Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Нарешті тимчасові талони відмінили офіційно
Олексій Мірошниченко
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 24-11-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-3-2009 у 16:12
Нарешті тимчасові талони відмінили офіційно


Нарешті закінчилась епопея з довереностями та тимчасовими талонами. Наша прем'єрка внесла зміни до ПДР тепер залишилось тільки ждати коли ця постанова набуде чинності. Єдинне що злить при цьому навіщо вони взагалі були потрібні...хоча...дурні питання я собі ставлю воно ж зрозуміло кому воно потрібно і хто на цьому нагрів руки.
http://www.mobus.com/178532.html тут подробиці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-3-2009 у 16:17


Кому потрібен талон - пояснюю:

Ви продали авто по генеральному дорученню, людина по генеральному дорученню продала ще комусь зробивши передоручення і виїхала з України. Ніхто з цих людей авто не перерєстровували і талонів не робили.

Зараз з новими правилами така людина порушє правила і її знімають на ВІЗИРі. Далі згідно з номерами авто квитанція про штраф приходить на Вашу адресу - ви власник інших даних в ДАІ немає, Ви повинні платити штраф! А знайти людину буде важко або не можливо - уявляєте скільки будете мати хлопопту коли будете проходити тех огляд іншої машини а там буде висіти цей штраф.....:o
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 3-3-2009 у 16:55


Ібо нєчєво "подавати" по гендорученню. Тим більше людині, яка ще комусь то "перепродує".
А от мінімгіту з тими талонами багато - не можна. наприклад, в брата чи друга авто позичити при потребі.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-3-2009 у 16:58


Наскільки я знаю в інших країнах просто можеш позичити чиюсь машину. Ніяких доручень і тимчасових талонів не треба.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-3-2009 у 17:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Наскільки я знаю в інших країнах просто можеш позичити чиюсь машину. Ніяких доручень і тимчасових талонів не треба.


Воно так і є бо там бази формуються по фотографіям і видно хто був за рульом.

Продавати по ген дорученню вигідно дешеві машини адже переовормлення зараз сягає від 2000 грн.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-3-2009 у 17:32


Не розуміє, чому уряд не хоче зменшити вартість переоформлення до адекватної ціни. Більше людей би це стало робити без всяких гендоручень, прибутки держави б не змінилися.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-3-2009 у 17:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не розуміє, чому уряд не хоче зменшити вартість переоформлення до адекватної ціни. Більше людей би це стало робити без всяких гендоручень, прибутки держави б не змінилися.


100%

Але вони це питання вирішують іншим методом - піднімають то пенсійний фонд то виготовлення знаків то самі бланки і т.д. тим самим "покривають" те що не доходить до них від ген доручень. А так роботи менше а прибуток той самий...а тут щей "наживилися" з тими талонами.

Сам собі його зробив але не жалію. Поперше і возити його компактніше аніж це доручення, по друге не боюся що якщо мене десь щось або хтось ;) сфотографує - через місяць знайде власник і дасть мені квитанції - а спалчувати вже треба буде в два рази більше після 2 тижнів...;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-3-2009 у 18:23


Мені взагалі не зовсім зрозуміле бажання купити машину по гендорученню. У випадку (на тему, яку обговорюємо в сусідній гілці) банкрутства первинного власника машини чи якщо він отримав термін покарання з конфіскацією майна, машину мали б конфіскувати. Але всі йдуть на такий ризик, заради економії 500 доларів.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-3-2009 у 19:02


Кілька місяців тому товариш розказував. Він мав машину по гендорученню. Хотів черговий раз пройти техогляд, але не зміг через якісь "проблеми" з цією машиною. Виявилося, що попередній (чи то скоріше реальний) власник не платив за телефон протягом декількох місяців, і в процесі залагодження конфлікту машину поставили під заставу.




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-3-2009 у 09:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мені взагалі не зовсім зрозуміле бажання купити машину по гендорученню. У випадку (на тему, яку обговорюємо в сусідній гілці) банкрутства первинного власника машини чи якщо він отримав термін покарання з конфіскацією майна, машину мали б конфіскувати. Але всі йдуть на такий ризик, заради економії 500 доларів.


Так йдуть, і я пішов на ризик. якщо машина в районі 10 000 доларів тоді я б не ризикував, а так якщо ще й в планах маю продати її, то викидати 500 доларів аж ніяк не хочеться, тому ризикую.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
volkorny
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 1-7-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2009 у 12:42


Талони можна було робити на довший час ніж доручення, наприклад в мене талон на 10 років.
Але я не зрозумів чи тепер з ним все ще можна їздити чи ні?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-3-2009 у 14:47


Талони НЕ МОЖНА було робити довше аніж у тебе термін дії доручення. Якщо талон робить власник просто що б їздити - то він може зробити на 10 років - але це якщо тобі дід, тато чи баба дає - якщо купляти машину без переоформлення то з тим талоном нічого зробити з машиною не можна.

З талонами можна їздити без проблем, як і з доручення. В суботу зупиняли - мав талон - з ним легше їздити (він менший :) ).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
volkorny
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 1-7-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2009 у 14:54


Я мав на увазі що доручення максимум на 3 роки можна зробити, і що 3 роки переробляти. А талон можна зробити навіть на 10 років, хоча це дійсно для родичів напевно, мені швагро дав.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 11-3-2009 у 15:11


А я взагалі вписаний в техпаспорт в примітки, назавжди :) (хоча власник не я)



Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 11-3-2009 у 15:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan

, по друге не боюся що якщо мене десь щось або хтось ;) сфотографує - через місяць знайде власник і дасть мені квитанції - а спалчувати вже треба буде в два рази більше після 2 тижнів...;)


А що, тепер ДАІ лише вам буде штрафи направляти? А якщо це дійсно власник їхав? Та і взагалі, на одну машину таких талонів багато може бути - тоді кому висилати?
Мені здається, що квитанції про штрафи у випадку "фотографування" все-одно буде власник отримувати.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-3-2009 у 15:30


Ні будуть двоє отримувати а по фото видно хто за рульом був. або ж якщо захочуть візмуть ксерокопію паспорта звірять фото якщо вдасться і тому ж направлять.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2009 у 08:59


Хто знає, яка ситуація з тимчасовими талонами станом на сьогодні? Треба їх чи достатньо довіреності? В нас закони міняють так часто, що ніколи не знаєш, що діє сьогодні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7287
Реклама: