Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Тепер ще карта росіянина...
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-12-2008 у 15:12
Тепер ще карта росіянина...


Розтягують Україну по кавалках... :( :mad:
http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/3/85497.htm




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 3-12-2008 у 16:15


Деякий аналіз про карти, в тому числі і трохи порівняння з посвідченням закордонного Українця http://www.experts.in.ua/baza/analitic/index.php?ELEMENT_ID=27973 . І взагалі, як на то пішло, в Україні на діаспору, що проживає в інших країнах, дивляться або як на відморозків, запроданців, або як джерело фінансування держави (теперішні реалії), і як можливий електорат. Підтримки з сторони України - мізер.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степанюк Василь
Дійсний член
***



Повідомлень: 204
Зареєстрований: 19-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-12-2008 у 00:20


Цікаво як на це прореагує українська влада.
Це виглядає на стратегічний план приєднати Україну до Російської федерації ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 7-12-2008 у 15:13


Степанюк Василь, в нас видають посвідчення закордонного українця. Людям, що народилися в Україні (або їхні батьки-бабусі-дідусі там народилися), а зараз мають німецьке громадянство. Можна то розглядати, як стратегічний план приєднання Німеччини до України?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мірошниченко
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 24-11-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-1-2009 у 16:30


Ну щодо цієї карти то тут по різному можна відноситися до неї....з одного боку, на мою думку, так це представляє загрозу для териториальної цілостності України в майбутньому, з іншого....якщо таки в майбутньому буде введено візовий режим між Україною та Росією, як буди тим людям у котрих родичі по той бік кордону? Кожного разу їхати в посольство візу робити? У мене наприклад мати росіянка і майже кожного року їздить до своєї матусі, тобто до моєї бабусі... Якась "палка о двух концах" виходить.:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 16-1-2009 у 23:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мірошниченко
Ну щодо цієї карти то тут по різному можна відноситися до неї....з одного боку, на мою думку, так це представляє загрозу для териториальної цілостності України в майбутньому, з іншого....якщо таки в майбутньому буде введено візовий режим між Україною та Росією, як буди тим людям у котрих родичі по той бік кордону? Кожного разу їхати в посольство візу робити? У мене наприклад мати росіянка і майже кожного року їздить до своєї матусі, тобто до моєї бабусі... Якась "палка о двух концах" виходить.:(


Якщо є родичі, які дійсно бажають вас часто бачити, то дають запрошення на багаторазову візу...:baddevil: В "шенгені" це саме так.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мірошниченко
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 24-11-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-1-2009 у 17:35


Цитата:
Якщо є родичі, які дійсно бажають вас часто бачити, то дають запрошення на багаторазову візу...:baddevil: В "шенгені" це саме так.
добре тоді таке запитання,наскільки мені відомо(хоча можу і помилятися,всеж таки візу ще жодного разу не відкривав) візу відкривають у посольствах тієї чи іншої країни,які зазвичай знаходяться у столицях....одже виходить для того щоб отримати візу моя бабуся повина з Борисоглебська їхати до Москви,простояти у черзі(а черги будуть,адже на Сході у багатьох родичи є в Росії) хто зна скільки часів а може і днів,замість того щоб відразу їхати до донці....такаж сама ситуація може виникнути із моєю матір'ю, з єдиною відміністю що треба їхати до Києва...розумієте вельмішановні я не "за" цю карту,тому що уявляю до чого це може привести, але з другого боку треба буде щось вирішувати у разі введення візового режиму,інакше це може привести до нового сплеску незадоволення на Сході...хоча всеж таки маю надію що до цього діло не дойде
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-1-2009 у 18:59


а якщо нема родичів в росії, а я хочу просто поїхати на могилу діда, в одне глухе село?... або просто відвідати місто, де народилася?... чого я мушу мордуватися з візою?... як на мене, карта росіянина, - це однозначно полегшення людям.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Владлен Комісаренко
Заблокований




Повідомлень: 75
Зареєстрований: 18-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-1-2009 у 20:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мірошниченко
Цитата:
з Борисоглебська їхати до Москви, треба їхати до Києва... привести до нового сплеску незадоволення на Сході...хоча всеж таки маю надію що до цього діло не дойде
1) росіяни зара по спрощеній схемі отримують навіть візу США -без присутності в посольстві;2) Генконсульство Росії є у Львові;3)скільки можна оглядатись в суверенній державі на східного сусіда ,ще й до того ворожого;4)чим скоріше дійде до цього діло, тим краще




Самопроизвольное увеличение энтропии в природе является самым убедительным доказательством существования божественного начала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мірошниченко
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 24-11-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-1-2009 у 16:24


ну кожному своє, а що до мене то згоден то є вже мої проблеми:D хоча мені до Львова їхати ще більше ніж до Кієва...а так дякую за інфу,якось раніше з цим не стикався...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-1-2009 у 16:56


Зі Львова до Києва по польську візу ніхто не їздить, бо є консульство.
Так само і у Харкові може бути російське консульстві, а в Белгороді українське.
Крім того у багатьох країнах візу можна отримати виславши документи поштою.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7090
Реклама: