Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Національна ОС
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-1-2009 у 09:23
Національна ОС


Подобається мені такий проект. Шкода тільки, що в Україні це нездійсненна мрія. Хоча, пам’ятається, була розробка MyLinux. Ось і стаття
http://opendotdotdot.blogspot.com/2009/01/russia-to-create-national...

Цитата:

Here's an interesting idea: for Russia to fund the creation of a "national operating system" to replace Windows, based on GNU/Linux:


Отечественное ИТ-сообщество просит президента поддержать идею национальной операционной системы.

Будущие разработчики российской «национальной операционной системы» могут получить поддержку в виде федеральной целевой программы. Во всяком случае, на это рассчитывают авторы письма президенту Дмитрию Медведеву, которое сейчас готовится в Госдуме.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 17-1-2009 у 10:39


Думаю що це лише питання часу, питання великого проміжку часу бо так швидко наші Верховні мужі не достигають на ідеї які варті уваги. Це треба щоб вони бізнесово в цьому були зацікавлені. Тоді з можна чекати на щось подібне і то ... А думку розділяю ї мені до душі такий проект.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-1-2009 у 23:50


Я вже досить тривалий час у себе в Політехніці ставлю питання про формування проблемної лабораторії, яка би працювала в напрямку створення адаптованого до потреб вищої освіти Лінукс-комплекту. Це би дозволило активніше використовувати вільновживане ПЗ в вищій школі і суттєво спростити процедуру встановлення ПЗ в лабораторіях.
Ніби розуміння є, але поступу поки що небагато. Хоча провідні технічні ВНЗ України спроможні сформувати такий продукт.
Можливо, навіть на найближчій Вченій раді Університету мені вдасться винести це питання.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 19-1-2009 у 08:18


Можливо, навіть на найближчій Вченій раді Університету мені вдасться винести це питання.
-дуже вірно!
особливо враховуючи "лінукс-флешки" і кризу.

-дуже до речі.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 19-1-2009 у 14:40


Сергій, а що там про лінукс-флешки?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 26-1-2009 у 17:21


Появилася нова інфа з Росії. Ідея отримує підримку (враховуючи, що Медвєдєв вроді теж не дуже полюбляє вінду):

Стаття з Cnews.ru: http://spo.cnews.ru/news/top/index.shtml?2009/01/15/334523

Стаття з Softpedia: http://news.softpedia.com/news/Russian-Linux-Will-Be-Installed-In-E...




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 28-1-2009 у 00:39


Знайомий колись займався створенням альтернативи вінді, але його аматорського натхнення на довго не вистачило.

Відносно лінукса - підтримую, це вирішило б багато проблем у ВУЗі з ліцензіями, а також шкідливими програмами.
Не пам'ятаю випадку щоб мій антивірус "спокійно" відреагував на флешку принесену з інституту. :(




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7181
Реклама: