Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Що таке життя...?
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

question.gif написано 18-1-2009 у 17:50
Що таке життя...?


Над цим питанням задумувалась мабуть кожна людина.

Життя - це процес існування, набирання досвіду, розширення світогляду...

Будь-яка особистість здатна обрати свій життєвий шлях і йти по ньому. В більшості випадків він насичений поворотами та розходженням доріг.

Чому іноді так важко правильно вибрати життєву стежину?
Чому дорослі освічені люди роблять стільки помило у свому житті?
А найгірше, чому інші люди повинні через це страждати?

П.С. Трішки філософії.




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 13-9-2010 у 21:16


На мою думку, життя - це лабіринт з багатьма виходами. Вибираючи певний напрям, ми обираємо шлях, за яким будемо йти до певного виходу. А ось від того, який ми шлях вибрали і, до якого виходу ми прийдемо вже залежить кількість помилок і т.д.
І ще кожна подія (народження, зустріч, помилка, смерть...) в житті людини не є випадковою: Як має бути - так і буде!
Звичайно, багато чого залежить від людини, але здебільшого - все за нас вже вирішено :)

Цікаво, що ви маєте на увазі під "правильно вибрати життєву стежину"...???
Думаю, поняття "правильно", "помилка" дуже динамічне, оскільки рік тому ви вважали певний вчинок найбільшою хибою (проступком) в своєму житті, а в даний час - найбільш раціональним і свідомим вибором, який тільки ви могли зробити в цей час.
Оскільки, ви самі зауважили, що життя - це процес існування, набирання досвіду, розширення світогляду...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 17-7-2011 у 14:38


З точки зору сучасного філософсько-езотеричного вчення Михаїла (Хроніки Акаші) - життя це школа, де формуються, навчаються, розвиваються душі, і засобом реінкарнаціїї, втілюючись в нові і нові тіла переходять з класу в клас. як в справжній школі. Часто двійочники залишаються на другий рік...
З китайської мудрості: Учень запитує сивого вчителя "Шановний, а що таке смерть?" Довго мовчав мудрець, врешті підняв похилену голову й промовив "Три метелики сперечались між собою, що таке вогонь? Один підлетів до вогню, повернувся, і каже "він світить". Другий підлетів ближче, обпікся і скрикнув "він пече!". Третій підлетів занадто близько і згорів в полум"ї. Він дізнався більше за інших, але розповісти про це вже не міг." ...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-7-2011 у 21:41


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
З точки зору сучасного філософсько-езотеричного вчення Михаїла (Хроніки Акаші) - життя це школа, де формуються, навчаються, розвиваються душі, і засобом реінкарнаціїї, втілюючись в нові і нові тіла переходять з класу в клас. як в справжній школі. Часто двійочники залишаються на другий рік...
А щось "несучасне" старосвітсько-орієнталістичне читати не пробували? Чи буддистів? Чи, на крайняк, Агні-Йогу - вона теж творилася задовго до сучасника Михаїла. А враження - як у нього списали :cool:
Щоправда, там можна було не лише "залишитися на другий рік", а і вертати до нижчих класів.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 18-7-2011 у 18:50


Звичайно читав. Просто вчення Михаїла поміщається в шкільний зошит на 24 сторінки, а щоб зробити такі висновки з індуїзму, теософії Блаватської чи Агні Йоги Реріхів, треба перелопатити не один десяток томів...
А в індуїзмі - "на клас нижче" це взагалі - перевтілитись в свиню, чи в дерево.
А в джайнізмі життя цінується настільки високо, що вони по вулиці ходять в спеціальних масках, щоб боронь-Боже не проковтнути муху чи комара, бо це, на їхню думку - вбивство.
От тільки ніхто не хоче зі мною подискутувати на тему "Чи існувала в давнину надзвичайно розвинута працивілізація, і як вона могла вплинути на виникнення і розвиток світових релігій"




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-7-2011 у 20:03


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
Звичайно читав. Просто вчення Михаїла поміщається в шкільний зошит на 24 сторінки, а щоб зробити такі висновки з індуїзму, теософії Блаватської чи Агні Йоги Реріхів, треба перелопатити не один десяток томів...
Біблія для домогосподарок у коміксах?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 18-7-2011 у 20:33


Дуже дотепно.

Я перелопатив цей десяток томів. А Ви?




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-7-2011 у 00:39


Ви знаєте, у мене відсутнє найменше бажання мірятися прочитаними книжками. Я їх давно не рахую, та і не говорить це ні про що.
Просто читаєш про чергового "почесного Папу Римського, почесного святого нашого королівства" і нудишся: ну, і що ти, чоловіче, нового хотів сказати? Де Одкровення? Все ж це уже проходили і не раз. Не маєш Одкровення? Тоді навіщо?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-7-2011 у 10:25


Слушно! Біда нашого людства в тому, що воно погрузло в "суєті суєт" проблем, котрі само й створило... і, маючи "Одкровення" в особі Ісуса Христа, котрий давав відповіді на всі питання, в тому числі і "навіщо?" - відправило Його на розп"яття. І сьгодні - "нічого нового під сонцем" - ми знову і знову його розпинаєм...
Чомусь ми так самоорганізовані, що прояви Божественного провидіння на землі оголошуєм фальсифікацією і шарлатанством, а справжніх шахраїв обираємо своїми вождями.
Кілька років тому, коли криза зробила мене, з досить успішного бізнесмена - злидарем (довелось навіть пристійне помешкання віддати банку...) - я почав запивати, маючи надію опинитись на цвинтарі...
І ось одного разу, після двох тижнів тяжкого запою, я лежу в ліжку з тиском 190/120, молюся, щоб вже швидше прийшла "та з косою" - раптом нізвідки появляється світла кольорова хмарка, огортає мене,...неможливо передати словами, що я відчув... ВСЕОХОПЛЮЮЧУ ЛЮБОВ. БЕЗМЕЖНЕ БЛАЖЕНСТВО... через якийсь час (мабуть кілька годин) хмарка почала віддалятись. а я кричав "не відходь, залишись. або забери мене з собою... А ВОНА - відділила від себе маленький шматочок і він вернувся до мене, і розчинився в мені... це був не сон, не біла гарячка, бо я. отямившись встав абсолютно здоровий. одягнувся і за кермом поїхав на роботу, без жодних ознак похмілля...

Звичайно після цього я переосмислив сенс життя...
Почав вивчати історію релігій...
Знаю, і можу на фактах довести. що єдина світова релігія можлива, бо Бог-Творець - один, а всі релігії це Його прояви в різних культурах, які мають єдине першоджерело!

Пишу на цю тему книжку, хоча бачу, що сьогоднішнім людям це не потрібно, бо "все СУЄТА СУЄТ"




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-7-2011 у 15:59


ви таки успішний бізнесмен, можу сказати :-) :sing:



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 24-7-2011 у 13:36


Це, мабуть більш відповідний підрозділ для таких філософій:

Почну літати я.

Попри сьогоденну суперечливу проблему дітей індіго, вчені почали звертати увагу на дивовижні розповіді 3-4 річних діток про те, що вони пам"ятають багато чого до свого народження. "Мамо, коли я була ще на небі, то серед багатьох людей вибрала іменно тебе, щоб народитись в тебе і оберегти тебе своєю любов"ю..."
або
"Татусю. коли ти був моїм сином, я дозволяв тобі їздити на велосипеді в ліс, - пам"ятаєш?"

Якимось чином споріднені душі знову і знову появляються в одній сім"ї, одному місті, країні.
Ефект "дежавю" - ніщо в порівнянні з емоціями, котрі виникають на вулиці від зустрічі з незнайомою людиною, котра випадково зачепила Вас плечем, вибачилась і ... зав"язалась розмова... але Вам здається, що Ви все життя знайомі, і розмова вільно пливе... і Ви самі собі дивуєтесь...

Або йде собі людина, котру Ви бачите вперше, котра нічогісінько Вам не зробила, а Ви волієте обійти її десятою дорогою, відчуваючи неймовірну неприязнь.

Чи було у Вас щось подібне?:rolleyes:




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-7-2011 у 21:22


Гадаю, що часто при першій зустрічі наявне відчуття чи то "твоя людина" (близька до душі) чи "не твоя". І нічого надзвичайного нема, просто з першого погляду відчуваєш якусь симпатію або ж антипатію. Хоч згодом при ближчому знайомстві відчуття можуть змінитись на протилежні.



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 30-7-2011 у 22:50


А любов з першого погляду, на Вашу думку, існує?



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 31-7-2011 у 09:50


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
А любов з першого погляду, на Вашу думку, існує?

Думаю, спочатку виникає певна симпатія, що переростає в якесь більше почуття, коли взнаєш людину краще. А ось побачив і закохався без тями... Так не буває... Це просто захоплення, яке переростає в сильне почуття або минає швидко.
А буває, що з першого погляду нічого не відчуваєш, зате з часом "доходить" до тебе, що ця людина багато значить в твоєму житті.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 31-7-2011 у 12:39


Звичайно, любов з першого погляду і міцна довготривала сім"я - це, мабуть несумісні речі.

Але невже в Вашому житті не було такого, що Ви побачили людину... і не можете відвести очей. дихання затруднилось, кров закипіла, голова запаморочилась, і Ви готові піти на край світу за нею...
А отямившись. зрозуміло, йдете своєю дорогою в свою "суєту суєт".




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 31-7-2011 у 17:23


Цитата:
Але невже в Вашому житті не було такого, що Ви побачили людину... і не можете відвести очей. дихання затруднилось, кров закипіла, голова запаморочилась, і Ви готові піти на край світу за нею...


не було...хоча людей, які відіграли в житті певні важливі ролі я впізнавала зразу...не знаю тепер що то було і звідки знала що маю робити...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 22-8-2011 у 09:25


Катю, Соломіє, Таню... А перша любов? Чи не найяскравіший спомин в житті кожного. Коли її аналізуєш, - розумієш, що тільки вона була чистою і справжньою, коли душа ще пам"тала якусь божественну, неземну любов, і наслідувала їй, коли Вона ще не погрузла в матеріальних, соціально-економічних проблемах...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 23-8-2011 у 21:44


Пане Ігоре, оскільки наша розмова перейшла в площину іншої дискусії, то я вам відповіла у розділі, який присвячений цій темі.
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2376&page=6#pid109631




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 29-8-2011 у 21:21


Цитата:
Предсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса.
Якби на одну мить Бог забув, що я всього лише ганчіркова маріонетка, і подарував би мені шматочок життя, я б тоді, напевно, не говорив все, що думаю, але точно б думав, що говорю. Я б цінував речі, не за те, скільки вони коштують, але за те, скільки вони значать. Я б спав менше, більше б мріяв, розуміючи, що кожну хвилину, коли ми закриваємо очі, ми втрачаємо шістдесят секунд світла. Я б йшов, доки всі інші стоять, не спав, доки інші сплять. Я б слухав, коли інші говорять, і як би я насолоджувався чудовим смаком шоколадного морозива.
Якби Бог обдарував мене ще однією миттю життя, я б одягався скромніше, валявся б на сонці, підставивши теплим променям не тільки моє тіло, але і душу. Господь, якби у мене було серце, я б написав всю свою ненависть до льоду і чекав поки вийде сонце. Я б намалював мрією Ван Гога на зірках поему Бенедетті, і пісня Серрат стала б серенадою, яку я б подарував Місяцю. Я б полив сльозами троянди, щоб відчути біль їхніх шпильок і яскраво-червоний поцілунок їхніх пелюсток...
Господь, якби у мене ще залишався шматочок життя, я б не провів жодного дня, не сказавши людям, яких я люблю, що я їх люблю. Я б переконав кожну дорогу мені людину в моїй любові і жив би закоханий в любов. Я б пояснив тим, які помиляються, вважаючи, що перестають закохуватися, коли старіють, не розуміючи, що старіють, коли перестають закохуватися! Дитині я б подарував крила, але дозволив їй самій навчитися літати. Людей похилого віку я б переконав в тому, що смерть приходить не зі старістю, але із забуттям. Я так багато чому навчився у вас, люди, я зрозумів, що весь світ хоче жити в горах, не розуміючи, що справжнє щастя в тому, коли ми підіймаємося вгору. Я зрозумів, що з того моменту, коли вперше новонароджене немовля стисне в своєму маленькому кулачку палець батька, воно більше ніколи його не відпустить. Я зрозумів, що одна людина має право дивитися на іншу звисока тільки тоді, коли вона допомагає їй піднятися. Є стільки речей, яким я би міг ще навчитися у вас, люди, але, насправді, вони навряд чи стануть в нагоді, тому що, коли мене покладуть в цей чемодан, я, на жаль, вже буду мертвий. Завжди говори те, що відчуваєш, і роби те, що думаєш.
Якби я знав, що сьогодні я востаннє бачу тебе сплячою, я б міцно обійняв тебе і молився Богу, щоб він зробив мене твоїм ангелом-охоронцем . Якби я знав, що сьогодні бачу востаннє, як ти виходиш з дверей, я б обійняв, поцілував би тебе і покликав би знову, щоб дати тобі більше. Якби я знав, що чую твій голос востаннє, я б записав на плівку все, що ти скажеш, щоб слухати це ще і ще, нескінченно. Якби я знав, що це останні хвилини, коли я бачу тебе, я б сказав: Я люблю тебе і не передбачав, дурень, що ти це і так знаєш. Завжди є завтра, і життя надає нам ще одну можливість, щоб все виправити, але якщо я помиляюся і сьогодні це все, що нам залишилося, я б хотів сказати тобі, як сильно я тебе люблю, і що ніколи тебе не забуду. Ні юнак, ні старий не може бути впевнений, що для нього настане завтра. Сьогодні, можливо, останній раз, коли ти бачиш тих, кого любиш.
Тому не чекай чогось, зроби це сьогодні, оскільки якщо завтра не прийде ніколи, ти жалкуватимеш про той день, коли у тебе не знайшлося часу для однієї усмішки, одних обіймів, одного поцілунку, і коли ти був дуже зайнятий, щоб виконати останнє бажання. Підтримуй близьких тобі людей, шепочи їм на вухо, як вони тобі потрібні, люби їх і поводься з ними дбайливо, знайди час для того, щоб сказати: "мені шкода", "пробач мене, будь ласка" і "спасибі", і всі ті слова любові, які ти знаєш. Ніхто не запам’ятає тебе за твої думки. Проси у Господа мудрості і сили, щоб говорити про те, що відчуваєш. Покажи твоїм друзям, як вони важливі для тебе. Якщо ти не скажеш цього сьогодні, завтра буде таким же як вчора. І якщо ти цього не зробиш ніколи, ніщо не матиме значення. Втілюй свої мрії. Ця мить прийшла.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 30-8-2011 у 14:20


Притча про тисячу кульок



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 30-8-2011 у 18:10


Хто Ви? Мій ангел-хоронитель, котрий намагається вберегти мене від чогось поганого?
Моя друга совість? Чи кат, в якого є ціль порвати мою душу на шматки? ...
Боже, як хочеться дослухатись до цих мудрих слів, і як боляче усвідомлювати, що в цьому шаленому світі неможливо жити так, як прагне душа, що втягнуті в круговерть матеріалістичних проблем ми забуваєм про те, про що пише Гарсія Маркес та про що йдеться в притчі про тисячу кульок...
Але людина вже так влаштована, що завжди знайде собі оправдання...
І борсається в своїй "суєті суєт", не знаходячи часу на достойну увагу до ближніх... аж поки не стає пізно...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 13-10-2011 у 17:40


В понеділок поховали мого 57 - річного товариша, з котрим ми колись відіграли сотні весіль та банкетів... а я не встиг йому ...
Сьогодні швидка забрала з інфарктом мого 47 - річного друга дитинства... молюсь за його здоров"я та довгі роки життя... ... ...
Що це? Вибрики клімату та погоди?
Випробовування долі?
...
Що ж це таке - життя???!!!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 17-10-2011 у 17:29


Цитата:

Якось раз один чоловік повернувся пізно додому з роботи, як завжди втомлений і засмиканий, і побачив, що в дверях його чекає п'ятирічний син. - Тату, можна у тебе дещо запитати? - Звичайно, що трапилося? - Тату, а скільки ти заробляєш? - Це не твоя справа! - Обурився батько. - І потім, навіщо це тобі? - Просто хочу знати. Будь ласка, ну скажи, скільки ти отримуєш за годину? - Ну, взагалі-то, 500. А що? - Тату ... - син подивився на нього знизу вгору дуже серйозними очима. Тату, ти можеш зайняти мені 300? - Ти питав тільки для того, щоб я тобі дав грошей на яку-небудь безглузду іграшку? - Закричав той. - Негайно марш до себе в кімнату і лягай спати! .. Не можна ж бути таким егоїстом! Я працюю цілий день, страшно втомлююся, а ти себе так нерозумно поводиш. Малюк тихо пішов до себе в кімнату і закрив за собою двері. А його батько продовжував стояти в дверях і злитися на прохання сина. «Та як він сміє питати мене про зарплату, щоб потім попросити грошей?» Але через якийсь час він заспокоївся і почав міркувати розсудливо: «Може, йому дійсно щось дуже важливе потрібно купити. Та ну їх з ними, з трьома сотнями, адже він ще взагалі жодного разу у мене не просив грошей ». Коли він увійшов до дитячої, його син вже був в ліжку. - Ти не спиш, синку? - Запитав він. - Ні, тату. Просто лежу, - відповів хлопчик. - Я, здається, занадто грубо тобі відповів, - сказав батько. - У мене був важкий день, і я просто зірвався. Прости мене. Ось, тримай гроші, які ти просив. Хлопчик сів в ліжку і посміхнувся. - Ой, татко, дякую! - Радісно вигукнув він. Потім він заліз під подушку і дістав ще декілька зім'ятих банкнот. Його батько, побачивши, що у дитини вже є гроші, знову розсердився. А малюк склав всі гроші разом, і ретельно перерахував купюри, і потім знову подивився на батька. - Навіщо ти просив грошей, якщо вони у тебе вже є? - Пробурчав той. - Тому що у мене було недостатньо. Але тепер мені якраз вистачить, - відповіла дитина. - Тато, тут рівно п'ятсот. Можна я куплю одну годину твого часу? Будь ласка, прийди завтра з роботи раніше, я хочу, щоб ти повечеряв разом з нами. Не втрачайте можливість побути з дітьми, коли їм це потрібно ... вони виростуть і будуть поруч, коли вам це буде потрібно...





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 24-10-2011 у 21:56


Я вважав себе педагогом... аж далеко - ні...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Покровецька
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 116
Зареєстрований: 20-11-2011
Місто: Броди
Нема на форумі

Настрій: переддипломний

[*] написано 26-11-2011 у 17:34


Смерть - це стріла, випущена в тебе, а життя - та мить, за яку вона до тебе долітає. Ибрагим Аль Хусри.





Все в житті є щастям...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7183
Реклама: