Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Сателітарне телебачення
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

question.gif написано 20-1-2009 у 16:29
Сателітарне телебачення


Після чергового підвищення цін на кабельне все більше став подумувати про встановлення тарілки.
Чи володіє хтось інформацією про ціни, обладнання, яке варто ставити, супутники і т.д.
Чи можна буде дивитися всі українські канали (Мегаспорт зокрема)?
І звісно, якщо маєте контакти добрих спеціалістів, також давайте! :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-1-2009 у 18:51


Хе ;) Десь рік чи півтора тому я довбав Тараса Ільчишина, він мені через інтернет давав вказівки для встановлення і настройки тарілки і тюнера. За цей час я набрав досвіду, на базі старого компа зробив супер тюнер, фабричний аналог якого біля 400 баків коштує, і аналогічно вже без нічиєї допомоги сам встановив і настроїв тарілку сусіду і вуйку.

Всі канали не подивишся, звичайно, деякі треба буде звичайною антеною тягти (УТ1 наприклад), а Мегаспорт дивитися можна (вставивши відповідний ключ).




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-1-2009 у 19:13


Це пропозиція? ;)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2009 у 23:10


наразі ціна на комплект дешевий коштує десь 75-80уо. + ціна за встановлення.

але все залежить від тюнера. І Ярема правий -- тюнер на базі компа це круто і якість супер, але він вийде дорожче ніж якийсь глобік за 35уо))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-1-2009 у 23:24


Та я фізично не зможу. Комплект дістати і тюнер по бажанню - до Тараса, а ставити або сам, або хтось за відповідну плату. Таких настройщиків по Львову трохи є, але всі вони капец зайняті, і треба наперед домовлятися (за тиждень, два навіть). Це власне мене і спонукало самому тарілку прикрутити і відрегулювати, бо не хотілося чекати.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-1-2009 у 23:56


Для компа нема місця, тому, мабуть, краще тюнер.
Складно встановлювати?
І ще на рахунок перепрошивань/перекодувань тюнера. Наскільки це проблематично і складно?

Коли остаточно зважуся і вирішу, то обов'язково звернуся! :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-1-2009 у 00:22


Комп маленький, мініATX.
Перепрошивання елементарне, тільки нуль-модемний кабель купи (10 грв на комп’ютерному базарі). Головне - не шити ліві прошивки, про які нічого не відомо, прошивки брати з можливістю кард-шарінгу (хтось купляє легальну карту, робить сервер і через нет роздає ключі, які на деяких каналах міняються що 20 чи 30 секунд, кардшарінг реалізується через інтернет звичайний або через мобілу з GPRS, ганяються самі ключі, які дуже мало трафіку жеруть, купуєш тільки доступ до сервера, це десь в районі 5-10$ в місяць, і то за умови, що тобі дійсно ті канали потрібні).
Що можна дивитися можеш глянути тут http://www.tv-sputnik.com/ch_select.php . Стандартний набір - це Amos, Sirius і HotBird. Дехто ставить ще головку на Astra (німецькі канали), дехто на Ямал (там рускє НТВ) і т.д.
Вибір тюнера найголовніший. От тут і мусиш покопатися в неті за інфою про тюнера і щось собі вибрати.
Читай форум http://sat-ukraine.info
Гарантовано не пошкодуєш, якщо будеш мати саталіт - все таки якість сигналу шикарна, крім того, якщо знаєш трохи мови, то зможеш багато що для себе цікавого почути і відкрити.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-1-2009 у 00:52


Та ні, з такими наворотами типу кардшарінг - це закруто :)
Мене влаштовує набір від кабельщиків, але якість їхніх послуг і ціна не надто влаштовують. Правда, ще кілька спортивних каналів не завадили б.
А що з УТ-1? А якщо туди Лігу Чемпіонів повернуть? :o




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2009 у 21:50


ут-1 наразі тільки в пакетах Віжн ТБ і Поверхность.
В кабельщиків така паскудна якість сигналу, принаймні ТБМ точно -- в мене в сусідів таке, що я би не дивився -- на домашню антену деякі канали краще приймаються. А колим взяти лсд чи плазму, то взагалі дивитись не захочеться.

Ще є варіант з мітрісом чи максимум ТВ -- абонентна плата яка в них зараз не знаю, але прийом каналів в цифровому форматі і там є ут -1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 22-1-2009 у 02:56


Як на мене то з компо набагато краше є багато можливостей в яких себе не обмежуєш функціями тюнера. Дивився від Яремка відео з його компа в неті онлайн якість суперова що вразило і наштовхнуло на роздуми.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2009 у 08:09


ну є тюнера, які дадуть практично всі можливості, які має комп, але в них і ціна відповідна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-1-2009 у 20:49


Тарас, ці тюнера - це і є мінікомпи. Загляни до них в середину - проц, пам’ять, хард, тюнер, декодер/енкодер і т.д., компактно влаштовані в доброму корпусі. Вся різниця...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 14:03


та я знаю. Останні я мав нокії дбокси, які купив за такі гроші, що просто смішно, ну ти мене знаєш ))) якби я мав час дивитись той телевізор, то може би і робив, а так я в очікуванні чергового ремонту, який жінка собі надумала і мені зараз не до того)))) тепер постійно мене хоче тягати по всяких магазинах, показувати всякі меблі, штори...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 23-1-2009 у 22:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Та ні, з такими наворотами типу кардшарінг - це закруто :)

Та це не наворот, це вже має бути в тому софті, який залиєш собі в тюнер. Буде потрібно - то настроїш собі, не захочеш - не будеш користуватися. Все на любителя. Можу при бажанні продемонструвати, як працює мій компотюнер :lol:

Я би може не взявся за то, але Ільчишин мене вдохновив на подвиг, в результаті чого в мене появився комп-тюнер, а при дальшому дослідженні виявилося, що це не тільки тюнер, це ще і повна теле-відео-аудіа-радіо-стрім і т.д. система :-)

(фота не моя, в мене такого телевізора немає)





Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Бера Ярослав
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 11-10-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-10-2009 у 21:03


як з компа можна зробити тюнер для перегляду супутникового тв
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Бера Ярослав
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 11-10-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-10-2009 у 21:14


є аналоговий тюнер що на нього можна дивитися
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7195
Реклама: