Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Львівгаз: терміново переробляйте всі шланги на труби
Андрій Рущак
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 3-11-2005
Місто: Львів-Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2008 у 13:31
Львівгаз: терміново переробляйте всі шланги на труби


Щойно відмене пішов один крикливий пан, представник Львівгазу.

Причиною його візиту було наступне (пишу те, що я зрозумів з його емоційного монологу): сьогодні ЛьвівГаз видав наказ, за яким в обов'язковому порядку всім, у кого газові плитки підключені шлангами, треба переробляти на трубу. Наскільки я зрозумів, за власний рахунок і вже, "бо відключемо".

Хтось із таким стикався? Знає у чому справа?

При ньому передзвонив у ЛьвівГаз, там не могли мені пояснити що робити, бо начальник на виїзді, завтра буде, подзвоню поговорю. Але підтвердили, що треба міняти.

Наск я розумію, це викликано кількома смертельними випадками, пов'язаними із газом (як сказав той пан, "через таких, як ти").




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 30-10-2008 у 13:48


Причини аварій - економія на шлангах. Можна купувати фірмові, що не дешево, а можна турецько-казна-які на базарі.
Але прохання написати, що там дійсно з трубами і шлангами.
До речі, як вони збираються те все міняти? Труби - це ж газозварка, тривала процедура, не така вже й дешева, щоб всім поміняти - пару років треба. Я от, щоб поміняти водопровідні труби (стояк) зварщика ледве знайшов, а тут із-за однієї труби хто захоче возитись?...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Рущак
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 3-11-2005
Місто: Львів-Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2008 у 14:07


Отже, деталі:

останній поверх сихівської дев'ятиповерхівки, газова труба, потім на ній газовий кран, потім знову труба до самої плити, потім шланг довжиною 50 см на око (щоб була можливість висувати плитку і прибирати за нею). Шо за шланг сказати не можу, бо ставився ще до того, як я почав у тій квартирі жити.

Сьогодні в обід раптово пропав газ, як потім виявилося, сусіди ставили газовий лічильник, тому той пан до нас і заходив (сказати шо газу нема :) і потім ще раз, щоб проконтролювати, що повітря з труб вийшло). Розмову почав словами "я вас завтра відключу" і все таке. Зійшлися на тому, що я передзвоню завтра в ЛьвівГаз дізнаюся ситуацію.

Я тільки за те, щоб з газом все було безпечно. Питання тільки в тому, чи потрібно мені зараз отак зриватися, нести якусь заяву на перепідключення (тут я думаю ще й штраф якийсь намалюється), якщо жодних проблем із наявним підключенням немає. Хочеться нормальної консультації, а не крикливого пана із звинуваченнями...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 31-10-2008 у 10:34


черговий маразм від Львівгазу




Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 31-10-2008 у 11:32


Інформація від інсайдера:
Розпорядження №57 від 17.10.2008.
Мені прочитали по телефону, тому переказую.

"З 20 жовтня заборонити підключення та введення в експлуатацію приладів за допомогою гнучких рукавів (шлангів). Підключення здійснювати виключно трубами".

Відносится виключно до наново встановлюваних приладів.

На запитання: а як підключати кухонні робочі поверхні - отримав відповідь: "Акуратно підганяти трубу".:rolleyes:

Неофіційно було сказано: розпорядження немудре, суперечить іншим документам, але оскільки відповідаючий - працівник, то мусить його виконувати.

Відносно старих приладів, то будуть посилені поквартирні перевірки. Все, що встановлене до 20.10.2008 р. може бути ще на шлангах, але без порушень. Тобто шланг має бути без тріщин, не повинен проходити через стіну, не "в натяг", і т.д. Порекомендували купити металічний гофрований газовий шланг і поміняти самому до перевірки, оскільки після перевірки прийдеться варити трубу. Купити радили на Зеленій 32 (якщо модератори вважають це рекламою, то прошу замінити на слова: де купити - пішіть У2У).

Ще будуть шукати витоки газу на старих різьбових з'єднаннях, особливо до крану перед приладом. Якщо знайдуть - прийдеться замінювати труби на зварені. Перевірте піною самі - дешевше буде "перепакувати", ніж варити.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Рущак
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 3-11-2005
Місто: Львів-Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-11-2008 у 23:04


Hanor Narasson, дякую за інформацію!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 13-11-2008 у 15:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Інформація від інсайдера:
Розпорядження №57 від 17.10.2008.
Мені прочитали по телефону, тому переказую.

"З 20 жовтня заборонити підключення та введення в експлуатацію приладів за допомогою гнучких рукавів (шлангів). Підключення здійснювати виключно трубами".

Відносится виключно до наново встановлюваних приладів.

Відносно старих приладів, то будуть посилені поквартирні перевірки. Все, що встановлене до 20.10.2008 р. може бути ще на шлангах, але без порушень. Тобто шланг має бути без тріщин, не повинен проходити через стіну, не "в натяг", і т.д. Порекомендували купити металічний гофрований газовий шланг і поміняти самому до перевірки, оскільки після перевірки прийдеться варити трубу. Купити радили на Зеленій 32 (якщо модератори вважають це рекламою, то прошу замінити на слова: де купити - пішіть У2У).


металічний гофрований газовий шланг - це який? :rolleyes:
вони всі ніби металеві гофровані...
щось все якось дуже не певно звучить.
і ніхто нікого ніде не попереджує...
:mad:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 13-11-2008 у 15:53


Ключеве слово гофрований - з гофрами, як на протигазному (щоб не перетиснути). Дешеві - просто в металічній оплітці.

Поправка до попереднього: Зелена 34, а не 32.





Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2008 у 16:38


до мене зо 3 тижні назад також приходив газовщик і сказав, щою я замінив (за власний кошт) газовий шланг в металевій оплітці (мабуть з дешевших) на газовий шланг без металевої оплітки яскраво-жовтого кольору. Такий шланг, довжиною 1,5 м мені обійшовся біля 30 грн.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-12-2008 у 21:28


Сумно з приводу трагедії в Криму. Але думаю, що одним з наслідків буде те, що газівники ще активізують свою діяльність.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-12-2008 у 23:53


Так вибухнув не газ, а балони, які ЖЕК тримав у підвалі.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 27-12-2008 у 09:35


а, здається, балони там витягли якраз цілі :rolleyes:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 27-12-2008 у 09:37


між іншим про газ...
на днях у одного соліста балету сталась трагедія - зачаділа дружина і ледве спасли в реанімації сина
стояв двофункційний котел.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 14-9-2010 у 21:19


Піднімаю тему.
Вчора мав неприємну і потенційно небезпечну придибенцію.

У тещі на першому поверсі стоїть котел десь 8-річної давності. Коли встановлювали - підключили "газовим" шлангом (тоді так всі і все підключали). Від водяного зовнішньо відрізнявся тим, що цятки на оплетенні жовті, ну, і прокладки не гумові, а поронітові.
У Львові газівники після вибуху на вул.Костюшка напевне таки ходили і перевіряли, а у нас вже років 5, як не було нікого. Тобто теоретично я знав, що то зле, що шланг, але поміняти на трубу якось не виходило.
На початку вересня, як були дощі, то пару разів включали котел. Все було добре. А от вчора той шланг просто розвалився. Вискочив зі штуцера. Про те, що водяні шланги можуть розвалитися, коли водоканал влупить надцять атмосфер тиску, я чув. Але від газового не очікував. Виглядає так, ніби там біля штуцера вже давно був якийсь мінімальний витік, але газ просто окислювався, бо шуцер весь у сажі.

Так що раджу таки поміняти на стальну гофротрубу. Мені півтораметрова обійшлася в 62 грн.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-9-2010 у 21:23


А де можна купити?

І то певно майстра треба кликати, щоб підключив. Бо не факт, що власноруч встановлена "гофротруба" буде краще тримати ніж шланг.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-9-2010 у 08:20


Також не факт, що майстер з газової служби зробить це добре. Нічого складного у заміні шлангу немає - перекрив газ у квартирі, відкрутив старий шланг, закрутив новий (на різьбу краще намотати трохи паклі, яку змастити речовиною для герметичності з'єднань. Пробачте, але точно не знаю як вона називається. Замість неї раніше використовували звичайну фарбу, але відкрутити трубу і т.п. після цього було проблематично), включив газ у квартирі, перевірив якість з'єднання (можна за допомогою мильного розчину). Ось і вся наука.

Багато залежить ще й від якості шлангу - він обов'язково повинен мати СЕРТИФІКАТ, який вам мають надати при покупці разом зі шлангом, інакше хлопці з газової служби просто будуть "збивати" з вас гроші.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 15-9-2010 у 09:52


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
А де можна купити?

І то певно майстра треба кликати, щоб підключив. Бо не факт, що власноруч встановлена "гофротруба" буде краще тримати ніж шланг.


НЯП, Ви колись цікавилися вишиванками. От і є привід приїхати до Трускавця - подивитися на вишиванки і заодно купити гофротрубу на АРКО.:lol: Копію сертифіката вони дають.

При закручуванні важливо:
0. щоб стара різьба на трубі була чиста.
1. щоб прокладки були. Взагалі були. Бо в пакеті з трубою лежать окремо, не вставлені в накидні гайки.
2. Акуратно їх вставити, без перекосу.
3. При закручуванні слідкувати, щоб гайка попала на різьбу, а не накосяк, крім того бажано рукою трубу притримати, щоб зразу стояла рівно, а не вирівнювалася гайкою.
4. Не старатися затягнути гайку "зі всієї дурі". Можна зірвати різьбу. Остаточно, якщо не дотягнули, а газ проходить - попробуйте дотягнути. Якщо все-одно проходить - то відкручуйте і перевіряйте, чи не "зажувало" прокладку.
5. Під накидну гайку паклю намотувати не раджу. Може гайку "розірвати" (були випадки на водних шлангах) Герметичність досягається за рахунок прокладки. Намастити солідолом можна - просто легше буде закручуватися.
6. Перевіряється герметичність обмазуванням з'єднання мильним розчином. Бульки йти не повинні.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 15-9-2010 у 14:57


Я ще коли робив опалення, цікавився тим питанням. Суть в тому, що найгіршими є шланги гумові з металевим оплетенням. Якщо між газовою трубою і плиткою чи котлом є різниця потенціалів (а таке дійсно можливо), то виникає струм через оплетення, який просто спалює гумовий шланг. Тому до використання допускалися або спеціальні газові чисто гумові (непровідні) шланги, або металеві гофровані, з нержавійки. Останнім часом була вимога ставити власне нержавіючі гофровані. Вони до речі теж бувають двох типів - "пружні" і "пластичні". Перші згинаються, але форми не тримають, другі тримають форму, їх при інсталяції вигинають по місці.
Повністю згідний з попереднім дописом, лише зауважу, що ставити можна лише прокладки паронітові (тверді такі, є в комплекті), але не гумові. Також важливо, щоб на трубі торець був рівним, без зазубрин чи вм'ятин.
До речі про перевірку - читав десь, як правильно перевіряти геметичність, і там було написано, що після нанесення мильного розчину не повина утворюватися бульбашка протягом 20хвилин. Дивна вимога - розчин за такий час вже давно висохне.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 15-9-2010 у 23:37


Цитата: Початково розміщене учасником Лєна Дадукевич  
між іншим про газ...
на днях у одного соліста балету сталась трагедія - зачаділа дружина і ледве спасли в реанімації сина
стояв двофункційний котел.

в мене тоже такий котел.
мені якщо чесно не подобається ота ідея з котлами для автономного опалення в кожній квартирі, але діватися нікуди.

чув що є якісь датчики чадного газу. їх реально підєднати до котла щоб в разі чого відразу перекривався газ відключався котел і включалася звукова сирена ? в когось схожа схема реалізована ?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 16-9-2010 у 12:10


Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

чув що є якісь датчики чадного газу. їх реально підєднати до котла щоб в разі чого відразу перекривався газ відключався котел і включалася звукова сирена ? в когось схожа схема реалізована ?


Взагалі то, якщо повністю офіційно проходити процедуру встановлення котла, то Львівгаз без сигналізатора СО (чадного газу) не прийме котла в роботу. Я купував сигналізатор, і його паспорт (копію) мусів долучити до документів, які подавав у Львівгаз.
Відносно автоматичного відключення, то такого в мене немає, але при бажанні можна якесь реле в паралель до пищалки поставити і підключити замість (або послідовно з) кімнатного термостата. При розмиканні реле буде виключатися пальник.
Хоча СО може утворюватися за умови поганої тяги, а давач тяги в котлі є обов'язково.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 16-9-2010 у 12:51


Я не радив би примусово виключати котел таким чином.
В першу чергу СО небезпечний для людей і тварин. Тобто той сигнал є в першу чергу для людей - щоб звернули увагу. Відключати примусово є сенс лише тоді, якщо маєте домашніх тварин, і вони лишаються вдома одні.
Інакше можливий варіант, що прийдете в мороз додому і застанете заморожені батареї. Двофункційний котел має свої датчики тяги і надходження газу.
А якщо сигналізатор СО спрацьовує часто, то є сенс:
1. перевірити тягу в димарі.
2. поставити в металопластикові вікна "провітрювач".

Якщо тяга погана, то димар треба "гільзувати". Якщо й це не допомагає, то треба ставити наверх стабілізатор тяги. Телефони, хто це робить у Львові (та й в області) мені відомі.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 16-9-2010 у 13:42


Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  

Інакше можливий варіант, що прийдете в мороз додому і застанете заморожені батареї.

Функція антизамерзання - це функція котла, а не термостата, тому він всеодно при включеному зимовому режимі температуру рідини в системі буде тримати не нижче якогось допустимого рівня.
Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  

Якщо тяга погана, то димар треба "гільзувати".

А гільзувати треба завжди, і це теж вимога Львівгазу. Якщо йти офіційно, то без гільзування не підключиш котел. Причина такої вимоги в тому, що сучасні котли з високим ККД дають дим низької температури, який в димоході охолоджується до температури конденсації води, на стінках димохода утворюється кислота (з продуктів горіння) і вони руйнуються. Казав мені сажотрус,що сам бачив не раз комини, які можна просто руками по цеглині розбирати. Вітер добре подує - і цегла впаде в канал, от тоді точно тяги не буде.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlad sirotenko
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 12-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-10-2010 у 10:39


Я ще 1 2008 відніс в Львівгаз заяву про встановлення лічільника. Чекаю майстрів до цього часу. Добре хоч, що цей лічільник не дуже то й потрібен - у мене лише кухонна плита, так що раніше платив 20 гр на місяць, тепер 30. За лічільник же вимагають більше 1000 гр, то ж навряд чи він окупиться до того часу, коли і по лічильнику і без будуть здирати однаково...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 18-10-2010 у 21:33


Цитата: Початково розміщене учасником romano  
Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  

Інакше можливий варіант, що прийдете в мороз додому і застанете заморожені батареї.

Функція антизамерзання - це функція котла, а не термостата, тому він всеодно при включеному зимовому режимі температуру рідини в системі буде тримати не нижче якогось допустимого рівня.


Проблема в тому, що для "функції антизамерзання" потрібно було б відключати газ, але не електрику. Так, тоді б газ не поступав, алк котел ганяв би по трубах ненагріту воду постійно, щоб не замерзла. Хоча при дуже сильному морозі таки може замерзнути. :rolleyes:

Електропневматичні клапани існують, але як віднесеться до їх встановлення Львівгаз - питання ще те.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 27-4-2012 у 00:54


Встановили двофункційний котел.
Тепер питання з дозволами:
у мене чи у Газ контори має бути копія?
і якщо копія таки у мене, чи потрібно на ній не ксероклпію печатки, а саму печатку?
(стільки питань завжди появляються, коли починається клята бюрократія ...((( )




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7023
Реклама: