Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: eBay продовження дискусії
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 6-3-2012 у 09:37


дякую за розгорнутий коментар. аналіз що тут і до чого. от якраз хочу щось подібне розгорнути до того що один знайомий розвернув на еБеї... власне ручної роботи айтеми : то писанки і декоративні жіночі керамічні прикраси... наче йде у нього.

на ебей-форум ...я вже читав що до чого з тими посередниками. просто питав ще хто мав з такими справи і з ким конкретно. люди тут львівські, то віриться більше ніж на тих форумах у Русландії...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-3-2012 у 10:38


В приципі ebay-ok.ru, селер онлайн, вестерн бід - можна користуватися. Почитати умови, які більше сподобаються - з тими і можна мати справу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 6-3-2012 у 15:30


Вибачайте за настирливість вже. для початку гадаю підійде вестернбід із невеликими відсотками. але в його умовах підтвердження реєстрації треба скан паспорта. от я і думаю, чи це безпечно буде вислати таке ? може питання наївне, але я без досвіду у цьому. дякую, хлопці, вам іще раз !



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 7-3-2012 у 00:31


rusbid.com - я резину через них в штатах купляв. все чотко. бонус 11 баксів дали, точніше знижку на послуги на першу покупку.

але умови для продавців я там не взнавав.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-3-2012 у 08:38


Треба відправляти і підписувати договір. Також відразу треба підготувати ряд документів для eBay (паспорт, права, рахунки за газ з адреси яку вказував при реєстрації, можна ще пару виписок з банку) чим більше ти краще. Рано чи пізно вони будуть це вимагати в 90%. Ну і відразу відправляти всіма способами - факсом, мейлом і поштою в каліфорнію.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 7-3-2012 у 21:46


добро. видно Demyan, ти вже щось продавав на еБеї.... скажи ще ,наприклад Вестерн-бід'у можна відправляти скан паспорта як вони це хочуть... ? Питаюся з точки зору своєї безпеки після того. аби умовно кажучи не робили копій мого паспорта і не продавали квартири від мого імені (ну це вже інша тема, із кримінальним ухилом... ). бо неодноразово чую про всякі махінації. ... та є ще й тут таке: вовка боятись - в ліс не ходити. ... що скажете ?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2012 у 10:18


Хлопці. - наче було вдалося виставити лоти, усьо ніб норм ... було... але тут від еБея прийшов "лист щастя" , який попсув добряче мої нерви. історію розповім спочатку...

є у мене аккаунт lorexin . існує давно. але питання у тому що на ньому стоїть ліміт для продажів у ноль айтемів . довго я боровся у чаті підтримки (заходячи через англійський сайт , там вони мають чат підтримки...). кілька днів їх мусолив... в результаті одне - дзвоніть на підтримку... ладно зі скайпу би подзвонив. та я їх не розумію ніфіга. чатитись можу, а на слух не сприймаю...
тоді зробив собі другий аккаунт , прив"язав так само верифікований аккаунт палки... та десь до тижня часу прийшлов той вищезгаданий лс - мол я є рашшн-юзер, а створив другий аккаунт,мол ми то найшли. ну і ми не люди щоб нам вірити. скажіть, чи мені дорога на еБей перекрита. чи як? хтось стикався з такими лімітами по продажах?
....тиснув "збільшити ліміти на продажі"... вводив номер телефону, ZIP, але як вводив як там він називається UserID для продавця - то він каже що ніфіга з базою в них не сходиться і юзерID неправильний... аби продовжити можу вибрати хіба "подзвонити" тим придуркам.

Хелп !! Хелп !!! Хелп !!!!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-3-2012 у 14:30


Все закрили, все що можливо. В них з цим дуже і дуже строго. Відслідковують по всьому і як тільки щось не так - відразу всі дані в чорний список.
В дані попадає все підряд
- IP адрес з якого заходили
- номер вінди, комютера, браузер.
- Фамілія, адреса проживання
- якщо були фотографія загружені - шлях/назви тих фото.
- номера рахунків
- email-и
.....
Після того як людина (і всі дані) попала в чорний список і після того скажем зареєструє на нову людину, нове IP, всі рахунки, але зайде з під windows під тим же серійним номером - відразу закривають.
Так що відновити буде нереально, треба все міняти, купляти новий комп і щоб зовсім нова людина все реєструвала, але для того будуть потім просити підтвердженням тої люидини всіма квитанціями (писав вище).
eBay це не Аукро - в якому продавці мають більше захисту ніж покупці:),
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2012 у 14:53


ого... таки хоч не показуйся туди...

то власне мене цікавить чого вони мені на першому створеному аккаунті ліміт у ноль поставили ! чого другий прикрили я ніби второпав... а от перший !...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 12-3-2012 у 15:00


то все недоліки великих корпорацій. їм реально плювати на юзерів. в гуглі таке саме.

тому треба дзвонити і робити всьо шо вони кажуть :)
ти попробуй доречі подзвони, або напиши їм як є, мол не вмію говорити по англійськи, тіки писати. там може бути і російський саппорт!
от ніби кажуть що відписують по руски, може і на телефоні хтось такий сидить.
http://www.ebay-forum.ru/phpBB2/topic/85211-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8...


в системах платежів доречі російськомовний саппорт не рідкість. payoneer.com , moneybookers.com - у всіх є рос. саппорт. в пейпала помоєму тоже є.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-3-2012 у 15:01


Якщо акаунт був створений давно і не продавалося нічого а тільки куплялося - через пів року або 3 місяці (як коли) ставиться обмеження по продажам 0. Щоб почати продавати необхідно ідентифікувати особу, дати запит на зняття ліміту, повисилати купу документів і чекати, напрягаючи їх візитами в чат, поштою і звінками. З часом знімають ліміт і ставлять до 10 в місяць. Потім процедуру знову треба повторювати.
Якщо новий акаунт то відразу пропонують продавати не більше 10 товарів в місяць і знову ж таки якщо продаж немає або якийсь негатив - закривають до 0 продаж.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-3-2012 у 15:12


а блокують вони відразу все що повязано з тим користувачем. Якщо заблокували другий акаунт - то він потягнув за собою і всі решту, наприклад по одній і тій же IP.
Якщо я зайду в інтернет кафе і зайду під своїм акаунтом, а потім хтось другий під тим же компом зайде на ебей зі свого акаунта і його заблокують - то це відразу може потягнути і блокування мого без пояснень.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2012 у 15:16


ок... а який найпростіший спосіб їх діставати і відправляти документи... хотів би трохи розкрутити ту справу...
яким чином їх в чаті діставати по відсилці документів, як вони в результаті зводять до одного - дзвоніть(!) у службу підтримки...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-3-2012 у 17:49


тут вже як на якого менеджера попасти. з десяток пошле але інший може все і зробить. Хоча в більшості випадків таки посилають
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2012 у 22:25


то радиш все ж пробувати далі їх "пробивати" ? ... чи може ще які варіанти?
дякую !




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-3-2012 у 08:47


в твому випадку вже думаю 95% що не повернуть старі акаунти. Тому робити зовсім новий на іншу особу, з іншого компа і іншого IP ну і само собою рахунки мають бути на ту особу і щоб вона в разі чого могла дати тобі свої документи для відправки на ебей.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 13-3-2012 у 11:40


так аккаунти не залочили, не видалили... так розумію , що купляти можу (бо заходжу в них під своїми паролями...) ... хоча не пробував купляти.
а от продати - фіг-вам... ліміт в нулі.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-3-2012 у 12:05


Ну тоді написати лист типу мій акаунт такий то. прошу зняти ліміти на продажі або написати що мен ізробити для цього щоб ліміт знявся. Але писати конкретно і коротко. Потім за пару днів має прийти відповідь
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 13-3-2012 у 12:12


якщо чесно я ще досі на їх сайті не знайшов емейлу підтримки.... тільки оті "Call us" ну ще є "Chat us"
може підкажеш той мейл ?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-3-2012 у 14:51


як такого мейлу вони не мають. Просто треба лазити в довідках - шукати питання і якщ так робити то там появиться контакт ас через лист/питання. Там і вказується все це. Інакше ніяк.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 21-3-2012 у 05:01


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Все закрили, все що можливо. В них з цим дуже і дуже строго. Відслідковують по всьому і як тільки щось не так - відразу всі дані в чорний список.
В дані попадає все підряд
- IP адрес з якого заходили
- номер вінди, комютера, браузер.
- Фамілія, адреса проживання
- якщо були фотографія загружені - шлях/назви тих фото.
- номера рахунків
- email-и
.....
Після того як людина (і всі дані) попала в чорний список і після того скажем зареєструє на нову людину, нове IP, всі рахунки, але зайде з під windows під тим же серійним номером - відразу закривають.


http://samy.pl/evercookie/

хороша штука ці evercookie :)
зробив тест у Firefox. Закрив бразуер. відкрив цю ж сторінку в IE, і вона оприділила що я це :)

http://blogerator.ru/page/evercookie-cookies-javascript-document

в себе в Flash Cookie знайшов
http://secureinclude.ebaystatic.com ebayLSO.sol 22.04.2010 23:11:16 22.04.2010 23:11:16 131

ше з 2010 року мене пам'ятає ))) хоча звичайні кукіси чистив міліон разів ))

аналогічно paypal ставить flash cookie. а я колись логінився в акк знайомого зі штатів і перед тим чистив кукі, думаючи що пейпал про мене забув :)))))))

і то тільки одна з технік.

короче таки так. змінити комп єдино вірне рішення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-3-2012 у 08:37


Та в них такі можливості що вони навіть визначають дублікати товарів. Це зараз заборонено. Тобто якщо я продаю один і той же товар то вигідно його ставити багато разів (наприклад кожен день) або в різних категоріях - вони заборонили це і виловлюють і потім ставлять попередження.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-7-2012 у 08:19


Користаючись нагодою, вирішив подивитися чи нема нічого цікавого з нової електроніки на аукціоні. Кілька раз купляв там собі сам або просив друзів. Завжди був відчутний виграш, а зараз аналіз по кількох позиціях показав дуже незначну різницю (мова йде про нову а не про вживану техніку).



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-7-2012 у 09:47


Саме так. Брендові/нові речі там вже не купиш дешевше, а гарантія взагалі втрачається, плюс до того якщо є щось дешевше з брендових речей то це може бути й схована підробка.
На продаж нових брендових речей взагалі стоять обмеження, якщо що, потім треба буде продавцю висилати право на продаж тих речей.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-7-2012 у 19:21


Дивився за дзеркалками Нікон, то окремі моделі відрізнялися від цін на Розетці буквально на пару доларів.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6979
Реклама: