Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: громадський транспорт
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 13:05


З ьіншого боку "спасение утопающих - дело рук самих утопающих" (О. Бендер) Щукати вихід треба...



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 13:11


ну правильно, львів заможних людей і туристів, і львів простих людей - це різні міста... і мабуть, комусь прикольно хвастатися своїм широким гаманцем... особисто я в нічний клуб ні при яких умовах не піду, це не те місце, де мені добре... а чому я не можу погуляти по місту, послухати вуличний концерт, кинути в капелюх гривню вуличному музиканту і поїхати за 3 грн. додому?... чому я повинна понтово сидіти в душному накуреному приміщенні і слухати дешеву попсу?... цирк та й годі.

не про нічне життя мова, і не про тих, хто травить своє здоров*я у тому житті... обідно, що прогулянки рідним містом не по кишені звичайному корінному львів*янину.

і навіть не з банкою пива... я ношу з собою термос з хорошим зеленим імбирним чаєм і скибку домашнього пиріжка... і я б гуляла містом допізна хоч кожен день, роблячи фотки, балакаючи з друзями... але... у вас є в місяць 1000 грн на таксі?




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 13:18


ось і неділю, наприклад, анонсований симфонічний концерт на пл. Ринок, що закінчується о 22 - 00... моя мама, пенсіонерка, з задоволенням пішла б на цей концерт, але не зможе отримати цього задоволення... кінець місяця - від пенсії нічого не залишилося... якщо я дам їй 40 грн на таксі, вона ж їх на таксі не потратить, а купить якісь харчі, онукам шоколадки... рука в неї не підніметься заплатити 40 грн на таксі, якщо її денний біджет на їжу становить 25 грн... і таких людей багато... а може, нас навмисне заганяють у клітушки дивитися поганенькі шоу по телевізору або пити пивце-горільце до ранку на лавочках під вікнами (у нас весь район пухне від тих п*яних компаній)... може, це політика така?... багатих - в нічні клуби, бідних - до телевізора з тупими *піснями 1 каналу*... ?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 13:19


Вибачте, Темпіка, може Ви мене неправильно зрозуміли, я про те, що у нас місто набагато менше, івідповідно, транспорту менше. І тільки...



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 13:21


Зажди було і є в цілому світі категорії.
Тоді я можу казати а чому я не можу купити собі мерса а чому я не можу поїхати на гаваї...Можна сказати що це не одне і те ж
Але я вважаю що це можна прирівнювати. Є заклади дорогі є не дорогі. І завжди всюди після 24 00 все стає дорожче навіть система All inclusive передбачає оплату в цей час.
Тому кожен вибирає в міру свого гаманця це стосується всього - ще раз повторю - ВСЬОГО, в тому числі куди мені їхати у відпустку так само і чи гуляти вночі чи ні, і так само чи по кишені мені дорожчий транспорт. Якщо ні, висновок один - відпустка в Одесу, прогулянки по львову до 22 00, а транспорт - маршрутки :saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 13:26


Так, але весь цивілізований світ живе по принципу - весь рік працюю, а місяць відпочиваю. А у нас як? В кращому випадку - море в Одесі, а в гіршому - як в анекдоті: -Куме, мій сусід іде у відпустку! - А ти звідки знаєш? - Та ж завіз уже пісок, щебень, цемент...



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 13:28


пані Корнелія, то не до вас репліка була, а в публіку, так би мовити :-)

все вірно - дем*ян - і я не хочу шаленого комфорту таксі, я хочу в давці, стоячки, як небудь, але недорого доїхати додому вночі... це моя цінова категорія, це мій вибір... ВИБІР повинен бути... вам - дорогі клюби і таксі, мені - прогулянки під місяцем в тіні старовинних будинків і дешева тарандайка... це мій вибір, і я теж хочу, щоб його задовільнили... таких, як я , у львові все ж більше, ніж багатіїв або туристів.

і чому я повинна бути обмежена двічі - один раз у неможливості заробити добре у рідному місті, а другий раз - у неможливості у ньому знаходитися після 22-00?... це що, привілей лише багатих?... розпитайте жителів неаполю про їх нічне життя, наприклад...




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 13:32


Я думаю, якби вас таких було % із 50, то тоді щось можна було би "перти" проти СИСТЕМИ...



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 13:36


та судячи по середній зарплаті у львові -- за даними держкомстату щось трохи більше 250 долярів, то нас таких процентів 80 :-) просто то така львівська звичка - понтуватися і зі шкіри лізти, щоб вважали багатим...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 13:41


Так правильно вибрі є - значить треба більше заробляти, міняти квартиру в центрі, просити друзів в яких можна переночувати...вибору тут якраз достатньо так само як і в машинах - які хочете такі і купляйте, але якщо не хватає грошей то вже питання до вас..чому їх не хватає. Якщо більше не в змозі заробити - таке ж теж буває тоді треба обмежити себе тим що можете.

А щодо відпустки як на мене заробити за рік і відкласти 300-400 євро на туж туреччину або болгарію зараз можуть багато людей, просто треба бажання.

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 14:08


не кожен може заробляти більше, для цього є причини... наприклад, пенсіонери, хворі люди, студенти, старшокласники, самотні мами, що є в декреті... це ж моє місто, я плачу податки в бюджет, то невже не можна зробити його більш привітним і зручним для себе?...
чому вони повинні себе обмежувати?... вони є люди другого сорту?

при чому тут туреччина взагалі?... я каже про МОЄ МІСТО.

до речі, дешевих машин теж нема в україні. не купите, як за кордоном биту, але на ходу, за 300 баксів... так що не тре.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 14:23


ну, машин уже і так забагато, якщо у моєму місті бувають пробки, то вибачте. Місто має порядка 80-100 тис. жителів, а враження, що машин у двічі більше...



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 14:26


Туреччина - це Корнелії, вона писала про відпуск.
Податок - такий який сплачуємо це і маємо, тому відпочивати ви можете спокійно але на те що можете.
Щодо машин - я собі хотів приганяти зі штатів, маю всі ціни на б/у машини можу дати порівняти, гнати машину не вигідно звідти.
Ті що по 300 доларів - в нас теж є такі машини - москвичі, запорожці...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 14:32


Відносно відпустки, то мені якраз досить Криму (не Одеси однозначо).



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 14:33


І взагалі не хочу офтопити але якби я був на вашому місті, я б відкладав собі собі щоб раз в місяць вийти в місто вернутися додому на таксі..погуляти...думаю це під силу вам і радів би цим чекав би цього дня, готувався, а в інші дні думав би як би зібльшити цю частоту до 2 рзаів потім до 3 в місяць і т.д.
Одним словом я намагаюся жити і радіти тим що маю, а не мав би нічого і любив би гуляти містом - ходив би пішки з кінця в кінець міста...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 15:26


а я не хочу раз в місяць виходити надвір не в спеку, я хочу і маю можливість частіше це робити... і літо, і хороша погода цьому сприяють... чого я маю сидіті в хаті з компом в три ока?...

знаєте, то дуже по-львівськи, -- вказувати людям, скільки їм заробляти, як і де гуляти, куди піти і теде... я знаю, що є багато людей, для яких досить аскетичний спосіб життя, - власний вибір, і економія - не тільки можливість відкласти на ремонт, освіту, операцію на оці, на спортивний інвентар, на новий комп*ютер (як засіб праці), - мені видається, цей способі мислення вам простіше зрозуміти, ніж добровільну аскезу :-)) чому для них мусить бути закритим власне місто?

з задоволенням б ходила пішки, якби не злодюжки, наркомани і приставучі дядьки під хмільком. може, ви спостерігали вночі міліцейські патрулі? а й від них варто тікати.

про запорожець за 300 (НА ХОДУ) можна детальніше? :-)))




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 15:51


А я нікому нічого не вказую. Я говорю як є, бо таке життя хочет гуляти і їздити платіть, хочете машину купляйте, а що купите і на чому їздити залежить від можливостей.
Висновок один нічні рейси - це розкіш за яку (і не тільки ту а будь що сервіс, проживання, подорожі...) треба платити це моя точка зору. Не можете платити сидіть вдома і гуляйте тоді коли можете.
З іншої сторони якщо влада таке робить значить тре буде платит більший податок, а чому за те що вам хочеться гуляти я повинен платити більше? це знову ж таки розкіш, тому ви маєете думати як заробити більше а не я як платит більше щоб ви могли доїхати вночі.
P.S.
ЗАЗ 968М червоний 1986 р. в., 25 тис. км., 1 л., на ходу 300 у.о.
ЗАЗ М-968 білий 1991 р. в., добр. стан кузова, негн., потр. рем. двигуна, переднє сид. від Мерседес чорн. шкір., термін., торг. 1000 грн.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 15:58


Боже, машина за ціною велосипеда....



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 16:02


А може ще кожному нічному туристу по державному охоронцю надати?
А я хочу вночі ходити на фільми ужасів чому кінотеатри не працюють?
А ще жінка любить вночі по бутіках ходити, чому вони не працюють?
А ще люблю нічні базари...треба щоб вони були відкритими...
Доречі я дуже люблю вчитися вночі..треба щоб ВУЗи працювали вночі...
:lol::lol::lol::lol::lol:
В житті є правила вночі людина спить вдень працює/віддихає. Це не ви і не я свторили, а отже все інше відхилення за яке тре платити...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 16:04


ще раз повторюю - йдеться мова про ГРОМАДСЬКИЙ транспорт, який утрамується за кошти платників податків, - нас, громадян міста... читайте уважно сабж.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 16:06


ЗАЗ сидіння від мерседесу :-) як ви гадаєте, воно довно буде кататися по нашим дорогам, - години три?

подивіться, що продається за кордоном за 300 баксів.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 16:12


до речі, є бажаючі їздити вночі, - купа малих бусиків... але їм не дають можливості працювати... цікаво, чому? :-) знаючи зсередини наше управління транспорту, нетрудно догадатися... дем*яне, дивіться глибше, а не з своєї крайньої хати... наші перевізники отримують ВЕЛИЧЕЗНІ кредити з держбюджету на придбання транспорту так і у лізинг, при цьому ціна за перевозку є завищена максимум в 2 рази (сама писала калькуляції, то ж знаю)... і при цьому вони чітко не в стані їздити після 22-00... подумайте, кому це вигідно :-)

податки ми платимо кільки разів - і купуючи товари в магазинах, і сплачуючи за проїзд, і платячи той ж комунальний податок і облавтодор... і давно, і багато людей, і ТУРИСТИ в тому числі кажуть, що ситуація з транспортом у нас жахлива, а ви відстоюєте власне право бути обдуреним і ошуканим? :-) прошу дуже, львів*яни це люблять.. але я б хотіла жити в нормальному європейському місті, а не в великому селі, де кожен сам за себе.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 16:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
ЗАЗ сидіння від мерседесу :-) як ви гадаєте, воно довно буде кататися по нашим дорогам, - години три?

подивіться, що продається за кордоном за 300 баксів.


Все ясно тут ви темні, сидіння до доріг зовсім не причім. Навпаки вони комфортніші і легше їхати по нашим дорогам, і довговічніші ніж наші.
Знаю що продається за 300 за кордном, бачив вибирав,...той самий ЗАЗ тільки в вбитому стані, в ЗАЗі хоч поміняно щось а там все тре міняти...

Щодо міськ влади я так і писав чому я повинен платити і більшість львівян які вночі сплять більше податок щоб ви їздили вночі на гормадському транспорті

P.S. взагалі перед тим як щось стверджувати проаналізувати, Ви вже тільки в тому топіку писали що у Львові немає нінчих кафе барів ресторанів, я сам був в багатьох, що не має за 300 доларів ЗАЗів на ходу...спершу подивість на світ ширше, взнайте, не замикайтеся, шукатйе того до чого прагните з оптимізомом, тоді і зявляться гроші і вночі будете ходити щодня і на таксі кататися :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-8-2008 у 16:37


Я б тут ще згадав стадіон для Єври2012 - от куди гроші податників підуть. А могли б піти на розвиток громадського транспорту. Дійсно, чому за кордоном я можу добратися до хати в будь-якій порі дня, причому ГРОМАДСЬКИМ транспортом, а у Львові - ні? Темпіка, тему ти підняла дуже добру!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-8-2008 у 16:48


А чому за кордоном жоден магазин не працює в вихідні? а у нас всі і ще й цілодобово?

Я вважаю рівнятися за кордон це абсурт.

Тема то є але її вирішення не буде 100% Вихід один заробляти більше і їздити на таксі або на свому авот
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6871
Реклама: