Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: В Україні стартує Веб 2.0 портал про культурне життя
Максим Жаровський
Дописувач
**



Повідомлень: 83
Зареєстрований: 23-5-2008
Місто: Мукачеве
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

exclamation.gif написано 28-5-2008 у 21:25
В Україні стартує Веб 2.0 портал про культурне життя


Інноваційний стартап Gloss.ua об'єднує функціональність соціальної мережі і Інтернет-видання про культурне життя країни. На сторінках сайту читачі знайдуть інформацію про минулі і нові події у світі мистецтва, кіно, музики, театру, нічного життя. Gloss.ua надає відвідувачам можливість брати активну участь у створенні сайту.

Gloss.ua - перший в Україні Веб 2.0 портал про культурне життя. Проаналізувавши досвід попередників, Gloss.ua представив максимально збалансований сайт з погляду читабельності, сервісів, юзабіліті, дизайну і формату. Не забула команда проекту і про гарні новинки. У тому числі - система оцінок, рейтинги і систему рекомендації подій.

«Рекомендації і оцінки друзів – страшенно зручна фішка. Лише у Києві відбувається до 100 культурних подій щодня. На Gloss завдяки стрічці друзів мені стає легше приймати рішення, що справді варте моєї уваги», - каже творець Gloss.ua, керівник Агентства Інтернет-комунікацій Fine Web Дмитро Дубілет.

Стартова сторінка сайту дуже проста і дає чітку відповідь на запитання: "Куди вирушити сьогодні"? Кожного дня редакція Gloss представляє свій рейтинг культурних подій, і навіть новини, інтерв'ю, фото і відео по темам. Можна подивитися, хто з відвідувачів Gloss.ua планує відвідати кожну таку подію, і домовитися про спільне дозвілля.

Ще одина новинка Gloss.ua - можливість додавати собі до друзів... зірок! Якщо людина є шанувальником творчості відомої зірки, на Gloss.ua цю зірку можна додати собі у стрічку друзів, і відстежувати усю інформацію, де згадується ім'я кумира.

Gloss.ua зібрав одну з найбільш повних баз даних фільмів, акторів і публічних постатей. Інформація з сайту постійно оновлюється, як редакцією Інтернет-видання, так і користувачами соціальної мережі. Gloss.ua має власну команду журналістів, яка не пропускає жодноїї важливого події та знайомить читачів із усіма новинками культурного життя країни.

Ну а якщо читачеві раптом захочеться створити власну подія, тут йому допоможе розділ "Плани" на Gloss. Тут можна запланувати, наприклад, вечірку, і запросити інших користувачів приєднатися до події.

Портал про культурне життя Gloss.ua орієнтовано на широку Інтернет-аудиторію. На сайті кожен знайде щось собі. Активні тусувальники отримають останню інформацію про нічне життя, клуби, концерти, театри, кіно, складають попереднє враження про прийдешні розваги, зможуть поділитися думками і фотографіями після відвідин події.

Любителі спілкування зможуть обговорити з сайту останні новинки, вивчити рекомендації друзів, допомогти іншим з вибором. Талановиті письменники чи журналісти зможуть доповнювати існуючі сторінки сайту власними рецензіями, оцінками, авторськими колонками.
До цікця року Веб 2.0 портал про культурне життя http://gloss.ua/ планує залучити найбільше Интернет-ком"юніті у своєму сегменті. Раніше розробники Gloss.ua, команда Fine Web, вже запустили портал громадянської журналістики "ХайВей", український блог-сервіс "Хайблогер", соціальну мережу новин Times.ua і до старту готують нові Веб 2.0 проекти.

джерело http://ain.com.ua/index.php?itemid=6956




[url=http://mova.ridne.net]
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-5-2008 у 01:09


Слово пані Надії :baddevil:



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 29-5-2008 у 10:25


Черговий псевдокультурний, русскоязичний попсовий проект :mad:
Я не належу до цільвої аудиторії такого...

Та і думаю твердженням "До цікця року Веб 2.0 портал про культурне життя http://gloss.ua/ планує залучити найбільше Интернет-ком"юніті у своєму сегменті" вони явно себе переоцінили.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-5-2008 у 15:32


слово буде коли я поговорю про цей проект з Даниленком чи кимось іншим
у вигляді інтерв"ю / коментаря
або потестую

наразі більш першочерговий -- їх же проект times.ua
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-5-2008 у 15:35


Не критикуючи нікого персонально (ні АІН, ні Максима), зазначу, що прес-релізи у вигляді новин мене завжди дивували і викликали негативні емоції.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6587
Реклама: