Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Коли у вас з'явився персональний (домашній) комп'ютер
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-3-2010 у 22:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Сам поставив питання і сам над ним задумався.
Річ у тім, що перший комп'ютер я придбав уже в зрілому віці. Проте, десь у класі сьомому я вже мав програмований калькулятор БЗ-34, який фактично використовував як ПК. Наприклад, грав у ігри (такі як примітивні симулятори польотів на ракетах чи економічні симулятори). У той час "Техника молодежи" друкувала коди таких програм, а ще купив собі книгу про написання ігор для програмованих калькуляторів, і вже ліпив власні розважальні програмні коди.

МК-51 в мене теж був :)
А комп'ютер дома появився десь на початку 90-х - це був 86-го (здається) року випуску Філіпс, на 88-му процесорі 4 МГц, з МДА-монітором (текстовим). Потім він трансформувався в 386-SX 25 МГц з 4 МБ оперативнки :lol: а монітор - в якийсь гнусмас, але вже працював в 800х600 і навіть з натугою тримав 1024х768. А вінда була 3.1 :) Ну і т.д.
А в інституті починав в 89-му з ... забув, СМ-4? Ну там, в підвальчику, під вашим старим "гніздом", в 4-му корпусі - кімната терміналів і інша кімната - власне комп'ютер. В сенсі - вся кімната комп'ютер :)
А потім десь на третьому курсі, здається, появились у нас на кафедрі 286-і, на них і працював, в турбопаскалі 6.0, потім 7.0, навіть свою графічну оболонку якусь писав, правда частину доводилось робити на асемблері :) А як закінчував інститут, то самим крутим комп'ютером на кафедрі був 486DX-2 66 МГц, з 8 МБ оперативки вінчестером на 600 МБ :) Це був 1994 рік :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 18-3-2010 у 23:02


Як зараз пам'ятаю коли в мене з'явився перший комп'ютер. День після того в США впали "Вежі-близнюки" ...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Інна Пономарьова
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 16-1-2016
Нема на форумі


[*] написано 3-2-2016 у 09:11


в 25 років купила, за власний кошт
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7131
Реклама: