Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Трісла труба. Що робити?
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2008 у 18:59
Трісла труба. Що робити?


Вдома у ванній кімнаті щойно трісла труба (з напором холодної води). Трісла хитро - з боку стіни, так що нічого туди не заб*єш і нічим не замотаєш. Довелось закрутити в підвалі на стояку - тепер без води ще мінімум 2 квартири. А тепер питання. Чи може хтось крім жеківських слюсарів-сантехніків поміняти труби в максимально короткий термін? Ну і щоб це було якісно зроблено. Може хтось має якісь контакти таких майстрів?



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-11-2008 у 23:04


Відправив в приват.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2008 у 14:14


Ну от все і закінчилось. Майстер знайшовся по сусідству. Роздовбав стіни, поміняв труби, крани, поставив лічильник води, заліпив стіни. Якщо комусь цікаво, обійшлось все в дві з гаком тисячі гривень. Цікавий момент був з краном до ванни. Через темноту свою взяв німецький змішувач з автоматичним перемикачем душ/ванна. Щоб перемкнути на душ в ньому треба підняти пімпочку вгору і далі вона має УТРИМУВАТИСЬ напором води. От тільки нічого подібного на практиці не відбувалось. Глянув в тех. параметри... Коротше, тепер я вмію переводити мегапаскалі, бари, атмосфери і кілограми на сантиметри кубічні в умі у всі сторони :). Довелось поміняти змішувач на український.



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 15-11-2008 у 15:10




Тепер починайте вчити, як атмосфери у фунти на квадратний дюйм в умі переводити. На випадок купівлі англійського змішувача...

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 15-11-2008 у 19:41


А не пробували пыдняти вверх і повернути?



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2008 у 01:16


:D
Повірте, я його крутив, повертав, тягнув і давив у всіх положеннях. Принцип в нього такий, що його має тримати тиск води. Читав, що є умільці, які його розбирали і вкорочували пружину, щоб тримав при меншому тиску. У фінських змішувачів теж такий дурнуватий принцип (англійських не бачив:)). Був ще чеський, в якого воно дійсно фіксувалось повертанням у верхньому положенні. Але якщо не в ту сторону крутонути, то можна взагалі перемикач з різьби викрутити. Цирк.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степанюк Василь
Дійсний член
***



Повідомлень: 204
Зареєстрований: 19-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2008 у 22:24


У мене також, здається, між поверхами труба пропускає. Вже другий день у ванні зі стелі гаряча вода по трубі капає. Можливо і інша проблема, але прийдеться сантехніка викликати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 17-11-2008 у 16:08


доречі я теж недавно такий змішував поставив в ванній. але вроді майстри були нормальні і порадили більш-менш путнє, і все працює без проблем. піднімаю пімпочку і напор води її тримає. навіть не дуже сильний напор.

хоча правду кажучи мені щось ті пімпочки не подобаються. надійніше коли є тупий і простий рубильник :D
Хоча в плані безпеки вони таки мають право на життя. А то я вже раз підтопив чуть сусідів, коли вода в душі закічилася в не дуже підходящий момент і забув відключити душ з того всього. в результаті після включення води нікого небуло вдома і душ поливав всю підлогу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-11-2008 у 16:13


Цитата:
надійніше коли є тупий і простий рубильник

Може й надійніше. Але в мене цей рубильник почав глючити і тепер толком не переключається. Тепер не знаю чи шукати серцевину того перемакача чи купити новий змішувач.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2008 у 16:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
надійніше коли є тупий і простий рубильник

Може й надійніше. Але в мене цей рубильник почав глючити і тепер толком не переключається. Тепер не знаю чи шукати серцевину того перемакача чи купити новий змішувач.


Ти розбирав його? в мене було таке саме я розібрав, прочистив прокуртив добре - став працювати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-11-2008 у 16:43


Ще ні. Ніяк руки не доберуться. І крім того остерігався того, що він вже не збереться нормально і тоді треба буде терміново шукати змішувач.
Там якісь прокладки всередині є?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2008 у 16:59


так є прокладки одна тільки та що стикується з корпусом крану. Далі просто обертова штучка в мене вона була забита і погано поверталася. Знімається легко, проблем не має бути за хвилину знімеш.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7047
Реклама: