чи не нагадує це прилизаного на напівзігнутих ногах лакея?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Ничик
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 89
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-5-2008 у 17:14


так і є.
якщо ви подобаєтеся офіціанту - він лакей
подобатися можна з різних причин. але гроші, як відомо - найдієвіший :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-5-2008 у 20:53


Конкуренції нема. Зараз у нас на ринку такий стан, що фактично в будь-якій галузі можна спокійно починати працювати, пирога на усіх вистачить. Стоїть поруч два магазини, став третій - і в нього буде прибуток. Є сотні кафешок, відкривой скількитамстопершу - теж в накладі не залишишся. Тому і нема сенсу у власників боротись за якість, якщо примітивна кількість дає хороший прибуток.
А от коли ринок насититься, коли перші ластівки почнуть придумувати фішки, щоб заманити клієнта саме до себе, от тоді і почнеться боротьба за якість. Хоча теж не факт, що буде все солодко.

Стосовно чайових - та нема у нас в сфері обслуговування офіціянтів, які навіть за солідні чайові здатні обслужити якісно. Тому що їх ніхто не вчить цього. А просто усмішка - це ще не обслуговування.

Андрію, якщо хочеш якісного обслуговування, сходи в ресторан Гранд-готелю. Це дійсно рівень. Хоча ціни таки...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-5-2008 у 08:04


А ще я помічаю що ми часто густо просто думаємо так: раз я плачу гроші значить ти повинен зі шкіри вилізти, я можу матюкнути а ти маєш мені посміхнутися і т.д.
Висновок зробив коли за кордоном де сервіс кращий наші просто знущаються над їхніми офіціантами, логіка одна - я йому гроші за це плачу і все. Дьоргають по дрібничкам і чекає щоб він не так щось зробив, щоб потім йому "виписати":). Але вони молодці знають "наших" тому тримаються добре а наших це ще більше злить:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2008 у 08:53


Це яких таких "наших"? З якими це людьми ти по закордонах їхдиш?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Ничик
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 89
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2008 у 09:13


ну то, як ставитися до обслуговуючого персоналу - то вже питання самоповаги кожного...
з приводу "наших" за кордоном - це справді жах якийсь
вони дикі...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-5-2008 у 09:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Це яких таких "наших"? З якими це людьми ти по закордонах їхдиш?


Я з ними не їзжу. Наші це Українці. Просто бачу їх поведінку там....чесно вже навіть відразу зайшовши в ресторан чи ще кудась можна на 90% вгадати де сидять наші:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-5-2008 у 12:11


Нині в будільному супермаркеті купував пензлики. Взяв, прийшов до чоловіка, який виписує рахунок, а він мені каже "Покладіть на місце, вони вже продані". Це при тому, що вони були на полиці. Забрали б вже...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6510
Реклама: