Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Цікаве інтерв'ю російського священника
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-8-2008 у 20:59
Цікаве інтерв'ю російського священника


Надибав на справді цікаву онлайн-конференцію одного "альтернативного" російського священника.

Цитата:
На вопросы читателей "Ленты.Ру" о церковной жизни ответил игумен Григорий (Вадим Лурье), настоятель храма Святой Елисаветы в Санкт-Петербурге, принадлежащего к Российской православной автономной церкви, главный редактор международного журнала патрологии, критической агиографии и церковной истории Scrinium.


Текст довгий, але мене захопило, прочитав усе одним махом. Раджу прочитати
http://lenta.ru/conf/church/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-8-2008 у 22:38


Тільки я так не второпав, чому на прес-конференції російського священика, хай альтернативного, 2/3 питань стосувалось України й українського питання? Він, начебто на нас не спеціалізується:rolleyes:



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 13-8-2008 у 23:00


Ну власне, я щось тоже читав і не міг відвертітися від враження, що задавали явно заангажована в українських справах люди, або явно замовне інтерв’ю. Хоч то, по ідеї, майже одне і те ж...
Що тебе там хапнуло, Андрію?




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-8-2008 у 07:39


Наявність альтернативної до офіційної думки і ясність її викладу.
А також те, що Україна починає відігравати для деяких російських людей роль певного маяка.
Підбірка питань цікава тим, що її задавав не "хтось", а всі бажаючі через інтернет. Видно дуже вже росіян наші справи непокоять.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 15-8-2008 у 15:35


дуже непогано.
особливо щодо "рейдерської атаки" Москви на Київ (через султанат)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-8-2008 у 17:48


Про рейдерську атаку не пригадую, а от те, що православ'я є окремою ВІРОЮ (не те що навіть релігією) позабавило. Забавні ці хлопці - РПЦ'овці.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-8-2008 у 18:23


Про "рейдерські" методи становлення РПЦ - там на самому початку, і ще по тексту.
А щодо віри - згоден. Мене здивувало, що шлюб з католиком те саме що з мусульманином - тобто "відстань" від них православ'я якби однакова чи що.


PS Я ж не казав, що я поділяю погляди отця Григорія, просто відвертий стиль та зміст відповідей справді цікаві як для російського священника.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-8-2008 у 20:56


Екуменізм - це гріх? мда... А ще потішила думка про то що нова помісна УПЦ, як і всі решта православних церков разом з Константинополем, мають бути під покровом російської церкви. Видно ця сверблячка бути вищим від інших досить сильна навіть в мислячих священиків Росії. А його аргументи щодо недопустимості декомунізації Росії це підтверджують.

Сподобалась ця думка: "противоречия существуют не только между Ветхим и Новым Заветом, но и внутри каждого из этих Заветов. Это для того, чтобы мы не могли останавливаться на букве Писания, а всегда были вынуждены понимать его Дух."

Думка про природність існування багатьох церков як наслідок "свободи помилятись" також цікава. Але зверхнє називання всіх навколо неканонічними і іновірцями відштовхує.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 24-9-2008 у 05:44


"к Российской православной автономной церкви..."
а що це за церква?




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 5-9-2011 у 22:47


А ще випадково зустрів і таке Православ"я:

"...Поэтому, несколько слов о Нашей Традиции. Давным-давно, задолго до Христа, наши предки верили в Единого Бога Вседержителя, или Верховного Бога, которого так и называли Богом в северной части Древней Руси и Родом - в центральной части. Дикими и невежественными славяне никогда не были. Они строили свои Храмы и молились своему Богу, а не бегали вокруг костров, поклоняясь деревьям, как об этом повествует христианская «история». Космические силы в христианстве представлены, например, в виде «чинов», т.е. Херувимов и Серафимов. А в Нашей Традиции - Сварогом, Перуном, Велесом, Макошью и др. Вековые гонения закалили Нашу Традицию и сделали её Сакральной. Открытием одной из наших тайн является факт нашего Православия. Подразделяя мир на Явь, как явленную нам реальность, Навь, как потустороннее, и Правь, как Божественный мир наших Предков и их Заповедей, мы её, т.е. Правь славим. Потому мы и есть - Православные. Бог у нас один и един. И вера у нас наша, Родная..."




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6851
Реклама: