Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Весняна авантюра опозиції
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 28-2-2003 у 20:27
Весняна авантюра опозиції


Рекомендую почитати цікаву статтю з аналазом сучасної політичної ситуації в Україні та перспективами її розвитку авторства Михайла Свистовича "Весняна авантюра опозиції" опубліковану на "Правді України" http://www.pravda.com.ua/archive/2003/february/28/2.shtml




Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Fantom
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 25-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 13-3-2003 у 13:59


Потрібно розуміти такі речі, що опозиція зараз в парламенті тільки тому, що вона опозиція. Схема проста:
погане життя - винуватий президент. А опозиція це сила, яка може йому протидіяти. Народ вибрав, повірив, отже "всі мости спалені" назад дороги немає. Тепер опозиція мусить бути нею, навіть якби вона того не хотіла.
Якби при владі була опозиція, я думаю навряд би щось змінилось. І тоді була би нова опозиція. Завжди мусять бути "добрі" і "погані". Я не відстоюю чиїхось інтересів, лише висловлюю свою думку.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 705
Реклама: