Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Закон і послуги в інтернеті
Павло Дудченко
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 16-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-1-2009 у 00:13
Закон і послуги в інтернеті


Бачу тут на форумі досить цікаві і цінні матеріали є по організації власного бізнесу.

От мене зацікавило, як в Україні законно правильно оформити наприклад надання послуг віртуального хостингу. Наскільки мені відомо, в Росії, з їх форумів, для цього потрібно: оформити приватного підприємця чи юридичну особу, потрібна ліцензія на надання телекомунікаційних послуг, і потрібно "здати вузол звязку", тобто сервер повинний бути ліцензований в Росії. Цікаво чи для України такіж правила чи ні?

І ще, наприклад, існує таке поняття як ресселерство, тобто можна брати в хостинг-провайдера "оптом" частину ресурсів сервера і перепродувати їх по своїх цінах. Цікаво як на це дивиться законодавство. Як десь тут на форумі писали "Якщо ви купили телевізор, покористувалися кілька днів і він вам не сподобався - ви вирішили його продати, і так 4-ри рази. Законодавство це сприйме як ухиляння від сплати податків, і відповідно наказується".

В такому разі мене цікавить ще таке. Думаю багатьом відомі фріланс-сайти, і самі фрілансери. Відповідно вони надають послуги своїм клієнтам, посередництвом тих самих сайтів, будують карєру на нах. Чи законно діють фрілансери? Вони ж надають послуги і отримують за це прибутки. Дехто досить високі.

Так само ще один варіант. Є в інтернеті аукціони. Будь-хто може там щось продавати і купляти. Дехто продає там постійно і стає "довіреним" продавцем. Якщо ця людина не є приватним підприємцем, чи юрид. особою, то вона законно поступає в такому разі, бо згадується історія про телефізор.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 19-1-2009 у 10:05


Не бачу проблеми. Беремо КВЕД і пібдираємо собі вид діяльності. Беремо нову редакцію закону про підприємництво і дивимось чи не стоїть на цей вид діяльності заборона по веденню його на єдиному податку. Оформляємо єдиний податок.

І можна працювати. У будь-якому випадку "Послуги у галузі інформатизації" це діяльність яка охоплює досить багато того щоможуть робити ті ж самі фрілансери.
Особисто я з цим видом діяльності надаю послуги по впровадженню економічного ПО, зокрема 1С:Підпримоство.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 15-7-2009 у 17:46


А для інтернет аукціону потрібна якась ліцензія ? (ну якщо я через сайт надаю таким чином посередницькі послуги) І під який конкретно вид діяльності з КВЕД це підпадає?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7186
Реклама: