Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  5
Автор: Тема: Нетбуки - що, де, як, коли, з чим?
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-7-2008 у 00:28
Нетбуки - що, де, як, коли, з чим?


Цей рік явно є революційним, якщо говорити про зменшення розміру нотбуків, процесорів і т.п. Асус своїм Asus EEPC започаткувала нову еру (хоча подібні моделі були анонсовані раніше, однак Асус обігнала їх, вийшовши скоріше на ринок продажу). За нею появилися інші. Я позавчора особисто мав змогу помацати MSI Wind і був дуже вдоволений реакцією моєї дружини ("і що, на ньому можна щось серйозне робити???" ) і своїми відчуттями. Сьогодні нарешті знайшов більш-менш оновлювальну сторінку, на якій представлені останні моделі таких нотбуків, посортовані про процесорах, розміру матриці, графіки і ін.: http://www.small-laptops.com/. Пропоную тут кидати повідомлення, враження і всяке різне, що відноситься до такого типу лаптопів.

PS 12 березня 2009 поміняв назву з малих нетбуків (субнетбуків) на нетбуки, оскільки термін вже прижився.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 21-7-2008 у 09:44


+1 довший час видивляюся щось таке, придатне саме для роботи(!) поза межами офісу.
Орієнтири: 11-13', 1.2-2кг, не менше 3 год. станд. батарея, нормальна клава + гарантія - до $1000
Фарш: Intel C2D, 120 GB HD (ідеально флеш HD), 1(2) DDR2 SDRAM, min 3 USB, WiFi

Покищо схиляюся до такого.

Як тільки щось таке куплю, буду продавати свій теперішній ноут, мо цікавить кого :-)





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2008 у 12:24


Я вже замучився облизуватися на такий комп'ютер, проте мене постійно застановляє підозра, що він не буде мені потрібним.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-7-2008 у 12:52


О, до речі, ще одна новинка http://club.mandriva.com/xwiki/bin/view/Main/GDiumInfo. В двох словах - збираються випускати на ринок новий дешевий нотбук під кодовою назвою Gdium, в якому буде, на відміну від інших компів такого класу, якийсь процесор Loongson CPU, який має допомогти більше защадити часу для роботи на батареях. Що цікаво, що комп не буде мати ніякого жорсткого диску ні вбудованої флеш-пам’яті. А стартувати буде з USB-флешки, яка вставляється спереду нота в спеціальну виїмку. Ну і що ще цікаво, що під цей нотбук французи пишуть свою операційку на базі Мандріва лінукс. Хто не пробував що то таке, раджу попробувати. Треба віддати французам належне в плані естетики. Особливо добре видно ментальні різниці націй на прикладі операційок :). В німецькій SuSe все вилизано, працює все з точністю годинника, настройка максимально точна і явна. В Мандріві ж вилизаний інтерфейс, зовнішній вигляд і всякі десктопні естетичні штучки.
Я от думав щодо оцього USB-пендрайва, з якого має вавантажуватися система. Вже кілька років я користуюся для переноски всяких особистих файлів, настройок і своєї особистої системи 2-гіговим (раніше це був 128Мб, 512Мб і 1 гіговий) пендрайвом, на якому закинута версія Slax лінукса http://www.slax.org/ ну і відповідно всякі потрібні файли. Флеха завантажувальна, тобто я беру будь-який комп, запихаю флешку в гніздо, міняю біосі опцію на завантаження з USB, і працюю в звичному мому особистому середовищі, де напхано якраз ті проги і оболонки, які мені потрібні. Щодо мінусів, то таке - кажуть пендрайви розраховані на певну кількість циклів читання/запису. Я спробував підрахувати в середньому скільки це часу виходить при мому темпі користування. Вийшло біля більше 5 років. Я більш ніж впевнений, що за цей час я мого пендрайва раз 10 вже зміню на кращий :D Ще мінус - що його легко загубити. Ну але до цього треба бути готовим, і я роблю завжди бекап. З усього цього, скажу що ідея зовнішнього завантажування не така вже і абсурдна.
Сьогодні обговорював з колєгою Асус eepc 1000H, колєга сказав що то "ге" ні на що не здатне. Однак для інтернету, офісних задач і всякого такого, що ми звичайно робимо на десктопі, машинки цією стане аж з головою.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2008 у 13:43


Щодо eeepc (я вже писав в іншій темі) - мені не сподобалася відсутність блю-туза. Це понижає зручність використання пристрою в мобільних умовах.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-7-2008 у 13:55


Подивися сюди: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834220370&... - ціну видно? На 100$ менша від початкової і трохи більша від тої моделі що Україні продається, причому ця модель має 10 дюймів екран. Справа глянь на специфікацію - "Bluetooth Yes". Я от сиджу і чекаю поки знайомі в штатах проснуться :)



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-7-2008 у 23:09


На рахунок попереднього, то все таки ціна зависока, враховуючи що там вже наперед інстальована вінда (тобто в вартість включена її ціна, а це суттєво). Все таки я ще почекаю до пізньої осені, коли, судячи по прогнозах, ціна має суттєво впасти. Промайнула інфа http://apcmag.com/intel_to_promote_linux_certification.htm щодо Інтела, з якої видно, що Інтел серйозно настроєний на подальшу співпрацю з Лінуксом, впроваджуючи вперше екзамен з сертифікації по Лінуксу, а не Майкрософту, як це було раніше. Хоча Інтел і до того активно тісно працювала з Лінуксом, про що свідчить хоча б те, що лінукс має кращу підримку інтеловських процесорів, ніж АМДешних. Веду то я все до того, що всі ці малі девайси скоро мусять дешевшати, враховуючи ще й до того конкуренцію між виробниками та і здешевіння і без того дешевих ітнтеловських процесорів АТОМ.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-7-2008 у 19:25


Виявляється, поляки забацали свій субнотбук, NTT Corrino 100A. Ось оглядова стаття http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4364&action=all, де все розписано. Я відмітив головне: 10,2” 1024 x 600 матовий (!!! рідкість на сьогоднішній час) екран, процесор AMD Geode LX800 - не бог зна що, але конкретно орієнтований на енергозберігання. Все решта стандартно як в Asus eepc - камера, правда ще є модем (в асусах нема), вага 1.2 кг, 1 гіг раму, ну і ціна (http://www.yalu.pl/index.php?action=product&pid=16256) 1200 злотих, орієнтовно 2600 грв.
Ще також проскочила інформація, що NTT збирається випускати їх також з процесором Intel ATOM.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2008 у 19:38


Росіяни також зробили (фірма Rover)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-7-2008 у 19:47


А, до речі, забув сказати - польський нотбук має пасивне охолодження, практично безшумний!
Можна лінк на той Ровер з ціною? Цікаво порівняти, бо видно що він більш навороченіший.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2008 у 20:13


Згадку про нього я бачив тут http://habrahabr.ru/blog/lenta/47305.html , але лінк не інформативний



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-7-2008 у 20:18


Мені більше імпонують 10 дюймові, це якраз грань, коли і достатньо мініатюрний комп, і при тому достатньо комфортно себе чуєш на екрані, нічого не вилазить поза екран, очі не теба щурити щоб щось там побачити і т.д.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-7-2008 у 20:20


Звідки вони ті новини беруть? Я обшарив після твого посту сайт Ровер комп’ютерз і навіть найменшої згадки про міні ноти не знайшов?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2008 у 20:35


Поняття не маю, де беруть. Може Rover розіслав прес-реліз а на сайті інформацію не подав.

Пара лінків про те саме
http://www.x-drivers.ru/news/hardware/1921.html
http://www.rb.ru/news/business/2008/07/22/085941.html




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2008 у 20:36


До речі, є ще такий російський (а насправді китайський) виріб - "Камерун"
http://hi-tech.mail.ru/news/item/1879/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-7-2008 у 20:44


Ну це вже прямо пошесть на малі ноти :) Варто почекати ще трохи, і по людській ціні купити щось путнє, для себе.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-8-2008 у 12:46


Обізвався Dell з своїм Inspiron 910. Тут написано трохи про сам комп і специфікацію, і названо Eee-Killer'ом, хоча, як на мене, нічого особливо нового в ньому нема. Трохи більше є тут http://gizmodo.com/5038298/leaked-dell-inspiron-910-mini-note-specs... з фотами.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 1-9-2008 у 16:54


Так, черговий нот. Ціна 300$, але на жаль, тільки в США, крім того, малий екран - 7', решта все при ньому: http://sylvaniacomputers.com/products.php?p=meso .



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-9-2008 у 01:21


Яремо, за тим лінком LCD 8.9''. Але 12 виглядає суттєво краще.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-9-2008 у 20:31


Дуже непогана конфігурація!
Щодо розмірів екрану. Не факт, що більший - завжди кращий. Усе залежить від того, у чому носити.

А взагалі субноути пробивають дорогу Лінуксу. Це добре :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 2-9-2008 у 22:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Яремо, за тим лінком LCD 8.9''. Але 12 виглядає суттєво краще.


Щось я не дочитав. Але в будь-якому випадку, мене не задовольняє навіть 8.9 дюйма, 10 - це найоптимальніше. Пишу на основі свої власних вражень, оскільки маю змогу деякі з нових моделей повертіти в руках, помацати і попробувати.
Ціна в 300 $ підтверджує мою тезу про те, що близько до кінця 2008 року ринок стане насичуватися і ціна повільно поповзе вниз, враховуючи ще й те, що технологія тих нотбуків стає чим більш опрацьованішою через маловідомі компанії. Ще почекаю до кінця року, і серед передноворічних знижок щось знайду для себе. Мене більше цікавить енергозберігаюча технологія і нормальний екран. Як я казав, 10 мені стане, а на рахунок першого, то тут Андрій має 100% рацію - як виявилося по тестах, Лінукс на порядок краще справляється з енергозберіганням, яке було імплементовано і покращено не так давно в ядрі останніх версій 2.6.18 і вище лінукса. Я і сам це помітив - робив експерименти на свому лаптопі (не смійтеся, навіть градусник до охолоджувача приставляв :rolleyes: ). Розумію, що це суб’єктивний тест, тюнінгом можна добитися порівняльних результатів, але цікавив час роботи сирих версій обох систем - голі вінда і убунту харді, так, як вона ставиться з компакта - я якраз переставляв повністю системи, пов’язано було з деяким апгрейдом заліза.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 2-9-2008 у 22:46


А ні, я все таки був правий - 7 дюймів. А вся кришка - 8.9 дюймів. Подивіться на продаж їх, там є специфікація. Рекламний трюк чи що... До речі, там вони продаються з gOS - супер штука!Для любителів безпечних експериментів - зайти сюди http://thinkgos.com/gos.php , записати на РВ диск образ, і стартонути з нього комп. Моя знайома, якій я ту системку продемонстрував, відразу захотіла мати її в себе на лаптопі. Трохи завагалася, взнавши, що то звичайний лінукс з деякими наворотами, але 2-х годинна робота з системою переконала її, що вона має під рукою все що потрібно для роботи. Наскільки знаю, вона ще й досі нею користується. Дія відбулася на початку червня :baddevil:



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-9-2008 у 03:08


Мав нагоду помацати
9 дюймовий єєє ( http://microcenter.com/single_product_results.phtml?product_id=0293... )
і 9 дюймовий HP ( http://microcenter.com/search/search_results.phtml?search_within=&a... ). Перший з ХР, другий Віста бейсік. HP мені більше сподобався, правда треба заплатити за нікому не потрібну Вісту і в результаті все одно її знести, бо на тій конфігурації вона буде ледве жити.
До речі, коли я говорив про 12'' теж помилявся, бо думав власне про цей XP. Сподіваюся вони з часом стануть дешевшими.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-9-2008 у 21:53


О, знайшов чудовий ресурс http://www.pceee.net/ про малі нетбуки, причому 100% український, на сайті так і написано "Національний портал користувачів нетбуків та інших ультрапортативних комп’ютерів". Чудова ініціатива!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-10-2008 у 15:19


Фірма COMsciences USA збирається випустити маленький нотбук iKIT. Ціна кажуть має бути біля 100 фунтів ~ 1000 грв. Специфікація і решта на їхньому офіційному сайті http://www.comsciences.com/product.htm , його функції можна попробуватим тут http://www.comsciences.com/applications.htm , подивитися фоти тут http://www.comsciences.com/press.htm






Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6751
Реклама: