Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Форекс
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-8-2010 у 16:25


Цитата: Початково розміщене учасником Роман Ковальчук  

Так що не соромтесь, пишіть, запитуйте.... :saint:

Доброго дня.
У мене таке запитання до Романа.
Минулого року за порадою одногрупника з Києва закінчила курси біржової торгівлі у Телетрейд (у них офіс на Привокзальній)
На словах усе було захоплююче настільки, що ми вирішили працювати на реальні гроші Уже через місяць цих грошей у мене уже не було. Подруга протрималась ще близько місяця. Знайомий з курсів признався що теж усе втратив. Одногрупник з Києва каже що на Форексі заробляє непогано. не знаю, чи це правда. В інтернеті проФорекс одна реклама - я тепер дійсно знаю, як воно є насправді.
Роман, скажіть чесно Ви теж реклама?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-8-2010 у 16:47


Я не до кінця знаю принципи Форекс, вони мені і не цікаві. якщо чесно.
Але наскільки я розумію, закон збереження грошей (мінус чиїсь сервісні відсотки) там зберігається. Тобто, якщо ви хочете заробити, ви мусите хотіти. щоби хтось втратив.
Всі заробити не можуть. Це як в преферанс на гроші грати, тільки гравців більше. Насправді, сам термін мені неочевидний, чому саме "заробити" а не "виграти"?
У тому сенсі програш є не менш (а точніше більш) логічним для учасника, ніж виграш.
Чи може я помиляюся?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-8-2010 у 21:09


Угу, а ще бути в курсі усіх-усіх подій в світі науки, економіки і політики і ще знати купу всього...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-8-2010 у 15:14


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

Доброго дня.
У мене таке запитання до Романа.
Минулого року за порадою одногрупника з Києва закінчила курси біржової торгівлі у Телетрейд (у них офіс на Привокзальній)
На словах усе було захоплююче настільки, що ми вирішили працювати на реальні гроші Уже через місяць цих грошей у мене уже не було. Подруга протрималась ще близько місяця. Знайомий з курсів признався що теж усе втратив. Одногрупник з Києва каже що на Форексі заробляє непогано. не знаю, чи це правда. В інтернеті проФорекс одна реклама - я тепер дійсно знаю, як воно є насправді.
Роман, скажіть чесно Ви теж реклама?


У таких випадках кажуть "Дякую за хороше запитання" :)
Відповідаю - Так, реклама.
Тільки реклама самого ринку Форекс як можливості додаткового заробітку, а не реклама фінансових посередників, ділінгових центрів, мета яких - залучити якнайбільше клієнтів, а точніше - їх депозитів. Останнім на 90 % і наводнений рунет і кожен трейдер-початківець у першу чергу бачить саме це, бо воно на видному місці.
Те, що ви по закінченню навчальних курсів одного з таких ДЦ втратили депозит - цілком закономірно. Курси організовано таким чином, бо ваші гроші - то їх хліб. Це так, як би ви відвідували курси вегетаріанства, організовані місцевим осередком мисливців:).
За місяць чи два навчитись прибутково працювати у такому серйозному фінансовому сегменті, як біржова гра, принципово неможливо. Але це не значить, що неможливо взагалі - на валютному ринку заробляти не тільки можна, але і потрібно. До деякої міри це ідеальний бізнес. Але не для усіх!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 2-8-2010 у 15:19


Ну, якщо чесно, то я ще не бачила, щоб про те як вести ідеальний бізнес хотіли безплатно навчити на форумі...;) Якщо такий добрий бізнес - нащо вам конкурентів? :saint:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-8-2010 у 15:42


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
....наскільки я розумію, закон збереження грошей (мінус чиїсь сервісні відсотки) там зберігається. Тобто, якщо ви хочете заробити, ви мусите хотіти. щоби хтось втратив.
Всі заробити не можуть. Це як в преферанс на гроші грати, тільки гравців більше. Насправді, сам термін мені неочевидний, чому саме "заробити" а не "виграти"?
У тому сенсі програш є не менш (а точніше більш) логічним для учасника, ніж виграш.
Чи може я помиляюся?

Ні, не помиляєтеся. На ринку Форекс діє "правило золотого січення", або по простому - принцип рівноваги "якщо десь щось прибуває, то в іншому місці його повинно поменшати на рівну величину". Так не тільки у бізнесі, так і у повсякденному житті. Задача досвідченого трейдера - опинитись у потрібному місці у потрібний час (там, де прибуває). Нічого поганого у цьому нема.
І ще більше Ви праві у тому, що це саме Гра, а не робота. Мені знадобилось 3 роки, щоб це зрозуміти. Слово "робота" співзвучне зі словом "робот" (в російській мові "работа" від слова "раб"). А гра - це творчість, а не механічна праця. На Форекс можна заробляти, тілики граючи, із задоволенням і творчо. Важкою і виснажливою роботою можна тільки цеглу класти або ями копати.
На жаль, більшість цього не розуміє, тому програє.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-8-2010 у 15:49


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Угу, а ще бути в курсі усіх-усіх подій в світі науки, економіки і політики і ще знати купу всього...

Усе правильно. З точністю до "навпаки". У якому ДЦ курси закінчували?;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-8-2010 у 15:56


Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Ну, якщо чесно, то я ще не бачила, щоб про те як вести ідеальний бізнес хотіли безплатно навчити на форумі...;) Якщо такий добрий бізнес - нащо вам конкурентів? :saint:

То не страшно, що не бачили - усе колись буває у перший раз;)
А от конкурентів на ринку Форекс нема! Інша справа - на ринку навчання Форекс:):)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2010 у 08:54


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

У таких випадках кажуть "Дякую за хороше запитання" :)
Відповідаю - Так, реклама.
Тільки реклама самого ринку Форекс як можливості додаткового заробітку, а не реклама фінансових посередників, ділінгових центрів, мета яких - залучити якнайбільше клієнтів, а точніше - їх депозитів. Останнім на 90 % і наводнений рунет і кожен трейдер-початківець у першу чергу бачить саме це, бо воно на видному місці.
Те, що ви по закінченню навчальних курсів одного з таких ДЦ втратили депозит - цілком закономірно. Курси організовано таким чином, бо ваші гроші - то їх хліб. Це так, як би ви відвідували курси вегетаріанства, організовані місцевим осередком мисливців:).
За місяць чи два навчитись прибутково працювати у такому серйозному фінансовому сегменті, як біржова гра, принципово неможливо. Але це не значить, що неможливо взагалі - на валютному ринку заробляти не тільки можна, але і потрібно. До деякої міри це ідеальний бізнес. Але не для усіх!

Дякую за відповідь звичайно. Але...
Чесно признаюсь - спочатку хотіла написати Вам дуже злий лист через той Форекс. У інтернеті на ньому обіцяють золоті гори. У Телетрейд на курсах - також. У Високому Замку за останній час теж пішли статті від академії біржової торгівлі, які постійно закінчуються тим, що хтось непогано заробив, а дехто навіть основну роботу покинув задля Форекс. А тепер ось Ви на Форумі про те саме. Та як там заробляти, якщо курс валюти НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ! Я математик за професією і знаю що таке випадкова величина. Логіки там ніякої.
Можливо Ви прві - за ті декілька місяців курсів я недовчилась до потрібного рівня. Тому злий лист Вам не відправляю. Можливо, сама винна. Але не я ж одна!
От зараз я на роздоріжжі - з одного боку, шкода затраченого часу і грошей, а з іншого - знову "світле майбутнє"? Вже не питаю хто винен. Але і не знаю що робити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2010 у 19:31


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

Дякую за відповідь звичайно. Але...
Чесно признаюсь - спочатку хотіла написати Вам дуже злий лист через той Форекс. У інтернеті на ньому обіцяють золоті гори. У Телетрейд на курсах - також. У Високому Замку за останній час теж пішли статті від академії біржової торгівлі, які постійно закінчуються тим, що хтось непогано заробив, а дехто навіть основну роботу покинув задля Форекс. А тепер ось Ви на Форумі про те саме. Та як там заробляти, якщо курс валюти НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ! Я математик за професією і знаю що таке випадкова величина. Логіки там ніякої.
Можливо Ви прві - за ті декілька місяців курсів я недовчилась до потрібного рівня. Тому злий лист Вам не відправляю. Можливо, сама винна. Але не я ж одна!
От зараз я на роздоріжжі - з одного боку, шкода затраченого часу і грошей, а з іншого - знову "світле майбутнє"? Вже не питаю хто винен. Але і не знаю що робити.

Залишимо емоції - Форекс цього не любить.
1. Про рекламу уже говорили - навіщо повторюватись.
2. Котирування валют - не випадкова величина ("білий шум", рулетка), у цьому випадку заробити було б принципово неможливо і сам ринок перестав би існувати.. Це квазі-випадковий процес.. Це "квазі" - людський фактор, спричинений психологією натовпу, ось на ньому і заробляють. Хороша ілюстрація сказаному - книга Дж. Сороса "Алхімія фінансів".
3. За більш ніж 4 роки моїх досліджень на Форекс я не раз і не два олинявся на роздоріжжі у ситуаціях, значно критичніших, ніж Ваша. Але Форекс не покинув і виявився правий.
4. Що робити конкретно Вам - Вам і вирішувати. Потрібна буде підтримка - телефонуйте, допоможу..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2010 у 08:47


Ловлю Вас на слові - таки зателефоную.
Коліжанка, з якою закінчувала форекс курси і слухати більше про Форекс не хоче. Але я, скоріше за все, таки ще раз спробую. Займуся тепер самоосвітою. А яка література, яка є в інтернеті, найкраще б мені підійшла? І де краще буде відкрити рахунок - Телетрейд чомусь більше не хочеться.
Дякую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2010 у 13:17


Ловити на слові нема потреби - зконтактуватись зі мною може кожен і без запрошення, для того я і веду цю тему.
Мої рекомендації наступні.
1. Вибираєте будь-який ДЦ з тор-10 хоча б 2-х рейтингів (є в інеті)
Головне, щоб там була можливість працювати з мікро-лотами (1 пункт = 10 центів). Звантажуєте їх торгову платформу (МТ4 швидше за все)
2. Вибираєте валютну пару з найменшим спредом (найчастіше - eur/usd)
3. Вибираєте таймфрейм М1 і кожен день по декілька годин просто спостерігаєте за рухом пари у моменти високої волатильності
4. Намагаєтесь вловити певні закономірності і на цій основі створюєте собі найпростішу торгову систему. Коли щось почне проглядатись, пробуєте його на демо-рахунку (обов'язково на мікролотах) !
Ваша ціль на початку - взяти хоча б декілька пунктів за трейд, а в цілому за день - 10-15 пт, не більше. Взяли - у цей день відпочиваєте.
Пішли мінуси - теж відпочиваєте, але обов'язково аналізуєте, де була допущена помилка.
За місяць-два щось та почне виходити.
5. Відкриваєте реальний рахунок, вносите 100 дол. і на мікролотах (0.01!) пробуєте повторити те, що виходило на демо.
Ваша перша задача - навчитись стабільно заробляти в день 1 долар, не більше!
Поженетесь за більшим, забувши про ризики і поступовість, втратите все. Це буде кінець Вашому депозиту і, скоріше за все, Форексу взагалі. Такі вже тут жорсткі правила.
Якщо тривалий час не буде виходити - дзвоніть, будемо розбиратися.
Зверніть увагу - працювати треба лише на спокійному, плавному ринку. Тільки починається напруга і стрибки ціни - відпочиваємо!
Літератури особливо читати не треба - Форекс не бібліотека.
Усі інші, у кого поки що нічого не виходить і хто зрозумів, про що йдеться, теж можуть спобувати цю схему.
Успіхів!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-8-2010 у 07:21


Пане Романе, щиро вдячна за таку грунтовну відповідь. Навіть не сподівалася на форумі. Спробую як Ви рекомендуєте. Дійсно, треба мати неабияке терпіння і час на той Форекс
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-8-2010 у 15:34


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

Та як там заробляти, якщо курс валюти НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ! Я математик за професією і знаю що таке випадкова величина. Логіки там ніякої.

саме так. гра на форексі на основі статистики - це тільки гроші на вітер. виграти нереально.

хіба що в вас є можливість впливати на форекс, і тоді використовувати цей вплив. але я сумніваюсь :) це Сорос вміє і інші серйозні дядьки )

Цитата: Початково розміщене учасником Роман Ковальчук  
А гра - це творчість, а не механічна праця. На Форекс можна заробляти, тілики граючи, із задоволенням і творчо. Важкою і виснажливою роботою можна тільки цеглу класти або ями копати.
На жаль, більшість цього не розуміє, тому програє.

які Ваші результати на форексі ? скажімо за останні 3 роки.


конкретики в темі немає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-8-2010 у 19:19


Для vovka

1. "саме так. гра на форексі на основі статистики - це тільки гроші на вітер. виграти нереально! - Це результат Вашого багаторічного дослідження Форекс, чи це просто така спонтанна думка, перше, що приходить до голови при згадці про Форекс?
Якщо перше, можу посперечатись. Якщо друге, сперечатись нема змісту.

2. Мої результати на Форекс позитивні за останні 1,5 року. Спочатку, як і у кожного початківця, були переважно зливи депозитів. Загальний досвід роботи - майже 5 років. Знову повторюсь - у досьє вказано мій сайт. Там більш детальна інформація про мій досвід.

3. Конкретики у темі нема і не буде. Зверніть увагу на мої перші дописи, де я окреслив свою мету - вияснити, чи цікавить Форекс товариство форуму, який, безперечно, є кращим серед форумів Львова, тому і аудиторію збирає відповідного рівня. Думка цієї аудиторії для мене є важливою.
Якщо зацікавлення дійсно буде, то можна буде розпочати щось на зразок ознайомчих курсів у відповідній гілці форуму. Там уже піде конкретика.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-8-2010 у 05:45


Переглянув Вашу презентацію - загалом цікаво.

Наскільки я зрозумів, можна скачати програму і побавитися в симулятор без усіляких ходінь по банках і ДЦ?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-8-2010 у 09:38


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Переглянув Вашу презентацію - загалом цікаво.

Наскільки я зрозумів, можна скачати програму і побавитися в симулятор без усіляких ходінь по банках і ДЦ?


Та ні, симулятор, як і Форекс загалом - це не забавка. Це як бавитися з сірниками, а потім плакатись, що на світі нема нічого гіршого, ніж ті кляті запалки:D
Коли я вище писав, що Форекс - це Гра, а не праця, я мав на увазі дещо інше, ніж бавлення. Це у стилі ДЦ - якнайбільше наблизити Форекс до забавок, організовуючи різноманітні конкурси трейдерів з призовими фондами і безкоштовно надаючи можливість попрацювати на віртуальні гроші. Для чого такий альтруїзм, добре відомо.
Наприклад, якби я був власником автомобільного магазину, то організував би дуже дешеві курси водіння виключно на комп'ютерному симуляторі. З самою благородною метою, розуміється.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 10-8-2010 у 20:25


Романе, а що приносить більший дохід Вам зараз - Гра на Форексі чи Навчання Гри на Форексі?



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-8-2010 у 08:23


я починав форексом займатися ще коли не було в нас ні бірж ні чого.
Форекс це є цікава штука, але тут є багато факторів які можуть впливати. Це і глибокі знаня і інтуіція і ризик і фортуна і спілкування і бути в курсі всіх подій...
Віртуальні рахунки - не раджу ними захоплюватися, потратити час щоб спробувати і все, далі краще зупинятися і якщо вирішуєте йти на реальний бізнес. Були випадки коли людині повезло - дуже багато заробила - вклала реальні гроші і за місяць вс пропало. Причина - "о та це легко"...
Щоб на форексі почати заробляти - потрібен час, великі знання, бути в курсі всіх подій, також мати дуже надійний інтернет (коли вам терміново треба продати валюту а інтернету нема:) ) і також початкові капітали (Чим більше тим більше можна заробити). Реально на цьмоу заробляють не так багато людей, в нас в Україні роблять ті біржі, навчання іт.д. для чого? - щоб заробити гроші не на форексі, бо знають що це досить важко а в один момент можна і пролетіти.
Моя оцінка заробітку форексу 5% з 100% людей можуть заробляти інакше - дасте заробити "вчителям", банкам, страховикам...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2010 у 13:13


Цитата: Початково розміщене учасником Роман Голощук  
Романе, а що приносить більший дохід Вам зараз - Гра на Форексі чи Навчання Гри на Форексі?

Трейдинг, звичайно. Справа у тому, що я проводжу тільки очне навчання роботі на біржі у Львові, а тут, та і в цілому по Західній Україні, чомусь дуже скептичне ставлення до такого виду заробітку. Доходить до смішного - на мої відкриті безкошьовні семінари інколи приходить більше людей зі Східної України, які тимчасово перебувають у Львові, ніж львів'ян.
Сумно все це:(
Тому у плані заробітку трейдинг приорітетніший. Але свій навчальний курс продовжую, тому що ситуація, без сумніву, зміниться - гроші "тиснуть", нема куди їх вкладати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2010 у 14:19


Цитата:
Сумно все це:(

Чому?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 12-8-2010 у 09:00


Цитата: Початково розміщене учасником Роман Ковальчук  

гроші "тиснуть", нема куди їх вкладати.

Ну чому нема? На Кіпрі купа нерухомості ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-8-2010 у 10:31


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
Сумно все це:(

Чому?

У США понад 90% населення у тій чи іншій мірі залучені до біржових операцій.
У Зах. Європі - майже 65 %. Джерело тут http://www.economist.com/business-finance/
В Україні - заледве 0,9% Джерело тут http://www.profi-forex.org/news/prognoz11477.html
У Львові - ще на порядок менше, я так думаю. Чи не тому вони там такі багаті?
У нас у більшості з дитинства в голові формується установка "Щоб добре жити,
потрібно багато вчитись, важко працювати (в основному руками)" Добре жити - це квартира, дача, машина.
А ще "не шукай легких шляхів". От і працюємо по італіях прибиральницями і штукатурами.
А от Абрамович, Ахметов і Ко. мають в голові іншу, діаметрально протилежну установку.
Як кажуть, у що ти віриш, те ти і маєш.
На перший погляд до Форекс це відношення не має. Але тільки на перший погляд.
От звідки перша реакція галичан на слово Форекс "ну, може це там у них, серйозних дядьків.
А у нас це - ні-ні-ні... Ми ж не лохи!" І відразу приємно так на душі стає, що ти ж не такий.
Прогляньте початок цієї теми і тему форекс на інших місцевих форумах. А результат?
Ось він, на картинці... джерело тут http://www.rec.lviv.ua/newrec/

111.GIF - 30kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-8-2010 у 10:42


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
..
Щоб на форексі почати заробляти - потрібен час, великі знання, бути в курсі всіх подій, також мати дуже надійний інтернет (коли вам терміново треба продати валюту а інтернету нема:) ) і також початкові капітали (Чим більше тим більше можна заробити). Реально на цьмоу заробляють не так багато людей, в нас в Україні роблять ті біржі, навчання іт.д. для чого? - щоб заробити гроші не на форексі, бо знають що це досить важко а в один момент можна і пролетіти.
Моя оцінка заробітку форексу 5% з 100% людей можуть заробляти інакше - дасте заробити "вчителям", банкам, страховикам...


Реально не 5:100, а 20:80 (закон Парето, як і в усьому іншому)
Щоб стабільно заробляти на Форекс (і взагалі на біржі), потрібно усього 2 речі
1. Відчуття ринку
2. Психологічна врівноваженість.
Першого людину можна навчити, другого - ні.
Ну і звичайно, знання і дотримання декількох правил біржової гри, відомих в народі як торгова система.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-8-2010 у 10:50


Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Цитата: Початково розміщене учасником Роман Ковальчук  

гроші "тиснуть", нема куди їх вкладати.

Ну чому нема? На Кіпрі купа нерухомості ;)

У Львові з землею нерухомості втричі більше, а толку з того?!
Гроші люблять не нерухомість, а рух і тоді вони швидко примножуються.;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7170
Реклама: