Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Роман Чайка
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-6-2003 у 09:13


Мабудь, мав спрагу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-6-2003 у 09:41


Та нє, просто перстні гарні...

Щось бачу що з того посту щось таке виходить, ніби я насміхаюсь. Нє!!! Ромко то мій кумир!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-6-2003 у 10:22


А, так - перстені в нього "виразні"!

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Нє!!! Ромко то мій кумир!

Майже, ідол!... Нє?...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-6-2003 у 10:44


Нє, ідолопоклонство розбігається з моїми релігійними переконаннями.

Є люди, які дуже подобаються, і саме це я мав на увазі, та й спитайтесь в Юри Карашівського, я йому висвітлював якось свої погляди.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 19-9-2003 у 07:19


Завтра в суботу на 5-му каналі о 21.00 Роман Чайка вестиме програму 5 копійок.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 2-6-2004 у 20:50
Інтерв'ю з Романом Чайкою


“До ефіру гості посилають одне одного якнайдалі...”
2 червня 2004

Одкровення телеведучого, який щосуботи зводить в ефірі політичних супротивників
Як ведуть себе поза камерою українські політики? Що можна почути у парламентському туалеті? Кому завдячує здоров’ям координатор парламентської більшості Степан Гавриш? Про це та багато інших цікавих деталей з життя політиків “RIA плюс” розповів Роман Чайка, ведучий програми “5 копійок”, яка виходить на “5-му каналі”, та один з лідерів гурту “Мертвий півень”.

“Дотримуємось принципу “Нікому не вірити...”
– Романе, розкажи, як виглядає програма “5 копійок” зсередини?
– Моя програма не є великобюджетним проектом, ядро команди складають декілька осіб. Основна її особливість — трансляція в прямому ефірі. Ще ми намагаємось розмовляти не штучною літературно-телевізійною мовою, а так, як природно спілкуємось одне з одним. При цьому дотримуємось принципів “Немає нікого святого” і “Нікому не віритиВітькою була зовсім недовго”.
– Якось В’ячеслав Піховшек, коли ще вів програму “5-ий кут”, розповідав, що на нього працювала ціла команда аналітиків, яка по ходу “нашіптувала” йому необхідну інформацію про співрозмовника у навушник. Чи є у тебе подібна підтримка?
– Ні, у мене є лише навушник, з якого мені підказують, скільки часу залишається до кінця програми.
– Чи важко вмовити українських політиків прийти на прямий ефір у студію “5-го каналу”?
– Ті, хто себе сьогодні називають опозицією, з радістю біжать, оскільки вони ізольовані від мас-медіа. Ті, хто належить до провладних кіл, просто бояться приходити. Я можу навести список зі ста осіб, які під різними приводами уникають участі у програмі і завжди знаходять цілу низку причин не прийти. Віце-прем’єр з гуманітарних питань Дмитро Табачник близько двох місяців отримує від нас запрошення. Ніяк не докличемось голову Верховної Ради Криму Леоніда Грача, щоб поговорити з ним про комуністів і Крим. Сподіваюсь, що таки його вмовлю, адже реалізація кримського сценарію цілком можлива на цих президентських виборах, тож нам буде про що поспілкуватися.
– Трапляються якісь курйози у прямому ефірі?
— На одну з передач голова Комітету з питань свободи слова Микола Томенко приніс гарбуза, з якими люди пікетували Кабмін. Опонентом Томенка був координатор більшості Степан Гавриш. Після того, як Гавриш обізвав Томенка “Геббельсом”, той спочатку пообіцяв подати до суду, а потім у них спалахнула сварка. У якийсь момент Микола Томенко почав видирати у мене з рук гарбуза. Я зрозумів, що зараз він вперіщить ним Гавриша, і у моїй передачі цілком може відбутись “переформатування” більшості. Я тоді втримав-таки гарбуза, тож Степан Гавриш завдячує мені якщо не життям, то принаймні здоров’ям.
– До конфліктів між опонентами вже після закінчення програми доходить?
– Буває по-різному. Одні гості ще за півгодини до ефіру пересварюються в студії, посилають одне одного якнайдалі, а під час програми дуже довго повертаються з тих місць, куди одне одного відправили. І на екрані виглядає, що це абсолютно мирні, толерантні політики. В інших “драйв” з’являється лише наприкінці передачі, бо вони раптом розуміють, що весь час викабелювались, але нічого конкретного так і не сказали.
Є люди, які бояться іти на конфлікт публічно. Нещодавно у мене в студії були два конфліктні журналісти. Влодимир Бойко, який “воює” з владою і якого постійно арештовують, б’ють, та Олесь Бузина, який “вибудовує” свої скандали на чомусь антиукраїнському, і його за це теж б’ють. Якби їх двох закрити на ніч в темній кімнаті, на ранок залишився б лише один. Та перед камерами вони грали у толерантність. Хоча після програми було 15 хвилини розмови зовсім іншого настрою і тонів.
– Хто з гостей студії справив на тебе найяскравіше враження?
— Міко Саакашвілі, який був у нас на пограмі за два тижні до обрання його президентом Грузії. Він відрізнявся від усіх українських політиків своєю вірою у те, що говорив. Він настільки переконаний у своїх словах, що навіть останній скептик починав у них вірити. Якби у нас з’явилися такі політики, то в Україні б почалось щось змінюватись. Наразі ж український політикум мені цікавий лише тому, що я за освітою біолог і люблю досліджувати комашок, павуків, гадюк...
– Невже у нас немає жодної яскравої особистості?
– На фоні Саакашвілі важко знайти адекватну постать. Хіба що мені дуже заімпонував нардеп Володимир Сівкович, який чимало років пропрацював в КДБ. Сівкович — стовідсотковий професіонал. Коли я робив з ним інтерв’ю для газети, він перед цим розібрав свій мобільний, вийняв батарею, картку, і лиш після цього почав розмову. У його свідомості будь-яка включена апаратура — це підслуховуючий пристрій. Висловлені ним погляди видались мені цікавими, хоча я їх і не поділяю.
“Тоді я витягнув пістолет...”
— Де отримуєш більше драйву — на сцені чи у прямому ефірі?
– У буфеті Верховної Ради та в депутатському туалеті на другому поверсі. Там, скажімо, можна стати свідком емоційної суперечки між комуністами і “нашоукраїнцями” з приводу якоїсь історії, яка трапилась у столітті так 18-му. Або почути від “донецьких” анекдот про “донецький клан” у Києві. Ось найсвіжіший: “Чорний великий джип з донецькими номерами врізався у пам’ятник Шевченку. Проти Шевченка відкрито кримінальну справу”.
– Чи змінило тебе телебачення, додало “зірковості”?
– Приємно, коли абсолютно незнайомі люди підходять, тиснуть тобі руку, кажуть: “Тримайся!”. Причому підходять кардинально різні особи. Нещодавно біля Житомира о 8-ій ранку мене на трасі почала “підрізати” легківка. Я додав газу. Переслідувач не відставав. Тоді я витягнув пістолет, пересмикнув затвор і зупинився, бо побачив, що відірватися не зможу. З легківки вийшов мужчина і пояснив, що він зі своїми друзями з Коростишева регулярно дивиться мою програму і хоче отримати автограф. Після цього простягнув посвідчення міліціонера, на якому я і розписався.
– Коли ти купив зброю і навіщо вона тобі?
– Я її ношу з часів роботи на радіо “Львівська хвиля”. Тоді мав пригоду на Високому замку. Троє “гопників” чомусь вирішили, що зможуть у мене з’ясувати для себе щось цікаве. В результаті один нічого так і не з’ясував, а двоє його відносили.
Я ж зрозумів, що газовий пістолет не така вже й зайва річ.
– Важко бути опозиційним каналом?
– Ми — не опозиційний канал. Нас так можна назвати хіба через те, що до нас у студію приходять представники опозиції. Але інформацію ми подаємо збалансовано. І слово даємо усім. Інша річ, що не всі його беруть.
— Невже “5-ий канал” не зазнає жодного тиску з боку влади?
– Тиск завжди є. У нас були і податкові перевірки, і судовий позов через третю особу з метою забрати частоту. Та, незважаючи на все це, наша команда розростається і ми працюємо.
– Що нового можна буде побачити на вашому каналі незабаром?
– Влітку хочемо запустити мультсеріал за твором Леся Подерев’янського “Васіліса Єгоровна і мужичкі”. Зараз над ним працюють художники та аніматори. Цей мультик яскраво відображатиме обличчя нашого суспільства.


Довідка “RIA плюс”
Роман Чайка — на даний час ведучий програми “5 копійок” на “5 каналі”.
З 2002 по 2003 рік, обіймав посаду програмного директора радіо “НІКО ФМ”.
Починаючи з 2000-го року, був автором і ведучим програми “Вечір за Чайком“ на культовому львівському “Радіо Ініціатива“. Туди він прийшов із радіо “Львівська хвиля”, де два роки вів музичні та політичні програми. Звідти звільнився через тиск з боку Львівської облдержадміністрації.
У 1993 стояв біля витоків радіо “Люкс“.
За період роботи на львівських радіостанціях різними рейтингами визнавався найпопулярнішим ді-джеєм і радіоведучим.
Всі ці роки був і залишається гітаристом львівської групи “Мертвий півень”.
У 2002 році з відзнакою закінчив Львівський національний університет за спеціальністю біохімік.
У 1987 році із золотою медаллю закінчив Львівську середню школу №79 із поглибленим вивченням математики. Музична освіта — клас класичної гітари.


Андрій Вацик, vacyk@ria.ua

Джерело - Купол




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 2-6-2004 у 21:44


Дивилася днями "5 копійок" уперше. Цікаво, за яким принципом добирають гостей - дуже вже оригінально виглядав "кумуніст" з Франківщини...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 2-6-2004 у 22:48


Два комуністи поряд точно не будуть. "Відбір", як Ви кажете, проводять за принципом: актуальності спілкування з ними і щоб вони представляли різні політичні сили, або точки зору з певної теми.



Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 27-8-2004 у 19:26


Цитата:
Першим відправив користувач MartinkaDP
Дивилася днями "5 копійок" уперше. Цікаво, за яким принципом добирають гостей - дуже вже оригінально виглядав "кумуніст" з Франківщини...


Живий кумуніст з франківщини? Ащо тута такі є?. Вав! Шкода що не бачив:)




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 27-12-2004 у 14:05


Вчорашня розмова Чайки з Вітренко - це все. Як він над нею познущався. :)

Ч: А зараз ми перериваємось на випуск новин.
В: Що вже все? Ви ж казали 35 хвилин.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 5-6-2007 у 09:15
Нагорода!


До Дня журналіста Віктор Ющенко відзначив державними нагородами України низку працівників засобів масової інформації. З-поміж них – екс-львів’янин, ведучий програми «5 копійок» на «5 каналі» Роман Чайка.

Як наголосив пан Чайка, присвоєння відзнаки було для нього «максимально несподіваним». «Я ніколи не надавав особливого значення преміям та відзнакам. Хоча мені, звісно, приємно, що між владою та ЗМІ є зворотний зв'язок. Це означає, що влада чує і нашу критику, і наші ідеї, а, отже, звертає на них увагу», – наголосив він.


P.S. Вітаю усіх журналістів з професійним святом!
Нагадаю - 6 червня – День журналіста.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-6-2007 у 13:12


Думав він відмовиться...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 666
Реклама: