Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Роман Чайка
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 21-1-2003 у 20:41
Роман Чайка






усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 22-1-2003 у 18:39


Пане Роман!
Не буду оригiнальним, та й не секрет напевно те, що Вашi програми витягують все Нiко.
Хоча вони започатковувались ще далеко перед iнiцiативою, але саме на нiй вони набули такого хорошого вигляду та здобули всенародну любов. Чи будуть в подальшому впроваджуватись на Нiко iнiцiативнi програми? Бо я не вiрю твердженню, що актуальнiсть цих програм розрахована на львiвського слухача, а центральний, чи то столичний їх не сприйматиме.

i чому так мало композицiй Мертвого Пiвня транслює Нiко? i вищезгаданого ССС? i чому не ваш смак формує плейлист на ваших програмах?:saint:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-2-2003 у 22:28


Що би то таке написати про ССС щоби пан Ромко таки написав нам декiлька лiтер?

Пане Ромко, не iгноруйте нас, бо та безодня така далека-далека...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 4-2-2003 у 12:00


А де пропали новинки з пiд перинки? Чи це пан Ромко пропав?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 13-2-2003 у 13:38


Цитата:
Першим вiдправив користувач Nazar
Пане Ромко, не iгноруйте нас, бо та безодня така далека-далека...


Назаре, безодня НЕпiзнання повина вiдступити - на Форумi офiцiйно зареєструвався Роман Чайка - видатна людина у музицi та радiожурналiстицi. Усi дописувачi радо вiтають нового фахiвця i голосно плескають у долонi :) Впевнений, що його коментарi та огляди до рiзних музичних, соцiальних i ... iнших подiй будуть дуже очiкуваними та доречними.
Сподiваїмось на активне "форумне" життя Романа Чайки :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-2-2003 у 20:03


То вже схоже на якийсь гучний Гелп.
Десь зник рок-енд-ролл або життя.
Якщо можна вкажiть точнi години виходу Ваших програм.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Roman Chajka
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 12-2-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: завжди

[*] написано 14-2-2003 у 20:15
Vidpovid najkrashchym


Panove, na radio NIKO FM ja vzhe 3 tyzhni ne praciuju. Usi zminy na krashche/girshe mozhete adresuvaty na adresu novogo programnogo dyrektora - pana Gajdukevycha Vitalija. Vid seredyny sichnia praciuju golovnym redaktorom novyn na TRK Express-Inform, chyji novyny vy ogliadajete na NBM, ta exportujutsia na TRK Kyiv, KTM, Gravis.
Na NIKO bude nova komanda veduchyh ta novi programy. U vypadku pozytyvu zmin- z pershogo bereznia moji programy Novynky z pid Perynky /21.00-22.00/ ponedilok-chetver, Politychna Shahivnycia /21.00-22.00/ pjatnycia, Rock-N-Roll abo Zhyttia vidnovliatsia na radio.
Na jaku teper audytoriju zorientujut muzyku - vgaduvaty ne budu. Dochekajemos 1 bereznia.
I na ostannie zapytannia - pisni SSS pomalenko klepajutsia u studiji. U jakij - vymushenyj sekret...
A ce zvernennia do mojih postijnyh i vypadkovyh sluhachiv - JA VZHE BILSHE 10 ROKIV NA RIZNYH RADIOCHASTOTAH VIDCHYVAJU VASHU PIDTRYMKU , BEZ JAKOJI MOJI PROGRAMY BULY B BEZSENSU. DIAKUJU VAM USIM - SPODIVAJUSIA POCHUJEMOS VESNOJU V EFIRI...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 15-2-2003 у 11:07


Це не гучний Гелп, це повний Гелп.

Пане Ромко, Ви краще вiд нас орiєнтуєтесь у сьогодгiшнiй ситуацiї з радiом Нiко. Чи є надiї на Вашi програми в ефiрi? iнакше, повертайтесь назад до Львова, формуйте стару-нову команду, берiть в аренду частоту i вперед. МИ ВСi З ВАМИ.

P.S. Повiдомлення латинкою дає привiд до роздумiв, що Ви не в межах України
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Roman Chajka
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 12-2-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: завжди

[*] написано 19-2-2003 у 03:11


Звиняйте, вiдписував на дурному компутерi, де не було української. Що, зрештою i не дивно у Києвi. Тут за українську називають нацiоналiстом. Гадаю, змiни Ви вже вiдчули на вухо, тож до питання повернення програм на ефiр такого радiо годi й говорити. Найстрашнiший русифiкатор - завжди . Так було 300 лiт, так i зараз.
З повагою, Роман
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 19-2-2003 у 08:41


Ми маємо право на радiо. Шкода, що то вже не Нiко, дуже шкода. Вашi програми мусять бути, бо ж мусять бути хоч якiсь програми, що створенi для слухачiв, а не для дирекцiї радiо.
Ви були на Люксi - ми слухали Люкс, були на Львiвськiй хвилi - ми слухали Львiвську Хвилю, на iнiцiативi - навчились того, що радiо можнааа любити, були на Нiко - продовжували любити Нiко, будете на Своїй Хвилi - i ми будемо з вами!
Можливо у Вас є якiсь свої телефони чи емийл, щоби можна було з Вами обговорити деякi питання поза форумом (для початку). Якщо так, то напишiть комусь з форумцiв на емийл.
i головне не забувайте - МИ всi з Вами!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 19-2-2003 у 09:30


Пане, Роман! Однак, можливий варiант, що Вашi програми збережуть радiо вiд повного краху.
Ще мiсяць-два тому назад ми їх слухали всiєю сiм'єю (виконувався один з основних пунктiв концепцiї радiо - сiмейнiсть). Зараз я не знаю як пояснити своїм батькам, сусiдам, друзям, де пропав "Вечiр за чайком".
Прохання 1000-i людей: ПОВЕРНiТЬ ПРОГРАМИ В ЕФiР.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 20-2-2003 у 18:57


Це знову жарти чи як? Що значить: "Чи працюєш ти ще на "НБМ"?" Тiльки-но вчора бачив репортаж Романа Чайки по новинах на НБМ про конференцiю Рибачука.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-2-2003 у 15:46
Роман Чайка


Попередні повідомлення в розділі НБМ булоперенесено сюди, якщо не трапилося технічного збою :(
Може щось загубилося, але не думаю




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 23-2-2003 у 19:29
Супер!!! Дякую


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Попередні повідомлення в розділі НБМ булоперенесено сюди, якщо не трапилося технічного збою :(
Може щось загубилося, але не думаю


Тех-пробелм поки не бачу. Все працює. Щиро дякую!!! :sing:




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 26-3-2003 у 09:15


Приємно, в той же час несподівано, бачити Романа ведучим Часу Новин на НБМ. Зрозуміло, що телебачення це не радіо, тому трохи хвилюється. Впевнений що з часом це пройде і Ромко стане розкутим та наглим (в хорошому сенсі цього слова) як це він демонстрував, будучи ведучим на радіо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Roman Chajka
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 12-2-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: завжди

[*] написано 29-3-2003 у 00:32


Не зрозумів, чому мій лист було вилучено якимось рагулем, що здійснив цензуру? Не має аргументів - промовчи.
Не за себе образливо: привів дві цитати з Біблії - і Христос попав під цензуру та вилучення недоумка, який веде диспути, чи то пак, гризню від імені великої кількості різних людей з різними поглядами. Сюди буду час від часу заглядати, а на звичний форум - ні. Скучно і сумно дивитися як хтось думає "за тебе", висловлюється, або просто перекручує твої слова, видає бажане за дійсне. Люди, що чули Ініціативу сперечаються з тими, хто ніколи її не чув. Хтось пояснює щось про європейські еФеМки тим, хто крім київського ефіру нічого не чув. Нагадує анекдот про розмову сліпого з глухим. Наразі, па-па.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-3-2003 у 01:07


Пане Романе!
Ваше повідомлення очевидно було стерто з того розділу, який модерується НБМ та є її форумом. Жодне Ваше повідомлення з інших розділів (зокрема 'Медіа' ) не вилучалося




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 31-3-2003 у 14:53
Цензурою можна назвати все, навіть вчительську правку диктантів у школі


Дякую, Ромку, за улесливий комплімент - бути названим "рагулем" самим Романом Чайкою - це вельми почесно для мене, а також для всіх "ів", які щодня працюють зі мною на телерадіокомпанії НБМ.

Щодо вилучення твоїх нотаток з форуму радіо "Ніко".
Пояснення дуже просте: твої коментарі були б доречними тільки за умови однознчності. Оскільки ти натякаєш на товсті обставини і не наводиш жодного аргументу (цитую: "нехай Вам свої думки не навязують як мої" - такого не було!), а також вперто провадиш політику меншовартості на форумі ("не має нічого гіршого ніж невігластво під яке притягуються за вуха псевдоаргументи яцької любові за одним вектором";) - повідомлення було вилучене. Крім того, твій пост було продубльовано в кількох розділах. З цього приводу навіть Адміністратор висловлювався негативно. Це основні причини. Є ще маса другорядних - але їх наводити тут немає сенсу.

:mad:
Цитата:
Не за себе образливо: привів дві цитати з Біблії - і Христос попав під цензуру та вилучення недоумка, який веде диспути, чи то пак, гризню від імені великої кількості різних людей з різними поглядами.
:mad:

:mad: :mad: :mad: Цікаво, а куди дивиться Адміністратор Форуму? Чи ім'я Роман Чайка є настільки авторитетним для нього, що образи в бік інших людей йому прощаються за так? Дякую, шановний п. Пелещишине за пильність і уважність. Ви дуже толерантна особа. Так і чиніть на далі - одних по пальцях сокирою, інших по голівці хутряною рукавичкою. Львів переможе!!! :wow:




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 31-3-2003 у 15:47
А тепер додам від себе


Оскільки деяки випади стосувалися і мене особисто (хоча їх автор у властивій багатьом українським фаховим журналістам манері і не називав конкретних імен). Але не з позиції ображеної людини, а задля встановлення певного статусу кво.

Дуже хотілося б почути відповідь на наступні питання:

Ромку, ти так і не пояснив людям, чому покинув роботу на радіо "Ініціатива", перейшов працювати на "Ніко", залишив напризволяще "Ніко", і все ж не повернувся до Львова, а живеш і працюєш в цьому ХОХЛЯЦЬКОМУ Київі?
Поясни людям, що й до чого, своїми словами, своїми аргументами.

І ще одну цікаву цитату хотілося б навести.

Цитата:
...беріть до уваги і те, що львів"ян не люблять, але тих лишень екземплярів, що посміли залишатися собою. А далі - біологія.


Цю тему я пробував підняти у відповідному розділі, однак доведеться продовжити її тут (якщо Адміністратор схоче - виправить). Уточню: йшлося ще про "конфлікт біблійних істин...".
Є конфлікт не двох біблійних істин, а однієї чесноти Божої з однією рисою людської натури. Чеснота - смиренність. А риса людського характеру - гординя.

Носитися зі своїм "львів'янством" як курка з писаним яйцем; називати всіх українців, чиї погляди не співпадають з твоїми особистими переконаннями, ами; видавати бажане за дійсне; користуватися власним міфом, а точніше - міфом власного "я" задля приниження інших людей - це дуже показово для закомплексованої і недалекоглядної людини, яка живе своїм маленьким світом, в якому вона собі і цар, і бог.

І порівнювати себе з Ісусом Христом, Ромку - це вже вершина блюзнірства. Я маю на увазі фразу "привів дві цитати з Біблії - і Христос попав під цензуру".

А тепер скажи ще всім тут, що ти не знаєш, хто редагує форум "Радіо "Ніко"!.. :lol:

Ще раз хотілося б звернути увагу Адміністратора на такі слова, як "недоумок" і їм подібні. Цензура, виявляється, може бути і львівською :D

"Львів'ян не люблять"?
Та ні, справа не у "львів'янстві", а в конкретній людині. Це все одно, що я на весь світ почну кричати, що коломиян не люблять (якщо раптом хтось мене образить чи спробує принизити). Немає меж людській обмеженості...




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 31-3-2003 у 16:06


Сподівався що ті пусті перегиркування зникнуть разом з тихим занепадом проігнорованих більшістю НБМ форумів, але "аграрії" і іже з ними взялися "сапати" вже тут...

Цілком з Ромком солідарний. :) Дивуюся чому він так довго терпів то обливання брудом.

З приводу образ, цензури, крос-постінгів, аргументів і т.д., слідкуйте за собою ;)

Нехай кине в мене камінь той, хто (далі за Біблією...)





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 31-3-2003 у 16:23


Інтерв'ю взяте Ромком у Ющенка опубліковане у Львівський Газеті:
Віктор Ющенко: "Я - один із небагатьох, хто може сказати президентові про реальний стан справ…" (копія на Правді http://www.pravda.com.ua/archive/2003/march/31/1.shtml )





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-3-2003 у 18:08


Юрко, перестань смішити. Хоча ні, продовжуй. Бо єдине, що сьогодні підняло мені настрій - то твій пост.:D
І в цікавій країні ти місцезнаходишся, не дивно що ти так про все думаєш:lol:
Я думаю то не в Ромкові причина, що його всі люблять, а тебе не дуже (тобто троха менше, якщо наслідувати журналістику).
Не сприймай особисто - про дзеркало тобі вже писав, це саме його робота.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

wink.gif написано 1-4-2003 у 15:09
Вважай що перестав. Я й не починав взагалі-то...


Це феномен:

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Юрко, перестань смішити. Хоча ні, продовжуй. Бо єдине, що сьогодні підняло мені настрій - то твій пост.:D


Маю справу з людиною, в якої почуття гумору спрацьомує виключно в тих випадках, коли йдеться про серйозні речі. :(

Цитата:
І в цікавій країні ти місцезнаходишся, не дивно що ти так про все думаєш:lol:


Можна було б і в інакшій формі про те сказати. ;)

Цитата:
Я думаю то не в Ромкові причина, що його всі люблять, а тебе не дуже (тобто троха менше, якщо наслідувати журналістику).
Не сприймай особисто - про дзеркало тобі вже писав, це саме його робота.


Нічого особистого, то був лише приклад. Я не сказав, що мене всі не люблять, мова йшла про абсурдність деяких заяв. Зрештою, не бачу більше сенсу обговорювати цю тему, себе особисто чи будь-якого з учасників Форуму.

Я НЕ ОТРИМАВ відповіді на свої запитання від Адміністратора. Мабуть вже й не отримаю.
Живіть, радійте, колупайтеся в Мережі, будьте цікаві собі та іншим, плекайте своїх кумирів поки з них фарба не облізла і вчасно здавайте їх на металобрухт! І обов'язково мийте руки до і після інформаційної їжі - то може бути небезпечно. Мир Іраку, Сонце небу, цукерки дітям, квіти жінкам. З весною вас ,панове, я йду регулювати вміст гормонів в крові :D .




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 1-4-2003 у 15:46


Ну принаймі це виглядає благородно.
Ти таки цікава людина, раз викликаєш таку синусоїду симпатій-антипатій, сміху-сер"йозності.

Дякую, що змінив країну.

Даруйте, що не по темі.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-6-2003 у 09:04


Вчора в програмі Остання барикада, що по 1+1, показували Ромка! Я не бачив, але сьогодні подивлюсь, бо дружина записала на касету. По її словам, Ромко троха змінив довжину волосяного покриву(в меншу сторону):D, хтось може бачив ту передачу?
Напишіть, що там було:rolleyes:
А, ще казала, що Роман постійно погладжував свою шкляночку з водичкою:D




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 666
Реклама: