Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: ТРК Люкс на Новому
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

mad.gif написано 8-2-2009 у 18:40
ТРК Люкс на Новому


Ще такого хамства не бачив. Взяли перервали фільм передачею про Самопоміч.:mad:
Ніякої поваги до глядачів!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 8-2-2009 у 22:17


Так, це мене постіно обурює...
Вони рашіше ще якимись своїми дурацькими програмами перебивали, не тільки Самопоміччю.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2009 у 15:27


Так, це справді хамство. Я декілька разів не додивилася фільму на Новому каналі через ТРК Люкс. І це вже триває декілька років.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-2-2009 у 15:49


Так вони це завжди роблять у визначені години, це не новина.

Хамства не бачу бо вони це роблять у визначені години, навіть в програмі є. Вони викупили цей ефірний час, хто платить то й і показує те що хоче у ті години.
А раз платять (і це не малі гроші) - значить воно себе окупає і є глядачі тієї ж самомпомічі, якщо ви хочете дивитися фільм то хтось чекає передачі про самопоміч.
Якби вони це робили спонтанна то так - це було б хамство.

Хоча це й самому не подобається бо дивитися самопоміч не люблю, але знаю що в вечірні години є їхній час на новому каналі, тому й готовий завжди.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-2-2009 у 16:10


Не згідний! Хочете мати час в етері - викуповуйте його логічними шматками. Тобто від початку фільма і до кінця, а не так, що глядачі не можуть додивитися кінець фільму. Особисто я програми вже давно не купую і просто собі вмикаю ТВ, якщо щось сподобалося - дивлюся. Тому мене вкрай обурює, що замість кінцівки фільму я міг подивитися хіба Садопоміч.
Воно себе окупає хіба в плані піару міської влади :baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-2-2009 у 17:05


Не згідний - бо егоїстична думка тільки за себе - я не додивився...а як вони будуть підлаштовуватися під всі ті фільми і т.д.? якщо ефір купляють на пів години то всеодно потім буде фільм якийсь не з початку а з середини. Тоді знайдеться той хто скаже чому фільм з середини.
Будь-хто має право викупити частину ефіру і показувати що хоче і розкручувати чи себе чи міську владу чи будь-кого.
Справа глядача - дивится то чи ні - отже вибирайте, купляйте програму і дивіться те що є в ефірі в конкретні години. Не подобається місцеве телебачення купляйте саталітарку і тоді буде без зривів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-2-2009 у 17:23



Цитата:
Будь-хто має право викупити частину ефіру і показувати що хоче

:lol::lol::lol:
Не думаю, що будь-хто, бо тоді б ми дійшли до того, що круглодобово дивилися усілякі передачі на кшталт "відео з дня народження Васі Пупкіна", за умови що Вася Пупкін має досить грошей.

Ще раз кажу - якщо ТРК Люкс хоче вклинитися в етер, вони мають купити цілісний шмат програми мовлення і заповнити його своєю продукцією, в іншому випадку це неповага до глядача, як з боку Нового каналу, так і з боку ТРК Люкс.
Цитата:
.а як вони будуть підлаштовуватися під всі ті фільми і т.д.?

Це не моя проблема. І річ не в сателітарках, а в професійності і повазі до глядача.

Цитата:
Справа глядача - дивится то чи ні

Згідний. ТРК Люкс втратила у мене повагу назавжди.

Цитата:
бо егоїстична думка тільки за себе - я не додивився...

Егоїстична? :o
Тобто я один на всю львівську область дивився кіно, а всі решта чекали Самопоміч?
:lol::lol::lol:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-2-2009 у 17:45


Чому якщо є гроші викупляйте ефір і показуйте пупкіна хоч весь ефір :D
Справа в тому на скільки грошей вистачить в пупкіна, низький рейтинг глядачів приведе до того що прибуток за рекламу в цей ефір не принесе доходів бо не буде реклами.
Під час ТРК рекламується багато фірм значить рейтинг є, і за рекламу теж дають чинамалі гроші тому ж ТРК.
А те що втратив повагу - це правильно, про що я і кажу..вибір за глядачем, якщо ніхто дивитися не буде - не буде реклами, не думаю що тоді міськвлада буде "спонсором" того ефіру.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віктор Остапенко
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 29
Зареєстрований: 16-2-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-3-2009 у 21:15


Також підтримую Юрія Сєрова.
І вважаю те, що діється – хамством по відношенню до глядача. Нехай дійно викуповлюють час для своєї програми від поч до кінця фільму, а не шматками. І в програмі відповідно замінити фільм своєю програмою.
Це те саме що "сам не гам і іншому не дам" – так як всюди і у всьому в нас. Так само і наша держава працює нажаль.
Таке ще потрібно пошукати в світі! :mad:




Моя фотогалерея :)
http://www.vikosta.com
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Назарова
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 20-4-2009
Місто: Лемберг
Нема на форумі

Настрій: злюка

[*] написано 9-6-2009 у 19:40


Ого... масове обурення - це вам не жарти)))))))
Але чому ніхто не каже, що на українському радіо твориться неподобство, бо в певні години перемикають з Києва на Львів? Бо передачі гарні можна почути. Погоду, новини і т.д. Оце правильний підхід. А ТРК "Люкс" - та тьху на них!




У тебе немає душі. Ти - душа. У тебе є тіло (Клайв Льюїс)
http://kramnychka.net.ua/
http://znymky.com/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7238
Реклама: