Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5
Автор: Тема: Форекс
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-8-2010 у 08:12


Доброго дня.
Вирішила продовжити дискусію по темі Форекс з такого приводу. Ще навчаючись на курсах у Телетрейді, почула про таку можливість роботи на біржі, як автоматизовані торгові системи - роботи. Як матиматик, я часто задавала собі запитання: чи в принципі можливо автоматизувати торгівлю на Форекс і якщо так, то чи не краще новачку придбати готового робота і отримувати дохід на біржі, використовуючи чужий досвід.
Тоді я так і не змогла розібратись з цим питанням до кінця. І ось тепер знову трапилась нагода повернутись до нього. Надавно дізналась, що у Львові з'явились представники української компанії, яка розробила такого торгового робота. Їх сайт http://www.gelantrawler.com/ru-ru/Home.aspx. Дізналась про них через знайому, яка активно займається мережевим маркетингом. Справа у тому, що робота можна придбати, тільки ставши учасником мережі. Його ціна - 320 дол. Інша обов'язкова умова - залучити ще хоча б одного учасника. Я з недовірою ставлюсь до маркетингу, але сам робот мене зацікавив - планую піти на найближчу презентацію.
Думаю, що такий робот (якщо усе це не блеф) міг би зацікавити учасників форуму, які не мають досвіду роботи на Форекс, але цікавляться цією темою. Хотілось би також дізнатись думку п. Романа з цього питання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 21-8-2010 у 08:40


Я в ефективність того геть не вірю...ще одна піраміда, створена для видурювання грошей...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-8-2010 у 10:47


Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Я в ефективність того геть не вірю...ще одна піраміда, створена для видурювання грошей...


Якщо глибше копнути і ближче придивитись, то будь-який бізнес є не що інше, як спосіб видурювання грошей один в одного, причому чим у більших масштабах, тим крутіший бізнес. MLM - просто найбільш концентроване проявлення процесу. ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-8-2010 у 11:47


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  
..... Надавно дізналась, що у Львові з'явились представники української компанії, яка розробила такого торгового робота. Їх сайт http://www.gelantrawler.com/ru-ru/Home.aspx. Дізналась про них через знайому, яка активно займається мережевим маркетингом. Справа у тому, що робота можна придбати, тільки ставши учасником мережі. Його ціна - 320 дол. Інша обов'язкова умова - залучити ще хоча б одного учасника. Я з недовірою ставлюсь до маркетингу, але сам робот мене зацікавив - планую піти на найближчу презентацію.
Думаю, що такий робот (якщо усе це не блеф) міг би зацікавити учасників форуму, які не мають досвіду роботи на Форекс, але цікавляться цією темою. Хотілось би також дізнатись думку п. Романа з цього питання.


У газеті Ваш Магазин якось бачив оголошення про пошук роботи, яке закінчувальсь так "... інтим, маркетинг і форекс не пропонувати":D. А тут одночасно дві останні фішки - думаю, для Львова це гримуча суміш.;)
Ідея торгових роботів витає у головах трейдерів уже давно - дуже заманливо виглядає - сидиш вдома, попиваєш каву чи пиво і тільки бігаєш у банк по гроші.
Пропозицій роботів в інеті безліч. Ось один з найбільш популярних http://www.ivybot.com/. Не розумію, на якій підставі розробники вказаного Вами Гелана вважають свою пропозицію унікальною?! На їх сайті у графі ВІДГУКИ - майже сотня захоплених дописів від вдячних покупців. Ну прямо Святий Грааль за 320 зелених!:).
Добре, але задамо собі логічне запитання: чому це зовсім недавно під час кризи один з найбільших світових банків Lehman Brothers Holdings, Inc. гордо так збанкрутував замість того, щоб скупити усіх роботів і заробити на цьому пару-трійку мільярдів? І чому це розробники цих чудес в основному пропонують їх нам, бідним трейдерам та ще й через MLM? Та косіть собі у підпіллі зелені наліво і направо, а якщо самим ліньки, то запропонуйте іншим - не усі ж банки збанкрутували.
Я сам 2 роки зі студентами розробляв роботів для Форекс і дійшов твердого висновку: на сьогодні найкращий (і найпростіший) торговий робот - це підкидання монетки. Завжди майже половина його покупців будуть у вигращі і писатимуть мені слізні подяки. А от інша половина на цьому тлі буде в основному мовчати, і зрозуміло, чому. Таким чином, досить скоро після початку кампанії мій робот почне світитися золотистою аурою (що ми і спостерігаємо на вище зазначених та інших подібних сайтах).
Зараз з роботами маємо саме таку ситуацію. Як буде далі - не знаю, технології розвиваються швидкими темпами і у непередбачених напрямках.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2010 у 09:53


Доброго дня.
Вдячна п. Роману за відповідь про роботів. Однак презентацію усе ж відвідала, дуже цікаво було подивитись як усе це виглядає. З 7 чоловік які придбали робота і вступили у мережу, в усіх на рахунку прибуток. А людина яка придбала робота у березні, примножила свій депозит з 1000 до 1460 дол. Усі, хто був на презентації і раніше про форекс не чули дуже зацікавились можливістю так заробляти.
П. Роман зазначав, шо найкращий робот - це той, який торгує випадковим чином, тобто його шанси 50 на 50. Але в одному з попередніх дописів п. Роман писав, що серед новачків на форекс які торгують без робота співвідношення 20 на 80. Отже, логічно виходить, що робот усе ж краще, ніж без нього. Я маю на увазі новачків. Чи може я щось не так зрозуміла?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2010 у 18:02


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  
Доброго дня.
П. Роман зазначав, шо найкращий робот - це той, який торгує випадковим чином, тобто його шанси 50 на 50. Але в одному з попередніх дописів п. Роман писав, що серед новачків на форекс які торгують без робота співвідношення 20 на 80. Отже, логічно виходить, що робот усе ж краще, ніж без нього. Я маю на увазі новачків. Чи може я щось не так зрозуміла?


Відразу відчувається, що маєш справу з математиком:)
Але у даному випадку Ви дійсно не так зрозуміли (або я не зовсім чітко написав). Порівнювати ці співвідношення некоректно, це різні цифри. Це усе рівно, як би на під'їзді будинку написати "ліфт працює з 2-го поверху до 10-ї вечора";)
Справа ось у чому.
При співвідношенні 50:50, коли купуєш або продаєш валюту випадковим чином, завжди є спред (для тих, хто не в курсі - це різниця між ціною продажу і купівлі, тобто комісія нашого брокера). Тобто у середньому за кожну операцію ви втрачаєте свій депозит рівно на величину спреду і рано чи пізно опинитесь у числі тих 80 %, про які я колись писав.
П. Галино, моя Вам щира порада з висоти 5-ти років досвіду на Форекс - купите робота, витратите гроші і згаїте час, і рано чи пізно переконаєтесь у правильності співвідношення 50:50, знову опинившись у тих малоприємних 80 %. Повторюю свою точку зору: Форекс - ручна робота. І цьому можна навчитись. І цих знань, на відміну від усяких там роботів і їм подібних, від Вас ніхто не зможе відібрати і Ви зможете з вигодою для себе користуватись ними до кінця життя. Ось так, трохи пафосу, зате правда.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2010 у 18:46


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

.... Однак презентацію усе ж відвідала, дуже цікаво було подивитись як усе це виглядає. З 7 чоловік які придбали робота і вступили у мережу, в усіх на рахунку прибуток. А людина яка придбала робота у березні, примножила свій депозит з 1000 до 1460 дол. Усі, хто був на презентації і раніше про форекс не чули дуже зацікавились можливістю так заробляти.


Тепер щодо MLM. Бачу, що гілку, крім нас з п. Галиною, читають також інші - думаю, їм теж будуть цікаві деякі міркування з цього приводу (хоча це не зовсім у тему, але нову заводити особливого бажання нема).
По-перше, знайомий з MLM ще з часів Гербалайфу і його повпреда у Львові п. Романа Соболевського (хто пам'ятає). По-друге, поряд з Форексом професійно займаюсь бізнес-консалтингом і мене часто запитують про ефективність MLM. Сьогодні, у час глибокого безробіття, людей це питання неабияк хвилює. З цього приводу маю цікаві речі, але тут для них нема місця. Тому спробую дуже коротко. MLM - цілком нормальний бізнес і має свої плюси. Але тільки до тих пір, поки Вас не починають зомбувати (або змушують робити це Вас по відношенню до когось). Це уже не бізнес - це дещо інше, причому не така уже й безневинна штучка. Ось Вам простий тест.
Заходимо сюди http://www.ownlife.in/, вантажимо відеоролик, дивимось і слухаємо, і фіксуємо наші перші враження. Добре їх запам'ятовуємо. А тоді шукаємо інформацію про зазначену у ролику компанію в інеті (таких лінків море, наприклад, ось цей http://www.telejob.ru/blist.phtml?id=700). Порівнюємо з нашими першими враженнями від презентаційного ролика і задумуємось - стійкі ми до зомбування, чи ні. Якщо стійкі, то можемо себе пробувати у мережевому маркетингу. Усім успіхів!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-9-2010 у 07:46


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Паславський  
5-ть років вбити на форекс... Якщо хтось там хоче заробити то краще цей час потратити на навчання.
Єдиний прибутковий бот - отримання інформації від джерела швидше ніж отримує диллер, якщо таке чудо забезпечите тоді бот може заробити :)

А де ще сьогодні реально заробити? Якщо знаєте то підскажіть. Бо особистя я для себе такої можливості вкрай не бачу.
Ви пишете, що краще час потратити на навчання. Ось я і потратила - 10 років у школі, 5 в університеті плюс різні курси підвищення кваліфікації.
І що маю? Ось розпочинається новий навчальний рік (до речі, вітаю усіх з цим святом!), а моя зарплата, як і минулого навчального року, нижча середньостатистичної по Україні. І не бачу перспективи її суттєвого підняття. І на таку зарплату змушені жити усі наші педагоги, праця яких сьогодні дуже невдячна. Ну нема у мене можливості іздити у Польшу чи Чехію читати лекції щоб хоч трохи заробити на людське життя.
І то ж не тільки вчителі сьогодні у такій скрутній ситуації. Якби мені в Україні за проведені уроки платили, хоча б так як у Польщі, то я б ніякими форексами і роботами не цікавилась.
І коли дивишся на рекламний ролик про фінансову свободу (лінк п. Романа у попередньому дописі), то якось болісно думати що інші можуть, а ти сидиш і навіть нічого не намагаєшся робити.
Дуже вже хочеться мати пару лишніх доларів у гаманці! А є ж люди, які навчились їх на форексі заробляти. А просто так відпускати кпини відносно бажання людей заробити вважаю нетактовним. Чи може у Вас, п. Ігор, зарплата така висока?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-9-2010 у 18:52


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Паславський  
...
Єдиний прибутковий бот - отримання інформації від джерела швидше ніж отримує диллер, якщо таке чудо забезпечите тоді бот може заробити :)


Якої інформації? Якщо котирувань, то це нонсенс - наш дилер і є нашим джерелом. Користуватись іншим - це усе рівно, що їхати відпочивати в Карпати, а погоду дивитись в Одесі :)
Якщо інсайдерської інформації, то звичайно. Але її ціна така, що коли маєш такі гроші, то навіщо тоді Форекс?!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 7-9-2010 у 19:45


На обкладинці останнього числа "Бизнесу":

Цитата:

"Украинцы оставляют на Форекс до 0,5 млрд доларов ежегодно"




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-9-2010 у 20:59


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

А де ще сьогодні реально заробити? Якщо знаєте то підскажіть. Бо особистя я для себе такої можливості вкрай не бачу.

Є 3 способи заробляти гроші.
1. Працювати на когось.
2. Працювати на себе.
3, Інвестувати у щось ті кошти, які заробив 2-м способом. Саме 2-м, а не першим! Коли працюєте на когось, Вам платять рівно стільки, щоб Ви завтра знову вийшли на роботу. І ні копійки більше. І так до пенсії (яка, по суті, є зароблені Вами, але не виплачені Вам гроші). Працювати на себе можна багатьма способами, Форекс - лише один з них. Кожен вільний вибирати той, який йому підходить - не в концтаборі живемо.
Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

... Якби мені в Україні за проведені уроки платили, хоча б так як у Польщі, то я б ніякими форексами і роботами не цікавилась.

Не будуть платити, і не сподівайтесь. З причини, описаної вище. Просто у Вас роботодавець - держава, а не підприємець. Але це суті не змінює. Як влучно відмітив один економіст, Україна зараз знаходиться на початку середини кінця кризи, а тому покращення ще будуть не скоро.:lol:
Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  

І коли дивишся на рекламний ролик про фінансову свободу (лінк п. Романа у попередньому дописі), то якось болісно думати що інші можуть, а ти сидиш і навіть нічого не намагаєшся робити.
Дуже вже хочеться мати пару лишніх доларів у гаманці! А є ж люди, які навчились їх на форексі заробляти.

Прошу не ображатись, але навіщо цей крик душі? Хто конкретно Вам заважає навчитись і заробляти, як ці люди? Просто вони у свій час відважились розірвати зачароване коло 1-го способу заробітку. Ви тільки здогадуєтесь, що такі люди є, а я знаю таких людей конкретно. Фінансова свобода - не міф, Придивіться до котеджів за містом, офісів у центрі і мерсів між ними. І не треба байок, що то усе крадене. Так що пора відважитись і перейти на 2-й спосіб - сам він до Вас не прийде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Хайда
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-8-2010
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-9-2010 у 08:03


Ви кажете що знаєте конкретних людей, які заробляють на Форекс. А можете їх назвати? Чи Ви маєте на увазі себе?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-9-2010 у 09:24


Не погоджуюся з Романом. Ви просто тут рекламуєте Форекс і свої послуги.
Я з ваших пукнтів - заробив працюючи на когось. Потім почав працювати на себе - вкладаючи зароблені гроші.
Працюючи на Форексі ви теж працюєте на когось, адже ви залежите від банків, від того яке "плече" вони вам дадуть, від світових подій, від коливання валюти і т.д. будь-який бізнес так чи інакше залежить від когось. Іноді він залежить від шефа, а іноді від інших подій.
Заробляти гроші можна по різному, Форексом в Україні заробити важко, але якраз в Україні шукають таких людей і розказують байки що кожен другий може заробляти. Чому? а дуже просто - бо вони будуть проводити навчання і брати з вас гроші і заробляти на вас, а не на Форексі. Логічно - якщо ви такі мудрі (ті хто навчає) чому ж навчаєте а не заробляєте? тратите свій час на навчання замість, того щоб заробялти мільйони на Форексі? :D Благодійсніть? :D
Також Галина правильно замітили - в Польші викладачам платять багато, в мене знайомий їздить туди викладає і навчає ще тут. Заробітки - високі, жити можна добре і мати кваритру і машину і все.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-9-2010 у 21:17


Цитата: Початково розміщене учасником Галина Хайда  
Ви кажете що знаєте конкретних людей, які заробляють на Форекс. А можете їх назвати? Чи Ви маєте на увазі себе?


Цікаве запитання... Як це назвати?! Гроші люблять тишу.
Ну, добре. ось один з таких людей - http://www.andryashin.com/about/
Знаю цього хлопчину майже 3 роки і готовий підтвердити, що він дійсно заробляє на Форекс, точніше - на беттінгу. Я сам знайомство з Форекс починав з беттінгу.
Ось сайт http://masterforex-v.org/. Вважаю його одним з найбільш об'єктивних в рунеті, хоча не з усім там згоден. І те, що там люди заробляють, теж можу підтвердити.
Щодо мене, то інформація є на моєму сайті.
А взагалі краще поступити так. Дзвоните, домовляємось про зустріч і я на практиці показую Вам особисто, що до чого на Форекс. Бо наша з Вами публічна дискусія почала йти якось криво і додає мало цікавого до теми форуму.
Можете вважати це публічним персональним запрошенням:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-9-2010 у 07:40


Цитата: Початково розміщене учасником Роман Ковальчук  

А взагалі краще поступити так. Дзвоните, домовляємось про зустріч і я на практиці показую Вам особисто, що до чого на Форекс. Бо наша з Вами публічна дискусія почала йти якось криво і додає мало цікавого до теми форуму.
Можете вважати це публічним персональним запрошенням:)


А яка вигода Вам в цьому? Гроші ж люблять тишу :sing::D
І якщо Ви заробляєте на фоерксі то невже Вам вигідно тратити час і навчати інших:D ? Може за цей час заробити ще з пару тисяч доларів?
Ви благодійна організація? Чи то ви з вашими дурзями мільйонерами створили фонд і тепер навчаєте і розказуєте всім іншим як заробляти? :D:D:D
Смішно це все, чувак який заробляє мільйони продає свої книжки для чого? Щоб заробити звісно :). Якщо хтось має бізнес нормальний ніколи не буде для себе рити могилу і шукати конкурентів або тратити час на навчання (за вийнятком якщо воно платне і розказувати який він багатий які він машини купив :) і звісно на цьому заробляти ті мільйони - це теж не поганий бізнес)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-9-2010 у 16:39


Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
На обкладинці останнього числа "Бизнесу":

Цитата:

"Украинцы оставляют на Форекс до 0,5 млрд доларов ежегодно"


Нарешті "дійшли очі", і прочитав я ту статтю:



От лінк: №36 (919) Тема номера: украинцы ежегодно "просаживают" на рынке Forex не менее $0,5 млрд. Дата выхода: 06.09.2010

Ну що сказати...:baddevil:

Цитата:

Дело в том, что по-настоящему торговать на международном рынке ForEx украинский обыватель может разве что нелегально, так как законных оснований для перевода средств физическим лицом за границу для торговли на валютном рынке попросту нет. Поэтому желающим действительно поработать на ForEx придется нелегально выводить капитал за границу и нанимать зарубежного брокера. Как правило, такие услуги предоставляют швейцарские банки. Однако доступно это, скорее, любителям биржевой торговли с капиталом гораздо выше среднего. Большинству же граждан отечественные посредники предоставляют возможность “поработать” с муляжом, имитацией международного валютного рынка, тогда как на самом деле все сделки совершаются внутри компании, предоставляющей услуги. “Для клиента это значит, что сделки совершаются по курсам, выставленным брокером, а не по реальным котировкам рынка ForEx. Более того, брокер видит все котировки, выставленные его клиентами-трейдерами, знает уровни, при которых срабатывает механизм stop-loss. Разумеется, в таких условиях у брокера есть возможность установить такой курс, чтобы в одно мгновение 60% торговцев потеряли свои гарантийные депозиты”, — рассказывает участник рынка, пожелавший остаться неназванным. При этом следует понимать, что чем меньше средств вкладывает трейдер-физлицо и чем больше предоставленное ему кредитное плечо, тем проще загнать его в stop-loss за счет малейшего изменения котировок. Подобные действия брокеров практически не бросаются в глаза клиентам, так как валютный курс, по которому осуществляется роковая сделка, отличается от рыночного (реального) на десятитысячные доли. “Эта комбинация называется “резать баранов”, даже термин есть такой. Работать на таком вот ForEx — это все равно, что играть с шулером, который знает все ваши карты”, — пояснил собеседник БИЗНЕСа.



Зразу кажу, що "Бизнесу" я довіряю. І вам раджу!:saint:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-9-2010 у 21:14


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
я починав форексом займатися ще коли не було в нас ні бірж ні чого.
Форекс це є цікава штука, але тут є багато факторів які можуть впливати. Це і глибокі знаня і інтуіція і ризик і фортуна і спілкування і бути в курсі всіх подій...
..

Форекс і є біржа. Якщо їх у нас не було, то де і як Ви ним займались? І що Ви розумієте під словом "займатись"?
Ви самі стверджуєте, що це цікава штука, де потрібні глибокі знання, інтуїція, ризик....
А ще далі Ви пишете, що, на Вашу думку, лише 5 % можуть заробляти на Форекс. Слід так розуміти, що решта 95 % не здатні на знання, інтуїцію, ризик і т.д. тобто, іншими словами, від природи трохи тупуваті. Так виходить по Вашому?
Ви недооцінюєте людей.
До речі, себе Ви куди відносите? ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-9-2010 у 21:26


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Не погоджуюся з Романом. Ви просто тут рекламуєте Форекс і свої послуги.


Так. Рекламую Форекс, бо це цікава штука і т.д..... До речі, я так прямо і заявив, відписуючи п. Галині (див.. вище), Навіщо знову повторювати? Щодо своїх послуг, то де конкретно? А як би і рекламував, то що?
Так з чим конкретно Ви не погоджуєтесь?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-9-2010 у 21:48


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Працюючи на Форексі ви теж працюєте на когось, адже ви залежите від банків, від того яке "плече" вони вам дадуть, від світових подій, від коливання валюти і т.д. будь-який бізнес так чи інакше залежить від когось. Іноді він залежить від шефа, а іноді від інших подій.

Не зрозумів, на кого конкретно я працюю на Форекс? Як саме і від яких банків я залежу на Форекс? Якщо можна, детальніше...

Банки ніякого плеча нікому не дають, плече у брокерів (це називається маржинальна торгівля). До речі, плече трейдерам ніхто не дає (у розумінні нав'язує), вони його вибирають самі...
Це коливання валюти залежать від світових подій, а не я від них;)
Звичайно, що бізнес залежить від багатьох чинників А хто спорить? Але яке це має відношення до того, працюю я на когось, чи на себе? У першому випадку наді мною "висить" шеф, у другому - я сам собі шеф. Невже не помітно різниці?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-9-2010 у 19:19


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Заробляти гроші можна по різному, Форексом в Україні заробити важко, але якраз в Україні шукають таких людей і розказують байки що кожен другий може заробляти. Чому? а дуже просто - бо вони будуть проводити навчання і брати з вас гроші і заробляти на вас, а не на Форексі. Логічно - якщо ви такі мудрі (ті хто навчає) чому ж навчаєте а не заробляєте? тратите свій час на навчання замість, того щоб заробялти мільйони на Форексі? :D Благодійсніть? :D

Чому якраз в Україні? Шукають і в Росії, і в США. Сьогодні, за даними ФРС, у світі налічується близько 50 млн. дрібних інвесторів (їх ще називають спекулянтами - на Заході, на відміну від нас, це слово не має негативного забарвлення).
Брати гроші за навчання - а Ви як хотіли? Ваш знайомий у Польщу теж не за дякую їздить, як Ви далі пишете.
Ми такі мудрі, тому що поєднуємо навчання і роботу на Форекс і не вважаємо це тратою часу. На Форекс достатньо працювати 2...3, від сили 4 год. на день. Багато хто з досвідчених трейдері взагалі заглядає у монітор 15...20 хвилин на день. Тому у трейдерів є багато вільного часу і усі вони ще чимось додатково займаються.
За Вашою дивною логікою, наприклад, потрібно було б запитати викладачів нашого Банківського інституту, якого милого вони навчають бенківської справи - якщо такі мудрі, то чого не відкриють власний банк? Одна лише зарплата, як мінімум, на порядок вища!
Про яку благодійність Ви пишете, коли ж самі кажете, що навчають за гроші?! Благодійність при церкві, а не при біржі.
Коли посилаєтесь на логіку, то і самі її дотримуйтесь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-9-2010 у 20:27


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Паславський  


Якщо у вас є десятки сотні тисяч доларів на форекс то у ви вже "фінансово незалежні", якщо ж ви про "мініфорекс" з плечем 1:100 чи 1:200 то це вже азартна гра, маєте лишні гроші на ігри?

Трохи не так. Потрібно вважати на запас пунктів, а не на розмір плеча. Якщо покладете на депозит 1 000, то при плечі 1:100 будете мати запас 1000 пт. що є цілком достатньо (наприклад, євро-долар за день у середньому робить 120...130 пт.). Тому при міні-лоті 0.1 (а ще краще 0.05) будете себе впевнено почувати і потрохи підніматись (або опускатись - як хто:)
Далося усім це плече...Чомусь усі вважають, що чим більше плече, тим ближче Форекс до лохотрону:D
Не так це усе. Плече - це кредит, який дає вам ваш брокер. Уся проблема у тому, чи вмієте ви використати отриманий кредит з прибутком вищим, ніж ставка по кредиту.
Це ж той самий банківський кредит - якщо у вас стабільно прибутковий бізнес, то логічно буде взяти кредит 100 000, а не 10 000 - при однаковій рентабельності більше наварите. А плече у першому випадку у 10 раз більше, ніж у другому.
На Форекс проблема не у плечі. І навіть не у тому, щоб декілька раз добре заробити. Проблема у тому, щоб навчитись заробляти стабільно, нехай і невеликі відсотки, але СТАБІЛЬНО!
Ось у цьому і полягає ноу-хау кожного успішного трейдера.
Ну і, звичайно, не факт, що кожен такий трейдер поділиться з іншими цим своїм ноу-хау. Навіть за немалі гроші.
І не тому, що вони скупі чи отримають конкурента. На Форекс конкуренція відсутня (маю на увазі - між трейдерами).
Просто це ноу-хау часто буває досить складним і обтяженим різними н'юансами, щоб його комусь розтлумачити за лічений час.
Досвід - він і є досвід, на пальцях його не покажеш. Але окремі речі передати можна. Це і є навчання. Але вчити повинен незалежний експерт, а не зацікавлені особи, як то ДЦ, на банківський рахунок яких ви кладете свій депозит.
Мухи і котлети повинні бути окремо, як це є, наприклад, у США та інших цивілізаціях.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-9-2010 у 20:59


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Цитата: Початково розміщене учасником Роман Ковальчук  

А взагалі краще поступити так. Дзвоните, домовляємось про зустріч і я на практиці показую Вам особисто, що до чого на Форекс. Бо наша з Вами публічна дискусія почала йти якось криво і додає мало цікавого до теми форуму.
Можете вважати це публічним персональним запрошенням:)


А яка вигода Вам в цьому? Гроші ж люблять тишу :sing::D
І якщо Ви заробляєте на фоерксі то невже Вам вигідно тратити час і навчати інших:D ? Може за цей час заробити ще з пару тисяч доларів?
Ви благодійна організація? Чи то ви з вашими дурзями мільйонерами створили фонд і тепер навчаєте і розказуєте всім іншим як заробляти? :D:D:D
Смішно це все, чувак який заробляє мільйони продає свої книжки для чого? Щоб заробити звісно :). Якщо хтось має бізнес нормальний ніколи не буде для себе рити могилу і шукати конкурентів або тратити час на навчання (за вийнятком якщо воно платне і розказувати який він багатий які він машини купив :) і звісно на цьому заробляти ті мільйони - це теж не поганий бізнес)

Шановний, я тут даму запрошую, а Ви питаєте, яка мені з того вигода... :D
А з тими мільйонами і благлдійністю, Ви, якщо не помиляюсь, уже по третьомк кругу пішли. Пригадується анекдот.
У довідковому московського вокзалу:
- Поїзд Москва-Кишинів буде відправлятися з другого перону.
- Повторюю, поїзд Москва-Кишинів буде відправлятися з другого перону.
- Послухайте, шановний, ваш поїзд буде відправлятися з третьої і четвертої рельси!і
Не ображайтесь, Demyan. Просто Ви почали занадто відхилятись від теми.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 12-9-2010 у 08:43


Ще раз:

Цитата:

по-настоящему торговать на международном рынке ForEx украинский обыватель может разве что нелегально


Тобто все, що обговорюється в цій гілці форуму є обговоренння не Форексу, як він є, я чогось зовсім іншого.
ІМНО - найближчий аналого - МММ.:baddevil:
Хоча я навіть знаю людину, яка отримала за місяць десь 10% прибутку від МММ. Просто мав "вільні" 200 доларів і вклав на місяць. Встиг забрати за тиждень до краху "піраміди".




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-9-2010 у 08:36


Так вот я і питаю а ви не відповідаєте, для чого ви запрошуєте? яка ваша ціль? просто розказати і навчити безкоштовно? Можна відповідь так чи ні?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-9-2010 у 21:21


Цитата:
Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
На обкладинці останнього числа "Бизнесу":

Цитата:

"Украинцы оставляют на Форекс до 0,5 млрд доларов ежегодно"


Нарешті "дійшли очі", і прочитав я ту статтю:



От лінк: №36 (919) Тема номера: украинцы ежегодно "просаживают" на рынке Forex не менее $0,5 млрд. Дата выхода: 06.09.2010

Ну що сказати...:baddevil:

Та є що сказати.

Непогана загалом загальноосвітня стаття про Форекс. Рекомендую прочитати, кого це дійсно цікавить http://www.business.kiev.ua/articles/currency_market/3229/. Є декілька неточностей, але це не суттєво. Основний леймотив написаного – Форекс в Україні є, але «неправильний». Ну що ж, це дійсно так. Але окремі місця статті вимагають коментарів, інакше тут окремі товариші, переслідуючи якісь вищі цілі, швидко перетворять ложку з медом у бочку з дьогтем. Отже.
«…дилинговые центры в Украине, готовые предоставить желающим посреднические (брокерские) услуги якобы по доступу на международный рынок с суммарным ежедневным оборотом в $3-5 трлн.»
Слово «якобы» означає те, що дрібні українські (та і взагалі СНД-ські трейдери) на реальний ринок зі своїми 100…5 000 дол. не потрапляють. Вони торгують «всередині» ділінгового центру один з одним, а ДЦ фактично лише проводить взаємозалік по сукупній відкритій позиції. Це називається «кухня» і усім трейдерам це прекрасно відомо. «…многие брокеры декларируют готовность отказываться даже от вознаграждения в виде спрэда. Их щедрость объясняется тем, что в реальности как банки, так и небанковские компании не выводят клиентские заявки на международные торги»
Це не вважається добрим, тому що у такому випадку ДЦ прямо зацікавлені у програшах трейдерів, як би вони це не завуальовували. На своєму сайті я виставив файл «12 уроків Форекс», де є обгрунтування цього у цифрах (файл у вільному доступі).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7170
Реклама: