Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: HTC P3350 (love)
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

[*] написано 27-7-2008 у 21:43
HTC P3350 (love)


Шукаю власників таких пристроїв.



АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-7-2008 у 08:14


Особливістю нашого ринку є те, що кожен власник такого класу пристрою відчуває себе "дещо самотнім" поміж власникв безглуздо дорогих розфуфирених нокій :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

[*] написано 28-7-2008 у 22:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Особливістю нашого ринку є те, що кожен власник такого класу пристрою відчуває себе "дещо самотнім" поміж власникв безглуздо дорогих розфуфирених нокій :)

Якщо я правельно зрозумів у тебе теж комунікатор?




АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-7-2008 у 22:37


Через мої руки пройшло кілька КПК (пальмів), а зараз чекаю комунікатор HTC, але іншу модель.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

[*] написано 29-7-2008 у 15:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Через мої руки пройшло кілька КПК (пальмів), а зараз чекаю комунікатор HTC, але іншу модель.

Яку саме? Якщо не секркт. Переваги вибору?




АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-7-2008 у 16:02


HTC 8525

Мені форм-фактор сподобався, і фарш досить сучасний. Але в руках ще не тримав, тому агітувати не буду :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-7-2008 у 23:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Полевський
Шукаю власників таких пристроїв.

Щоб відібрати? :D
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
HTC 8525

Мені форм-фактор сподобався, і фарш досить сучасний. Але в руках ще не тримав, тому агітувати не буду :)

Форм-фактор нічого, фарш теж :)
Якщо чесно, я щось як відійшов від комп'ютерних справ, устаканив бізнес, комунікатором користуюсь як телефоном. Ну може він з офісними доками працювати, але то менеджеру актуально, а я офіс з нього зніс уже з рік назад. Можна по нету ходити, але з монітором 320х320 ну дуже вже кумарить, то хіба новини почитати, а які такі є термінові новини, щоб я їх з десктопа/бука не прочитав, якщо вони мене цікавлять? Чи з машини, на худий кінець? Аська? Якось зручніше просто зателефонувати, та й акумулятор вона за день садить. Ну книжка записна наворочена і безрозмірна фактично, але то тепер усі нормальні телефони і не за 600 уо мають.
От ще - з клавіатурою зручно. Як треба набрати щось на звичайному телефоні, казишся тиснучи по 5 раз на одну клавішу, поки потрібний символ вискочить :) А, ну і ще не кидаюся того, бо не вінда. Зараз глянув архів дзвінків - перший датується 29/11/2005 :) Тобто, з листопада 2005 року операційна система стоїть без перевстановлень і працює без глюків практично. Вінда мобільна хіба так вміє? Чи я відстав від світу і вона тепер уже надійна ОСЬ?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

[*] написано 29-7-2008 у 23:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Полевський
Шукаю власників таких пристроїв.

Щоб відібрати? :D
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
HTC 8525

Мені форм-фактор сподобався, і фарш досить сучасний. Але в руках ще не тримав, тому агітувати не буду :)

Форм-фактор нічого, фарш теж :)
Якщо чесно, я щось як відійшов від комп'ютерних справ, устаканив бізнес, комунікатором користуюсь як телефоном. Ну може він з офісними доками працювати, але то менеджеру актуально, а я офіс з нього зніс уже з рік назад. Можна по нету ходити, але з монітором 320х320 ну дуже вже кумарить, то хіба новини почитати, а які такі є термінові новини, щоб я їх з десктопа/бука не прочитав, якщо вони мене цікавлять? Чи з машини, на худий кінець? Аська? Якось зручніше просто зателефонувати, та й акумулятор вона за день садить. Ну книжка записна наворочена і безрозмірна фактично, але то тепер усі нормальні телефони і не за 600 уо мають.
От ще - з клавіатурою зручно. Як треба набрати щось на звичайному телефоні, казишся тиснучи по 5 раз на одну клавішу, поки потрібний символ вискочить :) А, ну і ще не кидаюся того, бо не вінда. Зараз глянув архів дзвінків - перший датується 29/11/2005 :) Тобто, з листопада 2005 року операційна система стоїть без перевстановлень і працює без глюків практично. Вінда мобільна хіба так вміє? Чи я відстав від світу і вона тепер уже надійна ОСЬ?


Вінда дійсно досить надійна, я після магазину один раз робив хардваре ресет. Утіліти від Майкрософта - повна лажа. Софт поставив майже весь сторонній, зробив собі таку підборочку фейворітс програм. Із майкрософтовських утіліт користуюсь хіба нотатками, дуже зручно стілусом писати, а не шукати ручку і папірець;)




АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-8-2008 у 18:31


До речі, Тошиба симпатичну модель Toshiba Portege G900 випустила:
http://www.rozetka.com.ua/ru/products/details/5852/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

[*] написано 1-8-2008 у 23:12
Linux mobile до HTC


Цікаво чи ніхто не зустрічав Linux mobile до НТС. Кортить змінити вікна на Linux



АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

smile.gif написано 1-8-2008 у 23:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, Тошиба симпатичну модель Toshiba Portege G900 випустила:
http://www.rozetka.com.ua/ru/products/details/5852/


Гарна цяцька




АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6781
Реклама: