Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Економічна безпека та здоровий глузд або економія на ....
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

sad.gif написано 20-5-2008 у 22:22
Економічна безпека та здоровий глузд або економія на ....


Навіяло розмовою з персоналом з ремонтів та заправки офісної техніки.

Окремі підприємства намагаються дуже сильно зекномити. На всьому. Особливо на канцтоварах та папері.

Працівникі часто використовують для чернеткового друку "односторонній папір". Типовим джерелом паперу є інші роздруки (у ВУЗах - реферати студентів :) )

Нажаль від такої економії виникають загрози економічній та інформаційній безпеці підприємства.

Економічна безпека

Неякісний папір псує дорогі принтери та іншу офісну техніку.
Наприклад:
* погіршує якість друку лазерного прінтера - папір з фарбами (сліди фломастера, ручки ....); папір з залишками клею; папір з обрізаними ножицями краями або з пилом/крихтами/дрібними шматочками паперу
* може привести до суттєвих дефектів друку - папір з отворами та неровною поверхньою
* призводить до виходу з ладу вузлів лазерного принтера - папір зі СКРЕПКАМИ; занадто жорсткий папір

Типовий приклад. Економія на папері примушує друкувати на папері з "вийнятими скрепками".


Черговій ремонт принтера з вийманням скрепки та заміною вузлів коштував як 8 пачок паперу (4000 листків).

Інформаційна безпека

Замість того, щоб знищити непотрібну копію, її відкладають.
Хто її використає, для чого, у який відділ підприємства переміститься цей "односторонній папір"?
Вашу зайву копію прочитає мінімум 2 додаткові особи - хто буде на ній друкувати та той для кого.
Деталі зайві...

Якщо знаєте інші типові приклади типової "економії" додавайте як коментар

Джерело - http://dtarasov.net/node/134




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-5-2008 у 22:46


Ну, раз уже зайшла тема про офісну техніку, то "економія" полягає, наприклад, в постійних пошуках "де дешевше заправити картрідж". В результаті на ринку появляється купа халтурщиків, які заправляють
раз) невідповідним тонером (для кожного прінтера потрібен визначений виробником тонер, інакше він буде або недопікатися, або псувати механізми прінтера)
два) просто лівим тонером, я називаю такий порошок товченим вугіллям - наслідки очевидні - швидка смерть не лише картріджа, але й подільші проблеми з прінтером
три) не чистять картрідж при заправці, тобто, просто відкрили, засипали новий порошок, - все, "заправка" звершена
Та й ще тут купа усіляких нюансів. В результаті скільки картріджів передчасно помирає - порахувати страшно.
Уже мовчу про ремонт техніки, з використанням дешевих комплектуючих і т.д.

Але це притаманно взагалі усім сферам нинішнього життя, практично - дискаунт всупереч здоровому глузду міцно заволодів мізками. Тому що визначним критерієм вважається "дешево", а не "якісно". Поки свідомість людей не зміниться, поки люди не почнуть шукати, як жити якісніше, а не як мати більше речей, доти все буде так і залишатись.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-5-2008 у 23:36


А може краще дешево і якісно? Про те, як виробники натягують клієнтів на зайві гроші, в інтернеті купа матеріалу. Я з таким зіткнувся з моєю струйною друкаркою HP PSC 1510. Картріджі спеціально продаються на 5 мл, які швидко спорожнюються. На більше коштують в 3 рази більше, і їх не набагато стає. Крім того, принтер не працює без вставленого кольорового картріджа, а автоматична функція юстування постійно зжирає чорнило на друкування тестових сторінок. Її можна зупинити, маючи непустий кольоровий картрідж і чорний. Але якщо колір закінчився - то все, сторінка буде друкуватися постійно при кожному включенні принтера, бо для юстування треба ще колір. Так що само собою, що я буду шукати де дешевше заправити чорнило. Правда, я роблю простіше - купляю чорнило сам (20 грв за 250 мл), і заправляю шприцом. Після трьох перших заправок я навчився при цьому не заляпатися сам і лишити чистим навколишнє середовище :P



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-5-2008 у 00:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А може краще дешево і якісно?

Як приємно, що в світі ще залишились мрійники :) Яремо, ти купуєш масло, чи маргарин, щоб на хліб намазувати зранку? А чому? Маргарин же дешевший!
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Про те, як виробники натягують клієнтів на зайві гроші, в інтернеті купа матеріалу. Я з таким зіткнувся з моєю струйною друкаркою HP PSC 1510. Картріджі спеціально продаються на 5 мл, які швидко спорожнюються. На більше коштують в 3 рази більше, і їх не набагато стає. Крім того, принтер не працює без вставленого кольорового картріджа, а автоматична функція юстування постійно зжирає чорнило на друкування тестових сторінок. Її можна зупинити, маючи непустий кольоровий картрідж і чорний. Але якщо колір закінчився - то все, сторінка буде друкуватися постійно при кожному включенні принтера, бо для юстування треба ще колір. Так що само собою, що я буду шукати де дешевше заправити чорнило.

Якби не було суцільної гонки за дешевизну, а техніка коштувала стільки, скільки повинна коштувати якісна техніка, виробникам не потрібно було б іти на такі уловки. Я так думаю. Або якщо б вони за таких умов це робили б, от тоді дійсно можна було б висувати претензії.
Стосовно - де дешевше. Зараз часто приносять заправлені картріджі, які не друкують, або друкують погано. Тому що заправлені з грубими порушеннями технології. Зате дешево. Уррраааа! Дайош задешево! :)

І ще. Вертаючись до якості техніки. У мене є таки собі 2-касетник, простенький, куплений в 1985 році. За 350 доларів (страшна на сьогодні ціна за такий апарат!!!). Тепер такого рівня сучані апарати коштують 350 грн максимум. Але от... Той, з 85-го року досі працює. А сучасні? Рік-два, ну три - і ...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Правда, я роблю простіше - купляю чорнило сам (20 грв за 250 мл), і заправляю шприцом. Після трьох перших заправок я навчився при цьому не заляпатися сам і лишити чистим навколишнє середовище :P

Якщо говорити про плюйки. Приносить жінка картрідж, він заправляється і тече. Після "цікавої" розмови таки розкололи, що вона сама пробувала спочатку заправляти, ну і очевидно, голкою пробила діафрагму. Зекономила.
До речі, якщо самому зробити ремонт дома, то можна зекономити більше половини суми. А ще можна багато що самому робити - теж значна економія :) Якщо таке життєвє кредо - чому ні? Якщо є відповідні навички і час із натхненням...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 21-5-2008 у 05:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
... Я з таким зіткнувся з моєю струйною друкаркою HP PSC 1510. Картріджі спеціально продаються на 5 мл, які швидко спорожнюються. На більше коштують в 3 рази більше, і їх не набагато стає. Крім того, принтер не працює без вставленого кольорового картріджа, а автоматична функція юстування постійно зжирає чорнило на друкування тестових сторінок.



Чи Вам потрібен кольоровий друк на щодень?
Чи не дешевше купити інший принтер для монохрому?




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-5-2008 у 10:56


Маю дома кольорову струйку.
Купив для дисертаційних потреб купив чорно-білий лазерник. І я так розумію, що той кольоровий вже навіки переселився в кладовку.

Повертаючись до топового повідомлення.
Дмитро, чи тепер проведені інструктажі для персоналу? Що вони казали?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 21-5-2008 у 21:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Повертаючись до топового повідомлення.
Дмитро, чи тепер проведені інструктажі для персоналу? Що вони казали?


1. Інструктаж проведено (з використанням наочних прикладів) :)
2. "Це точно не я ... , може хтось у мою відсутність ..."




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-5-2008 у 22:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Чи Вам потрібен кольоровий друк на щодень?
Чи не дешевше купити інший принтер для монохрому?


Дешевше, але принтер подарований, а дарованому коню в зуби не заглядають...




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-5-2008 у 08:40


Звязок ціни з якістю?- Далеко не завжди... На жаль...
І правило "ми не такі багаті, щоб купляти дешеві речі" через відсутність на вищому рівні контролю за якістю спрацьовує у нас не завжди.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-5-2008 у 22:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Звязок ціни з якістю?- Далеко не завжди... На жаль...
І правило "ми не такі багаті, щоб купляти дешеві речі" через відсутність на вищому рівні контролю за якістю спрацьовує у нас не завжди.

З цим ніхто не сперечається. Мова йшла про інше - шукаючи де дешевше, ізначально закладається пошук низькоякісних послуг.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6555
Реклама: