Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Оля Боровець
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 24-2-2003 у 19:12
Оля Боровець


Вже в нас зареєстрована. З нетерпінням чекаємо її появи на форумі, щоб отримати ряд відповідей на пекучі питання.
Роз'яснити ситуацію з Ніко.
Де надалі працюватиме Оля?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 24-2-2003 у 19:13


Олю можна почути в обідній час на Львівській хвилі...



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2003 у 15:17


Я дуже рада з того приводу, що мій відхід з "Ніко" стався саме тоді, коли стався...думаю ви мене розумієте...
Я дійсно повернулася на радіо "Львівська хвиля" (в 1996 я вже працювала на цій радіостанції) працюю з 14 до 17 щобудня.
Насправді я дещо здивована тим, що такий сильний акцент на цьому форумі робиться на ТРК "НБМ" і радіо "Ніко" зокрема. Я так думаю, що не менш цікаво було б поспілкуватися і про щось рідніше львів"янам ("Львівська хвиля", "Люкс", зрештою "Незалежність" ) оскільки "Ніко" на сьогодні вже не можна назвати радіостанцією, яка дихає по-львівськи...
отже, давайте вдосконалювати те, що маємо, а не битися лобом об мур;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-2-2003 у 17:26


Дуже вітаю Олю із черговою з"явою на форумі!
Олю, ми Вас любим за те що Ви така як є.
Проблема радіо у Львові існує, але і частково через те, що ми мовчимо. Я перестав слухати ЛХ постійно не через те що перестала працювати програма "100 ФМ на канапі" (хоча це був поштовх), а зі з"явою нових ведучих (не буду згадувати саме кого) і з"явою (масово) менінелюбої музики.
Оле, дуже чекаємо на "Привіт, люба" і ще щось про дітлахів - сильно подобається.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-2-2003 у 11:07


Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Боровець
Насправді я дещо здивована тим, що такий сильний акцент на цьому форумі робиться на ТРК "НБМ" і радіо "Ніко" зокрема. Я так думаю, що не менш цікаво було б поспілкуватися і про щось рідніше львів"янам ("Львівська хвиля", "Люкс", зрештою "Незалежність" ) оскільки "Ніко" на сьогодні вже не можна назвати радіостанцією, яка дихає по-львівськи...
отже, давайте вдосконалювати те, що маємо, а не битися лобом об мур;)


Так звичайно, ми дійсно були б раді стати центром спілкування з кращими львівськими медіа. Тому запрошуємо представників згаданих Вам радіо до нас на Форум.
Проте ніхто (крім Вас) з них поки що не відгукнувся. Я сам особисто розсилав запрошення на кожне з цих радіо. І чекав від них трохи менш "спокійної" реакції.
Але я думаю, що все попереду.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зоряна
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2003 у 13:31


Насамперед хочу проспівати деферамби Олі Боровець за її програми на "Ініціативі", "Ніко" і "Львівській хвилі", особливо, хочу відзначити проект "Привіт, люба"! Надзвичайно цікавий та дотепний проект. Йшов в зручний час (хоча чоловік тоді був вихідний, казав що то античоловіча програма, що декларує лише односторонній (жіночий ) погляд на речі і таке всяке).
Маю декілька запитань до Олі:
1. Як на рахунок реанімації "Привіт, люба"?
2. Чи справді можна сподіватись компромісів що до формату обіднього ефіру Львівської хвилі? Бо така сильна постать має право сама компонувати той цілий плейлист хоча би на своїх програмах!
3. Доречі, який відсоток "львівської" за походженням музики на "Львівській хвилі"? І чи буде щось, що протиставиться програмам Захара на зразок тих самих легендарних перегонів?

Наразі чекаю відповіді.:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зоряна
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 27-2-2003 у 13:31


Насамперед хочу проспівати деферамби Олі Боровець за її програми на "Ініціативі", "Ніко" і "Львівській хвилі", особливо, хочу відзначити проект "Привіт, люба"! Надзвичайно цікавий та дотепний проект. Йшов в зручний час (хоча чоловік тоді був вихідний, казав що то античоловіча програма, що декларує лише односторонній (жіночий ) погляд на речі і таке всяке).
Маю декілька запитань до Олі:
1. Як на рахунок реанімації "Привіт, люба"?
2. Чи справді можна сподіватись компромісів що до формату обіднього ефіру Львівської хвилі? Бо така сильна постать має право сама компонувати той цілий плейлист хоча би на своїх програмах!
3. Доречі, який відсоток "львівської" за походженням музики на "Львівській хвилі"? І чи буде щось, що протиставиться програмам Захара на зразок тих самих легендарних перегонів?

Наразі чекаю відповіді.:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 15:29


Відповіді на запитання
-----------
1. Як на рахунок реанімації "Привіт, люба"?
--------------
Я думаю - це абсолютно реально і, можливо, навіть найближчим часом

________
2. Чи справді можна сподіватись компромісів що до формату обіднього ефіру Львівської хвилі? Бо така сильна постать має право сама компонувати той цілий плейлист хоча би на своїх програмах!
-----------
Не радіо працює на мене, а я на радіо і формат радіо визначаю не я. "Львівсьа хвиля" - це не радіостанція, яка щойно зароджується і "незнає куди бігти" - це давно (10 років) сформована структура. Свій плей-лист, свої фантазії стосовно ефіру і всього решта бачу можливість втілювати лише в тому випадку, коли буду мати свою радіостанцію і купу грошей (для незалежності від комерційних аспектів). Можливо цим когось і розчаровую, але є те, що є...хоча це не означає, що я не намагаюся вдосконалити ефір хоча б навколо себе:saint:

----------
3. Доречі, який відсоток "львівської" за походженням музики на "Львівській хвилі"? І чи буде щось, що протиставиться програмам Захара на зразок тих самих легендарних перегонів?
------------
Я не настільки довго працюю на хвилі, щоб вирахувати відсотки :rolleyes:
Очевидно визріла потреба на цьому форумі поспілкуватися більше і ширше про ЛЬВІВСЬКІ радіостанції..."Львівська хвиля" (не лише в моїй особі) готова до розмови
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 15:54


Цитата:
Очевидно визріла потреба на цьому форумі поспілкуватися більше і ширше про ЛЬВІВСЬКІ радіостанції..."Львівська хвиля" (не лише в моїй особі) готова до розмови


Так звичайно. Розділ "Медіа" вже створено

http://misto.ridne.net/forumdisplay.php?fid=72




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-3-2003 у 01:17


Послав запрошення електронною поштою на "Львівську Хвилю" та "Радіо Незалежність" (по електронних координатах, що вказані на сайті).
"Люкс" на свому сайті жодних координат (електронних) не залишив. А свою книгу відгуків вони напевно і не читають :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 7-3-2003 у 16:00


Пані Олю, розділ "Медіа" створено, а з ЛХ тільки Ви одні на форумі. А де решту? Чи створювати в розділі "Медіа" тему "Радіо Львіська Хвиля"?
І ще одне питання. Колись на Ініціативі був супер проект Музичні перегони, потім, на основі якого, творився хіт-парад укр. музики. Чи не планується відродження цього проекту вже на ЛХ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-3-2003 у 14:47


Я вважаю, що створити потрібно не лише розділ "Львівської хвилі", а й інших львівських радіостанцій (навіть за відсутності їхніх представників зарєстрованих на цьому форумі). Лише в такий спосіб люди, яким не байдуже, те що вони чують в ефірі, зможуть реально оцінити ситуацію, дізнатися думки прихильників різних радіостанцій, а представники радіостанцій.... вони долучаться до дискусії - це в їхніх інтересах, їм теж небайдужа думка слухача, навіть якщо часом складається інше враження :)
Зі свого боку намагаюся розповісти про ваш форум якомога більшій кількості людей.
Сподіваюся прочитати тут думки людей про різні радіостації...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 10-3-2003 у 15:03


Ну нетреба вже так множити станції.
У Львові було три з половиною станції - це Люкс, Незалежність, Ніко, та половина Львівська хвиля. Половина саме через "нелюбу" музику. Тепер лишилось дві з половиною....
Зі своєї сторони так само постараюсь залучити людей з наших станцій.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2003 у 15:08


Вибачте, незрозуміла що означає "Ну не треба вже так множити станції." ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 11-3-2003 у 19:55
p.s. На мою думку.


Швидше за все мав на увазі, що в нас їх (своїх) станцій є мало. Був не в гуморі, тому опускаю очі, що нераціонально поділив терміни між думками та висловами, от і вийщла така каша.
І ще, забув додати нагадувальне "На мою думку".

Не можу написати що стовідсотково подобається ЛХ, бо дратує перемикати (або вимикати) при з"яві "тих пісеньок", хоча є там в обід хороша програма:):saint: ...

Більше погоджуюсь з Марком про радіо Н, буду пробувати звикати до "молодої"(скоріш за все від терміну молодіжної) музики. Мало подобаються іншомовні години.

Радіо з вишеньками - то такий офісний варіант, а шо робити по вечорах?

Більше станцій наразі неслухаю.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-3-2003 у 21:53


Мушу дещо пояснити і для цього повертаюся до старого (вибачте, дуже старого) свого повідомлення, але краще пояснити пізно, ніж ніколи.
Сталося так, що моя фраза:
"Я дуже рада з того приводу, що мій відхід з "Ніко" стався саме тоді, коли стався...думаю ви мене розумієте..."
не всіма була зрозуміта так, як мала на увазі я.
Якщо позабирати всі ”…”, то читати потрібно наступним чином:
“Я дуже рада з того приводу, що мій відхід з “Ніко” стався саме тоді, коли стався (тобто саме в цей час), оскільки подальше перебування далеко від рідного міста, від друзів, від батьків було для мене занадто тяжким. Я сподіваюся, що люди котрі мають ті самі слабкості що і я (зокрема любов до рідного міста) – мене розуміють.”
Для уникнення подальшого двоякого трактування хочу пояснити, що я повернулася додому виключно з вищеперерахованих причин, якщо вкласти все в одну фразу, то: “Київ просто не моє місто”. Мене ніхто не звільняв, і причини повернення не в зміні формату радіо “Ніко”.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 10-4-2003 у 15:24
Широкий світ


Сьогодні натрапив на сайті "Черемшина" на ім'я Леся Боровець. То втоя родичка, чи як?



не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 21-5-2003 у 07:33


Питання до Олі: ходять чутки, що має відновитись львівський ефір на Ніко (3 години) і цим займається Оля. Чи можна взнати коли і в який час можна буде його чути?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-5-2003 у 19:01


Львівський ефір "Ніко" дійсно має відновитися. Зазначу, що займаюся цим не зовсім я. В ефірі буде четверо ведучих (нехай наразі імена залишаться в таємниці, хоча, якщо ви добре подумаєте, то здогадаєтесь про кого йде мова). Зовсім скоро (я про точну дату обов"язково повідомлю додатково) ви почуєте в ефірі "Ніко" і "Перерву на обід", і "Привіт любу" і ще дещо нове з добре забутого старого.
і ще цікаво...і звідки це ви все знаєте :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 23-5-2003 у 07:21


Оля:
Цитата:

і ще цікаво...і звідки це ви все знаєте


Від прес-секретаря МО Дзига, солістки гурту "Далі", одним словом від Соломійки (Одарки).
:cool:
Дійсно, чому це все робиться так тихо? Здається навпаки треба піднімати шум: адже3 години класного ефіру. Та й рекламодавці і т.д. Згадую, який був шум коли починався проект "Львівська газета"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-5-2003 у 20:31


Хочу зазначити, що все робиться вже не настільки й тихо (самі бачите, ті, кого це цікавить, про все дізнаються). Просто не хочеться багато говорити і обіцяти, ми просто вийдемо в ефір і вам це або сподобається, або....... нам буде сумно. Та зрештою більше можна буде говорити тоді, коли принаймі буде відома чітка дата виходу в ефір, а так навіщо переливати з пустого в порожнє.
Стосовно "Львівської газети": тоді починався і народжувався цілий новий проект, а в цьому випадку в контексті існуючої радіостанції просто з"являться ведучі в час регіонального ефіру, а ведучі ці, зрештою, просто давно і добре вам знайомі, додатково нікого не потрібно рекламувати і представляти.
Почуємось в ефірі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 26-5-2003 у 15:44


"Почуємось в ефірі."

Поскоріше б.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-5-2003 у 17:32


Стала відома дата виходу в ефір. ЦЕ станеться 2-го червня в понеділок. Розклад програм скоро буде :)
Почуємось в ефірі!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 2-6-2003 у 07:37


Час не змінився?: тобто з 12.00 до 14.00 та з 19.00 до 20.00?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 2-6-2003 у 13:19


Сьогодні з 12.00 все було по старому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Боровець
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2003 у 14:46


Вибачте, трохи закрутилася і не про все вчасно повідомляю.
регіональний ефір "Ніко" вже стартував (правда трошки пізніше ніж планувалося). Наразі в ефірі можна чути щобудня з 12 до 14 "Перерву на обід" (день Оля, день Марта) і понеділок, середа, п"ятниця - "Ексклюзив" від Юрія Шаріфова з 19 до 20. В планах програма від Бобровського, "Привіт люба" і ще дещо...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 674
Реклама: