Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: громадський транспорт
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 22-8-2008 у 16:50


Дивне місце Львів:rolleyes:
Ві Львові мене самого дратувало, що близько десятої вечера (це - не ніч, як на сьогоднішні реалії - дєцковрємя) навіть із центра (Університет, там, то-сьо) дуже важко від'їхати. Село якесь, їйбо.
Я жодного донецького мера не любив і не люблю: ні Лук'янченка, ні Рибака перед тим, ні тим паче, В. Щербаня, хто такого пам'ятає. І маю за що. Але чомусь у наш бік міста як раніше, так і наразі всю ніч їздить черговий трамвай - десь раз на 1,5 години. Колись (давненько, щоправда) і я ним їздив. Розумію, звичайно, не дуже зручно взимку вночі чекати аж 1,5 години, але в тому випадку можна і таксі викликати. А так люди цілорічно катаються.
І він (трамвай) такий не один і навіть не 1+1. У всі більш-менш далекі кінці (кшталту Сихова etc) подібне добро нічний люд розвозить.
А, забув. Платня - ті самі 50 коп., що і вдень.
Все це діло називається "комунальний транспорт", що існує на доходи міського бюджету, зокрема на податки міщан.
Ще забув. Я плачу податок на дохід у розмірі 15% - так, як і всі мешканці України. Нічого зверху місто в мене не бере.
Міліцію, між іншим, теж на податки утримують - могла би й попрацювати на місто.
Цитата:
А я хочу вночі ходити на фільми ужасів чому кінотеатри не працюють?
А ще жінка любить вночі по бутіках ходити, чому вони не працюють?
А ще люблю нічні базари...треба щоб вони були відкритими...
А ось це, пардон, "лівак". Кінотеатри, бутіки і базари є приватними лавочками, з бюджету не фінансуються і регулюються ринком. Університети наразі, практично, теж, навіть державні. Буде вігідно - будуть працювати вночі, тут сермяжна правда.
Цитата:
В житті є правила вночі людина спить вдень працює/віддихає. Це не ви і не я свторили, а отже все інше відхилення за яке тре платити...
Це в Конституції записано? Чи де? Я ось іноді люблю попрацювати вночі, але за це "відхилення" нічого не плачу (ще й мені доплачують, якщо результат є). Дивно, чому?
Звісно, є певні загальні правила (хоча багато в чому і неформальні) мешкання для городян. Але чим більш цивілізованим стає поспільство, тим менш радикальними є ці правила в частині, де ти нікому не заважаєш (і навпаки, радикальнішими - в протилежному випадку). Нічний транспорт - із першої серії.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 17:24


дякую :-)
добре сформульовано.

саме розмежувати хотілося приватні лавочки і те, на що ми маємо право як громадяни міста і платники податків...




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 17:26


*А чому за кордоном жоден магазин не працює в вихідні? а у нас всі і ще й цілодобово?*

за кордоном все, що потрібно, у будь-який час можна замовити через інтернет і отримати з допомогою кур*єра... і, як правило, дешевше, ніж в торгівельній мережі.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-8-2008 у 17:27


*Я б тут ще згадав стадіон для Єври2012 - от куди гроші податників підуть. *

о, теж вірно!... чому про це ніхто не пише?... стадіон на два матчі - це саме те, що потрібно жителям міста львова... а потім з того стадіону знов зроблять базар.





...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-8-2008 у 17:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А чому за кордоном жоден магазин не працює в вихідні? а у нас всі і ще й цілодобово?


Дем’ян, по моєму, ти зле поінформований. Все в тебе там не так, їздиш з якимись не такими туристами за кордон відпочивати... Працюють деякі магазини і вночі. Та і в суботу і неділю працює купа. А на вихідні люди відпочивають від робочих днів, тобі не здається? Не-діля, не-діло, походження слова нічого тобі не говорить? А взагалі все пояснюється дуже просто - в трудовому законодавстві заборонено працювати більше ніж певну кількість годин і обов’язково має бути вихідний день. І знайти працівників, які б брали цей вихідний серед тижня, як можна догадатися, є мізер. Ось і все.
Працювати щоб жити краще треба, але кожен заробляє так як може. І не кожному при цьому посміхається успіх і вдається знайти порядну і грошову роботу. А якщо ще й на утриманні є хтось, то взагалі торба. І не треба всіх стригти під одну гребінку. Це я до твоїх повчань Темпіки - ситий голодного не розуміє.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-8-2008 у 18:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Вибачте, Темпіка, може Ви мене неправильно зрозуміли, я про те, що у нас місто набагато менше, івідповідно, транспорту менше. І тільки...


І то у Вас не ровер, а біціклє;)

От в Києві мене "добило", що автобуси ходять дійсно по графіку, але інтервали там просто велетенські. Хоч би той графік був на зупинці.:mad:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-8-2008 у 20:14


Я щось ніяк не второпаю, що намагається довести Дем'ян.
Більше заробляти, якусь Туреччину з Запорожцями приплели.
Теміка підняла абсолютно актуальну тему. Як платники податків ми маємо мати вибір. У всьому цивілізованому світі людина може подорожувати вночі громаднським транспортом. І навіть якщо в мене є гроші на таксі, чому я не можу можу їх зекономити на щось важливіше і поїхати додому трамваєм?
А тепер по деяких пунктах і в порівнянні з закордоном
Цитата:
А я хочу вночі ходити на фільми ужасів чому кінотеатри не працюють?

Працюють. Дуже часто прем'єри призначаються на 12:01 ночі. Та й у нас бувають "ночі кіно", в тому числі на площі Ринок.
Цитата:
Доречі я дуже люблю вчитися вночі..треба щоб ВУЗи працювали вночі...

У багатьох ВУЗах бібліотеки/комп'ютерні класи відкриті 24/7 тільки вхід по посвідченнях, який контролює автоматизована система.

А назагал Темпіка звертає увагу на актуальне питання, яке б мала вирішувати мерія, а Дем'ян проти... Може, Дем'ян таксист? :)

p.s. офф-топ про який ми вже говорили. Відносно машин ти знову ж таки неправий, подивися собі craigslist.com - машини таки дешевші. Не за 300 звісно, але все ж... а у нас захист не споживача, а виробника...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-8-2008 у 20:14


Я хотіла зрозуміліше, а взагалі то - БІЦІГЦІ (від угорського bicigli).



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 24-8-2008 у 13:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
От в Києві мене "добило", що автобуси ходять дійсно по графіку, але інтервали там просто велетенські. Хоч би той графік був на зупинці.:mad:
Ага, 12, 75, 27, 111 які їздять раз в годину :baddevil:

Доречі на зупинках ТР40 розписано графік. Але реальність така що реальо кількість машин в 2 рази більше на лінії і їздять чому сь на 3-4 хв. раніше графіка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-8-2008 у 13:16


так, особливо 12-й.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Mykola Senko
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 32
Зареєстрований: 24-8-2008
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: в хорошому стані

[*] написано 24-8-2008 у 23:59


Я думаю, що нічний комунальний транспорт - це так само нормально як хліб в магазині. Єдине, що Львову до цього ще далеко. Бо гроші (водіям, наприклад, згідно КЗпП треба подвійну платню платити тощо), бо бажання (чи не бажання) чиновників, бо треба організувати роботу, бо ресурс машин зношується швидше, а ремонтувати їх немає за що, бо ще тисячу причин. Про що тут говорити... До сих пір із Стрийського парку повалені після бурі у червні дерева не можуть вивезти. А ВИ? Нічний транспорт, нічний транспорт...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 27-8-2008 у 16:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
так, особливо 12-й.

Взагалі то я говорив про автобусний маршрут у Києві.
А що тр. 12 у Львові вже так гнило ходить??
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-8-2008 у 17:38


є у нас такий автобус :-))



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 27-8-2008 у 18:16


Та ну. У Львові менш більш похоже на автобуси бачив на 55 і 19му маршруті в 2003 році. Чи я щось пропустив?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-8-2008 у 21:01


автобуСИК :-) пазік, здається.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-8-2008 у 07:58


Ага 12 це Пазік. Не знаю як кому а я ним щодня їзжу на роботу, їздять вони в основному в час пік, зранку проблем з ним жодних немаю, знаю коли їде в яку годину вихиожу і сідаю, приочму їду сидячи, радує що він не їде повний (їду зі сторони підголоско).
Ввечері вони фактично "скидають" обороти і їздять не до пізна.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6871
Реклама: