Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: ГФЛ цікавиться думкою львів’ян щодо будівництва стадіону до Євро...
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-8-2008 у 11:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Щодо ЖЖ - у руслі останніх змін на LiveJournal я би не рекомендував розглядати його як місце базового представництва у WWW.


Що ти маєш на увазі?

До Вовка: А ти як би складав опитування?




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 20-8-2008 у 13:24


Цитата:
Андрій Пелещишин
Цитата:
<= Мацех «так, або приблизно так казав»(с)

Це вже майже по євангелівськи

ну, загалом, це "(с)" було уцуплено у Х.Нассредіна...
-воно загалом не Евангельського стилю, але ж Мусульманського... :-)

Цитата:
Андрій Пелещишин
Щодо ЖЖ - у руслі останніх змін на LiveJournal я би не рекомендував розглядати його як місце базового представництва у WWW.

цимус у тім, що ЖЖ "місцем базового представництва" і не мав бути.
як я мовив зі слів Мацеха,- воно (місце) навіть і не суть важливе, позаяк ГФЛ не "місцевласник", але ж "трендогенератор"/"трендоформувач"

а щодо "Щодо ЖЖ - у руслі останніх змін на LiveJournal..."(с)Андрій Пелещишин
ну СУП... а що СУП??
забанить? так вже й пізнувато як би.

Звісно можна було і на прощадку "рідне.нет" попроситися,
але було цілеспрямовано обрано "нейтральну територію".



щодо ж

Цитата:
Андрій Пелещишин
без появи самого керівника на вебівських спільнотах

цимус в тім, що з'ява у просторі ВВВ вимагає часу, плин котрого нищівний.

Він (рівно ж як і я) робить ці чини, заклики та ації
"не вигоди для, але ж (громадської) користії зарадИ."

Втім передбачливо мною у дисклеймер/(профіль) ком'юніті ГФЛ винесено було
Цитата:
п.2 люд політизуючий (і цих "борців за Громаду"(тм) рівно ж)
варт тримати під контролем міцно.
лиш тоді вдається їх Чин вдалим.
лиш тоді не перетворюються "Славні Драконоборці"(тм) на "Дракона"(R).


а отже (як згадати про згадану бажану "трендовість" ГФЛ)
-кожен робить для Міста що може.

-він -- "людина говорибельна"
-я ж -- частину часу свого - на Мережу даю
(пачій же після ФІДО до дискусій розлогих звичний)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2008 у 14:35


Моє суб'єктивне враження - ГФЛ замість того, щоби взяти, продумати а потім реалізувати політику свого представництва в WWW, просто шукає причини, чому би це не зробити.
Але, зрештою, до стадіону це не має прямого стосунку.

До речі, розкажіть мені, як львів'янину, які я вигоди отримаю від проведення у Львові матчів Євро-12. Мені направду цікаво, бо я не знаю.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-8-2008 у 15:07


Не думаю, що тобі, як львів’янину, буде добре. Слід очікувати:
купи фанів, можливо не зовсім тверезих
сміття
перекриття вулиць для підтримання порядку (читай: бардак на дорогах із-за проїзду певних вибраних осіб)
можливе зростання цін на продукти

Прошу додати потрібне.

Вигоди від проведення - тут я щось теж розгубився...







Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2008 у 16:58


Просто здається, саме ти у цій гілці казав щось на тему недостатнього висвітлення плюсів від Євро для Львова. От мені і цікаво стало. Бо я вже рік чекаю почути хоч якийсь плюс і не чую.
Спочатку я ще думав, що буде цільове державне фінансування Львова (навзірець того, що було до ювілею міста), але якщо його катма - то я просто вже і не знаю, що доброго думати про той футбол.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-8-2008 у 18:15


Очікувалися інвестиції, як в стадіон так і в інфраструктуру загалом (готелі, спорткомплекси - тренуватися командам теж десь треба), розбудова туристичної інфраструктури і т.д.). Але спостерігаючи за тим, як наш мер знайшов інвесторів на стадіон, виникають підозри, що так буде і з потенційними інвесторами на усі інші об'єкти. Стільки часу язиком плескати і ніц з того...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-8-2008 у 19:00


Я взагалі не думаю про футбол. Чемпіонат пройде, а оте все - залишиться. Все - маю на увазі готелі, яксь мінімальна інфраструктура, дороги.... Оце і буде вигода, для львів’ян. Але за умови, що то все буде робитися. А воно на разі робиться язиками міськрадців, очолюваними мерСадесом, який непогано гребе під себе. Зрештою, ситуація не нова.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2008 у 19:05


Дороги робляться комунальним коштом. То до чого тут Євро? Під аврал навпаки легше загнати халтуру і ростягнути ресурси.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2008 у 19:16


Знову ж таки щодо готелів. Ніхто заради 1 тижня готель будувати не буде. Готелі будуватимуться лише, якщо їхні власники розумітимуть що люди там житимуть і в травні 2012 і в липні 2012 і навіть у 2013. І воно так і буде. Готельна база і так розвиватиметься, і можливо розвиватиметься "органічніше".
А саме проживання гостей протягом чемпіонату буде вирішено. Будуть вжиті оргзаходи, під то діло буде передано студентські гуртожитки та санаторії (народ не дуже гордий приїде), причому не тільки у Львові (є ще Трускавець, Моршин, Дубляни, Дрогобич і тп), от і все.

Стадіон взагалі нафіг не потрібен 95% населення Львова.

Імхо, через 2 тижні після закінчення Євро-12 усе повернеться на свої рельси і ніяких системних змін не буде. Тому і гроші тратити не треба і нерухомість роздавати.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-8-2008 у 19:20


http://euro2012.org.ua/ua/?id=925 - відкриваємо і читаємо:
1) з метою підготовки об'єктів транспортної інфраструктури до проведення в Україні чемпіонату:

приведення транспортної інфраструктури у відповідність із вимогами європейських стандартів, УЄФА, поліпшення залізничного, автомобільного і авіаційного сполучення між приймаючими містами;

підготовку пропозицій щодо поетапного фінансування будівництва та реконструкції у 2008 - 2012 роках автомобільних доріг загального користування, необхідних для проведення в Україні чемпіонату;

4) створення за участю відповідних органів місцевого самоврядування на виконання вимог УЄФА щодо безпеки та правопорядку в приймаючих містах центрів з питань безпеки та правопорядку на період підготовки та проведення в Україні чемпіонату.

Коротше, там ще є про податки і т.і., яке має йти на розбудову і впорядкування. І головне - це все має йти через місцеві органи самоврядування:

3) опрацювати питання щодо включення видатків Державного бюджету України на виконання заходів з підготовки та проведення в Україні чемпіонату відповідним головним розпорядникам бюджетних коштів за окремими бюджетними програмами.

От і маєш, крутитися гроші все одно будуть через міську казну, а видаватися ... ну це вже інша розмова як і на що.





Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2008 у 19:24


Цитата:
приведення транспортної інфраструктури у відповідність із вимогами європейських стандартів, УЄФА, поліпшення залізничного, автомобільного і авіаційного сполучення між приймаючими містами;

Якщо місто дає гроші (чи розпродує нерухомість ради того), то що вже без УЕФА воно не може заопікуватися приведенням вулиць до вимог європейських стандартів?
Зрештою, якось і без Євро деякі вулиці привели хоч до якогось людського вигляду.

Це те саме, що запрошувати гостей до себе додому лише для того, щоби мати причину зробити прибирання та зробити нормальний обід.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 20-8-2008 у 19:37


гарна ілюстрація щодо тези:
Цитата:
Андрій Пелещишин
ГФЛ замість того, щоби взяти, продумати а потім реалізувати політику свого представництва в WWW, просто шукає причини, чому би це не зробити.


-я маю на мислі, що у середовищі ГФЛ - багато хто у Мережі сидить -- це я про швидкість та масованість реакції
на "цілком випадкову", "недоброзичливу" "випадкову помилку" http://www.dw-world.de

а "сторінка ГФЛ"...
а навіщо у часи "WeB 2.0" сторінка? -- цінність її в чім??
--важнішим є не "сторінка"(тм), але ж "контент"(тм)

(ну якщо просякнутися "духом WeB 2.0" - нє??) :-)



= = = = = = =
ГФЛ №f438 Львів’яни не проти проведення „Євро-2012” у Львові
. Сьогодні на сайті „Німецької хвилі” було розміщено інформацію під заголовком:
У Львові ініціюють референдум щодо відмови від проведення «Євро-2012»",
яка не відповідає дійсності. Цю недостовірну інформацію підхопили загальноукраїнські інформаційні сайти, такі як: „Українська правда”, „Кореспондент” інші.
. ГФЛ заявляє, що львів’яни не виступають проти проведення чемпіонату у нашому місті, і громадськість не робила жодних заяв з цього приводу.
. Вчора на своїй прес-конференції Громадський форум Львова висловився проти будівництва стадіону до Євро-2012 за кошти міського бюджету без врахування думки громади та заявив, що таке рішення необхідно приймати лише через референдум. Такі висновки представники форуму після оприлюднення результатів опитування мешканців, де 60 відсотків опитаних львів’ян висловилися проти будівництва стадіону за гроші міста. Нагадаємо, що недавно міські депутати дали згоду надати фінансові гарантії для будівництва стадіону і виділити 80 мільйонів гривень на початок робіт з бюджету міста.
. Про референдум щодо проведення чемпіонату Євро-2012 у Львові на прес-конференції не йшлося взагалі, і таких заяв ніхто не робив.
На даний момент інформацію на сайті „Німецька хвиля” вже виправлено і вона міститься за посиланням: http://www.dw-world.de/dw/article/0,2144,3579848,00.html

Було: У Львові ініціюють референдум щодо відмови від будівництва нового стадіону до «Євро-2012» за кошти міста
Стало: У Львові ініціюють референдум щодо відмови від проведення «Євро-2012»
Офіційного виправлення на сайті www.dw-world.de Не Надано


http://zik.com.ua/ua/news/2008/08/20/147492
У Львові не ініціюють референдуму щодо відмови від «Євро-2012».
Інформація «Німецької хвилі» не відповідає дійсності


2008 Серпень 20 14:35

Радіо «Німецька хвиля» розмістила на своєму веб-сайті інформацію під заголовком «У Львові ініціюють референдум щодо відмови від проведення «Євро-2012», яка не відповідає дійсності. Насправді, вчора, 19 серпня, на прес-конференції в ЗІКу ми заявили, що виступаємо за проведення референдуму чи соцопитування з метою визначити, чи підтримають львів’яни будівництво стадіону до «Євро-2012» за кошти з міського бюджету. Тому Громадський форум Львова вимагатиме спростування розміщеної інформації. Про це сьогодні, 20 серпня, у коментарі ЗІКу повідомив координатор ГФЛ Олег Мацех.
Сьогодні на веб-сайті «Німецької хвилі» з’явилася стаття під заголовком «У Львові ініціюють референдум щодо відмови від проведення «Євро-2012». Зокрема, у ній йдеться про те, що громадські організації Львова ініціюють референдум щодо відмови від проведення у місті «Євро-2012», мовляв, приводом стала суперечка довкола будівництва нового стадіону за кошти міського бюджету.

Натомість, Олег Мацех стверджує, що питання про референдум щодо відмови Львова від проведення «Євро-2012», учора на прес-конференції ГФЛ не піднімав. Зараз ГФЛ готує текст спростування для ЗМІ.

Довідка ЗІКу.

Подаємо статтю «Німецької хвилі у повному обсязі:
http://www.dw-world.de/dw/article/0,2144,3579848,00.html
[I]УКРАЇНА: АКТУАЛЬНО | 20.08.2008 | 04:00 UTC
У Львові ініціюють референдум щодо відмови від будівництва нового стадіону до «Євро-2012» за кошти міста
Громадські організації Львова ініціюють референдум щодо відмови від будівництва у місті нового стадіону до "Євро-2012" за кошти громади. З цього приводу вони провели опитування серед львів"ян.
Львів’яни не хочуть будівництва стадіону бюджетним коштом, коли довідуються, що ці гроші могли бути використані на дороги, садки та лікарні, заявили члени Громадського форуму Львова. На підтвердження цієї тези представники форуму оприлюднили результати опитування мешканців, де 60 відсотків львів’ян висловилися проти будівництва стадіону за гроші міста. Нагадаю, недавно міські обранці дали згоду надати фінансові гарантії для будівництва стадіону і виділити 80 мільйонів гривень на початок робіт. Активіст Громадського форуму Теодор Дяків заявив „Німецькій хвилі”, що Львів не має необхідних для чемпіонату можливостей і тому слід віддати це право містам-дублерам. Рішення про фінансування стадіону має приймати громада, каже Дяків. Тому Громадський Форум вимагає, аби найближчим часом було проведене відповідне соціологічне дослідження, а після оприлюднення результатів міські депутати мають ухвалити адекватне рішення.

Галина Стадник






З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-8-2008 у 19:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Це те саме, що запрошувати гостей до себе додому лише для того, щоби мати причину зробити прибирання та зробити нормальний обід.


А ми хіба не такі? Проаналізуй поведінку свою вдома, як регулярно, без примусу, ти витріпуєш хідники?




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-8-2008 у 19:53


Цитата:
Активіст Громадського форуму Теодор Дяків заявив „Німецькій хвилі”, що Львів не має необхідних для чемпіонату можливостей і тому слід віддати це право містам-дублерам. Рішення про фінансування стадіону має приймати громада, каже Дяків. Тому Громадський Форум вимагає, аби найближчим часом було проведене відповідне соціологічне дослідження, а після оприлюднення результатів міські депутати мають ухвалити адекватне рішення.

Галина Стадник


Я б спочатку розібрався з Дяківим і Стадник, а тоді вже Дойче Веллє довбав :lol:




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-8-2008 у 20:01


Цитата:
приведення транспортної інфраструктури у відповідність із вимогами європейських стандартів, УЄФА, поліпшення залізничного, автомобільного і авіаційного сполучення між приймаючими містами;

Аеропорт якби збудували і залізницю підремонтували, було б дуже добре.
І якби це робилося з кошти міста, то це було б нормально. Але власне гроші міста йдуть на стадіон. Але громаді він потрібен найменше!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-8-2008 у 20:08


Так не про то хіба мова???? Хіба не це питання форум піднімає?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2008 у 20:11


Цитата:

А ми хіба не такі? Проаналізуй поведінку свою вдома, як регулярно, без примусу, ти витріпуєш хідники?

Так, двічі на тиждень. Вологе прибирання щосуботи. Гості хіба раз в місяць бувають.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 20-8-2008 у 20:51


Цитата:
Ярема П.
Я б спочатку розібрався з Дяківим і Стадник, а тоді вже Дойче Веллє довбав


угу. саме так і робиться як я розумію.
тобто Дойче Веллє "довбали" вже другим.

а взагалі ота помилка дуже гарно лягла у стрічку новин, скооперовану "абс. незацікавленим" http://euro2012.org.ua/ua/

особливо сподобалися тези про "несоціологічність" дослідження. :)
-як воно ж "стисло соціологічним" і не претендувало бути
--але ж лишень соціо-ініціюючим.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-8-2008 у 21:06


Та пізнувато вже піднімає.
Я про це писав у цій гілці ще 25 липня. Тобто ГФЛ міг знати ще раніше. А опитування почали 18 серпня. Коли рішення вже було прийняте.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 21-8-2008 у 01:40


Якщо казати в «нематеріальному» плані, то Львів просто спробує приміряти на себе чужий карнавал, і навряд чи це буде вдало. Пам’ятаєте «вивихнуту» будівлю в центрі, де зараз «ватерклозет» Укрсоцбанку? А це ж був тоді свій, доморощений карнавал, і навіть досить стильно те все виглядало, бо кожен знав, що розмальоване згарище врешті приберуть. А в 2012-му отримаємо «вивихнутий» стадіон, який буде просто карнавальною декорацією за грубі гроші. Залишиться лише після отого всього роздумувати «про опір безглуздю, про безглуздя опору».
Це цитата з «Перверзії» Андруховича. І ще одна:
«Посткарнавальне безглуздя світу: що на обрії?.. Найоригінальніша з ідей, вигенерованих бездуховним духом нашого часу (даруйте невеселу гру слів) – це ідея тотальної неоригінальності всього, мертвотна і велична. Цитата, колаж і деконструкція замінили нам щось давніше, первісніше, справжнє. Чи назавжди замінили?.. Карнавалу робиться чимраз більше... Чи тільки видудленим і вижертим Він вимірюється? Чи неймовірними юрмищами туристів, японців, готельних послуг, розваг, оборотом грошей та витратами на піротехніку? А якщо то вже тільки гола механіка, машинерія, холодна індустрія, суцільна консумпція, перманентне паразитування? А якщо це пастка?»
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-8-2008 у 02:06


Вдало сказано. Але роблю висновок для себе один - опитування громадськості потрібне, не обов’язково Громадським форумом, може бути кимось іншим. До речі, поляків не опитували, так само все знесли з неба. Але тут ситуація інша - міста настроєні на потік грошей від туристики, і це само собою зрозуміло, що треба щось робити. Цікаво, чи хтось все таки чітко пояснить, яка вигода пересічному львів’янину від отієї катавасії з Євро 2012? Агов, Роман, подаш якийсь лінк з розборкою ситуації?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-8-2008 у 07:50


Вже пішло по УАнету: http://korrespondent.net/euro/560125



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-8-2008 у 12:08


Хіба? Це моснет, по УАнету може то: http://ua.korrespondent.net/ukraine/559718 ?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-8-2008 у 12:28


До речі, якби форум мав свою сторінку, де б сам давав інформацію, то б не було отаких розбіжностей і Баба Бабі Сказала (BBC) по нету.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Мацех
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 7-1-2008
Нема на форумі

Настрій: В пошуку та надії

[*] написано 21-8-2008 у 13:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Та пізнувато вже піднімає.
Я про це писав у цій гілці ще 25 липня. Тобто ГФЛ міг знати ще раніше. А опитування почали 18 серпня. Коли рішення вже було прийняте.


Питання почали піднімати відразу, коли остаточно зрозуміли, що заяви міського голови про інвестора це байки та що держава не збирається брати участь у фінансуванні програм Євро у Львові. Перші заяви ГФЛ були озвучені на круглому столі щодо Євро, скликаному ГФЛ за день до проведення конкурсу на інвестора будівництва стадіону. Наголошу, що саме так стояло питання. Всі думали що проводиться конкурс інвестора, виявилося, що виграла Альпіна, яка і не збиралася інвестувати кошти. Тоді відкрилася афера і тоді ми зрозуміли, що Садовий від початку вирішив будувати стадіон коштом міста, а цей конкурс то був фарс.
Після цього наші заяви щодо недоцільності будівництва стадіону з бюджета міста та які можуть бути наслідки цього, почали з"являтися в пресі частіше і частіше, але нас ніхто не чув. Наприклад 3.07.2008р. публікація на Німецькій хвилі "Євро-2012: Львову пророкують «боргову яму» "
http://www.dw-world.de/dw/article/0,2144,3456468,00.html
Відчуваючи, що рішення щодо будівництва за кошти міста стає єдиним порятунком міської влади, так як інші можливості вони профуфкали. 1.08.08 ГФЛ скликає другий круглий стіл на якому були присутні Кміть, Садовий, Димінський, Сеник, Гудима. Там вперше Садовий заявив, що стадіон буде будувати громада. Коли я спробував задати питання: "Яким ресурсами, яка доцільність, які можливі наслідки?" Кміть мене грубо обрізав та "врятував" Садового від відповіді. 3.08.08, в неділю ввечері нам стає відомо, що на понеділок 4.08.08 на позачергове сесійне засідання скликають депутатів ЛМР для голосування про Євро, ще тоді ніхто не знав їх справжньої мети, ми лише здогадувалися. За ніч нами було підготоване звернення, яке вже зранку в день голосування було розміщено на ЗІКу
http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/08/04/145833 Раджу звернення уважно почитати, у ньому вже чітка викристалізована позиція ГФЛ. Це звернення було долучено до проекту ухвали і в день голосування лежало на робочому місці кожного депутата, ми бачили, що всі депутати уважно його читали. Проте практично одноголосно проголосували - ЗА будівництво стадіону коштом міста та виділили під це 80 млн. грн. Голосування відбулося без обговорення(що є грубим порушенням законодавства), Дяківу не дали можливості повідомити офіційні дані управління фінансів ЛМР про реальний стан наявних коштів у бюджеті(їх, на момент голосування було всього 35 млн. грн.) і то основна їх частина - це заморожені залишки минулого року(додумайтеся навіщо їх заморожували та зберігали в банку).
Для того, щоб хоча б якось привернути увагу громадськості до цієї проблеми та змінити предмет дискусії ми провели 18 серпня опитування. Основна ціль опитування - показати, що у Львові громадською думкою маніпулюють та львів"янам ніхто не показує та не пояснює можливі наслідки таких єврорішень.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6862
Реклама: