Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Видалені повідомлення
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

info.gif написано 27-2-2003 у 15:23
Видалені повідомлення


Я ні перед ким не зобов"язаний купувати те, що рекламують, особливо перед рекламодавцями. Якщо я знаю, що мене обдурюють, то мій громадянський обов"язок застерегти інших.
Свобода слова - досить розкручене останнім часом поняття, набуло досить широкого значення в залежності, які політичні сили фінансують цю свободу. "Свобода слова закінчується там, де починається ніс твого сусіда". Інтернет це поки що єдине місце, де може політичнонезаангажований дописувач виказати свою думку на широкий загал (зустріч за пивом не враховую, беручи до уваги масовість:lol: ).

Тут ви зможете з пам"яті писати видалені раніше повідомлення, які (на вашу думу) не порушують правил та концепції форуму, та видалені несправедливо.

Однозначно, що Пан Адміністратор і тут має право вилучати повідомлення, але гадаю, що це буде робитись зважено та обгрунтовано.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 27-2-2003 у 15:47


Останнім часом масово повідомлення видалялись лише в розділі НБМ Вельмишановним Редактором, і лише одне повідомлення Одарки із згадками деяких націй. Про останнє маю думку, що такі вислови є некоректними, а перші вилучались із столичною верховною безжалістю. Пригадується якийсь їхньомовний телеролик про "... надо убівать на мєстє". Іншої цитати наразі не виплило.

Шкода що зара в неробочому стані папка із файлами, які я копіював перед тим, як написати на НБМ.

Останнє пригадую було таке:

"Вірно робите! У Львівському радіопросторі дійсно недопрацьовують "Наше", "Мелодія", "Хіт", Авто", "Довіра" по розкрутці тої музики, однозначно її в нас менше ніж в Столиці України.
Але на цьому не потрібно зупинятись. Наступним прогнозованим та очевидним кроком має бути НБМ. Потрібно вилучити інформаційні блоки, а на місце їх поставити всімаулюблені серіали "Брігада", "Мєнти" та інші хіти-шедеври. Ото вдарим по масах, тоді водії маршруток замість радіоприймачів будуть з телевізорами їздити, ото попруть бабки за рекламу!:lol:"




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Gusenichka
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 9-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 23:35


.....можливо, я щось знову не зрозуміла, але на цьому форумі зустрічається велика кількість повідомлень, що можуть образити людей інших національностей (зокрема росіян) але чомусь вони не видалені, і не відкоректовані адміністратором....... в мене виникає враження, що залишаються тільки ті повідомлення які в чомусь співпадають з думкою адміністратора, принаймі не заперечують її..........
.....форум для того і форум, щоб висловити власну думку, а якщо учасники приймуть рішення, що дейкі люди або їх повідомлення є образливими ось тоді і слід їх видаляти......
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 23:44


Якщо учасник Форуму сприймає якесь повідомлення за образливе, він може скористатися кнопкою "звіт" для повідомлення адміністрації Форуму



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Fantom
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 25-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 13-3-2003 у 16:09


Шановна Gusenichka! Ви собі навіть не уявляєте наскільки я з Вами згідний. Приємно бачити однодумців. Моє повідомлення також було видалене за статтею "цензура". Тому прошу пробачення у тих, кого я образив, зокрема у пана Адміністратора, який вже декілька раз замість якоїсь суттєвої відповіді на мої запитання відносно свободи слова, мочки натякає на двері. Я його теж розумію, мені навіть ніяково, адже я прийшов до нього до дому і навіть мешти не зняв. Тільки хочеться спілкуватись з користувачами, зокрема з Вами Gusenichka, а не з паном Адміністраором. Одже прошу ще раз пробачення у пана Адміністратора, спробую бути "цензурнішим". Доки мене з форуму не "Delete":lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Gusenichka
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 9-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2003 у 20:54


Шановний, Фантом, маю велику надію, що пан Адміністратор буде більш лояльним до нас, дописувачів, і не буде вказувати на двері при найменшому розходженні в наших думках.
І ще, я думаю, що інтелігентні люди (якими вважають себе більшість присутніх тут) толерантні до "інших" думок, тому, впевнена, що Delete (це слово всі розуміють?) не буде!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Maks
Заблокований




Повідомлень: 4
Зареєстрований: 21-7-2003
Нема на форумі

Настрій: Рішучий

[*] написано 21-7-2003 у 13:08


що вже казати мені - вже вчетверте видаляють нізащо. нікому пожалітись - не матюкаюсь, просто запитую - через півгодини видаляють. шо це за форум, шо за демократія, де Европа?



Свободу народам! Свободу людині!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-7-2003 у 13:27


Свобода слова - це, звісно, святе. Проте будьте обережні, шановні, у своїх поглядах та прагненнях. Мені здається - ви за пів кроку від створення антиадміністраторської коаліції. Краще було б просто налагодити діалог, може підійти до нього на каву (чи запросити?) та обговорити раз і на завжди всі слизькі питання. При наймні його погляти стали б вам зрозумілі.

Намагайтесь вирішувати проблеми шляхом діалогу.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 21-7-2003 у 17:48


Користувачу Maks
Заглянте сюди http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1323




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-7-2003 у 19:35


Вельмишановний Максиме!
Спеціально для Вас:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1299

Нагадую, що Форум є приватною ініціативою, фінансується за приватні кошти (адміністрації Форуму) і ніяких зобов'язань по дотриманню свободи слова (і інших подібних зобов'язань)адміністрація та власники Форуму на себе не беруть. До жодних державних чи європейських структур стосунку на разі не мають. Крім того, наразі немає жодних планів по зміні цього статусу - статусу приватного проекту. І так як Ви маєте повне право показати мені на двері, коли я буду непрошеним гостем у Вашому домі, так і адміністрація Форуму може попросити Вас більше не писати на Форумі чи реєструватися на ньому під черговим ніком.

Крім того, у мене складається легке враження, що під виглядом критики Ви пробуєте рекламувати певний Інтернет-проект, згадка про який фігурує у кожному Вашому повідомленні. Це також суворо заборонено на Форумі.

Щиро дякую Вам за розуміння




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 693
Реклама: