Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Міні-конференція користувачів CMS Drupal, 31 серпня, Київ.
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 24-8-2008 у 21:30
Міні-конференція користувачів CMS Drupal, 31 серпня, Київ.


В неділю, 31-го серпня відбудеться DrupalCamp Kyiv – перша в Україні зустріч веб-розробників, які створюють сайти на Drupal. Мета – знайомство українських друпалерів і всіх зацікавлених у цій системі, обмін досвідом та ідеями.
Формат зустрічі максимально відкритий – планується декілька доповідей і презентацій з подальшим неформальним спілкуванням. Попередня реєстрація не потрібна. Будь-хто може взяти участь, або виступити з власною презентацією. Всі організаційні питання обговорюються у Гугл-групі, хто зацікавився – сюди.

На даний час заявлені приблизно такі доповіді: "Кращі сайти на Друпалі", "Порівняння версій 5 і 6", "10 найважливіших модулів", "SEO в Друпалі". Крім того має бути кілька презентацій проектів, зроблених на базі цієї CMS, наприклад, західного порталу polymeme.com.

Початок події о 12.00. Місце проведення – G-Club. (Карта). Якщо будете в цей час в Києві – не проґавте :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-8-2008 у 22:14


На "Рідному" друпалівських сайтів понад десяток, і різноманітних.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-8-2008 у 22:36


До речі, Тарасе, якщо будете мати якийсь контакт з організаторами - ми фактично вже маємо власну українську локалізацію Друпалу.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 25-8-2008 у 11:38


Я якраз і подумав, що було б класно, якби від ridne.net була якась презентація. Якщо був би час і можливості.

Нарахунок локалізації, то я так розумію зараз всі користуються власними локалізаціями інтерфейсу, адміністративну частину залишають англійською. Власне на зустрічі це теж збираються обговорювати, але я не зможу на ній бути. Зацікавленість в єдиній версії локалізації є, я і сам не проти долучитися до цього процесу. Треба якось зкоординувати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6881
Реклама: