Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: День ??? армії?
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

mad.gif написано 23-2-2003 у 13:25
День ??? армії?


Вчора в новинах показували, як наш Гарант чухнув в Росію на святкування дня їхньої армії. Його російський колєга сказав в промові, що це не є день "Русскай арміі" і навіть не "Рассійскай арміі", але це є день "Савєцкай арміі"(!!!). От я собі і думав, чи має Україна пхатися до їхнього святкування, враховуючи особливо то, що НАША, дійсно Українська АРМІЯ, її ветерани, які боронили землю від ВСІХ загарбників - досі не мають затвердженого статусу (бо тій же Росії не подобається)? Їхня мотивація - бо в Савєцкай арміі служили українці. Чи не варто в цьому випадку зганяти Гарантові і на святкування Дня Австрійського Війська і Дня Війська Польського?

Чи є взагалі якесь моральне право святкувати день фактично ворожої армії? В нас ще хоч живі спогади (бо живі і очевидці) з 1939, 1944 років. А на решті українських земель спогади про Батурин, Полтаву, ба навіть Крути, видко вже стерлися... Сумно, дуже сумно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Panda
Дописувач
**



Повідомлень: 43
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-2-2003 у 13:46


Якщо це опитування можна вважати вибіркою по населенню України, то для 70% 23 лютого це було свято

http://www.liga.kiev.ua/conf/poll/ViewPoll.asp?fid=18

Скажімо так, за 10 років українська армія не здобула ніяких здобутків, аби дистанціюватись від цього дня.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 23-2-2003 у 13:56


Власне, біда в тому, що офіційно - українська армія, яка є зараз, то відщеплений кавалок тої Совітської. А грунтуватися на давнішій історії невигідно, бо тоді вийде, що наша армія здебільшого воювала якраз з тою російською. А тоді автоматично маємо відповідь на мною поставлене в першому повідомленні питання...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 23-2-2003 у 14:04


До речі, чи всі знають, чому день їхньої армії святкується саме 23. лютого? Раджу почитати книжку Віктора Суворова "Очищение". Версія "трошки" не та, яку знаєм зі школи. І навряд чи росіяни би тішилися, якби ця інформація стала широко відомою :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Panda
Дописувач
**



Повідомлень: 43
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-2-2003 у 14:20


я не знаю чому 23 лютого святкували, тільки слабо здогадуюсь чому 8 березня святкувати будемо.

Традиції важлива штука, і щоби ламати традицію і тенденції треба мати на це вагомі підстави.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-2-2003 у 15:42


Колись мене вчили що
23 лютого 1918 року - розпорядження Лєніна про створення Красної Армії

Сумнівне свято ...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Fantom
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 25-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 21-3-2003 у 19:45


Якщо б це питання винесли на всенародний референдум
тоді б подивилися чи потрібно це свято чи ні. Мій дід воював в як Ви кажете в" Саветскай" армії, воював з фашизмом, тому для нього це свято. І може дякуючи йому я зараз сиджу в цьому форумі. Я нічого не маю проти воїнів УПА, вони також мають повне право на святкування.
Я їх також вважаю героями. Але як Ви, не не знаючи того жаху війни, маєте право відбирати чиєсь свято за яке заплатили кров'ю, за рахунок встановлення іншого, хто Ви такий, щоб переписувати історію? :mad:
P.S. Якщо В. Суворов є для Вас авторитетним автором, то я би радив Вам, більше дивитись бразильських серіалів, з цього буде більше користі :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 22-3-2003 у 05:15


Те, що ми живемо на цьому світі завдяки нашим дідам сумніву не викликає.
Але те, що мій дід воював в австрійській армії в пеpшу світову, а в 1920-у в польській армії захищав Європу від червоної чуми, ще не означає, що я маю святкувати день народження найяснішого цісаря, чи "контституцію тшецєго мая".
Так само те, що я віддав 2 роки свого життя "Савєцкай Арміі" не означає, що я маю святкувати день 23 лютого 1918, коли загін німців в числі ~ 50 чол. розігнав кілька сотень п’яних матросів під керівництвом "полководця" Дибенко. Результатом цієї і подібних "перемог" став брестський мир, за умовами, якого стікаюча кров’ю Німеччина отримала стільки території на сході, скільки змогла зайняти.
Якщо зграя кримінальників, що захопила владу в Росії, вирішила після цьго святкувати це як день їхньої армії - бог їм в поміч. Зрештою, та армія на краще свято і не заслуговувала.
Але при чому тут Україна?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 22-3-2003 у 09:05


Для тих віддає перевагу бразильским серіалам перед книгами В.Суворова буде цікавим цей витяг з http://rol.ru/news/misc/news/03/02/07_024.htm:
23 февраля могут отменить
7 февраля 2003 г.
Госдума рассмотрит сегодня проект обращения к президенту по вопросу переноса празднования Дня защитника Отечества с 23 февраля на 8 сентября. Идея перенести праздник принадлежит независимому депутату Сергею Юшенкову. "23 февраля на самом деле день национального позора, -- сказал Юшенков корреспонденту газеты "Время новостей". -- Так, кстати, высказался и Ленин. Даже потом Ворошилов говорил: "Какому дураку пришло в голову назвать 23 февраля днем Красной Армии?". Дата была мифологизирована Троцким, который хотел спасти свою репутацию, поскольку именно его политика привела к этому позорному поражению. В тот день красногвардейские части, наспех сформированные, были наголову разбиты под Псковом и Нарвой, что стало причиной заключения позорного мирного договора, по которому огромная часть территории отходила Германии. Командующий Дыбенко был предан суду военного трибунала. Достаточно посмотреть газеты за этот период, и все станет ясно".:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-5-2003 у 15:33


Може трохи запізно я прочитав дану дискусію, але тим не менше.
Чому путати день Української армії та День Радянської армії. 23 лютого - День радянської армії хто хоче не хай святкує це його право. Інша річ, що день української армії - 6 грудня. Офіційно святкується ця дата.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 6-5-2003 у 22:49


Життя, на жаль, також освіжило цю тему. Як відомо, Сергія Юшенкова вже прибрали.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2003 у 17:36


Перепрошую, але хто такий Сергій Ющенков?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 14-5-2003 у 21:40


Цитата:
Першим відправив користувач rost
Для тих віддає перевагу бразильским серіалам перед книгами В.Суворова буде цікавим цей витяг з http://rol.ru/news/misc/news/03/02/07_024.htm:
23 февраля могут отменить
7 февраля 2003 г.
Госдума рассмотрит сегодня проект обращения к президенту по вопросу переноса празднования Дня защитника Отечества с 23 февраля на 8 сентября. Идея перенести праздник принадлежит независимому депутату Сергею Юшенкову. "23 февраля на самом деле день национального позора, -- сказал Юшенков...

Десь місяць тому чи два, його вбив невідомий кіллер. Згадав про нього не тому, що це якась там значна людина, а в контексті.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-5-2003 у 22:09


Кецо! Гарна стаття про Юшенкова є тут
http://www.zn.kiev.ua/ie/show/441/38402/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 664
Реклама: